Back 

Efterskole DM 2019 Arena Randers, 2019-05-24

Drenge B 1. Division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Bøvling BD 1 32,015 -
2 BGI Akademiet BD 1 26,165 5,850

Mix B 1. Division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Bjergsnæs BM 1 34,066 -
2 Bernstorffsminde BM 1 28,516 5,550
3 Ågård BM 1 24,532 9,534
4 Skyum BM 1 23,649 10,417
5 Skyum BM 2 18,533 15,533

Pige B 2. Division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Bjergsnæs BP 1 37,332 -
2 Vesterlund BP 2 34,666 2,666
3 Sorø BP 2 33,199 4,133
4 Gørlev BP 1 27,883 9,449
5 Gunslevholm BP 2 25,182 12,150

Pige B 1. Division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Vesterlund BP 1 40,782 -
2 Sorø BP 1 39,799 0,983
3 Vejstrup Efterskole BP 1 36,165 4,617
4 Gunslevholm BP 1 35,916 4,866
5 BGI Akademiet BP 1 30,199 10,583
6 Brejninggaard BP 1 29,183 11,599

Mix A 2. Division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Skibelund AM 1 32,865 -
2 Ågård AM 1 31,600 1,265
3 Sundeved AM 1 30,532 2,333
4 Ringe AM 1 28,532 4,333
5 Vedersø AM 1 28,016 4,849

Drenge A 2. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Vesterlund AD 2 48,099 -
2 Vejstrup Efterskole AD 2 47,215 0,884
3 Brejninggaard AD 1 42,699 5,400
4 Stevns AD 2 41,765 6,334
5 Vejstrup Efterskole AD 3 40,466 7,633
6 Vesterlund AD 3 39,049 9,050
7 Flemming AD 2 37,266 10,833
8 BGI Akademiet AD 2 25,815 22,284

Mix A 1. Division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Flemming AM 1 50,166 -
2 Sorø AM 1 43,966 6,200
3 Bjergsnæs AM 1 41,598 8,568
4 Bernstorffsminde AM 1 40,749 9,417
5 Gunslevholm AM 1 39,532 10,634
6 Bøvling AM 1 34,250 15,916
7 Elbæk AM 1 33,332 16,834
8 Gørlev AM 1 31,316 18,850

Pige A 1. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Vejstrup Efterskole AP 1 52,649 -
2 Stevns AP 1 52,282 0,367
3 Vesterlund AP 1 52,199 0,450
4 Flemming AP 1 46,049 6,600
5 Vesterlund AP 2 44,949 7,700
6 Stevns AP 2 43,099 9,550
7 Vejstrup Efterskole AP 2 41,766 10,883
8 Brejninggaard AP 1 32,633 20,016
9 Vojens Gymnastik- & Idrætsefterskole AP 2 30,716 21,933

Drenge A 1. division Uofficiel karakter

Rytme | Bane | Trampet
Hold Resultat Gap
1 Vejstrup Efterskole AD 1 57,482 -
2 Vesterlund AD 1 56,682 0,800
3 Stevns AD 1 56,582 0,900
4 Flemming AD 1 45,615 11,867
5 Sorø AD 1 45,223 12,259
6 BGI Akademiet AD 1 40,466 17,016
7 Dejbjerglund Efterskole AD 1 38,882 18,600
8 Skibelund AD 1 38,415 19,067

Last Update: 13-12-2019 12:18:36