Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut sekä näyttö, Turku Turku, 2023-05-26

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka nuoremmat D-luokka vanhemmat E-luokka F-luokka nuoremmat F-luokka vanhemmat G-luokka H-luokka MJL 1. luokka MJL 2.lk MJL 3.lk Naisten näyttö Tyttöjen näyttö B-joukkuekilpailu C-joukkuekilpailu D-joukkuekilpailu E-joukkuekilpailu F-joukkuekilpailu MJL1-joukkuekilpailu MJL2-joukkuekilpailu MJL3-joukkuekilpailu
F-luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
5
Talji Jaslyn
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
11,200
D: 2,4
E: 8,800
10,150
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,950
11,150
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,150
11,300
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,100
43,800
VT
11,200
D: 2,4
E: 8,800
UB
10,150
D: 2,2
E: 7,950
BB
11,150
D: 3,0
E: 8,150
FX
11,300
D: 3,2
E: 8,100
2
8
Mattila Lotta
Turun Urheiluliitto Voimistelu
10,350
D: 1,6
E: 8,750
9,800
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,700
11,600
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,700
11,150
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,850
42,900
0,900
VT
10,350
D: 1,6
E: 8,750
UB
9,800
D: 2,1
E: 7,700
BB
11,600
D: 2,9
E: 8,700
FX
11,150
D: 3,3
E: 7,850
3
73
Hakola Venla
Tampereen Voimistelijat
11,100
D: 2,4
E: 8,700
9,750
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,550
10,900
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,000
10,800
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,700
42,550
1,250
VT
11,100
D: 2,4
E: 8,700
UB
9,750
D: 2,2
E: 7,550
BB
10,900
D: 2,9
E: 8,000
FX
10,800
D: 3,1
E: 7,700
4
7
Valta Olivia
Turun Urheiluliitto Voimistelu
10,400
D: 1,6
E: 8,800
10,000
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,100
11,350
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,450
10,400
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,300
42,150
1,650
VT
10,400
D: 1,6
E: 8,800
UB
10,000
D: 2,9
E: 7,100
BB
11,350
D: 2,9
E: 8,450
FX
10,400
D: 3,1
E: 7,300
5
37
Sintonen Nanna
Pyrkivä Gymnastics
10,300
D: 1,6
E: 8,700
10,000
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,900
11,600
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,300
10,050
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,650
41,950
1,850
VT
10,300
D: 1,6
E: 8,700
UB
10,000
D: 2,1
E: 7,900
BB
11,600
D: 3,3
E: 8,300
FX
10,050
D: 2,4
E: 7,650
6
74
Korhonen Meiju
Tampereen Voimistelijat
10,900
D: 2,4
E: 8,500
8,900
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,700
10,800
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,900
11,050
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,850
41,650
2,150
VT
10,900
D: 2,4
E: 8,500
UB
8,900
D: 2,2
E: 6,700
BB
10,800
D: 2,9
E: 7,900
FX
11,050
D: 3,2
E: 7,850
7
34
Vättö Alexandra
Espoon Telinetaiturit
11,350
D: 2,6
E: 8,750
8,500
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 5,300
10,900
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 8,000
10,550
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,450
41,300
2,500
VT
11,350
D: 2,6
E: 8,750
UB
8,500
D: 3,2
E: 5,300
BB
10,900
D: 2,9
E: 8,000
FX
10,550
D: 3,1
E: 7,450
8
4
Sandberg Mathilda
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
10,550
D: 2,4
E: 8,150
9,350
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,250
10,450
D: 2,80
DV: 0,8 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,650
10,900
D: 3,20
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,700
41,250
2,550
VT
10,550
D: 2,4
E: 8,150
UB
9,350
D: 2,1
E: 7,250
BB
10,450
D: 2,8
E: 7,650
FX
10,900
D: 3,2
E: 7,700
9
42
Kettunen Iisa
Voimisteluseura Helsinki VSH
11,100
D: 2,4
E: 8,700
9,200
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,000
10,150
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,150
10,700
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,700
41,150
2,650
VT
11,100
D: 2,4
E: 8,700
UB
9,200
D: 2,2
E: 7,000
BB
10,150
D: 3,0
E: 7,150
FX
10,700
D: 3,0
E: 7,700
10
38
Nurmikko Milla
Pyrkivä Gymnastics
10,200
D: 1,6
E: 8,600
9,700
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,600
10,500
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,500
10,700
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,700
