Back 

Region Østdanmark Talentrækken 2. runde – Micro og Junior 2019 Greve Idræts Center, 2019-04-13

Micropiger – 3. division Microdrenge – 1. division Micropiger – 2. division Micropiger – 1. division Juniorpiger – 2. division Juniorpiger – 1. division Juniormix – 1. division Juniordrenge – 1. division
Micropiger – 1. division
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Rytme
Bane
Trampet
Resultat
Gap
1
9
Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 1
13,450
D: 2,900
E: 6,650
C: 3,900

13,433
D: 1,000
E: 8,433
C: 4,000

13,200
D: 1,800
E: 7,400
C: 4,000

59,508
Rytme
13,450
D: 2,900
E: 6,650
C: 3,900
Bane
13,433
D: 1,000
E: 8,433
C: 4,000
Tram
13,200
D: 1,800
E: 7,400
C: 4,000
2
8
Teamgym Albertslund/Vallensbæk TMiP 1
12,650
D: 2,400
E: 6,300
C: 3,950

12,866
D: 1,400
E: 7,766
C: 3,700

12,500
D: 1,700
E: 7,000
C: 3,800

56,891
2,617
Rytme
12,650
D: 2,400
E: 6,300
C: 3,950
Bane
12,866
D: 1,400
E: 7,766
C: 3,700
Tram
12,500
D: 1,700
E: 7,000
C: 3,800
3
5
Ølstykke GF TMiP 1
12,300
D: 2,700
E: 5,600
C: 4,000

13,033
D: 0,800
E: 8,233
C: 4,000

12,300
D: 1,600
E: 6,700
C: 4,000

55,708
3,800
Rytme
12,300
D: 2,700
E: 5,600
C: 4,000
Bane
13,033
D: 0,800
E: 8,233
C: 4,000
Tram
12,300
D: 1,600
E: 6,700
C: 4,000
4
6
GHG -Teamgym Herlev TMiP 1
12,600
D: 2,900
E: 5,750
C: 3,950

12,366
D: 1,300
E: 7,266
C: 3,800

11,300
D: 2,100
E: 5,200
C: 4,000

54,366
5,142
Rytme
12,600
D: 2,900
E: 5,750
C: 3,950
Bane
12,366
D: 1,300
E: 7,266
C: 3,800
Tram
11,300
D: 2,100
E: 5,200
C: 4,000
5
4
Ølstykke GF TMiP 2
11,050
D: 1,800
E: 5,250
C: 4,000

12,466
D: 0,500
E: 7,966
C: 4,000

11,600
D: 1,400
E: 6,200
C: 4,000

52,916
6,592
Rytme
11,050
D: 1,800
E: 5,250
C: 4,000
Bane
12,466
D: 0,500
E: 7,966
C: 4,000
Tram
11,600
D: 1,400
E: 6,200
C: 4,000
6
7
IF32 Glostrup Gymnastikforening TMiP 1
11,050
D: 1,800
E: 5,250
C: 4,000

12,200
D: 0,700
E: 7,500
C: 4,000

10,250
D: 1,600
E: 4,650
C: 4,000

51,700
7,808
Rytme
11,050
D: 1,800
E: 5,250
C: 4,000
Bane
12,200
D: 0,700
E: 7,500
C: 4,000
Tram
10,250
D: 1,600
E: 4,650
C: 4,000
7
2
Haslev TT TMiP 1
9,900
D: 1,100
E: 4,850
C: 3,950

12,566
D: 0,600
E: 7,966
C: 4,000

10,900
D: 1,700
E: 5,200
C: 4,000

50,366
9,142
Rytme
9,900
D: 1,100
E: 4,850
C: 3,950
Bane
12,566
D: 0,600
E: 7,966
C: 4,000
Tram
10,900
D: 1,700
E: 5,200
C: 4,000
8
1
GF Køge Bugt TMiP 1
10,600
D: 1,600
E: 5,100
C: 3,900

12,533
D: 0,900
E: 7,633
C: 4,000

9,750
D: 1,600
E: 4,150
C: 4,000

49,633
9,875
Rytme
10,600
D: 1,600
E: 5,100
C: 3,900
Bane
12,533
D: 0,900
E: 7,633
C: 4,000
Tram
9,750
D: 1,600
E: 4,150
C: 4,000
9
3
Gladsaxe IF TMiP 1
8,100
D: 1,800
E: 2,900
C: 3,700
HJ: 0,3
12,466
D: 1,300
E: 7,166
C: 4,000

11,950
D: 1,700
E: 6,250
C: 4,000

49,591
9,917
Rytme
8,100
D: 1,800
E: 2,900
C: 3,700
ÖD- 0,3
Bane
12,466
D: 1,300
E: 7,166
C: 4,000
Tram
11,950
D: 1,700
E: 6,250
C: 4,000
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
9
Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 1

2,900

6,650

3,900

13,450

2
8
Teamgym Albertslund/Vallensbæk TMiP 1

2,400

6,300

3,950

12,650

0,800
3
6
GHG -Teamgym Herlev TMiP 1

2,900

5,750

3,950

12,600

0,850
4
5
Ølstykke GF TMiP 1

2,700

5,600

4,000

12,300

1,150
5
4
Ølstykke GF TMiP 2

1,800

5,250

4,000

11,050

2,400
5
7
IF32 Glostrup Gymnastikforening TMiP 1

1,800

5,250

4,000

11,050

2,400
7
1
GF Køge Bugt TMiP 1

1,600

5,100

3,900

10,600

2,850
8
2
Haslev TT TMiP 1

1,100

4,850

3,950

9,900

3,550
9
3
Gladsaxe IF TMiP 1

1,800

2,900

3,700

0,30

8,100

5,350
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
9
Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 1

1,000

8,433

4,000

13,433

2
5
Ølstykke GF TMiP 1

0,800

8,233

4,000

13,033

0,400
3
8
Teamgym Albertslund/Vallensbæk TMiP 1

1,400

7,766

3,700

12,866

0,567
4
2
Haslev TT TMiP 1

0,600

7,966

4,000

12,566

0,867
5
1
GF Køge Bugt TMiP 1

0,900

7,633

4,000

12,533

0,900
6
4
Ølstykke GF TMiP 2

0,500

7,966

4,000

12,466

0,967
6
3
Gladsaxe IF TMiP 1

1,300

7,166

4,000

12,466

0,967
8
6
GHG -Teamgym Herlev TMiP 1

1,300

7,266

3,800

12,366

1,067
9
7
IF32 Glostrup Gymnastikforening TMiP 1

0,700

7,500

4,000

12,200

1,233
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
9
Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMiP 1

1,800

7,400

4,000

13,200

2
8
Teamgym Albertslund/Vallensbæk TMiP 1

1,700

7,000

3,800

12,500

0,700
3
5
Ølstykke GF TMiP 1

1,600

6,700

4,000

12,300

0,900
4
3
Gladsaxe IF TMiP 1

1,700

6,250

4,000

11,950

1,250
5
4
Ølstykke GF TMiP 2

1,400

6,200

4,000

11,600

1,600
6
6
GHG -Teamgym Herlev TMiP 1

2,100

5,200

4,000

11,300

1,900
7
2
Haslev TT TMiP 1

1,700

5,200

4,000

10,900

2,300
8
7
IF32 Glostrup Gymnastikforening TMiP 1

1,600

4,650

4,000

10,250

2,950
9
1
GF Køge Bugt TMiP 1

1,600

4,150

4,000

9,750

3,450
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap

Last Update: 26-05-2024 07:20:32
SX
SM
MD
XL
XXL