Back 

Regionsfinale Midt-Norge 2019 Molde, 2019-11-02

TK Klasse 1 TK Klasse 1 Finals TK Klasse 2 TK Klasse 2 Finals TK Klasse 3 TK Klasse 3 Finals TK Rekrutt 11 TK Rekrutt 11 Finals TK Rekrutt 12 TK Rekrutt 12 Finals TM Klasse 1 TM Klasse 1 Finals TM Klasse 2 TM Klasse 2 Finals TM Rekrutt TM Rekrutt Finals Lag jenter klasse 1-3 Lag jenter rekrutt Lag gutter
TK Klasse 1
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
60
Karoline Søberg
Trondheim
13.000
13.000/12.200
D: 4.5/3.0
E: 8.500/9.200
12.850
D: 5.90
E: 6.950
14.400
D: 6.90
E: 7.500
14.550
D: 6.30
E: 8.250
54.800
VT
13.000
13.000/12.200
D: 4.5/3.0
E: 8.500/9.200
UB
12.850
D: 5.9
E: 6.950
BB
14.400
D: 6.9
E: 7.500
FX
14.550
D: 6.3
E: 8.250
2
79
Erica Liepelt Uran
Molde
12.900
12.900/13.500
D: 4.5/4.7
E: 8.400/8.800
12.850
D: 6.30
E: 6.550
13.000
D: 6.80
E: 6.200
14.750
D: 6.50
E: 8.250
53.500
1.300
VT
12.900
12.900/13.500
D: 4.5/4.7
E: 8.400/8.800
UB
12.850
D: 6.3
E: 6.550
BB
13.000
D: 6.8
E: 6.200
FX
14.750
D: 6.5
E: 8.250
3
63
Sara Vik
Tomrefjord
12.700
12.700/11.600
D: 4.5/2.8
E: 8.200/8.800
13.450
D: 6.40
E: 7.050
12.400
D: 6.40
E: 6.000
14.350
D: 6.10
E: 8.250
52.900
1.900
VT
12.700
12.700/11.600
D: 4.5/2.8
E: 8.200/8.800
UB
13.450
D: 6.4
E: 7.050
BB
12.400
D: 6.4
E: 6.000
FX
14.350
D: 6.1
E: 8.250
4
78
Erle Brevik Grudt
Molde
12.700
12.700/11.100
D: 4.5/2.8
E: 8.200/8.300
12.400
D: 5.30
E: 7.100
12.200
D: 7.00
E: 5.200
14.800
D: 6.10
E: 8.700
52.100
2.700
VT
12.700
12.700/11.100
D: 4.5/2.8
E: 8.200/8.300
UB
12.400
D: 5.3
E: 7.100
BB
12.200
D: 7.0
E: 5.200
FX
14.800
D: 6.1
E: 8.700
5
80
Ingrid Mørkeseth Eriksen
Molde
11.200
11.200/11.800
D: 2.8/3.0
E: 8.400/8.800
10.800
D: 5.30
E: 5.500
14.350
D: 6.70
E: 7.650
14.250
D: 6.20
E: 8.050
50.600
4.200
VT
11.200
11.200/11.800
D: 2.8/3.0
E: 8.400/8.800
UB
10.800
D: 5.3
E: 5.500
BB
14.350
D: 6.7
E: 7.650
FX
14.250
D: 6.2
E: 8.050
6
73
Ylva Flormælen
Stjørdalsblink
11.800
11.800/11.300
D: 3.0/2.8
E: 8.800/8.500
11.500
D: 4.80
E: 6.700
12.650
D: 5.10
E: 7.550
13.900
D: 5.70
E: 8.200
49.850
4.950
VT
11.800
11.800/11.300
D: 3.0/2.8
E: 8.800/8.500
UB
11.500
D: 4.8
E: 6.700
BB
12.650
D: 5.1
E: 7.550
FX
13.900
D: 5.7
E: 8.200
7
82
Thea Matilde Vassdal
Molde
11.100
11.100/11.200
D: 2.8/3.0
E: 8.300/8.200
13.250
D: 6.10
E: 7.150
11.950
D: 6.50
E: 5.450
13.400
D: 5.30
E: 8.100
49.700
5.100
VT
11.100
11.100/11.200
D: 2.8/3.0
E: 8.300/8.200
UB
13.250
D: 6.1
E: 7.150
BB
11.950
D: 6.5
E: 5.450
FX
13.400
D: 5.3
E: 8.100
8
61
Annika Bjerkan
Trondheim
11.600
11.600/11.500
D: 3.0/2.8
E: 8.600/8.700
12.650
D: 6.10
E: 6.550
11.050
D: 7.00
E: 4.050
13.900
D: 6.70
E: 7.200
49.200
5.600
VT
11.600