41,100
2,700
VT
10,200
D: 1,6
E: 8,600
UB
9,700
D: 2,1
E: 7,600
BB
10,500
D: 3,0
E: 7,500
FX
10,700
D: 3,0
E: 7,700
11
40
Kuzmanovski Isabella
Pyrkivä Gymnastics
9,750
D: 1,6
E: 8,150
9,550
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,350
10,600
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,300
11,050
D: 3,30
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,750
40,950
2,850
VT
9,750
D: 1,6
E: 8,150
UB
9,550
D: 2,2
E: 7,350
BB
10,600
D: 3,3
E: 7,300
FX
11,050
D: 3,3
E: 7,750
12
36
Bakkar Hasania
Pyrkivä Gymnastics
10,500
D: 1,6
E: 8,900
10,000
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,900
9,900
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,900
10,450
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,450
40,850
2,950
VT
10,500
D: 1,6
E: 8,900
UB
10,000
D: 2,1
E: 7,900
BB
9,900
D: 3,0
E: 6,900
FX
10,450
D: 3,0
E: 7,450
13
75
Lukkari Hilla
Tampereen Voimistelijat
10,350
D: 1,6
E: 8,750
9,600
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,200
9,400
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,500
10,600
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,500
39,950
3,850
VT
10,350
D: 1,6
E: 8,750
UB
9,600
D: 2,4
E: 7,200
BB
9,400
D: 2,9
E: 6,500
FX
10,600
D: 3,1
E: 7,500
14
76
Tervonen Venla
Tampereen Voimistelijat
10,800
D: 2,4
E: 8,400
8,600
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,500
10,400
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 8,000
9,850
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,450
39,650
4,150
VT
10,800
D: 2,4
E: 8,400
UB
8,600
D: 2,1
E: 6,500
BB
10,400
D: 2,4
E: 8,000
FX
9,850
D: 2,4
E: 7,450
15
6
Talvinen Isla
Turun Urheiluliitto Voimistelu
10,350
D: 1,6
E: 8,750
8,700
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,500
9,300
D: 2,20
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,100
10,700
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,600
39,050
4,750
VT
10,350
D: 1,6
E: 8,750
UB
8,700
D: 2,2
E: 6,500
BB
9,300
D: 2,2
E: 7,100
FX
10,700
D: 3,1
E: 7,600
16
41
Peltokallio Saaga
Voimisteluseura Helsinki VSH
10,200
D: 1,6
E: 8,600
8,950
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,850
9,600
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 6,600
10,150
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,050
38,900
4,900
VT
10,200
D: 1,6
E: 8,600
UB
8,950
D: 2,1
E: 6,850
BB
9,600
D: 3,0
E: 6,600
FX
10,150
D: 3,1
E: 7,050
17
33
Puurtinen Eeva
Espoon Telinetaiturit
11,050
D: 2,4
E: 8,650
6,750
D: 2,40
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 4,350
10,900
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,900
10,000
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,000
38,700
5,100
VT
11,050
D: 2,4
E: 8,650
UB
6,750
D: 2,4
E: 4,350
BB
10,900
D: 3,0
E: 7,900
FX
10,000
D: 3,0
E: 7,000
18
35
Venäläinen Milja
Espoon Telinetaiturit
10,250
D: 1,6
E: 8,650
9,650
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,350
8,450
D: 2,80
DV: 1,3 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,650
10,200
D: 3,00
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,200
38,550
5,250
VT
10,250
D: 1,6
E: 8,650
UB
9,650
D: 2,3
E: 7,350
BB
8,450
D: 2,8
E: 5,650
FX
10,200
D: 3,0
E: 7,200
19
2
Karlson Ada
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
10,950
D: 2,4
E: 8,550
9,400
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,300
7,450
D: 2,00
DV: 0,5 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 5,450
10,700
D: 3,10
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 7,600
38,500
5,300
VT
10,950
D: 2,4
E: 8,550
UB
9,400
D: 2,1
E: 7,300
BB
7,450
D: 2,0
E: 5,450
FX
10,700
D: 3,1
E: 7,600
20
39
Tanttu Selma
Pyrkivä Gymnastics
10,000
D: 1,6
E: 8,400
9,400
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,300
8,650
D: 2,90
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 0,0
E: 5,750
10,250
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,750
38,300
5,500
VT
10,000
D: 1,6
E: 8,400
UB
9,400
D: 2,1
E: 7,300
BB
8,650
D: 2,9
E: 5,750
FX
10,250
D: 2,5
E: 7,750
21
1
Tenhunen Edith
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,900
D: 2,30
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,600
10,000
D: 2,60
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,400
19,900
23,900
VT

