Back 

NTV kilpalinjan luokkakilpailut, Lohja Lohja, 2023-05-20

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka nuoremmat D-luokka vanhemmat E-luokka F-luokka nuoremmat F-luokka vanhemmat G-luokka B-luokka joukkuekilpailu C-luokka joukkuekilpailu D-luokka joukkuekilpailu E-luokka joukkuekilpailu F-luokka joukkuekilpailu G-luokka joukkuekilpailu
B-luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
188
Vainikka Olga
HIFK Gymnastics
9-9,5
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
132
Tanskanen Frida
Fliku-82
9-9,5
8,5-9
9,5-10
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9,5-10
FX
9-9,5
2
49
Vierimaa Sofia
Espoon Telinetaiturit
9,5-10
9-9,5
9-9,5
9,5-10
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9,5-10
4
191
Tervo Lumi
HIFK Gymnastics
9,5-10
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
5
133
Hollmérus Erika
Fliku-82
9-9,5
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
5
190
Anderson Elody
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8,5-9
7
6
Kauppinen Saana
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8,5-9
9-9,5
9,5-10
VII
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9,5-10
7
5
Lappalainen Ellen
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
9
9
Keerthiveetil Aaleahya
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
10
187
Eronen Isabella
HIFK Gymnastics
9-9,5
9-9,5
8-8,5
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
134
Antikainen Pinja
Fliku-82
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
183
Göös Line-Lotte
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
11
239
Hyrkäs Pihla
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
4
Julkunen Lia
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
7
Junnila Ronja
Espoon Telinetaiturit
9,5-10
8-8,5
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
2
Juutila Lilja
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
11
192
Kettunen Minea
HIFK Gymnastics
9,5-10
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
193
Kuivalainen Vivian
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
186
Martikainen Inari
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
11
141
Palosaari Enni
Fliku-82
9-9,5
8,5-9
9-9,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
9-9,5
11
185
Suomela Linda
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
52
Arévalo Cassandra
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
237
Davidsson Lilja
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
9-9,5
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
11
131
Fjäder Erin
Fliku-82
9-9,5
7,5-8
8-8,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
236
Hyrkäs Siiri
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
189
Jakas Sienna
HIFK Gymnastics
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
11
Korhonen Iida
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8,5-9
8-8,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
238
Kortelainen Daniela
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8-8,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
46
Koski Sylvi
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
9-9,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
9-9,5
11
269
Kytömäki Matilda
Tampereen Sisu
9-9,5
8-8,5
8,5-9
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
233
Laine Saimi
HIFK Gymnastics
8-8,5
8-8,5
9,5-10
8-8,5
V
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
9,5-10
FX
8-8,5
11
181
Mikkonen Nelli
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
140
Siukola Mette
Fliku-82
8,5-9
7,5-8
9-9,5
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
9-9,5
11
8
Tourunen Sointu
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8,5-9
8-8,5
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
54
Uusitalo Tilda
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
273
Virtanen Tianna
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
8-8,5
8,5-9
8-8,5
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
11
235
Waroma Edith
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
8-8,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
50
Heino Aura
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
89
Hietanen Isla
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
136
Kainulainen Maisa
Fliku-82
9-9,5
7-7,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
139
Kärki Siiri
Fliku-82
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
92
Lehmusto Frida
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
55
Lindén Elle
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
182
Naakka Vanamo
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
45
Puranen Emma
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
6-7
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
47
Saari Raakel
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
93
Tuomivuo Hilla
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
7-7,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
53
Vasileva Kira
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8,5-9
7-7,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
138
Vattulainen Ella
Fliku-82
9-9,5
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
51
Vähäsöyrinki Merle
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
6-7
9-9,5
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
7,5-8
11
271
Cartet Elanor
Tampereen Sisu
9-9,5
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
95
Eronen Lene
Kuusikon Urheilijat
9-9,5
alle 6
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
91
Haverinen Elea
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
1
Heiskanen Isabel
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
184
Koivikko Li
HIFK Gymnastics
8,5-9
7-7,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
96
Müller Hämäläinen Gama Carolina
Kuusikon Urheilijat
8,5-9
alle 6
8-8,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8-8,5
11
135
Paakkanen Toini
Fliku-82
8,5-9
7-7,5
7,5-8
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
6-7
11
97
Piisinen Ilona
Kuusikon Urheilijat
8,5-9
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
98
Pitkä Ella
Kuusikon Urheilijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
240
Porokara Mette
HIFK Gymnastics
9-9,5
7-7,5
6-7
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7,5-8
11
241
Abrams Filippa
Pargas Idrottsförening
8,5-9
7-7,5
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7-7,5
11
272
Erkhova Nika
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
6-7
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
7-7,5
11
137
Jalova Tuulia
Fliku-82
8,5-9
7-7,5
alle 6
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
10
Jameson Lundsten Greta
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8-8,5
alle 6
7-7,5
II
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
270
Rytkönen Indiana
Tampereen Sisu
8,5-9
6-7
6-7
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
94
Vellonen Alyssa
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
7-7,5
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
129
Kankkunen Venla
Lohjan Voimistelijat
8,5-9
alle 6
7,5-8
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
3
Malinen Aini
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
6-7
alle 6
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
130
Parsukova Malina
Lohjan Voimistelijat
8,5-9
alle 6
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
6-7
11
48
Ingman Pihla
Espoon Telinetaiturit
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
90
Kärnä Stella
Voimisteluklubi Lohja
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
234
Lerto Tyyne
HIFK Gymnastics
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
192
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

