Back 

KM Hordaland Gymnastikk og Turnkrets Sotra Arena, 2019-09-07

TK Fig sr TK Fig sr Enkle apparater TK Klasse 1 TK Klasse 1 Enkle apparater TK Klasse 2 TK Klasse 2 Enkle apparater TK Rekrutt 11 år TK Rekrutt 11 år Enkle apparater TK Rekrutt 12 år TK Rekrutt 12 år Enkle apparater TM Fig Jr TM Fig Jr Enkle apparater TM Klasse 1 TM Klasse 1 Enkle apparater TM Klasse 2 TM Klasse 2 Enkle apparater TM Klasse 3 TM Klasse 3 Enkle apparater TM Rekrutt TM Rekrutt - Enkle apparater
TK Rekrutt 11 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
17
Christine Kubon
Fana
10.700
D: 2.4
E: 8.300
11.450
D: 4.50
E: 6.950
13.600
D: 6.40
E: 7.200
13.600
D: 6.00
E: 7.600
49.350
VT
10.700
D: 2.4
E: 8.300
UB
11.450
D: 4.5
E: 6.950
BB
13.600
D: 6.4
E: 7.200
FX
13.600
D: 6.0
E: 7.600
2
27
Tonje Johannessen
Sotra
9.650
D: 2.0
E: 7.650
10.750
D: 2.50
E: 8.250
11.400
D: 5.60
E: 5.800
11.950
D: 5.10
E: 6.850
43.750
5.600
VT
9.650
D: 2.0
E: 7.650
UB
10.750
D: 2.5
E: 8.250
BB
11.400
D: 5.6
E: 5.800
FX
11.950
D: 5.1
E: 6.850
3
7
Malin Lillefosse
LTI
10.100
D: 2.0
E: 8.100
8.350
D: 2.00
E: 6.350
11.050
D: 5.50
E: 5.550
11.150
D: 5.20
E: 5.950
40.650
8.700
VT
10.100
D: 2.0
E: 8.100
UB
8.350
D: 2.0
E: 6.350
BB
11.050
D: 5.5
E: 5.550
FX
11.150
D: 5.2
E: 5.950
4
28
Ayleen Vestgård
Sotra
10.050
D: 2.0
E: 8.050
7.750
D: 1.50
E: 6.250
8.350
D: 4.90
E: 3.450
11.250
D: 4.50
E: 6.750
37.400
11.950
VT
10.050
D: 2.0
E: 8.050
UB
7.750
D: 1.5
E: 6.250
BB
8.350
D: 4.9
E: 3.450
FX
11.250
D: 4.5
E: 6.750
5
9
Ida Tomine Birkeland
LTI
7.700

E: 7.700
6.400

E: 6.400
8.850
D: 3.50
E: 5.350
9.850
D: 3.50
E: 6.350
32.800
16.550
VT
7.700

E: 7.700
UB
6.400

E: 6.400
BB
8.850
D: 3.5
E: 5.350
FX
9.850
D: 3.5
E: 6.350
6
20
Nora Ulrikke Traae Midttun
Fana
8.100

E: 8.100
7.750

E: 7.750
7.300
D: 2.50
E: 4.800
6.550
D: 0.00
E: 6.550
29.700
19.650
VT
8.100

E: 8.100
UB
7.750

E: 7.750
BB
7.300
D: 2.5
E: 4.800
FX
6.550

E: 6.550
7
18
Alva Wiesner
Fana
8.200

E: 8.200
4.500

E: 4.500
7.150
D: 1.50
E: 5.650
7.850
D: 1.00
E: 6.850
27.700
21.650
VT
8.200

E: 8.200
UB
4.500

E: 4.500
BB
7.150
D: 1.5
E: 5.650
FX
7.850
D: 1.0
E: 6.850
8
8
Roksana Kuznekova
LTI
7.900