11.600/11.500
D: 3.0/2.8
E: 8.600/8.700
UB
12.650
D: 6.1
E: 6.550
BB
11.050
D: 7.0
E: 4.050
FX
13.900
D: 6.7
E: 7.200
9
65
Tuva Isaksen
Kristiansund
11.800
11.800/10.800
D: 3.0/2.8
E: 8.800/8.000
10.850
D: 5.80
E: 5.050
13.200
D: 6.90
E: 6.300
12.750
D: 5.50
E: 7.250
48.600
6.200
VT
11.800
11.800/10.800
D: 3.0/2.8
E: 8.800/8.000
UB
10.850
D: 5.8
E: 5.050
BB
13.200
D: 6.9
E: 6.300
FX
12.750
D: 5.5
E: 7.250
10
71
Eline Lerfall
Stjørdalsblink
11.800
11.800/11.300
D: 3.0/2.8
E: 8.800/8.500
10.600
D: 4.80
E: 5.800
12.300
D: 6.20
E: 6.100
13.700
D: 6.00
E: 7.700
48.400
6.400
VT
11.800
11.800/11.300
D: 3.0/2.8
E: 8.800/8.500
UB
10.600
D: 4.8
E: 5.800
BB
12.300
D: 6.2
E: 6.100
FX
13.700
D: 6.0
E: 7.700
11
64
Linnea Kollstrøm
Kristiansund
11.800
11.800/11.300
D: 3.0/2.8
E: 8.800/8.500
10.250
D: 4.70
E: 5.550
11.400
D: 5.80
E: 5.600
13.700
D: 6.00
E: 7.700
47.150
7.650
VT
11.800
11.800/11.300
D: 3.0/2.8
E: 8.800/8.500
UB
10.250
D: 4.7
E: 5.550
BB
11.400
D: 5.8
E: 5.600
FX
13.700
D: 6.0
E: 7.700
12
76
Leah Ugelstad- Myrvang
Molde
10.500
10.500/11.700
D: 2.8/3.0
E: 7.700/8.700
10.900
D: 4.70
E: 6.200
11.500
D: 6.00
E: 5.500
13.600
D: 5.30
E: 8.300
46.500
8.300
VT
10.500
10.500/11.700
D: 2.8/3.0
E: 7.700/8.700
UB
10.900
D: 4.7
E: 6.200
BB
11.500
D: 6.0
E: 5.500
FX
13.600
D: 5.3
E: 8.300
13
55
Aina Utgård
Hødd
10.400
10.400/10.300
D: 1.5/2.0
E: 8.900/8.300
9.650
D: 2.00
E: 7.650
12.400
D: 5.90
E: 6.500
12.900
D: 5.40
E: 7.500
45.350
9.450
VT
10.400
10.400/10.300
D: 1.5/2.0
E: 8.900/8.300
UB
9.650
D: 2.0
E: 7.650
BB
12.400
D: 5.9
E: 6.500
FX
12.900
D: 5.4
E: 7.500
14
100
Karina Saxrud
Sverre
11.200
11.200/10.500
D: 2.8/1.5
E: 8.400/9.000
10.600
D: 2.00
E: 8.600
10.550
D: 5.50
E: 5.050
12.750
D: 4.80
E: 7.950
45.100
9.700
VT
11.200
11.200/10.500
D: 2.8/1.5
E: 8.400/9.000
UB
10.600
D: 2.0
E: 8.600
BB
10.550
D: 5.5
E: 5.050
FX
12.750
D: 4.8
E: 7.950
15
77
Vår Bugge Varhaugvik
Molde
12.900
12.900/11.100
D: 4.5/4.5
E: 8.400/8.600
ND: 0.00 / 2.00
6.850
D: 5.80
E: 5.050
ND: 4.00
11.150
D: 6.50
E: 4.650
14.150
D: 6.00
E: 8.150
45.050
9.750
VT
12.900
12.900/11.100
D: 4.5/4.5
E: 8.400/8.600
ND: 0.00/2.00
UB
6.850
D: 5.8
E: 5.050
ND: 4.00
BB
11.150
D: 6.5
E: 4.650
FX
14.150
D: 6.0
E: 8.150
16
58
Ingrid Kristine Sørmo
Nidaros
10.900
10.900/11.000
D: 2.8/2.0
E: 8.100/9.000
10.750
D: 2.00
E: 8.750
10.500
D: 4.50
E: 6.000
12.400
D: 5.30
E: 7.100
44.550
10.250
VT
10.900
10.900/11.000
D: 2.8/2.0
E: 8.100/9.000
UB
10.750
D: 2.0
E: 8.750
BB
10.500
D: 4.5
E: 6.000
FX
12.400
D: 5.3
E: 7.100
17
68
Borghild Holstad
Hareid
11.400
11.400/10.800
D: 2.8/2.0
E: 8.600/8.800
10.550
D: 2.00
E: 8.550
8.700
D: 5.50
E: 3.200
13.200
