Back 

NTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut, Kalajoki Kalajoki, 2023-04-22

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat B-luokan joukkuekilpailu C-luokan joukkuekilpailu D joukkue
B luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
hyppy
nojapuut
puomi
permanto
Yhteensä
Erotus
1
3
Toivola Elsi
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
7-7,5
9-9,5
8,5-9
IV
hyppy
8-8,5
nojapuut
7-7,5
puomi
9-9,5
permanto
8,5-9
2
1
Mujunen Tessa
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
7,5-8
7,5-8
8,5-9
IV
hyppy
8,5-9
nojapuut
7,5-8
puomi
7,5-8
permanto
8,5-9
3
2
Haataja Seea
Voimistelumaailma Oulu
7,5-8
7,5-8
8,5-9
8-8,5
IV
hyppy
7,5-8
nojapuut
7,5-8
puomi
8,5-9
permanto
8-8,5
4
1
Arhipoff Emilia
Voimistelumaailma Oulu
7-7,5
8-8,5
7,5-8
8-8,5
III
hyppy
7-7,5
nojapuut
8-8,5
puomi
7,5-8
permanto
8-8,5
5
7
Karppelin Viola
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
8,5-9
permanto
8,5-9
6
4
Meriläinen Liinu
Voimistelumaailma Oulu
7,5-8
6-7
8-8,5
8,5-9
III
hyppy
7,5-8
nojapuut
6-7
puomi
8-8,5
permanto
8,5-9
7
57
Alatalo Aava
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8-8,5
6-7
7,5-8
8,5-9
III
hyppy
8-8,5
nojapuut
6-7
puomi
7,5-8
permanto
8,5-9
8
39
Pirttijärvi Tyyne
Kalajoen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
8-8,5
permanto
8-8,5
9
3
Forsman Dianna
Voimistelumaailma Oulu
7,5-8
alle 6
8-8,5
8-8,5
II
hyppy
7,5-8
nojapuut
alle 6
puomi
8-8,5
permanto
8-8,5
10
38
Sorvari Lotte
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
8,5-9
9-9,5
II
hyppy
8,5-9
nojapuut
alle 6
puomi
8,5-9
permanto
9-9,5
11
57
Akhmetkhanova Malika
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
7,5-8
alle 6
7-7,5
8-8,5
II
hyppy
7,5-8
nojapuut
alle 6
puomi
7-7,5
permanto
8-8,5
11
2
Kärkkäinen Kerttu
Voimistelumaailma Oulu
7,5-8
6-7
7,5-8
7,5-8
II
hyppy
7,5-8
nojapuut
6-7
puomi
7,5-8
permanto
7,5-8
11
59
Eskola Linnea
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
7,5-8
alle 6
alle 6
7-7,5
I
hyppy
7,5-8
nojapuut
alle 6
puomi
alle 6
permanto
7-7,5
11
37
Pahkala Minka
Kalajoen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
7-7,5
8-8,5
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
7-7,5
permanto
8-8,5
11
58
Riekki Pinja
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
7,5-8
alle 6
6-7
7,5-8
I
hyppy
7,5-8
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
7,5-8
11
40
Sauvula Kerttu
Kalajoen Voimistelijat
7,5-8
alle 6
6-7
6-7
I
hyppy
7,5-8
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
6-7
11
37
Äärelä Vilma
Kalajoen Voimistelijat
7,5-8
alle 6
6-7
6-7
I
hyppy
7,5-8
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Mujunen Tessa, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

2
38
Sorvari Lotte, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

3
7
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

4
57
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

4
3
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

6
37
Pahkala Minka, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

6
39
Pirttijärvi Tyyne, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

8
3
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

9
4
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

9
37
Äärelä Vilma, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
57
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
59
Eskola Linnea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
2
Haataja Seea, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
2
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
58
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
40
Sauvula Kerttu, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
1
Arhipoff Emilia, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Arhipoff Emilia, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

2
2
Haataja Seea, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

3
1
Mujunen Tessa, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

4
3
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

5
4
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

6-7

6
57
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

7
2
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

6-7

8
3
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

9
59
Eskola Linnea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

10
39
Pirttijärvi Tyyne, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
57
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
7
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
37
Pahkala Minka, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
58
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
40
Sauvula Kerttu, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
38
Sorvari Lotte, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
37
Äärelä Vilma, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
3
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

2
2
Haataja Seea, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

3
7
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

3
38
Sorvari Lotte, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

5
3
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

5
4
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

7
39
Pirttijärvi Tyyne, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

8
2
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

9
1
Mujunen Tessa, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

10
1
Arhipoff Emilia, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
57
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
57
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
37
Pahkala Minka, Kalajoen Voimistelijat

7-7,5

11
58
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
40
Sauvula Kerttu, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
37
Äärelä Vilma, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
59
Eskola Linnea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
38
Sorvari Lotte, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

2
1
Mujunen Tessa, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

3
3
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

4
7
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

5
57
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

5
4
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

7
39
Pirttijärvi Tyyne, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

8
2
Haataja Seea, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

9
1
Arhipoff Emilia, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

10
57
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

11
3
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
37
Pahkala Minka, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

11
2
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
58
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
59
Eskola Linnea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
40
Sauvula Kerttu, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
37
Äärelä Vilma, Kalajoen Voimistelijat

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
57
Akhmetkhanova Malika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

57
Alatalo Aava, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

1
Arhipoff Emilia, Voimistelumaailma Oulu

59
Eskola Linnea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

3
Forsman Dianna, Voimistelumaailma Oulu

2
Haataja Seea, Voimistelumaailma Oulu

7
Karppelin Viola, Voimistelumaailma Oulu

2
Kärkkäinen Kerttu, Voimistelumaailma Oulu

4
Meriläinen Liinu, Voimistelumaailma Oulu

1
Mujunen Tessa, Voimistelumaailma Oulu

37
Pahkala Minka, Kalajoen Voimistelijat

39
Pirttijärvi Tyyne, Kalajoen Voimistelijat

58
Riekki Pinja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

40
Sauvula Kerttu, Kalajoen Voimistelijat

38
Sorvari Lotte, Kalajoen Voimistelijat

3
Toivola Elsi, Voimistelumaailma Oulu

37
Äärelä Vilma, Kalajoen Voimistelijat


Last Update: 26.5.2024 21.19.44
SX
SM
MD
XL
XXL