Back 

Region Østdanmark Talentrækken 2. runde – Micro og Junior 2019 Greve Idræts Center, 2019-04-13

Micropiger – 3. division Microdrenge – 1. division Micropiger – 2. division Micropiger – 1. division Juniorpiger – 2. division Juniorpiger – 1. division Juniormix – 1. division Juniordrenge – 1. division
Juniorpiger – 2. division
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Rytme
Bane
Trampet
Resultat
Gap
1
4
Ørestad IF JP 1
12,350
D: 2,700
E: 5,700
C: 3,950

11,200
D: 2,600
E: 6,900
C: 1,700

10,300
D: 2,100
E: 6,200
C: 2,000

50,100
Rytme
12,350
D: 2,700
E: 5,700
C: 3,950
Bane
11,200
D: 2,600
E: 6,900
C: 1,700
Tram
10,300
D: 2,100
E: 6,200
C: 2,000
2
3
Roskilde TeamGym JP 3
11,900
D: 2,400
E: 5,550
C: 3,950

11,100
D: 2,700
E: 6,500
C: 1,900

10,850
D: 2,200
E: 6,650
C: 2,000

49,950
0,150
Rytme
11,900
D: 2,400
E: 5,550
C: 3,950
Bane
11,100
D: 2,700
E: 6,500
C: 1,900
Tram
10,850
D: 2,200
E: 6,650
C: 2,000
3
5
Teamgym Nærheden JP 2
12,450
D: 2,500
E: 5,950
C: 4,000

9,833
D: 1,400
E: 7,133
C: 1,300

10,350
D: 2,400
E: 5,950
C: 2,000

48,958
1,142
Rytme
12,450
D: 2,500
E: 5,950
C: 4,000
Bane
9,833
D: 1,400
E: 7,133
C: 1,300
Tram
10,350
D: 2,400
E: 5,950
C: 2,000
4
6
Fensmark IF TJP 1
10,850
D: 2,200
E: 4,700
C: 3,950

9,933
D: 1,500
E: 6,633
C: 1,800

9,900
D: 1,700
E: 6,400
C: 1,800

47,008
3,092
Rytme
10,850
D: 2,200
E: 4,700
C: 3,950
Bane
9,933
D: 1,500
E: 6,633
C: 1,800
Tram
9,900
D: 1,700
E: 6,400
C: 1,800
5
7
Herlev Gymnastik, HI TJP 1
11,650
D: 2,500
E: 5,150
C: 4,000

9,333
D: 1,600
E: 5,933
C: 1,800

9,350
D: 2,200
E: 5,250
C: 1,900

46,833
3,267
Rytme
11,650
D: 2,500
E: 5,150
C: 4,000
Bane
9,333
D: 1,600
E: 5,933
C: 1,800
Tram
9,350
D: 2,200
E: 5,250
C: 1,900
6
2
Roskilde Gymnastikforening JP 1
7,550
D: 2,000
E: 1,750
C: 3,800

9,933
D: 1,200
E: 7,133
C: 1,600

8,500
D: 1,800
E: 5,100
C: 1,600

41,558
8,542
Rytme
7,550
D: 2,000
E: 1,750
C: 3,800
Bane
9,933
D: 1,200
E: 7,133
C: 1,600
Tram
8,500
D: 1,800
E: 5,100
C: 1,600
7
1
St. Lyngby IF TJP 1
6,850
D: 1,900
E: 1,100
C: 3,850

9,866
D: 1,600
E: 6,466
C: 1,800

8,950
D: 2,000
E: 5,350
C: 1,600

40,441
9,659
Rytme
6,850
D: 1,900
E: 1,100
C: 3,850
Bane
9,866
D: 1,600
E: 6,466
C: 1,800
Tram
8,950
D: 2,000
E: 5,350
C: 1,600
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
5
Teamgym Nærheden JP 2

2,500

5,950

4,000

12,450

2
4
Ørestad IF JP 1

2,700

5,700

3,950

12,350

0,100
3
3
Roskilde TeamGym JP 3

2,400

5,550

3,950

11,900

0,550
4
7
Herlev Gymnastik, HI TJP 1

2,500

5,150

4,000

11,650

0,800
5
6
Fensmark IF TJP 1

2,200

4,700

3,950

10,850

1,600
6
2
Roskilde Gymnastikforening JP 1

2,000

1,750

3,800

7,550

4,900
7
1
St. Lyngby IF TJP 1

1,900

1,100

3,850

6,850

5,600
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
4
Ørestad IF JP 1

2,600

6,900

1,700

11,200

2
3
Roskilde TeamGym JP 3

2,700

6,500

1,900

11,100

0,100
3
2
Roskilde Gymnastikforening JP 1

1,200

7,133

1,600

9,933

1,267
3
6
Fensmark IF TJP 1

1,500

6,633

1,800

9,933

1,267
5
1
St. Lyngby IF TJP 1

1,600

6,466

1,800

9,866

1,334
6
5
Teamgym Nærheden JP 2

1,400

7,133

1,300

9,833

1,367
7
7
Herlev Gymnastik, HI TJP 1

1,600

5,933

1,800

9,333

1,867
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
3
Roskilde TeamGym JP 3

2,200

6,650

2,000

10,850

2
5
Teamgym Nærheden JP 2

2,400

5,950

2,000

10,350

0,500
3
4
Ørestad IF JP 1

2,100

6,200

2,000

10,300

0,550
4
6
Fensmark IF TJP 1

1,700

6,400

1,800

9,900

0,950
5
7
Herlev Gymnastik, HI TJP 1

2,200

5,250

1,900

9,350

1,500
6
1
St. Lyngby IF TJP 1

2,000

5,350

1,600

8,950

1,900
7
2
Roskilde Gymnastikforening JP 1

1,800

5,100

1,600

8,500

2,350
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap

Last Update: 26-05-2024 07:23:35
SX
SM
MD
XL
XXL