9,5-10

1
191
Tervo Lumi, HIFK Gymnastics

9,5-10

1
49
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

9,5-10

4
7
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

9,5-10

5
133
Hollmérus Erika, Fliku-82

9-9,5

5
193
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

9-9,5

5
132
Tanskanen Frida, Fliku-82

9-9,5

8
190
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

9-9,5

8
187
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

9-9,5

8
5
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

8
188
Vainikka Olga, HIFK Gymnastics

9-9,5

8
235
Waroma Edith, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
134
Antikainen Pinja, Fliku-82

9-9,5

11
52
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
271
Cartet Elanor, Tampereen Sisu

9-9,5

11
237
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
95
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

11
131
Fjäder Erin, Fliku-82

9-9,5

11
183
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
91
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
1
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
239
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
4
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
136
Kainulainen Maisa, Fliku-82

9-9,5

11
9
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
11
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
238
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
46
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
269
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

9-9,5

11
186
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
181
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
141
Palosaari Enni, Fliku-82

9-9,5

11
98
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

11
240
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
45
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
185
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
93
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
54
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
53
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
138
Vattulainen Ella, Fliku-82

9-9,5

11
241
Abrams Filippa, Pargas Idrottsförening

8,5-9

11
272
Erkhova Nika, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
50
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
89
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
236
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
189
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
137
Jalova Tuulia, Fliku-82

8,5-9

11
10
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
2
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
129
Kankkunen Venla, Lohjan Voimistelijat

8,5-9

11
6
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
184
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
139
Kärki Siiri, Fliku-82

8,5-9

11
92
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
55
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
3
Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
96
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

11
182
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
135
Paakkanen Toini, Fliku-82

8,5-9

11
130
Parsukova Malina, Lohjan Voimistelijat

8,5-9

11
97
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

11
270
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

8,5-9

11
47
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
140
Siukola Mette, Fliku-82

8,5-9

11
8
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
94
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
273
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
51
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
233
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
188
Vainikka Olga, HIFK Gymnastics

9-9,5

2
187
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

9-9,5

2
49
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

4
190
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

8,5-9

4
4
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

4
132
Tanskanen Frida, Fliku-82

8,5-9

4
191
Tervo Lumi, HIFK Gymnastics

8,5-9

8
134
Antikainen Pinja, Fliku-82

8,5-9

8
185
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

8,5-9

10
183
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

8,5-9

10
133
Hollmérus Erika, Fliku-82

8,5-9

10
189
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

8,5-9

10
9
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

10
5
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

10
8
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

10
53
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
239
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
6
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
11
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
141
Palosaari Enni, Fliku-82

8,5-9

11
52
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
237
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
236
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
10
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
7
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
2
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
192
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
238
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
193
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
269
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

8-8,5

11
233
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
186
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
182
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
273
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
131
Fjäder Erin, Fliku-82

7,5-8

11
50
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
89
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
46
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
139
Kärki Siiri, Fliku-82

7,5-8

11
92
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
181
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
140
Siukola Mette, Fliku-82

7,5-8

11
54
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
235
Waroma Edith, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
241
Abrams Filippa, Pargas Idrottsförening

7-7,5

11
272
Erkhova Nika, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
1
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
137
Jalova Tuulia, Fliku-82

7-7,5

11
136
Kainulainen Maisa, Fliku-82

7-7,5

11
184
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
55
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
135
Paakkanen Toini, Fliku-82

7-7,5

11
240
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
47
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
93
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
138
Vattulainen Ella, Fliku-82

7-7,5

11
271
Cartet Elanor, Tampereen Sisu

6-7

11
3
Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
97
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

6-7

11
45
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
270
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

6-7

11
51
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
95
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

alle 6

11
91
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
129
Kankkunen Venla, Lohjan Voimistelijat

alle 6

11
96
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

alle 6

11
130
Parsukova Malina, Lohjan Voimistelijat

alle 6

11
98
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

alle 6

11
94
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
233
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

9,5-10

1
132
Tanskanen Frida, Fliku-82

9,5-10

3
133
Hollmérus Erika, Fliku-82

9-9,5

3
6
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

3
9
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

3
191
Tervo Lumi, HIFK Gymnastics

9-9,5

7
190
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

9-9,5

7
186
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

9-9,5

7
188
Vainikka Olga, HIFK Gymnastics

9-9,5

10
183
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

9-9,5

10
2
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

10
193
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
237
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
192
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
46
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
141
Palosaari Enni, Fliku-82

9-9,5

11
140
Siukola Mette, Fliku-82

9-9,5

11
49
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
51
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
134
Antikainen Pinja, Fliku-82

