Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Espoo Espoo, 2023-11-10

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka nuoremmat D-luokka vanhemmat E-luokka nuoremmat E-luokka vanhemmat F-luokka nuoremmat F-luokka vanhemmat G-luokka nuoremmat G-luokka vanhemmat H-luokka MJL 1. luokka MJL 2. luokka MJL 3. luokka MJL FIG luokka B-joukkue C-joukkue D-joukkue E-joukkue F-joukkue G-joukkue H-joukkue 1-luokka joukkue 2-luokka joukkue 3-luokka joukkue
B-luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
20
Korhonen Iida
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
44
Jakas Sienna
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
3
4
Vierimaa Sofia
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
9-9,5
8,5-9
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
9-9,5
4
52
Jääskeläinen Silvia
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9,5-10
VII
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9,5-10
5
5
Kauppinen Saana
Espoon Telinetaiturit
9,5-10
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
6
64
Kelander Noora
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9,5-10
VII
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9,5-10
7
56
Miettinen Mimosa
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7,5-8
9-9,5
9,5-10
VI
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
9,5-10
8
60
Nevala Aada
Voimisteluseura Helsinki VSH
8-8,5
9-9,5
8,5-9
9,5-10
VI
VT
8-8,5
UB
9-9,5
BB
8,5-9
FX
9,5-10
9
13
Keerthiveetil Aaleahya
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8-8,5
8,5-9
9,5-10
VI
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
9,5-10
9
34
Göös Line-Lotte
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
16
Julkunen Lia
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
9-9,5
7,5-8
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
7,5-8
FX
9-9,5
11
57
Kero Veera
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8,5-9
8-8,5
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
46
Kovanen Isla
Lempäälän Pandat
9,5-10
8-8,5
8-8,5
9-9,5
VI
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
35
Kuivalainen Vivian
HIFK Gymnastics
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
1
Lappalainen Ellen
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8,5-9
8,5-9
9-9,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
8,5-9
FX
9-9,5
11
58
Suhonen Sakina
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8,5-9
7,5-8
9,5-10
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
9,5-10
11
53
Vagner Liana
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
8-8,5
8-8,5
9,5-10
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
9,5-10
11
42
Waroma Edith
HIFK Gymnastics
9,5-10
8,5-9
7,5-8
9-9,5
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
9-9,5
11
33
Castrén Milla
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
7,5-8
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
9-9,5
11
48
Halkola Nanna
Lempäälän Pandat
9-9,5
8,5-9
7,5-8
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
9-9,5
11
3
Koski Sylvi
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8-8,5
8-8,5
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
62
Mäkitie Iina
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
7,5-8
8-8,5
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
41
Suomela Linda
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
8-8,5
9-9,5
V
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
55
Airikkala Alexa
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7-7,5
6-7
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
6-7
FX
9-9,5
11
8
Arévalo Cassandra
Espoon Telinetaiturit
9,5-10
7-7,5
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
29
Hietanen Isla
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
7-7,5
8-8,5
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
18
Junnila Ronja
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
43
Koivikko Li
HIFK Gymnastics
8,5-9
7,5-8
7-7,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
38
Koskinen Ida
HIFK Gymnastics
9-9,5
7,5-8
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
21
Lindén Elle
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
6-7
8-8,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
47
Matintupa Nanna
Lempäälän Pandat
9-9,5
7,5-8
7,5-8
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
9-9,5
11
45
Mikkonen Nelli
HIFK Gymnastics
9-9,5
8-8,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
20
Müller Hämäläinen Gama Carolina
Kuusikon Urheilijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
9-9,5
11
59
Paalanen Bella
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
7,5-8
7-7,5
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
9-9,5
11
11
Puranen Emma
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7,5-8
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
6
Salo Minttu
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
7-7,5
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
54
Tchervinskij Emilia
Voimisteluseura Helsinki VSH
9-9,5
6-7
7-7,5
9-9,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
9-9,5
11
12
Tourunen Sointu
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
7-7,5
7-7,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
24
Tuomivuo Hilla
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
7-7,5
7-7,5
9-9,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
9-9,5
11
15
Uusitalo Tilda
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
8-8,5
7-7,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
9
Vasileva Kira
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
8-8,5
7-7,5
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
14
Vähäsöyrinki Merle
Espoon Telinetaiturit
9-9,5
6-7
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
7
Jameson Lundsten Greta
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
6-7
6-7
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
32
Lehmusto Frida
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
6-7
6-7
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
8,5-9
11
67
Martikainen Sanni
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
6-7
6-7
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
8,5-9
11
18
Piisinen Ilona
Kuusikon Urheilijat
8,5-9
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
66
Rautio Iida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8-8,5
alle 6
7-7,5
8,5-9
III
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
63
Salonen Ellen
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
6-7
7-7,5
9-9,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
9-9,5
11
61
Seeck Iisa
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8-8,5
6-7
7,5-8
8,5-9
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
40
Syrén Ida
HIFK Gymnastics
8,5-9
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
37
Tiirinki Aino
HIFK Gymnastics
8,5-9
8-8,5
6-7
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
8,5-9
11
28
Haverinen Elea
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
7-7,5
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
19
Heiskanen Isabel
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
alle 6
6-7
8,5-9
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
8,5-9
11
65
Kari Matilda
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8-8,5
6-7
6-7
8,5-9
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
8,5-9
11
21
Lindgren Lumi
Kuusikon Urheilijat
8,5-9
alle 6
7-7,5
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
34
Nykänen Taimi
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
alle 6
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
8-8,5
11
19
Pitkä Ella
Kuusikon Urheilijat
9-9,5
alle 6
7,5-8
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
2
Rosqvist Celia
Espoon Telinetaiturit
8,5-9
6-7
6-7
8-8,5
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
8-8,5
11
23
Tahvonen Kiira
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
alle 6
6-7
8-8,5
II
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
8-8,5
11
10
Teppala Inka
Espoon Telinetaiturit
8-8,5
6-7
6-7
7,5-8
II
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
7,5-8
11
68
Tervonen Iida
Voimisteluseura Keski-Uusimaa
8,5-9
6-7
6-7
8,5-9
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
8,5-9
11
27
Vellonen Alyssa
Voimisteluklubi Lohja
9-9,5
alle 6
6-7
8-8,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
8-8,5
11
17
Ingman Pihla
Espoon Telinetaiturit
alle 6
8-8,5
7,5-8
8,5-9
I
VT
alle 6
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
31
Kniivilä Peppi
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
alle 6
8-8,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
8-8,5
11
26
Kärnä Stella
Voimisteluklubi Lohja
8,5-9
alle 6
alle 6
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
25
Lavikainen Sofia
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
alle 6
6-7
7,5-8
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
30
Olenius Martta
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
alle 6
alle 6
7,5-8
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7,5-8
11
33
Tuomivuo Tuuli
Voimisteluklubi Lohja
8-8,5
alle 6
7-7,5
8-8,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
42
Waroma Edith, HIFK Gymnastics

