Back 

Regionsfinale 2022, Region Midt Steinkjer, 2022-11-12

MAG, Finaler Klasse 1 MAG, Finaler Klasse 2 MAG, Finaler Klasse 3 MAG, Finaler Rekrutt WAG, Finaler Klasse 1 WAG, Finaler Klasse 2 WAG, Finaler Klasse 3 WAG, Finaler Rekrutt 11 WAG, Finaler Rekrutt 12 WAG Rekrutt 11 WAG Rekrutt 12 WAG Klasse 1 WAG Klasse 2 WAG Klasse 3 MAG Rekrutt MAG Klasse 1 MAG Klasse 2 MAG Klasse 3 Lag Rekrutt WAG Lag Klasse WAG Lag Rekrutt MAG Lag Klasse MAG
MAG Klasse 1
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
82
Nico Marian Schwettmann
Aalesund
10.650
D: 3.0
E: 7.650
9.100
D: 1.20
E: 7.900
9.800
D: 1.80
E: 8.000
10.400
10.400/10.600
D: 1.6/2.2
E: 8.800/8.400
10.600
D: 2.00
E: 8.600
9.300
59.850
FX
10.650
D: 3.0
E: 7.650
PH
9.100
D: 1.2
E: 7.900
SR
9.800
D: 1.8
E: 8.000
VT
10.400
10.400/10.600
D: 1.6/2.2
E: 8.800/8.400
PB
10.600
D: 2.0
E: 8.600
HB
9.300
D: 0.7
E: 8.600
2
94
Theodor Tandberg
Hødd
10.950
D: 2.7
E: 8.250
8.450
D: 0.80
E: 7.650
10.150
D: 1.60
E: 8.550
10.300
10.300/10.600
D: 1.6/1.6
E: 8.700/9.000
10.600
D: 1.90
E: 8.700
9.050
59.500
0.350
FX
10.950
D: 2.7
E: 8.250
PH
8.450
D: 0.8
E: 7.650
SR
10.150
D: 1.6
E: 8.550
VT
10.300
10.300/10.600
D: 1.6/1.6
E: 8.700/9.000
PB
10.600
D: 1.9
E: 8.700
HB
9.050
D: 0.7
E: 8.350
3
81
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen
Aalesund
9.950
D: 2.2
E: 7.750
7.750
D: 0.80
E: 6.950
10.750
D: 1.60
E: 9.150
10.350
10.350/10.650
D: 1.6/2.4
E: 8.750/8.250
10.750
D: 1.80
E: 8.950
9.200
58.750
1.100
FX
9.950
D: 2.2
E: 7.750
PH
7.750
D: 0.8
E: 6.950
SR
10.750
D: 1.6
E: 9.150
VT
10.350
10.350/10.650
D: 1.6/2.4
E: 8.750/8.250
PB
10.750
D: 1.8
E: 8.950
HB
9.200
D: 1.3
E: 7.900
4
83
Syver Wågsholm
Aalesund
9.700
D: 2.1
E: 7.600
8.450
D: 0.80
E: 7.650
9.700
D: 1.50
E: 8.200
9.900
9.900/9.800
D: 1.6/1.6
E: 8.300/8.200
7.500
D: 1.80
E: 5.700
9.050
54.300
5.550
FX
9.700
D: 2.1
E: 7.600
PH
8.450
D: 0.8
E: 7.650
SR
9.700
D: 1.5
E: 8.200
VT
9.900
9.900/9.800
D: 1.6/1.6
E: 8.300/8.200
PB
7.500
D: 1.8
E: 5.700
HB
9.050
D: 0.7
E: 8.350
5
95
Håkon Sundgot-Brandal
Hødd
4.100
D: 1.40
E: 5.700
ND: 3.00
9.800
D: 0.80
E: 9.000
6.650
D: 1.80
E: 7.850
ND: 3.0
20.550
39.300
FX

PH
4.100
D: 1.4
E: 5.700
ND: 3.00
SR
9.800
D: 0.8
E: 9.000
VT
PB
6.650
D: 1.8
E: 7.850
ND: 3.00
HB

6
89
Kasper Mathias Saur Hegge
Steinkjer
FX

PH

SR

VT
PB

HB

6
91
Noah Støvne-Bjørnsen
Trondhjem
FX

PH

SR

VT
PB

HB

6
80
Malthe Nøstdal-Sarring
Aalesund
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
94
Theodor Tandberg, Hødd

