Back 

Efterskole DM 2019 Arena Randers, 2019-05-24

Drenge B 1. Division Mix B 1. Division Pige B 2. Division Pige B 1. Division Mix A 2. Division Drenge A 2. division Mix A 1. Division Pige A 1. division Drenge A 1. division
Mix A 1. Division
Uofficiel karakter
Pl
#
Navn
Rytme
Bane
Trampet
Resultat
Gap
1
1
Flemming AM 1
18,566
D: 8,666
E: 5,900
C: 4,000

16,600
D: 6,100
E: 8,500
C: 2,000

15,000
D: 5,500
E: 7,500
C: 2,000

50,166
Rytme
18,566
D: 8,666
E: 5,900
C: 4,000
Bane
16,600
D: 6,100
E: 8,500
C: 2,000
Tram
15,000
D: 5,500
E: 7,500
C: 2,000
2
8
Sorø AM 1
15,700
D: 6,400
E: 5,400
C: 3,900

14,500
D: 5,900
E: 6,600
C: 2,000

13,766
D: 5,200
E: 6,566
C: 2,000

43,966
6,200
Rytme
15,700
D: 6,400
E: 5,400
C: 3,900
Bane
14,500
D: 5,900
E: 6,600
C: 2,000
Tram
13,766
D: 5,200
E: 6,566
C: 2,000
3
7
Bjergsnæs AM 1
13,466
D: 4,666
E: 4,800
C: 4,000

13,766
D: 5,200
E: 7,166
C: 1,400

14,366
D: 5,400
E: 6,966
C: 2,000

41,598
8,568
Rytme
13,466
D: 4,666
E: 4,800
C: 4,000
Bane
13,766
D: 5,200
E: 7,166
C: 1,400
Tram
14,366
D: 5,400
E: 6,966
C: 2,000
4
3
Bernstorffsminde AM 1
14,616
D: 5,466
E: 5,150
C: 4,000

13,683
D: 4,900
E: 6,833
C: 1,950

12,450
D: 3,900
E: 6,550
C: 2,000

40,749
9,417
Rytme
14,616
D: 5,466
E: 5,150
C: 4,000
Bane
13,683
D: 4,900
E: 6,833
C: 1,950
Tram
12,450
D: 3,900
E: 6,550
C: 2,000
5
6
Gunslevholm AM 1
14,833
D: 5,733
E: 5,300
C: 3,800

12,233
D: 4,100
E: 6,533
C: 1,600

12,466
D: 4,100
E: 6,566
C: 1,800

39,532
10,634
Rytme
14,833
D: 5,733
E: 5,300
C: 3,800
Bane
12,233
D: 4,100
E: 6,533
C: 1,600
Tram
12,466
D: 4,100
E: 6,566
C: 1,800
6
5
Bøvling AM 1
11,900
D: 4,600
E: 4,050
C: 3,250

12,050
D: 5,550
E: 5,300
C: 1,200

10,300
D: 3,600
E: 5,500
C: 1,200

34,250
15,916
Rytme
11,900
D: 4,600
E: 4,050
C: 3,250
Bane
12,050
D: 5,550
E: 5,300
C: 1,200
Tram
10,300
D: 3,600
E: 5,500
C: 1,200
7
2
Elbæk AM 1
8,566
D: 2,066
E: 2,850
C: 3,650

13,066
D: 4,700
E: 6,866
C: 1,800
HJ: 0,3
11,700
D: 3,700
E: 6,800
C: 1,200

33,332
16,834
Rytme
8,566
D: 2,066
E: 2,850
C: 3,650
Bane
13,066
D: 4,700
E: 6,866
C: 1,800
ÖD- 0,3
Tram
11,700
D: 3,700
E: 6,800
C: 1,200
8
4
Gørlev AM 1
11,416
D: 3,266
E: 4,650
C: 3,500

10,100
D: 2,700
E: 6,600
C: 0,800

9,800
D: 3,000
E: 5,600
C: 1,200

31,316
18,850
Rytme
11,416
D: 3,266
E: 4,650
C: 3,500
Bane
10,100
D: 2,700
E: 6,600
C: 0,800
Tram
9,800
D: 3,000
E: 5,600
C: 1,200
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
1
Flemming AM 1

8,666

5,900

4,000

18,566

2
8
Sorø AM 1

6,400

5,400

3,900

15,700

2,866
3
6
Gunslevholm AM 1

5,733

5,300

3,800

14,833

3,733
4
3
Bernstorffsminde AM 1

5,466

5,150

4,000

14,616

3,950
5
7
Bjergsnæs AM 1

4,666

4,800

4,000

13,466

5,100
6
5
Bøvling AM 1

4,600

4,050

3,250

11,900

6,666
7
4
Gørlev AM 1

3,266

4,650

3,500

11,416

7,150
8
2
Elbæk AM 1

2,066

2,850

3,650

8,566

10,000
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
1
Flemming AM 1

6,100

8,500

2,000

16,600

2
8
Sorø AM 1

5,900

6,600

2,000

14,500

2,100
3
7
Bjergsnæs AM 1

5,200

7,166

1,400

13,766

2,834
4
3
Bernstorffsminde AM 1

4,900

6,833

1,950

13,683

2,917
5
2
Elbæk AM 1

4,700

6,866

1,800

0,30

13,066

3,534
6
6
Gunslevholm AM 1

4,100

6,533

1,600

12,233

4,367
7
5
Bøvling AM 1

5,550

5,300

1,200

12,050

4,550
8
4
Gørlev AM 1

2,700

6,600

0,800

10,100

6,500
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
1
1
Flemming AM 1

5,500

7,500

2,000

15,000

2
7
Bjergsnæs AM 1

5,400

6,966

2,000

14,366

0,634
3
8
Sorø AM 1

5,200

6,566

2,000

13,766

1,234
4
6
Gunslevholm AM 1

4,100

6,566

1,800

12,466

2,534
5
3
Bernstorffsminde AM 1

3,900

6,550

2,000

12,450

2,550
6
2
Elbæk AM 1

3,700

6,800

1,200

11,700

3,300
7
5
Bøvling AM 1

3,600

5,500

1,200

10,300

4,700
8
4
Gørlev AM 1

3,000

5,600

1,200

9,800

5,200
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap
Pl
#
Navn
D
E
C
ÖD-
Score
Gap

Last Update: 13-07-2024 21:59:24
SX
SM
MD
XL
XXL