9,5-10

2
46
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

9,5-10

3
8
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

9,5-10

3
5
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

9,5-10

5
52
Jääskeläinen Silvia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9-9,5

5
20
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

7
35
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

9-9,5

7
1
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

7
4
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

10
55
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

10
56
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

10
58
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
33
Castrén Milla, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
34
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
48
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

9-9,5

11
29
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
44
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
16
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
18
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
64
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
57
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
20
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
38
Koskinen Ida, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
21
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
47
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

9-9,5

11
45
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
59
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
19
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

11
11
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
54
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
12
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
53
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
9
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
27
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
14
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
28
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
7
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
13
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
31
Kniivilä Peppi, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
43
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
3
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
26
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
32
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
21
Lindgren Lumi, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

11
67
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
62
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
34
Nykänen Taimi, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
18
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

8,5-9

11
2
Rosqvist Celia, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
6
Salo Minttu, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
63
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
41
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
40
Syrén Ida, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
68
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
37
Tiirinki Aino, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
24
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
15
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
19
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
65
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
25
Lavikainen Sofia, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
60
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
30
Olenius Martta, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
66
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
61
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
23
Tahvonen Kiira, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
10
Teppala Inka, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
33
Tuomivuo Tuuli, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
17
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
60
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

1
4
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

3
16
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

3
20
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

5
44
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

8,5-9

6
48
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

8,5-9

7
34
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

8,5-9

8
58
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

9
64
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

10
35
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

8,5-9

10
1
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
52
Jääskeläinen Silvia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
57
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

11
42
Waroma Edith, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
33
Castrén Milla, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
17
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
5
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
13
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
3
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
46
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