UB
9,900
D: 2,3
E: 7,600
BB
10,000
D: 2,6
E: 7,400
FX

22
3
Herttuainen Saana
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9,350
D: 2,10
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 7,250
9,350
D: 2,50
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 0,0
E: 6,850
18,700
25,100
VT

UB
9,350
D: 2,1
E: 7,250
BB
9,350
D: 2,5
E: 6,850
FX

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
34
Vättö Alexandra, Espoon Telinetaiturit


2,6


8,750




5,675
11,350

2
5
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


2,4


8,800




5,600
11,200

0,075
3
42
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH


2,4


8,700




5,550
11,100

0,125
3
73
Hakola Venla, Tampereen Voimistelijat


2,4


8,700




5,550
11,100

0,125
5
33
Puurtinen Eeva, Espoon Telinetaiturit


2,4


8,650




5,525
11,050

0,150
6
2
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


2,4


8,550




5,475
10,950

0,200
7
74
Korhonen Meiju, Tampereen Voimistelijat


2,4


8,500




5,450
10,900

0,225
8
76
Tervonen Venla, Tampereen Voimistelijat


2,4


8,400




5,400
10,800

0,275
9
4
Sandberg Mathilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa


2,4


8,150




5,275
10,550

0,400
10
36
Bakkar Hasania, Pyrkivä Gymnastics


1,6


8,900




5,250
10,500

0,425
11
7
Valta Olivia, Turun Urheiluliitto Voimistelu


1,6


8,800




5,200
10,400

0,475
12
8
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu


1,6


8,750




5,175
10,350

0,500
12
6
Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu


1,6


8,750




5,175
10,350

0,500
12
75
Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat


1,6


8,750




5,175
10,350

0,500
15
37
Sintonen Nanna, Pyrkivä Gymnastics


1,6


8,700




5,150
10,300

0,525
16
35
Venäläinen Milja, Espoon Telinetaiturit


1,6


8,650




5,125
10,250

0,550
17
38
Nurmikko Milla, Pyrkivä Gymnastics


1,6


8,600




5,100
10,200

0,575
17
41
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH


1,6


8,600




5,100
10,200

0,575
19
39
Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics


1,6


8,400




5,000
10,000

0,675
20
40
Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics


1,6


8,150




4,875
9,750

0,800
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,950


10,150

2
36
Bakkar Hasania, Pyrkivä Gymnastics

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,900


10,000

0,150
2
37
Sintonen Nanna, Pyrkivä Gymnastics

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,900


10,000

0,150
2
7
Valta Olivia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

7,100


10,000

0,150
5
1
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

7,600


9,900

0,250
6
8
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,700


9,800

0,350
7
73
Hakola Venla, Tampereen Voimistelijat

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,550


9,750

0,400
8
38
Nurmikko Milla, Pyrkivä Gymnastics

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,600


9,700

0,450
9
35
Venäläinen Milja, Espoon Telinetaiturit

2,3
DV: 0,8 CR: 1,5 CV: 

7,350


9,650

0,500
10
75
Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

7,200


9,600

0,550
11
40
Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,350


9,550

0,600
12
2
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,300


9,400

0,750
12
39
Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,300


9,400

0,750
14
4
Sandberg Mathilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,250


9,350

0,800
14
3
Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

7,250


9,350

0,800
16
42
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,000


9,200

0,950
17
41
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

6,850


8,950

1,200
18
74
Korhonen Meiju, Tampereen Voimistelijat

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

6,700


8,900

1,250
19
6
Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

6,500


8,700

1,450
20
76
Tervonen Venla, Tampereen Voimistelijat

2,1
DV: 0,6 CR: 1,5 CV: 

6,500


8,600

1,550
21
34
Vättö Alexandra, Espoon Telinetaiturit

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

5,300


8,500

1,650
22
33
Puurtinen Eeva, Espoon Telinetaiturit

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

4,350


6,750

3,400
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
8
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

8,700


11,600

1
37
Sintonen Nanna, Pyrkivä Gymnastics

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

8,300


11,600

3
7
Valta Olivia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

8,450


11,350

0,250
4
5
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

8,150


11,150

0,450
5
73
Hakola Venla, Tampereen Voimistelijat

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

8,000


10,900

0,700
5
34
Vättö Alexandra, Espoon Telinetaiturit

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

8,000


10,900

0,700
5
33
Puurtinen Eeva, Espoon Telinetaiturit

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

7,900


10,900

0,700
8
74
Korhonen Meiju, Tampereen Voimistelijat

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

7,900


10,800

0,800
9
40
Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

7,300


10,600

1,000
10
38
Nurmikko Milla, Pyrkivä Gymnastics

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

7,500


10,500

1,100
11
4
Sandberg Mathilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,8
DV: 0,8 CR: 2,0 CV: 