D: 5.20
E: 8.000
43.850
10.950
VT
11.400
11.400/10.800
D: 2.8/2.0
E: 8.600/8.800
UB
10.550
D: 2.0
E: 8.550
BB
8.700
D: 5.5
E: 3.200
FX
13.200
D: 5.2
E: 8.000
17
56
Amalie Reme
Nidaros
10.600
10.600/9.000
D: 2.0/0.5
E: 8.600/8.500
9.800
D: 1.50
E: 8.300
11.550
D: 4.80
E: 6.750
11.900
D: 4.30
E: 7.600
43.850
10.950
VT
10.600
10.600/9.000
D: 2.0/0.5
E: 8.600/8.500
UB
9.800
D: 1.5
E: 8.300
BB
11.550
D: 4.8
E: 6.750
FX
11.900
D: 4.3
E: 7.600
19
54
Elina Tarberg
Hødd
11.300
11.300/11.200
D: 2.8/3.0
E: 8.500/8.200
10.700
D: 4.80
E: 5.900
10.200
D: 5.20
E: 5.000
11.300
D: 5.00
E: 6.300
43.500
11.300
VT
11.300
11.300/11.200
D: 2.8/3.0
E: 8.500/8.200
UB
10.700
D: 4.8
E: 5.900
BB
10.200
D: 5.2
E: 5.000
FX
11.300
D: 5.0
E: 6.300
20
62
Guro Ervik Knutsen
Trondheim
10.200
10.200/11.100
D: 3.0/2.8
E: 7.200/8.300
7.150
D: 5.10
E: 6.050
ND: 4.00
12.700
D: 6.20
E: 6.500
13.050
D: 5.60
E: 7.450
43.100
11.700
VT
10.200
10.200/11.100
D: 3.0/2.8
E: 7.200/8.300
UB
7.150
D: 5.1
E: 6.050
ND: 4.00
BB
12.700
D: 6.2
E: 6.500
FX
13.050
D: 5.6
E: 7.450
21
57
Rikke Øvermo Johansen
Nidaros
10.400
10.400/9.400
D: 2.0/0.5
E: 8.400/8.900
9.050
D: 1.50
E: 7.550
9.150
D: 4.40
E: 4.750
12.150
D: 4.40
E: 7.750
40.750
14.050
VT
10.400
10.400/9.400
D: 2.0/0.5
E: 8.400/8.900
UB
9.050
D: 1.5
E: 7.550
BB
9.150
D: 4.4
E: 4.750
FX
12.150
D: 4.4
E: 7.750
22
72
Ellinor Harnes
Stjørdalsblink
11.400
11.400/10.900
D: 2.8/2.0
E: 8.600/8.900
9.050
D: 2.00
E: 7.050
8.050
D: 4.50
E: 3.550
12.150
D: 4.60
E: 7.550
40.650
14.150
VT
11.400
11.400/10.900
D: 2.8/2.0
E: 8.600/8.900
UB
9.050
D: 2.0
E: 7.050
BB
8.050
D: 4.5
E: 3.550
FX
12.150
D: 4.6
E: 7.550
23
69
Emilie Flaamo
Stjørdalsblink
10.100
10.100/10.300
D: 1.5/2.0
E: 8.600/8.300
7.400
-D: 1.00
E: 8.400
10.550
D: 5.80
E: 4.750
12.500
D: 4.60
E: 7.900
40.550
14.250
VT
10.100
10.100/10.300
D: 1.5/2.0
E: 8.600/8.300
UB
7.400
-D: 1.0
E: 8.400
BB
10.550
D: 5.8
E: 4.750
FX
12.500
D: 4.6
E: 7.900
24
59
Dina Melhus Hildrum
Nidaros
/11.000
/2.0
/9.000
12.050
D: 5.80
E: 6.250
11.450
D: 5.40
E: 6.050
12.550
D: 5.10
E: 7.450
36.050
18.750
VT
UB
12.050
D: 5.8
E: 6.250
BB
11.450
D: 5.4
E: 6.050
FX
12.550
D: 5.1
E: 7.450
25
67
Frøya Grimstad Worren
Hareid
10.800
10.800/10.200
D: 2.0/1.5
E: 8.800/8.700
6.800
-D: 1.00
E: 7.800
3.700
D: 1.00
E: 2.700
12.000
D: 5.10
E: 6.900
33.300
21.500
VT
10.800
10.800/10.200
D: 2.0/1.5
E: 8.800/8.700
UB
6.800
-D: 1.0
E: 7.800
BB
3.700
D: 1.0
E: 2.700
FX
12.000
D: 5.1
E: 6.900
26
74
Eline Marie Håpnes
Sverre
10.600
10.600/-
D: 1.5/-
E: 9.100/-
9.950
D: 2.00
E: 7.950
12.450
D: 4.40
E: 8.050
33.000
21.800
VT
10.600
10.600/-
D: 1.5/-
E: 9.100/-
UB
9.950
D: 2.0
E: 7.950
BB

