Tillbaka 

Mästerskapshelgen och Lag-SM Halmstad, 2023-05-26

Riksmästerskapen Tvåan Finaler Sverigepokalen Tvåan Finaler Riksmästerskapen Trean Finaler Riksmästerskapen Fyran Finaler Riksmästerskapen Femman Obliga Finaler Sverigepokalen Öppet program Finaler Riksmästerskapen Tvåan Sverigepokalen Tvåan Riksmästerskapen Trean Sverigepokalen Trean Riksmästerskapen Fyran Riksmästerskapen Femman Obliga Sverigepokalen Öppet program Lag-SM Gymnaster RM-Lag Lag-SM
Sverigepokalen Tvåan Finaler
Icke officiella resultat
Pl
#
Namn
Fristående
Bygelhäst
Ringar
Hopp
Barr
Räck
Total
Gap
1
84
Ted Carmody
Hammarbygymnasterna
11,433
D: 3,0
E: 8,433
12,599
D: 3,50
E: 9,100
12,700
D: 4,60
E: 8,100
13,583
13,933/13,233
D: 5,0/4,0
E: 8,933/9,233
12,600
D: 3,50
E: 9,100
13,400
76,315
FX
11,433
D: 3,0
E: 8,433
PH
12,599
D: 3,5
E: 9,100
SR
12,700
D: 4,6
E: 8,100
VT
13,583
13,933/13,233
D: 5,0/4,0
E: 8,933/9,233
PB
12,600
D: 3,5
E: 9,100
HB
13,400
D: 4,5
E: 8,900
2
12
Caden Keller
Brommagymnasterna
12,333
D: 3,5
E: 8,833
11,916
D: 3,65
E: 8,267
12,100
D: 3,60
E: 8,500
13,600
13,800/13,400
D: 5,0/4,0
E: 8,800/9,400
12,500
D: 3,10
E: 9,400
11,733
74,182
2,133
FX
12,333
D: 3,5
E: 8,833
PH
11,916
D: 3,7
E: 8,267
SR
12,100
D: 3,6
E: 8,500
VT
13,600
13,800/13,400
D: 5,0/4,0
E: 8,800/9,400
PB
12,500
D: 3,1
E: 9,400
HB
11,733
D: 3,6
E: 8,133
3
35
Tilo Drugge
Göteborgs Turn
12,183
D: 3,3
E: 8,933
11,616
D: 3,30
E: 8,316
11,933
D: 3,60
E: 8,333
12,333
D: 3,10
E: 9,233
12,800
60,865
15,450
FX
12,183
D: 3,3
E: 8,933
PH
11,616
D: 3,3
E: 8,316
SR
11,933
D: 3,6
E: 8,333
VT
PB
12,333
D: 3,1
E: 9,233
HB
12,800
D: 4,1
E: 8,700
4
34
Leon Knezevic Brandt
Göteborgs Turn
13,566
D: 4,5
E: 9,066
13,649
13,866/13,433
D: 5,0/4,0
E: 8,866/9,433
12,733
D: 3,60
E: 9,133
11,166
51,114
25,201
FX
13,566
D: 4,5
E: 9,066
PH

SR

VT
13,649
13,866/13,433
D: 5,0/4,0
E: 8,866/9,433
PB
12,733
D: 3,6
E: 9,133
HB
11,166
D: 3,1
E: 8,066
5
85
Philip Pool
Hammarbygymnasterna
12,283
D: 3,8
E: 8,533
12,600
D: 4,10
E: 8,500
13,566
13,833/13,300
D: 5,0/4,0
E: 8,833/9,300
38,449
37,866
FX
12,283
D: 3,8
E: 8,533
PH

SR
12,600
D: 4,1
E: 8,500
VT
13,566
13,833/13,300
D: 5,0/4,0
E: 8,833/9,300
PB

HB

6
63
Magnus-Alexander Åhlund
Halmstad Frigymnaster
11,650
D: 3,15
E: 8,500
11,900
D: 3,00
E: 8,900
11,300
34,850
41,465
FX