8-8,5

11
45
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
41
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
37
Tiirinki Aino, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
15
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
53
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
9
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
18
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
43
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
38
Koskinen Ida, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
47
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
56
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
62
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
59
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
11
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
55
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
8
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
29
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
6
Salo Minttu, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
12
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
24
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
7
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
65
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
32
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
21
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
67
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
18
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

6-7

11
2
Rosqvist Celia, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
63
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
61
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
40
Syrén Ida, HIFK Gymnastics

6-7

11
54
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
10
Teppala Inka, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
68
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
14
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
28
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
19
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

alle 6

11
31
Kniivilä Peppi, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
26
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
25
Lavikainen Sofia, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
21
Lindgren Lumi, Kuusikon Urheilijat

alle 6

11
20
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

alle 6

11
34
Nykänen Taimi, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
30
Olenius Martta, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
19
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

alle 6

11
66
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

alle 6

11
23
Tahvonen Kiira, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
33
Tuomivuo Tuuli, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
27
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
56
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

2
20
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

3
5
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

4
44
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

8,5-9

5
34
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

8,5-9

6
13
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

7
6
Salo Minttu, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

8
64
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

8
60
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

8,5-9

10
1
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
52
Jääskeläinen Silvia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

8,5-9

11
35
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
4
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
8
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
29
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
57
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
3
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
38
Koskinen Ida, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
46
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

8-8,5

11
21
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
20
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

11
62
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8-8,5

11
41
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
53
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

8-8,5

11
33
Castrén Milla, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
48
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
17
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
16
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
18
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
47
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

7,5-8

11
45
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
19
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

7,5-8

11
11
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
61
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7,5-8

11
58
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

7,5-8

11
40
Syrén Ida, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
14
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

11
42
Waroma Edith, HIFK Gymnastics

7,5-8

11
28
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
43
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

7-7,5

11
21
Lindgren Lumi, Kuusikon Urheilijat

7-7,5

11
59
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
18
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

7-7,5

11
66
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
63
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

7-7,5

11
54
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

7-7,5

11
12
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
24
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
33
Tuomivuo Tuuli, Voimisteluklubi Lohja

7-7,5

11
15
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
9
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

7-7,5

11
55
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

6-7

11
19
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
7
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
65
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
25
Lavikainen Sofia, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
32
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
67
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
2
Rosqvist Celia, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
23
Tahvonen Kiira, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
10
Teppala Inka, Espoon Telinetaiturit

6-7

11
68
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

6-7

11
37
Tiirinki Aino, HIFK Gymnastics

6-7

11
27
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

6-7

11
31
Kniivilä Peppi, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
26
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
34
Nykänen Taimi, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

11
30
Olenius Martta, Voimisteluklubi Lohja

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
52
Jääskeläinen Silvia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

9,5-10

1
64
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9,5-10

1
58
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

4
13
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

9,5-10

4
56
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

6
60
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

6
53
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

9,5-10

8
20
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

9
46
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

9-9,5

9
63
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
55
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
33
Castrén Milla, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
34
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
48
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

9-9,5

11
29
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
44
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
16
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
5
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
57
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
3
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
35
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
1
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
47
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

9-9,5

11
20
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

9-9,5

11
62
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

9-9,5

11
59
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
41
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
54
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

9-9,5

11
24
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

9-9,5

11
4
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

9-9,5

11
42
Waroma Edith, HIFK Gymnastics

9-9,5

11
8
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
19
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
17
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
18
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
65
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
38
Koskinen Ida, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
32
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

8,5-9

11
21
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
67
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
45
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
11
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
66
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
6
Salo Minttu, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
61
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
68
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

8,5-9

11
37
Tiirinki Aino, HIFK Gymnastics

8,5-9

11
12
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
15
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
9
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
14
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

8,5-9

11
28
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
7
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
31
Kniivilä Peppi, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
43
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
21
Lindgren Lumi, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

11
34
Nykänen Taimi, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
18
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

11
19
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

8-8,5

11
2
Rosqvist Celia, Espoon Telinetaiturit

8-8,5

11
40
Syrén Ida, HIFK Gymnastics

8-8,5

11
23
Tahvonen Kiira, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
33
Tuomivuo Tuuli, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
27
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

8-8,5

11
26
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
25
Lavikainen Sofia, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
30
Olenius Martta, Voimisteluklubi Lohja