FX
12.450
D: 4.4
E: 8.050
27
81
Nora Tausvik
Sverre
10.400
10.400/-
D: 1.5/-
E: 8.900/-
7.600
D: 2.00
E: 5.600
11.700
D: 4.50
E: 7.200
29.700
25.100
VT
10.400
10.400/-
D: 1.5/-
E: 8.900/-
UB
7.600
D: 2.0
E: 5.600
BB

FX
11.700
D: 4.5
E: 7.200
28
70
Johanna Skjei
Stjørdalsblink
9.900
9.900/9.900
D: 1.5/1.5
E: 8.400/8.400
9.250
D: 2.00
E: 7.250
8.300
D: 4.40
E: 7.900
ND: 4.00
27.450
27.350
VT
9.900
9.900/9.900
D: 1.5/1.5
E: 8.400/8.400
UB
9.250
D: 2.0
E: 7.250
BB

FX
8.300
D: 4.4
E: 7.900
ND: 4.00
29
75
Tora Frøseth
Sverre
9.700
9.700/-
D: 1.5/-
E: 8.200/-
8.450
D: 2.00
E: 6.450
7.300
D: 4.30
E: 7.000
ND: 4.00
25.450
29.350
VT
9.700
9.700/-
D: 1.5/-
E: 8.200/-
UB
8.450
D: 2.0
E: 6.450
BB

FX
7.300
D: 4.3
E: 7.000
ND: 4.00
30
66
Emilie Solheim
Kristiansund
11.600
D: 4.70
E: 6.900
11.600
43.200
VT
UB

BB

FX
11.600
D: 4.7
E: 6.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
79
Erica Liepelt Uran, Molde


