Back 

Norgesfinalen 2018 Sotra Arena, Straume, 17. og 18. november 2018

Gutter Klasse 1 Finals Gutter Klasse 2 Finals Gutter Klasse 3 Finals Jenter Klasse 1 Finals Jenter Klasse 2 Finals Jenter Klasse 3 Finals Gutter Klasse 1 Gutter Klasse 2 Gutter Klasse 3 Jenter Klasse 1 Jenter Klasse 2 Jenter Klasse 3 Gutter Klasse 1 Gutter Klasse 2 Gutter Klasse 3 Jenter Klasse 1 Jenter Klasse 2 Jenter Klasse 3
Gutter Klasse 1 Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Floor
Pommel
Still rings
Vault
Parallel bars
High bar
Total
Gap
1
23
Sebastian Sponevik
Oslo og Akershus
12.550
D: 5.3
E: 7.250
12.700
D: 5.00
E: 7.700
11.250
D: 2.60
E: 8.650
11.600
11.250/11.950
D: 2.8/2.8
E: 8.450/9.150
12.650
D: 4.10
E: 8.550
12.150
72.900
FX
12.550
D: 5.3
E: 7.250
PH
12.700
D: 5.0
E: 7.700
SR
11.250
D: 2.6
E: 8.650
VT
11.600
11.250/11.950
D: 2.8/2.8
E: 8.450/9.150
PB
12.650
D: 4.1
E: 8.550
HB
12.150
D: 3.9
E: 8.250
2
16
Jacob Kvamsø
Hordaland
12.500
D: 4.2
E: 8.300
11.800
D: 2.90
E: 8.900
10.650
10.800/10.500
D: 2.4/2.4
E: 8.400/8.200
ND: 0.00 / 0.10
12.050
D: 3.80
E: 8.250
10.700
57.700
15.200
FX
12.500
D: 4.2
E: 8.300
PH

SR
11.800
D: 2.9
E: 8.900
VT
10.650
10.800/10.500
D: 2.4/2.4
E: 8.400/8.200
ND: 0.00/0.10
PB
12.050
D: 3.8
E: 8.250
HB
10.700
D: 3.1
E: 7.600
3
9
Sebastian Dyngeland
Rogaland
11.000
D: 4.8
E: 6.200
10.850
D: 2.60
E: 8.250
10.350
D: 2.50
E: 7.850
10.300
D: 2.70
E: 7.600
11.350
53.850
19.050
FX
11.000
D: 4.8
E: 6.200
PH
10.850
D: 2.6
E: 8.250
SR
10.350
D: 2.5
E: 7.850
VT
PB
10.300
D: 2.7
E: 7.600
HB
11.350
D: 2.7
E: 8.650
4
4
Elias Ingebrigtsen
Troms
11.500
D: 3.4
E: 8.100
9.550
D: 1.50
E: 8.050
10.700
11.050/10.350
D: 2.0/1.6
E: 9.050/8.750
8.950
40.700
32.200
FX
11.500
D: 3.4
E: 8.100
PH
9.550
D: 1.5
E: 8.050
SR

VT
10.700
11.050/10.350
D: 2.0/1.6
E: 9.050/8.750
PB

HB
8.950
D: 1.3
E: 7.650
5
2
Misha Lukianets
Buskerud
8.900
D: 2.40
E: 6.500
10.300
9.750/10.850
D: 2.2/1.6
E: 7.650/9.250
ND: 0.10 / -
10.400
29.600
43.300
FX

PH
8.900
D: 2.4
E: 6.500
SR

VT
10.300
9.750/10.850
D: 2.2/1.6
E: 7.650/9.250
ND: 0.10/0.00
PB

HB
10.400
D: 2.4
E: 8.000
6
25
Leon Sønsteng
Oslo og Akershus
9.150
D: 2.40
E: 6.750
10.950
D: 2.90
E: 8.050
9.050
29.150
43.750
FX

PH
9.150
D: 2.4
E: 6.750
SR

VT
PB
10.950
D: 2.9
E: 8.050
HB
9.050
D: 1.5
E: 7.550
7
18
Leo Jung
Hordaland
11.800
D: 3.5
E: 8.300
10.425
10.550/10.300
D: 2.2/2.0
E: 8.350/8.300
22.225
50.675
FX
11.800
D: 3.5
E: 8.300
PH

SR

VT
10.425
10.550/10.300
D: 2.2/2.0
E: 8.350/8.300
PB

HB

8
10
Marcus Haaland
Rogaland
10.700
D: 2.60
E: 8.100
10.725
11.000/10.450
D: 2.2/1.6
E: 8.800/8.850
21.425
51.475
FX

PH

SR
10.700
D: 2.6
E: 8.100
VT
10.725
11.000/10.450
D: 2.2/1.6
E: 8.800/8.850
PB

HB

9
26
Harald Backe Staib
Oslo og Akershus
9.450
D: 1.80
E: 7.650
11.000
D: 2.50
E: 8.500
20.450
52.450
FX

PH
9.450
D: 1.8
E: 7.650
SR
11.000
D: 2.5
E: 8.500
VT
PB

HB

10
12
Christian Stenbakken
Rogaland
13.250
D: 5.3
E: 7.950
13.250
59.650
FX
13.250
D: 5.3
E: 7.950
PH