7,650


10,450

1,150
12
76
Tervonen Venla, Tampereen Voimistelijat

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

8,000


10,400

1,200
13
42
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

7,150


10,150

1,450
14
1
Tenhunen Edith, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,6
DV: 1,1 CR: 1,5 CV: 

7,400


10,000

1,600
15
36
Bakkar Hasania, Pyrkivä Gymnastics

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

6,900


9,900

1,700
16
41
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

6,600


9,600

2,000
17
75
Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

6,500


9,400

2,200
18
3
Herttuainen Saana, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

6,850


9,350

2,250
19
6
Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

2,2
DV: 0,7 CR: 1,5 CV: 

7,100


9,300

2,300
20
39
Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics

2,9
DV: 0,9 CR: 2,0 CV: 

5,750


8,650

2,950
21
35
Venäläinen Milja, Espoon Telinetaiturit

2,8
DV: 1,3 CR: 1,5 CV: 

5,650


8,450

3,150
22
2
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2,0
DV: 0,5 CR: 1,5 CV: 

5,450


7,450

4,150
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
5
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

8,100


11,300

2
8
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

7,850


11,150

0,150
3
74
Korhonen Meiju, Tampereen Voimistelijat

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

7,850


11,050

0,250
3
40
Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics

3,3
DV: 1,3 CR: 2,0 CV: 

7,750


11,050

0,250
5
4
Sandberg Mathilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3,2
DV: 1,2 CR: 2,0 CV: 

7,700


10,900

0,400
6
73
Hakola Venla, Tampereen Voimistelijat

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,700


10,800

0,500
7
42
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

7,700


10,700

0,600
7
38
Nurmikko Milla, Pyrkivä Gymnastics

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

7,700


10,700

0,600
7
2
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,600


10,700

0,600
7
6
Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,600


10,700

0,600
11
75
Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,500


10,600

0,700
12
34
Vättö Alexandra, Espoon Telinetaiturit

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,450


10,550

0,750
13
36
Bakkar Hasania, Pyrkivä Gymnastics

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

7,450


10,450

0,850
14
7
Valta Olivia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,300


10,400

0,900
15
39
Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics

2,5
DV: 1,0 CR: 1,5 CV: 

7,750


10,250

1,050
16
35
Venäläinen Milja, Espoon Telinetaiturit

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

7,200


10,200

1,100
17
41
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH

3,1
DV: 1,1 CR: 2,0 CV: 

7,050


10,150

1,150
18
37
Sintonen Nanna, Pyrkivä Gymnastics

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

7,650


10,050

1,250
19
33
Puurtinen Eeva, Espoon Telinetaiturit

3,0
DV: 1,0 CR: 2,0 CV: 

7,000


10,000

1,300
20
76
Tervonen Venla, Tampereen Voimistelijat

2,4
DV: 0,9 CR: 1,5 CV: 

7,450


9,850

1,450
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
5
Talji Jaslyn, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



8
Mattila Lotta, Turun Urheiluliitto Voimistelu

DV:  CR:  CV: 



73
Hakola Venla, Tampereen Voimistelijat

DV:  CR:  CV: 



7
Valta Olivia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

DV:  CR:  CV: 



37
Sintonen Nanna, Pyrkivä Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



74
Korhonen Meiju, Tampereen Voimistelijat

DV:  CR:  CV: 



34
Vättö Alexandra, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



4
Sandberg Mathilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



42
Kettunen Iisa, Voimisteluseura Helsinki VSH

DV:  CR:  CV: 



38
Nurmikko Milla, Pyrkivä Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



40
Kuzmanovski Isabella, Pyrkivä Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



36
Bakkar Hasania, Pyrkivä Gymnastics

DV:  CR:  CV: 



75
Lukkari Hilla, Tampereen Voimistelijat

DV:  CR:  CV: 



76
Tervonen Venla, Tampereen Voimistelijat

DV:  CR:  CV: 



6
Talvinen Isla, Turun Urheiluliitto Voimistelu

DV:  CR:  CV: 



41
Peltokallio Saaga, Voimisteluseura Helsinki VSH

DV:  CR:  CV: 



33
Puurtinen Eeva, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



35
Venäläinen Milja, Espoon Telinetaiturit

DV:  CR:  CV: 



2
Karlson Ada, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

DV:  CR:  CV: 



39
Tanttu Selma, Pyrkivä Gymnastics

DV:  CR:  CV: 




Last Update: 21.6.2024 3.42.53
SX
SM
MD
XL
XXL