Back 

MTV miesten ja nuorten SM-kilpailut ja JunnuGym finaali + Stara, Jyväskylä Jyväskylä, 2020-11-06

Back

1. luokka

Permanto | Hyppy | Nojapuut | Rekki | Ominaisuussarja | All-Round
Nimi Yhteensä
1 209  Ranki Viljami, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 41,650
2 6  Niemi Joonas, Jyväskylän Voimistelijat-79 40,050
3 212  Elo Valtteri, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 39,650
4 3  Palkola Akseli, Jyväskylän Voimistelijat-79 39,450
4 9  Penttinen Anton, Jyväskylän Voimistelijat-79 39,450
6 2  Moreen Eevert, Jyväskylän Voimistelijat-79 38,350
7 71  Kenttälä Leevi, Tampereen Sisu 38,050
8 67  Riippi Verneri, Tampereen Sisu 37,900
9 8  Rekola Joel, Jyväskylän Voimistelijat-79 37,800
10 205  Artemenkov Kirill, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK 37,600
11 126  Jääskeläinen Mikael, Espoon Telinetaiturit 37,350
12 127  Timi Terho, Espoon Telinetaiturit 37,150
13 69  Peltonen Aaron, Tampereen Sisu 36,950
14 128  Suvanto Roope, Espoon Telinetaiturit 36,850
15 136  Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit 36,750
16 129  Salmia Konsta, Espoon Telinetaiturit 36,700
17 131  Suotula Eppu, Espoon Telinetaiturit 36,600
18 72  Riippi Tuukka, Tampereen Sisu 36,300
19 132  Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit 36,050
20 203  Tamminen Ilari, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK 35,800
21 137  Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit 35,750
22 7  Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79 35,650
23 207  Nikiforow Robin, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK 35,450
23 211  Valta Onni, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 35,450
25 74  Impiö Aleksi, Tampereen Voimistelijat 35,400
25 134  Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit 35,400
27 70  Peltonen Leo, Tampereen Sisu 35,200
27 68  Talvilaine Tyrsky, Tampereen Sisu 35,200
29 73  Äijänen Uula-Veikko, Tampereen Voimistelijat 35,150
30 10  Juuti Lenni, Jyväskylän Voimistelijat-79 35,000
31 4  Rekola Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79 34,700
32 208  Sepäntalo Aatos, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK 34,600
33 133  Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit 34,550
34 5  Hintsala Eetu, Jyväskylän Voimistelijat-79 34,300
35 206  Kiiski Klim, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK 33,900
36 1  Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot 33,850
37 204  Peltokallio Samuel, Suomen Taitovoimisteluklubi STVK 33,100
37 135  Yap Mika, Vaasan Telinetaiturit 33,100
39 213  Friman Emil, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 32,700
40 210  Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto 32,650
41 125  Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit 32,550
42 65  Rönkkö Robert, Tampereen Sisu 32,350
43 130  Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit 30,950
44 76  Ville Kerimaa, Oulun Pyrintö 30,300
45 75  Oskari Vasala, Oulun Pyrintö 29,600
46 66  Uotila Väinö, Tampereen Sisu
46 127  Stahl Joaqim, Espoon Telinetaiturit
46 214  Virko Oliver, Turun Urheiluliitto telinevoimistelujaosto

Last Update: 2.3.2024 1.31.11