Back 

NTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut, Kalajoki Kalajoki, 2023-04-22

B luokka nuoremmat B luokka vanhemmat C luokka nuoremmat C luokka vanhemmat D luokka nuoremmat D luokka vanhemmat B-luokan joukkuekilpailu C-luokan joukkuekilpailu D joukkue
C luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
hyppy
nojapuut
puomi
permanto
Yhteensä
Erotus
1
2
Torvela Fiia
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8-8,5
V
hyppy
9-9,5
nojapuut
8,5-9
puomi
8,5-9
permanto
8-8,5
2
1
Karsikas Iida
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
8-8,5
9-9,5
7,5-8
IV
hyppy
8,5-9
nojapuut
8-8,5
puomi
9-9,5
permanto
7,5-8
3
2
Manninen Meea
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
8-8,5
9-9,5
7,5-8
IV
hyppy
8-8,5
nojapuut
8-8,5
puomi
9-9,5
permanto
7,5-8
4
6
Tiensuu Fiia
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
6-7
8,5-9
7,5-8
III
hyppy
8,5-9
nojapuut
6-7
puomi
8,5-9
permanto
7,5-8
5
3
Raitio Annika
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
7-7,5
8,5-9
7,5-8
III
hyppy
8-8,5
nojapuut
7-7,5
puomi
8,5-9
permanto
7,5-8
6
4
Jokinen Aada
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
6-7
7,5-8
7,5-8
III
hyppy
8,5-9
nojapuut
6-7
puomi
7,5-8
permanto
7,5-8
7
25
Szabo Lili
Kalajoen Voimistelijat
7,5-8
alle 6
6-7
7-7,5
I
hyppy
7,5-8
nojapuut
alle 6
puomi
6-7
permanto
7-7,5
8
25
Somero Loviisa
Kalajoen Voimistelijat
8-8,5
alle 6
8,5-9
6-7
I
hyppy
8-8,5
nojapuut
alle 6
puomi
8,5-9
permanto
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Torvela Fiia, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

2
4
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

3
6
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

4
1
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

5
2
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

6
3
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

6
25
Somero Loviisa, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

8
25
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Torvela Fiia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

2
1
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

3
2
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

4
3
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

5
6
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

6-7

6
4
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

6-7

7
25
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

8
25
Somero Loviisa, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

2
1
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

3
3
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

4
2
Torvela Fiia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

5
25
Somero Loviisa, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

5
6
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

7
4
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

8
25
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Torvela Fiia, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

2
2
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

3
1
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

4
3
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

5
4
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

6
6
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

7
25
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

7-7,5

8
25
Somero Loviisa, Kalajoen Voimistelijat

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
4
Jokinen Aada, Voimistelumaailma Oulu

1
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

2
Manninen Meea, Voimistelumaailma Oulu

3
Raitio Annika, Voimistelumaailma Oulu

25
Somero Loviisa, Kalajoen Voimistelijat

25
Szabo Lili, Kalajoen Voimistelijat

6
Tiensuu Fiia, Voimistelumaailma Oulu

2
Torvela Fiia, Voimistelumaailma Oulu


Last Update: 16.6.2024 19.27.47
SX
SM
MD
XL
XXL