Back 

KM Hordaland Gymnastikk og Turnkrets Sotra Arena, 2019-09-07

TK Fig sr TK Fig sr Enkle apparater TK Klasse 1 TK Klasse 1 Enkle apparater TK Klasse 2 TK Klasse 2 Enkle apparater TK Rekrutt 11 år TK Rekrutt 11 år Enkle apparater TK Rekrutt 12 år TK Rekrutt 12 år Enkle apparater TM Fig Jr TM Fig Jr Enkle apparater TM Klasse 1 TM Klasse 1 Enkle apparater TM Klasse 2 TM Klasse 2 Enkle apparater TM Klasse 3 TM Klasse 3 Enkle apparater TM Rekrutt TM Rekrutt - Enkle apparater
TK Rekrutt 11 år Enkle apparater
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
17
Christine Kubon
Fana
10.900
D: 2.4
E: 8.500
11.650
D: 4.50
E: 7.150
13.000
D: 6.30
E: 6.700
12.900
D: 5.90
E: 7.000
48.450
VT
10.900
D: 2.4
E: 8.500
UB
11.650
D: 4.5
E: 7.150
BB
13.000
D: 6.3
E: 6.700
FX
12.900
D: 5.9
E: 7.000
2
27
Tonje Johannessen
Sotra
10.000
D: 2.0
E: 8.000
11.400
D: 2.50
E: 8.900
11.350
D: 5.60
E: 5.750
11.400
D: 5.10
E: 6.300
44.150
4.300
VT
10.000
D: 2.0
E: 8.000
UB
11.400
D: 2.5
E: 8.900
BB
11.350
D: 5.6
E: 5.750
FX
11.400
D: 5.1
E: 6.300
3
7
Malin Lillefosse
LTI
10.250
D: 2.0
E: 8.250
10.000
D: 2.00
E: 8.000
11.650
D: 5.80
E: 5.850
10.800
D: 5.10
E: 5.700
42.700
5.750
VT
10.250
D: 2.0
E: 8.250
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
11.650
D: 5.8
E: 5.850
FX
10.800
D: 5.1
E: 5.700
4
28
Ayleen Vestgård
Sotra
10.300
D: 2.0
E: 8.300
10.000
D: 2.50
E: 7.500
11.100
D: 4.80
E: 6.300
11.000
D: 5.00
E: 6.000
42.400
6.050
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB
10.000
D: 2.5
E: 7.500
BB
11.100
D: 4.8
E: 6.300
FX
11.000
D: 5.0
E: 6.000
5
9
Ida Tomine Birkeland
LTI
8.250

E: 8.250
7.300

E: 7.300
8.750
D: 4.50
E: 4.250
10.300
D: 4.00
E: 6.300
34.600
13.850
VT
8.250

E: 8.250
UB
7.300

E: 7.300
BB
8.750
D: 4.5
E: 4.250
FX
10.300
D: 4.0
E: 6.300
6
18
Alva Wiesner
Fana
9.500
D: 1.5
E: 8.000
5.850

E: 5.850
7.600
D: 1.50
E: 6.100
9.200
D: 2.00
E: 7.200
32.150
16.300
VT
9.500
D: 1.5
E: 8.000
UB
5.850

E: 5.850
BB
7.600
D: 1.5
E: 6.100
FX
9.200
D: 2.0
E: 7.200
7
29
Petronella Steimler Lundekvam
Sotra
9.400
D: 1.5
E: 7.900
7.450
D: 1.50
E: 5.950
10.050
D: 4.80
E: 5.250
0.850
D: 0.60
E: 6.250
ND: 6.00
27.750
20.700
VT
9.400
D: 1.5
E: 7.900
UB
7.450
D: 1.5
E: 5.950
BB
10.050
D: 4.8
E: 5.250
FX
0.850
D: 0.6
E: 6.250
ND: 6.00
8
8
Roksana Kuznekova
LTI
8.500

E: 8.500
6.900

E: 6.900
1.600
D: 1.50
E: 6.100
ND: 6.00
6.100
D: 0.50
E: 5.600
23.100
25.350
VT
8.500

E: 8.500
UB
6.900

E: 6.900
BB
1.600
D: 1.5
E: 6.100
ND: 6.00
FX
6.100
D: 0.5
E: 5.600
9
19
Bianca Cecilie Mortensen
Fana
VT

UB

BB

FX

9
20
Nora Ulrikke Traae Midttun
Fana
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Christine Kubon, Fana


2.4


8.500




5.450
10.900

2
28
Ayleen Vestgård, Sotra


2.0


8.300




5.150
10.300

0.300
3
7
Malin Lillefosse, LTI


2.0


8.250




5.125
10.250

0.325
4
27
Tonje Johannessen, Sotra


2.0


8.000




5.000
10.000

0.450
5
18
Alva Wiesner, Fana


1.5


8.000




4.750
9.500

0.700
6
29
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra


1.5


7.900




4.700
9.400

0.750
7
8
Roksana Kuznekova, LTI





8.500




4.250
8.500

1.200
8
9
Ida Tomine Birkeland, LTI





8.250




4.125
8.250

1.325
9
19
Bianca Cecilie Mortensen, Fana










9
20
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Christine Kubon, Fana

4.5

7.150


11.650

2
27
Tonje Johannessen, Sotra

2.5

8.900


11.400

0.250
3
7
Malin Lillefosse, LTI

2.0

8.000


10.000

1.650
3
28
Ayleen Vestgård, Sotra

2.5

7.500


10.000

1.650
5
29
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra

1.5

5.950


7.450

4.200
6
9
Ida Tomine Birkeland, LTI


7.300


7.300

4.350
7
8
Roksana Kuznekova, LTI


6.900


6.900

4.750
8
18
Alva Wiesner, Fana


5.850


5.850

5.800
9
19
Bianca Cecilie Mortensen, Fana




9
20
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Christine Kubon, Fana

6.3

6.700


13.000

2
7
Malin Lillefosse, LTI

5.8

5.850


11.650

1.350
3
27
Tonje Johannessen, Sotra

5.6

5.750


11.350

1.650
4
28
Ayleen Vestgård, Sotra

4.8

6.300


11.100

1.900
5
29
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra

4.8

5.250


10.050

2.950
6
9
Ida Tomine Birkeland, LTI

4.5

4.250


8.750

4.250
7
18
Alva Wiesner, Fana

1.5

6.100


7.600

5.400
8
8
Roksana Kuznekova, LTI

1.5

6.100

6.0

1.600

11.400
9
19
Bianca Cecilie Mortensen, Fana




9
20
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
17
Christine Kubon, Fana

5.9

7.000


12.900

2
27
Tonje Johannessen, Sotra

5.1

6.300


11.400

1.500
3
28
Ayleen Vestgård, Sotra

5.0

6.000


11.000

1.900
4
7
Malin Lillefosse, LTI

5.1

5.700


10.800

2.100
5
9
Ida Tomine Birkeland, LTI

4.0

6.300


10.300

2.600
6
18
Alva Wiesner, Fana

2.0

7.200


9.200

3.700
7
8
Roksana Kuznekova, LTI

0.5

5.600


6.100

6.800
8
29
Petronella Steimler Lundekvam, Sotra

0.6

6.250

6.0

0.850

12.050
9
19
Bianca Cecilie Mortensen, Fana




9
20
Nora Ulrikke Traae Midttun, Fana




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 9:15:17 PM
SX
SM
MD
XL
XXL