Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttö, Turku Turku, 2023-05-26

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka nuoremmat D-luokka vanhemmat E-luokka F-luokka nuoremmat F-luokka vanhemmat G-luokka H-luokka MJL 1. luokka MJL 2.lk MJL 3.lk Naisten näyttö Tyttöjen näyttö B-joukkuekilpailu C-joukkuekilpailu D-joukkuekilpailu E-joukkuekilpailu F-joukkuekilpailu MJL1-joukkuekilpailu MJL2-joukkuekilpailu MJL3-joukkuekilpailu
D-luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
29
Tervonen Emma
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
9-9,5
9-9,5
8,5-9
VII
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
8,5-9
2
4
Ilvander Siru
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
9-9,5
9-9,5
7,5-8
VI
VT
9,5-10
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
7,5-8
3
30
Griguich Sofia
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
8,5-9
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
8,5-9
4
5
Salokannel Ilona
Pyrkivä Gymnastics
9,5-10
8-8,5
8-8,5
8,5-9
V
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
5
26
Muurimäki Saana
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
6
27
Männikkö Enni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
7,5-8
8,5-9
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
8,5-9
7
25
Kelander Anni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,5-10
8-8,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
8
2
Sinisalo Luna
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
9
1
Kuusela Saara
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
10
3
Enberg Pihla
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
6-7
8,5-9
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
8-8,5
10
31
Fagerholm Ada
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
8-8,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8-8,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
28
Niskakoski Saimi
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8-8,5
6-7
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
8-8,5
11
24
Salminen Sofi
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
32
Ilander Ines
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
6-7
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
23
Salo Saana
Tampereen Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
7-7,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
22
Berglund Linnea
Gymnastics Åland
9-9,5
6-7
6-7
6-7
II
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
11
21
Lundsten Ingrid
Gymnastics Åland
8,5-9
6-7
6-7
6-7
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
29
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

2
4
Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

3
30
Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

3
5
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

9,5-10

5
25
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

6
28
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

6
2
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

8
22
Berglund Linnea, Gymnastics Åland

9-9,5

9
24
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

10
1
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

11
26
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
27
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
23
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

9-9,5

11
3
Enberg Pihla, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

11
32
Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
21
Lundsten Ingrid, Gymnastics Åland

8,5-9

11
31
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
29
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

3
30
Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

4
1
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

5
28
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

5
5
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

7
25
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

8
31
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

8
26
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

10
27
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
24
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
23
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
22
Berglund Linnea, Gymnastics Åland

6-7

11
3
Enberg Pihla, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
32
Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
21
Lundsten Ingrid, Gymnastics Åland

6-7

11
2
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
29
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

3
3
Enberg Pihla, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

4
31
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

5
2
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

6
30
Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

7
26
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

8
27
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

9
5
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

10
24
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

11
32
Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
25
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
1
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
23
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
22
Berglund Linnea, Gymnastics Åland

6-7

11
21
Lundsten Ingrid, Gymnastics Åland

6-7

11
28
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
29
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

2
26
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

2
27
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

4
5
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

5
30
Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

6
25
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

7
2
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

8
3
Enberg Pihla, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

8
28
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

10
1
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
31
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
32
Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
4
Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics

7,5-8

11
24
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
23
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
22
Berglund Linnea, Gymnastics Åland

6-7

11
21
Lundsten Ingrid, Gymnastics Åland

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
22
Berglund Linnea, Gymnastics Åland

3
Enberg Pihla, Pyrkivä Gymnastics

31
Fagerholm Ada, Espoon Telinetaiturit

30
Griguich Sofia, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

32
Ilander Ines, Espoon Telinetaiturit

4
Ilvander Siru, Pyrkivä Gymnastics

25
Kelander Anni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

1
Kuusela Saara, Pyrkivä Gymnastics

21
Lundsten Ingrid, Gymnastics Åland

26
Muurimäki Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

27
Männikkö Enni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

28
Niskakoski Saimi, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

24
Salminen Sofi, Tampereen Voimistelijat

23
Salo Saana, Tampereen Voimistelijat

5
Salokannel Ilona, Pyrkivä Gymnastics

2
Sinisalo Luna, Pyrkivä Gymnastics

29
Tervonen Emma, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


Last Update: 21.6.2024 2.54.24
SX
SM
MD
XL
XXL