PH
11,650
D: 3,2
E: 8,500
SR

VT
PB
11,900
D: 3,0
E: 8,900
HB
11,300
D: 3,5
E: 7,800
7
86
Lorens Bjerkeby
Hammarbygymnasterna
10,966
D: 3,60
E: 7,366
13,599
13,933/13,266
D: 5,0/4,0
E: 8,933/9,266
24,565
51,750
FX

PH

SR
10,966
D: 3,6
E: 7,366
VT
13,599
13,933/13,266
D: 5,0/4,0
E: 8,933/9,266
PB

HB

8
61
Ellis Göransson
Halmstad Frigymnaster
11,966
D: 3,40
E: 8,567
11,966
64,349
FX

PH
11,966
D: 3,4
E: 8,567
SR

VT
PB

HB

9
65
Nils Stenström
Halmstad Frigymnaster
76,315
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
34
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turn

4,5

9,066

Q
13,566

2
12
Caden Keller, Brommagymnasterna

3,5

8,833

Q
12,333

1,233
3
85
Philip Pool, Hammarbygymnasterna

3,8

8,533

Q
12,283

1,283
4
35
Tilo Drugge, Göteborgs Turn

3,3

8,933

Q
12,183

1,383
5
84
Ted Carmody, Hammarbygymnasterna

3,0

8,433

Q
11,433

2,133
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
84
Ted Carmody, Hammarbygymnasterna


3,6
3,4


8,766
9,433



Q
12,599
12,366
12,833

2
61
Ellis Göransson, Halmstad Frigymnaster


3,6
3,2


7,933
9,200



Q
11,966
11,533
12,400

0,633
3
12
Caden Keller, Brommagymnasterna


3,6
3,7


7,800
8,733



Q
11,916
11,400
12,433

0,683
4
63
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster


3,1
3,2


7,700
9,300



Q
11,650
10,800
12,500

0,949
5
35
Tilo Drugge, Göteborgs Turn


3,6
3,0


8,166
8,466



Q
11,616
11,766
11,466

0,983
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
84
Ted Carmody, Hammarbygymnasterna

4,6

8,100

Q
12,700

2
85
Philip Pool, Hammarbygymnasterna

4,1

8,500

Q
12,600

0,100
3
12
Caden Keller, Brommagymnasterna

3,6

8,500

Q
12,100

0,600
4
35
Tilo Drugge, Göteborgs Turn

3,6

8,333

Q
11,933

0,767
5
86
Lorens Bjerkeby, Hammarbygymnasterna

3,6

7,366

Q
10,966

1,734
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
34
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turn


5,0
4,0


8,866
9,433



Q
13,649
13,866
13,433

2
12
Caden Keller, Brommagymnasterna


5,0
4,0


8,800
9,400



Q
13,600
13,800
13,400

0,049
3
86
Lorens Bjerkeby, Hammarbygymnasterna


5,0
4,0


8,933
9,266



Q
13,599
13,933
13,266

0,050
4
84
Ted Carmody, Hammarbygymnasterna


5,0
4,0


8,933
9,233



Q
13,583
13,933
13,233

0,066
5
85
Philip Pool, Hammarbygymnasterna


5,0
4,0


8,833
9,300



Q
13,566
13,833
13,300

0,083
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
34
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turn

3,6

9,133

Q
12,733

2
84
Ted Carmody, Hammarbygymnasterna

3,5

9,100

Q
12,600

0,133
3
12
Caden Keller, Brommagymnasterna

3,1

9,400

Q
12,500

0,233
4
35
Tilo Drugge, Göteborgs Turn

3,1

9,233

Q
12,333

0,400
5
63
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster

3,0

8,900

Q
11,900

0,833
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
84
Ted Carmody, Hammarbygymnasterna

4,5

8,900

Q
13,400

2
35
Tilo Drugge, Göteborgs Turn

4,1

8,700

Q
12,800

0,600
3
12
Caden Keller, Brommagymnasterna

3,6

8,133

Q
11,733

1,667
4
63
Magnus-Alexander Åhlund, Halmstad Frigymnaster

3,5

7,800

Q
11,300

2,100
5
34
Leon Knezevic Brandt, Göteborgs Turn

3,1

8,066

Q
11,166

2,234
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap

Last Update: 2024-04-18 04:06:24
SX
SM
MD
XL
XXL