7,5-8

11
10
Teppala Inka, Espoon Telinetaiturit

7,5-8

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
55
Airikkala Alexa, Voimisteluseura Helsinki VSH

8
Arévalo Cassandra, Espoon Telinetaiturit

33
Castrén Milla, HIFK Gymnastics

34
Göös Line-Lotte, HIFK Gymnastics

48
Halkola Nanna, Lempäälän Pandat

28
Haverinen Elea, Voimisteluklubi Lohja

19
Heiskanen Isabel, Espoon Telinetaiturit

29
Hietanen Isla, Voimisteluklubi Lohja

17
Ingman Pihla, Espoon Telinetaiturit

44
Jakas Sienna, HIFK Gymnastics

7
Jameson Lundsten Greta, Espoon Telinetaiturit

16
Julkunen Lia, Espoon Telinetaiturit

18
Junnila Ronja, Espoon Telinetaiturit

52
Jääskeläinen Silvia, Turun Urheiluliitto Voimistelu

65
Kari Matilda, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

5
Kauppinen Saana, Espoon Telinetaiturit

13
Keerthiveetil Aaleahya, Espoon Telinetaiturit

64
Kelander Noora, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

57
Kero Veera, Voimisteluseura Helsinki VSH

31
Kniivilä Peppi, Voimisteluklubi Lohja

43
Koivikko Li, HIFK Gymnastics

20
Korhonen Iida, Espoon Telinetaiturit

3
Koski Sylvi, Espoon Telinetaiturit

38
Koskinen Ida, HIFK Gymnastics

46
Kovanen Isla, Lempäälän Pandat

35
Kuivalainen Vivian, HIFK Gymnastics

26
Kärnä Stella, Voimisteluklubi Lohja

1
Lappalainen Ellen, Espoon Telinetaiturit

25
Lavikainen Sofia, Voimisteluklubi Lohja

32
Lehmusto Frida, Voimisteluklubi Lohja

21
Lindén Elle, Espoon Telinetaiturit

21
Lindgren Lumi, Kuusikon Urheilijat

67
Martikainen Sanni, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

47
Matintupa Nanna, Lempäälän Pandat

56
Miettinen Mimosa, Voimisteluseura Helsinki VSH

45
Mikkonen Nelli, HIFK Gymnastics

20
Müller Hämäläinen Gama Carolina, Kuusikon Urheilijat

62
Mäkitie Iina, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

60
Nevala Aada, Voimisteluseura Helsinki VSH

34
Nykänen Taimi, Voimisteluklubi Lohja

30
Olenius Martta, Voimisteluklubi Lohja

59
Paalanen Bella, Voimisteluseura Helsinki VSH

18
Piisinen Ilona, Kuusikon Urheilijat

19
Pitkä Ella, Kuusikon Urheilijat

11
Puranen Emma, Espoon Telinetaiturit

66
Rautio Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

2
Rosqvist Celia, Espoon Telinetaiturit

6
Salo Minttu, Espoon Telinetaiturit

63
Salonen Ellen, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

61
Seeck Iisa, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

58
Suhonen Sakina, Voimisteluseura Helsinki VSH

41
Suomela Linda, HIFK Gymnastics

40
Syrén Ida, HIFK Gymnastics

23
Tahvonen Kiira, Voimisteluklubi Lohja

54
Tchervinskij Emilia, Voimisteluseura Helsinki VSH

10
Teppala Inka, Espoon Telinetaiturit

68
Tervonen Iida, Voimisteluseura Keski-Uusimaa

37
Tiirinki Aino, HIFK Gymnastics

12
Tourunen Sointu, Espoon Telinetaiturit

24
Tuomivuo Hilla, Voimisteluklubi Lohja

33
Tuomivuo Tuuli, Voimisteluklubi Lohja

15
Uusitalo Tilda, Espoon Telinetaiturit

53
Vagner Liana, Voimisteluseura Helsinki VSH

9
Vasileva Kira, Espoon Telinetaiturit

27
Vellonen Alyssa, Voimisteluklubi Lohja

4
Vierimaa Sofia, Espoon Telinetaiturit

14
Vähäsöyrinki Merle, Espoon Telinetaiturit

42
Waroma Edith, HIFK Gymnastics


Last Update: 25.7.2024 5.33.01
SX
SM
MD
XL
XXL