Back 

NTV naisten ja tyttöjen JunnuGym ja joukkue-SM-kilpailut Turku, 2019-11-01

Back

NTV B-JunnuGym

Hyppy | Nojapuut | Puomi | Permanto | All-Round
Name Total
1  Hakola Venla, Tampereen Voimistelijat I
2  Kalliomäki Aleksandra, Tampereen Voimistelijat I
3  Pirinen Iris, Tampereen Voimistelijat I
4  Torvinen Olga, Tampereen Voimistelijat I
5  Holopainen Eedit, Voimisteluseura Kieppi VII
6  Kämäri Fiia, Voimisteluseura Kieppi I
7  Maaranniitty Sara, Voimisteluseura Kieppi VI
8  Mecklin Sira, Voimisteluseura Kieppi I
9  Ruutu Piola, Voimisteluseura Kieppi I
10  Salonen Venla, Voimisteluseura Kieppi I
11  Elo Alisa, Tampereen Voimistelijat I
13  Silander Pihla, Tampereen Voimistelijat I
14  Tervonen Venla, Tampereen Voimistelijat I
23  Rautalin Madeleine, Tampereen Voimistelijat I
41  Björkwall Victoria, Suomen Taitovoimisteluklubi I
42  Laitinen Eeva, Suomen Taitovoimisteluklubi VI
43  Liuksiala Nella, Suomen Taitovoimisteluklubi VI
44  Räty Ansuliina, Suomen Taitovoimisteluklubi VII
45  Sotkasiira Hertta, Suomen Taitovoimisteluklubi I
46  Helle Olivia, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
47  Stratos Selina, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
48  Toivonen Veera, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
49  Valta Olivia, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
50  Alakurtti Kiira, Voimisteluklubi Lohja I
51  Färm Sara, Voimisteluklubi Lohja V
52  Ilves Silja,, Voimisteluklubi Lohja I
53  Piirainen Elli, Voimisteluklubi Lohja I
54  Savolainen Pihla, Voimisteluklubi Lohja I
55  Sundström Saimi, Voimisteluklubi Lohja I
61  Ahtiainen Eevi, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
62  Lehtinen Aino, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
64  Varjo Siiri, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
77  Kahlos Iida, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
79  Ollikainen Hilma, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
93  Airenne Eevi, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto I
102  Aliranta Eveliina, Lappeenrannan Voimistelijat I
103  Aliranta Juulia, Lappeenrannan Voimistelijat I
104  Ikonen Ella, Lappeenrannan Voimistelijat
105  Innanen Roosa, Lappeenrannan Voimistelijat I
106  Miasnikova Maria, Lappeenrannan Voimistelijat I
107  Mustonen Aella, Lappeenrannan Voimistelijat V
108  Skyttä Siiri, Lappeenrannan Voimistelijat I
109  Valkeapää Linnea, Lappeenrannan Voimistelijat VI
110  Barck Frida, Pyrkivä Gymnastics I
111  Haanpää Helka, Pyrkivä Gymnastics I
112  Järvinen Edla, Pyrkivä Gymnastics I
113  Kero Elena, Pyrkivä Gymnastics I
114  Keränen Auri, Pyrkivä Gymnastics VII
115  Kummala Amanda, Pyrkivä Gymnastics I
116  Nurmikko Milla, Pyrkivä Gymnastics I
117  Nygård Aurora, Pyrkivä Gymnastics I
118  Pajakkala Venla, Pyrkivä Gymnastics I
119  Uutela Olivia, Pyrkivä Gymnastics I
174  Kanerva Saana, Espoon Telinetaiturit VII
175  Malinen Enni, Espoon Telinetaiturit I
176  Nousiainen Netta, Espoon Telinetaiturit I
177  Puurtinen Eeva, Espoon Telinetaiturit VI
178  Terho Elsi, Espoon Telinetaiturit VI
179  Häkkinen Maisa, Tampereen Sisu VI
180  Moisio Ada, Tampereen Sisu
181  Nyblom Kiara, Tampereen Sisu V
182  Pekkola Alina, Tampereen Sisu I
183  Tuohenmaa Iris, Tampereen Sisu I
184  Värälä Maria, Tampereen Sisu I
185  Luotonen Ella, Porin Tarmo voimistelujaosto I
186  Nieminen Aava, Porin Tarmo voimistelujaosto I
187  Perttula Matilda, Porin Tarmo voimistelujaosto V
188  Tähkänen Maria, Porin Tarmo voimistelujaosto V
203  Virtanen Jemina, Porin Tarmo voimistelujaosto I
214  Peltomäki Lotta, Porin Tarmo voimistelujaosto I

Last Update: 3/3/2024 2:13:27 PM