By clicking OK, you agree to storing of cookies on you device to analyze site usage and function of the site.
OK
Live score
Select Country
2024
2023
2022
2021
2020
...
Teamgym
Date from
Date
To
Place
Name
2018-12-08
2018-12-08
---
GIF Julecup 2018
2018-12-08
2018-12-08
---
JuleCup Vestjylland 2018
2018-12-08
2018-12-08
---
Sjællandscup 2018
2018-12-07
2018-12-07
---
VE Cup 2018
2018-11-04
2018-11-04
Bernstorffsminde Efterskole
SpringCup Berns 2018
2018-06-02
2018-06-03
Brøndby Hallen
Danmarksmesterskaberne 2018
2018-05-26
2018-05-26
Arena Randers
Forbundsmesterskaberne senior 2. runde 2018
2018-05-19
2018-05-19
Odense Idrætspark
Forbundsmesterskaberne junior 2. runde 2018
2018-05-18
2018-05-18
---
Efterskole DM 2018
2018-05-12
2018-05-13
Farum Arena
Forbundsmesterskaberne mini 2. runde 2018
2018-05-05
2018-05-06
Helsinge Hallerne
Forbundsmesterskaberne micro 2. runde 2018
2018-04-28
2018-04-28
Helsinge Hallerne
Forbundsmesterskaberne senior 1. runde 2018
2018-04-27
2018-04-27
Helsinge Hallerne
Region Øst Talentrækken 2. runde - Mini 2018
2018-04-21
2018-04-22
Vejen Idrætscenter
Region Vestdanmark Talentrækken 2. runde 2018
2018-04-21
2018-04-21
Virumhallerne
Region Øst Talentrækken 2. runde - Mic/jun 2018
2018-04-20
2018-04-20
---
Efterskole konkurrence #2
2018-04-14
2018-04-15
Roskilde
Forbundsmesterskaberne mini 1. runde 2018
2018-04-07
2018-04-08
Arena Nord, Frederikshavn
Forbundsmesterskaberne junior 1. runde 2018
2018-03-24
2018-03-25
Grenaa Idrætscenter
Forbundsmesterskaberne micro 1. runde 2018
2018-03-20
2018-03-20
---
Efterskole konkurrence #1
2018-03-10
2018-03-11
Helsinge Hallerne
Region Østdanmark Talentrækken 1.runde - Mini 2018
2018-03-03
2018-03-04
Sæby
Region Vestdanmark Talentrækken 1. runde 2018
2018-03-03
2018-03-04
Gentofte
Region Østdanmark Talent 1.runde-micro/junior 2018
2018-02-03
2018-02-04
Odense Idrætspark
Region Vestdanmark Mini,Senior Mesterrækken 2018
2018-01-27
2018-01-28
Arena Randers
Region Vestdanmark Micro,Junior Mesterrækken 2018
2018-01-20
2018-01-21
Gladsaxe
Region Østdanmark Micro o Junior Mesterrækken 2018
2018-01-13
2018-01-14
-
Region Østdanmark Mini og Senior Mesterrækken 2018
Rhythmic
Date from
Date
To
Place
Name
2018-11-17
2018-11-18
Sorø
AGG Udtagelseskonkurrence
2018-05-19
2018-05-20
Køge
AGG DM 2018
2018-05-17
2018-05-17
Vejstrup Efterskole
GPR Efterskole DM 2018
2018-05-05
2018-05-13
5-6 Tåstrup, 13 Tåstrup
RSG DM 2018
2018-04-21
2018-04-28
21 Randers, 28 Sorø
GPR DM 2.runde 2018
2018-04-07
2018-04-07
Esbjerg
RSG FM-JM 2018
2018-03-31
2018-04-01
Greve
AGG Easter Cup 2018
2018-03-17
2018-03-17
Odense
GPR FM/JM 2018
2018-03-17
2018-03-24
17 Valby, 24 Greve
RSG SM 2018
2018-03-03
2018-03-04
Farum
GPR SM 2018
2018-02-03
2018-02-04
Greve
GPR DM 2018 runde 1
Last Update: 2024-04-26 05:38:54
SX
SM
MD
XL
XXL