2.7

8.250


10.950

2
82
Nico Marian Schwettmann, Aalesund

3.0

7.650


10.650

0.300
3
81
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen, Aalesund

2.2

7.750


9.950

1.000
4
83
Syver Wågsholm, Aalesund

2.1

7.600


9.700

1.250
5
80
Malthe Nøstdal-Sarring, Aalesund




5
89
Kasper Mathias Saur Hegge, Steinkjer




5
91
Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjem




5
95
Håkon Sundgot-Brandal, Hødd




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
82
Nico Marian Schwettmann, Aalesund

1.2

7.900


9.100

2
83
Syver Wågsholm, Aalesund

0.8

7.650


8.450

0.650
2
94
Theodor Tandberg, Hødd

0.8

7.650


8.450

0.650
4
81
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen, Aalesund

0.8

6.950


7.750

1.350
5
95
Håkon Sundgot-Brandal, Hødd

1.4

5.700

3.0

4.100

5.000
6
80
Malthe Nøstdal-Sarring, Aalesund




6
89
Kasper Mathias Saur Hegge, Steinkjer




6
91
Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjem




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
81
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen, Aalesund

1.6

9.150


10.750

2
94
Theodor Tandberg, Hødd

1.6

8.550


10.150

0.600
3
95
Håkon Sundgot-Brandal, Hødd

0.8

9.000


9.800

0.950
3
82
Nico Marian Schwettmann, Aalesund

1.8

8.000


9.800

0.950
5
83
Syver Wågsholm, Aalesund

1.5

8.200


9.700

1.050
6
80
Malthe Nøstdal-Sarring, Aalesund




6
89
Kasper Mathias Saur Hegge, Steinkjer




6
91
Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjem




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
81
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen, Aalesund


1.6
2.4


8.750
8.250




10.500
10.350
10.650

1
82
Nico Marian Schwettmann, Aalesund


1.6
2.2


8.800
8.400




10.500
10.400
10.600

3
94
Theodor Tandberg, Hødd


1.6
1.6


8.700
9.000




10.450
10.300
10.600

0.050
4
83
Syver Wågsholm, Aalesund


1.6
1.6


8.300
8.200




9.850
9.900
9.800

0.650
5
80
Malthe Nøstdal-Sarring, Aalesund










5
89
Kasper Mathias Saur Hegge, Steinkjer










5
91
Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjem










5
95
Håkon Sundgot-Brandal, Hødd










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
81
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen, Aalesund

1.8

8.950


10.750

2
94
Theodor Tandberg, Hødd

1.9

8.700


10.600

0.150
2
82
Nico Marian Schwettmann, Aalesund

2.0

8.600


10.600

0.150
4
83
Syver Wågsholm, Aalesund

1.8

5.700


7.500

3.250
5
95
Håkon Sundgot-Brandal, Hødd

1.8

7.850

3.0

6.650

4.100
6
80
Malthe Nøstdal-Sarring, Aalesund




6
89
Kasper Mathias Saur Hegge, Steinkjer




6
91
Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjem




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
82
Nico Marian Schwettmann, Aalesund

0.7

8.600


9.300

2
81
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen, Aalesund

1.3

7.900


9.200

0.100
3
83
Syver Wågsholm, Aalesund

0.7

8.350


9.050

0.250
3
94
Theodor Tandberg, Hødd

0.7

8.350


9.050

0.250
5
80
Malthe Nøstdal-Sarring, Aalesund




5
89
Kasper Mathias Saur Hegge, Steinkjer




5
91
Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjem




5
95
Håkon Sundgot-Brandal, Hødd




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
82
Nico Marian Schwettmann, Aalesund




94
Theodor Tandberg, Hødd




81
Max Ferdinand Kvalsvik-Olsen, Aalesund




83
Syver Wågsholm, Aalesund




95
Håkon Sundgot-Brandal, Hødd




89
Kasper Mathias Saur Hegge, Steinkjer




91
Noah Støvne-Bjørnsen, Trondhjem




80
Malthe Nøstdal-Sarring, Aalesund





Last Update: 7/25/2024 6:39:31 AM
SX
SM
MD
XL
XXL