Back 

NTV kilpalinjan luokkakilpailut, Lohja Lohja, 2023-05-20

Back

B-luokka nuoremmat

Hyppy | Eritasonojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Nimi Yhteensä
1 188  Vainikka Olga, HIFK Gymnastics VII
2 132  Tanskanen Frida, Fliku-82 VII
2 49  Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit VII
4 191  Tervo Lumi, HIFK Gymnastics VII
5 133  Hollmérus Erika, Fliku-82 VII
5 190  Anderson Elody, HIFK Gymnastics VII
7 6  Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit VII
7 5  Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit VII
9 9  Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit VII
10 187  Eronen Isabella, HIFK Gymnastics VII
11 134  Antikainen Pinja, Fliku-82 VI
11 183  Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics VI
11 239  Hyrkäs Pihla, HIFK Gymnastics VI
11 4  Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit VI
11 7  Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit VI
11 2  Juutila Lilja, Espoon Telinetaiturit VI
11 192  Kettunen Minea, HIFK Gymnastics VI
11 193  Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics VI
11 186  Martikainen Inari, HIFK Gymnastics VI
11 141  Palosaari Enni, Fliku-82 VI
11 185  Suomela Linda, HIFK Gymnastics VI
11 52  Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit V
11 237  Davidsson Lilja, HIFK Gymnastics V
11 131  Fjäder Erin, Fliku-82 V
11 236  Hyrkäs Siiri, HIFK Gymnastics V
11 189  Jakas Sienna, HIFK Gymnastics V
11 11  Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit V
11 238  Kortelainen Daniela, HIFK Gymnastics V
11 46  Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit V
11 269  Kytömäki Matilda, Tampereen Sisu V
11 233  Laine Saimi, HIFK Gymnastics V
11 181  Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics V
11 140  Siukola Mette, Fliku-82 V
11 8  Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit V
11 54  Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit V
11 273  Virtanen Tianna, Porin Tarmo voimistelujaosto V
11 235  Waroma Edith, HIFK Gymnastics V
11 50  Heino Aura, Espoon Telinetaiturit IV
11 89  Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja IV
11 136  Kainulainen Maisa, Fliku-82 IV
11 139  Kärki Siiri, Fliku-82 IV
11 92  Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja IV
11 55  Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit IV
11 182  Naakka Vanamo, HIFK Gymnastics IV
11 45  Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit IV
11 47  Saari Raakel, Espoon Telinetaiturit IV
11 93  Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja IV
11 53  Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit IV
11 138  Vattulainen Ella, Fliku-82 IV
11 51  Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit IV
11 271  Cartet Elanor, Tampereen Sisu III
11 95  Eronen Lene, Kuusikon Urheilijat III
11 91  Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja III
11 1  Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit III
11 184  Koivikko Li, HIFK Gymnastics III
11 96  Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat III
11 135  Paakkanen Toini, Fliku-82 III
11 97  Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat III
11 98  Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat III
11 240  Porokara Mette, HIFK Gymnastics III
11 241  Abrams Filippa, Pargas Idrottsförening II
11 272  Erkhova Nika, Porin Tarmo voimistelujaosto II
11 137  Jalova Tuulia, Fliku-82 II
11 10  Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit II
11 270  Rytkönen Indiana, Tampereen Sisu II
11 94  Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja II
11 129  Kankkunen Venla, Lohjan Voimistelijat I
11 3  Malinen Aini, Espoon Telinetaiturit I
11 130  Parsukova Malina, Lohjan Voimistelijat I
11 48  Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit
11 90  Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja
11 234  Lerto Tyyne, HIFK Gymnastics

Last Update: 3.3.2024 20.14.29