SR

VT
PB

HB

11
11
Jakob Rønneberg Bjerga
Rogaland
10.100
D: 2.50
E: 7.600
10.100
62.800
FX

PH

SR

VT
PB
10.100
D: 2.5
E: 7.600
HB

12
24
Felix Johanssen
Oslo og Akershus
10.000
D: 2.40
E: 7.600
10.000
62.900
FX

PH

SR

VT
PB
10.000
D: 2.4
E: 7.600
HB

13
17
Aleksander Lundekvam
Hordaland
9.600
D: 2.40
E: 7.200
9.600
63.300
FX

PH

SR
9.600
D: 2.4
E: 7.200
VT
PB

HB

14
19
Tomas Bårdsen
Hordaland
72.900
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
12
Christian Stenbakken, Rogaland

5.3

7.950

Q
13.250

2
23
Sebastian Sponevik, Oslo og Akershus

5.3

7.250

Q
12.550

0.700
3
16
Jacob Kvamsø, Hordaland

4.2

8.300

Q
12.500

0.750
4
18
Leo Jung, Hordaland

3.5

8.300

Q
11.800

1.450
5
4
Elias Ingebrigtsen, Troms

3.4

8.100

Q
11.500

1.750
6
9
Sebastian Dyngeland, Rogaland

4.8

6.200

Q
11.000

2.250
7
2
Misha Lukianets, Buskerud



q

13.250
7
10
Marcus Haaland, Rogaland



q

13.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
23
Sebastian Sponevik, Oslo og Akershus

5.0

7.700

Q
12.700

2
9
Sebastian Dyngeland, Rogaland

2.6

8.250

q
10.850

1.850
3
4
Elias Ingebrigtsen, Troms

1.5

8.050

Q
9.550

3.150
4
26
Harald Backe Staib, Oslo og Akershus

1.8

7.650

Q
9.450

3.250
5
25
Leon Sønsteng, Oslo og Akershus

2.4

6.750

Q
9.150

3.550
6
2
Misha Lukianets, Buskerud

2.4

6.500

Q
8.900

3.800
7
16
Jacob Kvamsø, Hordaland



Q

12.700
7
24
Felix Johanssen, Oslo og Akershus



q

12.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
16
Jacob Kvamsø, Hordaland

2.9

8.900

Q
11.800

2
23
Sebastian Sponevik, Oslo og Akershus

2.6

8.650

Q
11.250

0.550
3
26
Harald Backe Staib, Oslo og Akershus

2.5

8.500

Q
11.000

0.800
4
10
Marcus Haaland, Rogaland

2.6

8.100

Q
10.700

1.100
5
9
Sebastian Dyngeland, Rogaland

2.5

7.850

Q
10.350

1.450
6
17
Aleksander Lundekvam, Hordaland

2.4

7.200

Q
9.600

2.200
7
24
Felix Johanssen, Oslo og Akershus



q

11.800
7
4
Elias Ingebrigtsen, Troms



q

11.800
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
23
Sebastian Sponevik, Oslo og Akershus


2.8
2.8


8.450
9.150



Q
11.600
11.250
11.950

2
10
Marcus Haaland, Rogaland


2.2
1.6


8.800
8.850



Q
10.725
11.000
10.450

0.875
3
4
Elias Ingebrigtsen, Troms


2.0
1.6


9.050
8.750



Q
10.700
11.050
10.350

0.900
4
16
Jacob Kvamsø, Hordaland


2.4
2.4


8.400
8.200



0.1
Q
10.650
10.800
10.500

0.950
5
18
Leo Jung, Hordaland


2.2
2.0


8.350
8.300



Q
10.425
10.550
10.300

1.175
6
2
Misha Lukianets, Buskerud


2.2
1.6


7.650
9.250


0.1
Q
10.300
9.750
10.850

1.300
7
25
Leon Sønsteng, Oslo og Akershus









q

11.600
7
9
Sebastian Dyngeland, Rogaland









q

11.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
23
Sebastian Sponevik, Oslo og Akershus

4.1

8.550

Q
12.650

2
16
Jacob Kvamsø, Hordaland

3.8

8.250

Q
12.050

0.600
3
25
Leon Sønsteng, Oslo og Akershus

2.9

8.050

Q
10.950

1.700
4
9
Sebastian Dyngeland, Rogaland

2.7

7.600

Q
10.300

2.350
5
11
Jakob Rønneberg Bjerga, Rogaland

2.5

7.600

Q
10.100

2.550
6
24
Felix Johanssen, Oslo og Akershus

2.4

7.600

Q
10.000

2.650
7
2
Misha Lukianets, Buskerud



q

12.650
7
26
Harald Backe Staib, Oslo og Akershus



q

12.650
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
23
Sebastian Sponevik, Oslo og Akershus

3.9

8.250

Q
12.150

2
9
Sebastian Dyngeland, Rogaland

2.7

8.650

Q
11.350

0.800
3
16
Jacob Kvamsø, Hordaland

3.1

7.600

Q
10.700

1.450
4
2
Misha Lukianets, Buskerud

2.4

8.000

Q
10.400

1.750
5
25
Leon Sønsteng, Oslo og Akershus

1.5

7.550

Q
9.050

3.100
6
4
Elias Ingebrigtsen, Troms

1.3

7.650

Q
8.950

3.200
7
18
Leo Jung, Hordaland



q

12.150
7
24
Felix Johanssen, Oslo og Akershus



q

12.150
7
19
Tomas Bårdsen, Hordaland



q

12.150
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/23/2024 8:51:08 PM
SX
SM
MD
XL
XXL