Back 

NTV JunnuGym ja joukkue-SM-kilpailut (näyttö), Turku Turku, 2022-10-07

Back

B-JunnuGym joukkue

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 66  Enqvist Kerttu, HIFK Gymnastics VII
2 121  Haapakoski Luna, Turun Urheiluliitto Voimistelu V
3 169  Lähitie Inkeri, Jyväskylän Voimistelijat-79 V
4 3  Levola Elea, Tampereen Voimistelijat V
5 181  Lahti Anni, Tampereen Voimistelijat V
6 172  Lehto Elviira, Jyväskylän Voimistelijat-79 IV
7 61  Tahvonen Veera, Voimisteluklubi Lohja IV
8 182  Ihamäki Elle, Turun Urheiluliitto Voimistelu IV
9 64  Lakela Aada, Voimisteluklubi Lohja II
10 67  Toivonen Isla, HIFK Gymnastics I
11 7  Aaltonen Eevi, Pyrkivä Gymnastics I
11 125  Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit I
11 117  Halme Milja, Turun Urheiluliitto Voimistelu I
11 63  Haverinen Ella, Voimisteluklubi Lohja I
11 124  Heino Aura, Espoon Telinetaiturit I
11 2  Helen Minttu, Tampereen Voimistelijat I
11 171  Herranen Ilta, Jyväskylän Voimistelijat-79 I
11 71  Holkko Iiris, HIFK Gymnastics I
11 179  Huotari Unna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 177  Hänninen Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 176  Inari Karhula, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 173  Jokinen Helmiina, Jyväskylän Voimistelijat-79 I
11 129  Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit I
11 175  Karjalainen Noora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 123  Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit I
11 99  Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit I
11 180  Kerimaa Sonja, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 15  Kiviniemi Aava, Pyrkivä Gymnastics I
11 13  Kiviniemi Ellen, Pyrkivä Gymnastics I
11 8  Kuusela Siiri, Pyrkivä Gymnastics I
11 11  Kuusisto Manteli, Pyrkivä Gymnastics I
11 128  Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit I
11 10  Laurila Sofia, Pyrkivä Gymnastics I
11 65  Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja I
11 122  Mikkola Pinja, Turun Urheiluliitto Voimistelu I
11 74  Ojanen Isla, HIFK Gymnastics I
11 1  Patrikainen Meeri, Tampereen Voimistelijat I
11 6  Rauhansuu Aina, Pyrkivä Gymnastics I
11 4  Saarenkylä Pinja, Tampereen Voimistelijat I
11 183  Saarinen Venla, Turun Urheiluliitto Voimistelu I
11 14  Skog Pinja, Pyrkivä Gymnastics I
11 69  Somer Sofia, HIFK Gymnastics I
11 5  Tammila Aida-Elma, Pyrkivä Gymnastics I
11 62  Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja I
11 174  Törmänen Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 73  Vainikka Olga, HIFK Gymnastics I
11 170  Vainio Kerttu, Jyväskylän Voimistelijat-79 I
11 9  Virranheimo Lily, Pyrkivä Gymnastics I
11 12  Virtanen Minea, Pyrkivä Gymnastics I
11 178  Vähämetsä Iitu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto I
11 70  Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics
11 127  Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit
11 72  Norrback Isabel, HIFK Gymnastics
11 68  Tikkanen Jade, HIFK Gymnastics
11 126  Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

Last Update: 5.12.2022 16.20.44