8,5-9

11
52
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
89
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
239
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
236
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
4
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
7
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
136
Kainulainen Maisa, Fliku-82

8,5-9

11
269
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

8,5-9

11
5
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
181
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
185
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
93
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
54
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
273
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

11
187
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
131
Fjäder Erin, Fliku-82

8-8,5

11
91
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
189
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
11
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
238
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
139
Kärki Siiri, Fliku-82

8-8,5

11
55
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
96
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

11
182
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
98
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

11
45
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
47
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
8
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
138
Vattulainen Ella, Fliku-82

8-8,5

11
235
Waroma Edith, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
271
Cartet Elanor, Tampereen Sisu

7,5-8

11
95
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

7,5-8

11
50
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
1
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
129
Kankkunen Venla, Lohjan Voimistelijat

7,5-8

11
92
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
135
Paakkanen Toini, Fliku-82

7,5-8

11
184
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
97
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

7-7,5

11
53
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
94
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
241
Abrams Filippa, Pargas Idrottsförening

6-7

11
272
Erkhova Nika, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
130
Parsukova Malina, Lohjan Voimistelijat

6-7

11
240
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

6-7

11
270
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

6-7

11
137
Jalova Tuulia, Fliku-82

alle 6

11
10
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

alle 6

11
3
Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
49
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

9,5-10

2
6
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

9,5-10

3
187
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

9-9,5

3
188
Vainikka Olga, HIFK Gymnastics

9-9,5

5
5
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

5
132
Tanskanen Frida, Fliku-82

9-9,5

7
183
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

9-9,5

7
7
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

7
238
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

9-9,5

7
186
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

9-9,5

7
191
Tervo Lumi, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
131
Fjäder Erin, Fliku-82

9-9,5

11
133
Hollmérus Erika, Fliku-82

9-9,5

11
4
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
2
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
9
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
11
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
46
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
269
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

9-9,5

11
141
Palosaari Enni, Fliku-82

9-9,5

11
140
Siukola Mette, Fliku-82

9-9,5

11
185
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
8
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
235
Waroma Edith, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
190
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
134
Antikainen Pinja, Fliku-82

8,5-9

11
237
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
239
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
236
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
189
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
192
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
193
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
55
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
182
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
93
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
54
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
53
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
138
Vattulainen Ella, Fliku-82

8,5-9

11
52
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
271
Cartet Elanor, Tampereen Sisu

8-8,5

11
50
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
139
Kärki Siiri, Fliku-82

8-8,5

11
233
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
92
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
181
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
96
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

11
97
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

11
270
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

8-8,5

11
47
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
94
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
273
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

8-8,5

11
95
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

7,5-8

11
91
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
1
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
89
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
137
Jalova Tuulia, Fliku-82

7,5-8

11
136
Kainulainen Maisa, Fliku-82

7,5-8

11
3
Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
98
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

7,5-8

11
240
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
45
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
51
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
241
Abrams Filippa, Pargas Idrottsförening

7-7,5

11
272
Erkhova Nika, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
10
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
129
Kankkunen Venla, Lohjan Voimistelijat

7-7,5

11
184
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
135
Paakkanen Toini, Fliku-82

6-7

11
130
Parsukova Malina, Lohjan Voimistelijat

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
241
Abrams Filippa, Pargas Idrottsförening

190
Anderson Elody, HIFK Gymnastics

134
Antikainen Pinja, Fliku-82

52
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

271
Cartet Elanor, Tampereen Sisu

237
Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics

272
Erkhova Nika, Porin Tarmo voimistelujaosto

187
Eronen Isabella, HIFK Gymnastics

95
Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat

131
Fjäder Erin, Fliku-82

183
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

91
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

50
Heino Aura, Espoon Telinetaiturit

1
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

89
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

133
Hollmérus Erika, Fliku-82

239
Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics

236
Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics

189
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

137
Jalova Tuulia, Fliku-82

10
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

4
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

7
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

2
Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit

136
Kainulainen Maisa, Fliku-82

129
Kankkunen Venla, Lohjan Voimistelijat

6
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

9
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

192
Kettunen Minea, HIFK Gymnastics

184
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

11
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

238
Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics

46
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

193
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

269
Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu

139
Kärki Siiri, Fliku-82

233
Laine Saimi, HIFK Gymnastics

5
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

92
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

55
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

3
Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit

186
Martikainen Inari, HIFK Gymnastics

181
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

96
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

182
Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics

135
Paakkanen Toini, Fliku-82

141
Palosaari Enni, Fliku-82

130
Parsukova Malina, Lohjan Voimistelijat

97
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

98
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

240
Porokara Mette, HIFK Gymnastics

45
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

270
Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu

47
Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit

140
Siukola Mette, Fliku-82

185
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

132
Tanskanen Frida, Fliku-82

191
Tervo Lumi, HIFK Gymnastics

8
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

93
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

54
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

188
Vainikka Olga, HIFK Gymnastics

53
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

138
Vattulainen Ella, Fliku-82

94
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

49
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

273
Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto

51
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

235
Waroma Edith, HIFK Gymnastics


Last Update: 14.6.2024 23.17.49
SX
SM
MD
XL
XXL