E: 7.900
5.200

E: 5.200
7.500
D: 2.50
E: 5.000
4.900
D: 1.00
E: 5.900
ND: 2.00
25.500
23.850
VT
7.900

E: 7.900
UB
5.200

E: 5.200
BB
7.500
D: 2.5
E: 5.000
FX
4.900
D: 1.0
E: 5.900
ND: 2.00
9
29
Petronella Steimler Lundekvam
Sotra
9.500
D: 1.5
E: 8.000
5.900
D: 2.00
E: 3.900
5.150
D: 4.90
E: 4.250
ND: 4.00
2.600
D: 3.00
E: 6.100
ND: 6.50
23.150
26.200
VT
9.500
D: 1.5
E: 8.000
UB
5.900
D: 2.0
E: 3.900
BB
5.150
D: 4.9
E: 4.250
ND: 4.00
FX
2.600
D: 3.0
E: 6.100
ND: 6.50
10
19
Bianca Cecilie Mortensen
Fana
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Christine Kubon, Fana


2.4


8.300




5.350
10.700

2
7
Malin Lillefosse, LTI


2.0


8.100




5.050
10.100

0.300
3
28
Ayleen Vestgård, Sotra


2.0


8.050




5.025
10.050

0.325
4
27
Tonje Johannessen, Sotra


2.0


7.650




4.825
9.650

0.525
5
29
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra


1.5


8.000




4.750
9.500

0.600
6
18
Alva Wiesner, Fana





8.200




4.100
8.200

1.250
7
20
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana





8.100




4.050
8.100

1.300
8
8
Roksana Kuznekova, LTI





7.900




3.950
7.900

1.400
9
9
Ida Tomine Birkeland, LTI





7.700




3.850
7.700

1.500
10
19
Bianca Cecilie Mortensen, Fana










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Christine Kubon, Fana

4.5

6.950


11.450

2
27
Tonje Johannessen, Sotra

2.5

8.250


10.750

0.700
3
7
Malin Lillefosse, LTI

2.0

6.350


8.350

3.100
4
20
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana


7.750


7.750

3.700
4
28
Ayleen Vestgård, Sotra

1.5

6.250


7.750

3.700
6
9
Ida Tomine Birkeland, LTI


6.400


6.400

5.050
7
29
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra

2.0

3.900


5.900

5.550
8
8
Roksana Kuznekova, LTI


5.200


5.200

6.250
9
18
Alva Wiesner, Fana


4.500


4.500

6.950
10
19
Bianca Cecilie Mortensen, Fana




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Christine Kubon, Fana

6.4

7.200


13.600

2
27
Tonje Johannessen, Sotra

5.6

5.800


11.400

2.200
3
7
Malin Lillefosse, LTI

5.5

5.550


11.050

2.550
4
9
Ida Tomine Birkeland, LTI

3.5

5.350


8.850

4.750
5
28
Ayleen Vestgård, Sotra

4.9

3.450


8.350

5.250
6
8
Roksana Kuznekova, LTI

2.5

5.000


7.500

6.100
7
20
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana

2.5

4.800


7.300

6.300
8
18
Alva Wiesner, Fana

1.5

5.650


7.150

6.450
9
29
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra

4.9

4.250

4.0

5.150

8.450
10
19
Bianca Cecilie Mortensen, Fana




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Christine Kubon, Fana

6.0

7.600


13.600

2
27
Tonje Johannessen, Sotra

5.1

6.850


11.950

1.650
3
28
Ayleen Vestgård, Sotra

4.5

6.750


11.250

2.350
4
7
Malin Lillefosse, LTI

5.2

5.950


11.150

2.450
5
9
Ida Tomine Birkeland, LTI

3.5

6.350


9.850

3.750
6
18
Alva Wiesner, Fana

1.0

6.850


7.850

5.750
7
20
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana


6.550


6.550

7.050
8
8
Roksana Kuznekova, LTI

1.0

5.900

2.0

4.900

8.700
9
29
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra

3.0

6.100

6.5

2.600

11.000
10
19
Bianca Cecilie Mortensen, Fana




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 7:52:45 PM
SX
SM
MD
XL
XXL