4.5
4.7


8.400
8.800




13.200
12.900
13.500

2
60
Karoline Søberg, Trondheim


4.5
3.0


8.500
9.200




12.600
13.000
12.200

0.600
3
63
Sara Vik, Tomrefjord


4.5
2.8


8.200
8.800




12.150
12.700
11.600

1.050
4
77
Vår Bugge Varhaugvik, Molde


4.5
4.5


8.400
8.600



2.0

12.000
12.900
11.100

1.200
5
78
Erle Brevik Grudt, Molde


4.5
2.8


8.200
8.300




11.900
12.700
11.100

1.300
6
64
Linnea Kollstrøm, Kristiansund


3.0
2.8


8.800
8.500




11.550
11.800
11.300

1.650
6
73
Ylva Flormælen, Stjørdalsblink


3.0
2.8


8.800
8.500




11.550
11.800
11.300

1.650
6
71
Eline Lerfall, Stjørdalsblink


3.0
2.8


8.800
8.500




11.550
11.800
11.300

1.650
6
61
Annika Bjerkan, Trondheim


3.0
2.8


8.600
8.700




11.550
11.600
11.500

1.650
10
80
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde


2.8
3.0


8.400
8.800




11.500
11.200
11.800

1.700
11
65
Tuva Isaksen, Kristiansund


3.0
2.8


8.800
8.000




11.300
11.800
10.800

1.900
12
54
Elina Tarberg, Hødd


2.8
3.0


8.500
8.200




11.250
11.300
11.200

1.950
13
72
Ellinor Harnes, Stjørdalsblink


2.8
2.0


8.600
8.900




11.150
11.400
10.900

2.050
13
82
Thea Matilde Vassdal, Molde


2.8
3.0


8.300
8.200




11.150
11.100
11.200

2.050
15
76
Leah Ugelstad- Myrvang, Molde


2.8
3.0


7.700
8.700




11.100
10.500
11.700

2.100
15
68
Borghild Holstad, Hareid


2.8
2.0


8.600
8.800




11.100
11.400
10.800

2.100
17
58
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros


2.8
2.0


8.100
9.000




10.950
10.900
11.000

2.250
18
100
Karina Saxrud, Sverre


2.8
1.5


8.400
9.000




10.850
11.200
10.500

2.350
19
62
Guro Ervik Knutsen, Trondheim


3.0
2.8


7.200
8.300




10.650
10.200
11.100

2.550
20
67
Frøya Grimstad Worren, Hareid


2.0
1.5


8.800
8.700




10.500
10.800
10.200

2.700
21
55
Aina Utgård, Hødd


1.5
2.0


8.900
8.300




10.350
10.400
10.300

2.850
22
69
Emilie Flaamo, Stjørdalsblink


1.5
2.0


8.600
8.300




10.200
10.100
10.300

3.000
23
57
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros


2.0
0.5


8.400
8.900




9.900
10.400
9.400

3.300
23
70
Johanna Skjei, Stjørdalsblink


1.5
1.5


8.400
8.400




9.900
9.900
9.900

3.300
25
56
Amalie Reme, Nidaros


2.0
0.5


8.600
8.500




9.800
10.600
9.000

3.400
26
59
Dina Melhus Hildrum, Nidaros



2.0



9.000




5.500

11.000

7.700
27
74
Eline Marie Håpnes, Sverre


1.5


9.100




5.300
10.600

7.900
28
81
Nora Tausvik, Sverre


1.5


8.900




5.200
10.400

8.000
29
75
Tora Frøseth, Sverre


1.5


8.200




4.850
9.700

8.350
30
66
Emilie Solheim, Kristiansund










13.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
63
Sara Vik, Tomrefjord

6.4

7.050


13.450

2
82
Thea Matilde Vassdal, Molde

6.1

7.150


13.250

0.200
3
60
Karoline Søberg, Trondheim

5.9

6.950


12.850

0.600
3
79
Erica Liepelt Uran, Molde

6.3

6.550


12.850

0.600
5
61
Annika Bjerkan, Trondheim

6.1

6.550


12.650

0.800
6
78
Erle Brevik Grudt, Molde

5.3

7.100


12.400

1.050
7
59
Dina Melhus Hildrum, Nidaros

5.8

6.250


12.050

1.400
8
73
Ylva Flormælen, Stjørdalsblink

4.8

6.700


11.500

1.950
9
76
Leah Ugelstad- Myrvang, Molde

4.7

6.200


10.900

2.550
10
65
Tuva Isaksen, Kristiansund

5.8

5.050


10.850

2.600
11
80
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde

5.3

5.500


10.800

2.650
12
58
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros

2.0

8.750


10.750

2.700
13
54
Elina Tarberg, Hødd

4.8

5.900


10.700

2.750
14
100
Karina Saxrud, Sverre

2.0

8.600


10.600

2.850
14
71
Eline Lerfall, Stjørdalsblink

4.8

5.800


10.600

2.850
16
68
Borghild Holstad, Hareid

2.0

8.550


10.550

2.900
17
64
Linnea Kollstrøm, Kristiansund

4.7

5.550


10.250

3.200
18
74
Eline Marie Håpnes, Sverre

2.0

7.950


9.950

3.500
19
56
Amalie Reme, Nidaros

1.5

8.300


9.800

3.650
20
55
Aina Utgård, Hødd

2.0

7.650


9.650

3.800
21
70
Johanna Skjei, Stjørdalsblink

2.0

7.250


9.250

4.200
22
57
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros

1.5

7.550


9.050

4.400
22
72
Ellinor Harnes, Stjørdalsblink

2.0

7.050


9.050

4.400
24
75
Tora Frøseth, Sverre

2.0

6.450


8.450

5.000
25
81
Nora Tausvik, Sverre

2.0

5.600


7.600

5.850
26
69
Emilie Flaamo, Stjørdalsblink

-1.0

8.400


7.400

6.050
27
62
Guro Ervik Knutsen, Trondheim

5.1

6.050

4.0

7.150

6.300
28
77
Vår Bugge Varhaugvik, Molde

5.8

5.050

4.0

6.850

6.600
29
67
Frøya Grimstad Worren, Hareid

-1.0

7.800


6.800

6.650
30
66
Emilie Solheim, Kristiansund




13.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
60
Karoline Søberg, Trondheim

6.9

7.500


14.400

2
80
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde

6.7

7.650


14.350

0.050
3
65
Tuva Isaksen, Kristiansund

6.9

6.300


13.200

1.200
4
79
Erica Liepelt Uran, Molde

6.8

6.200


13.000

1.400
5
62
Guro Ervik Knutsen, Trondheim

6.2

6.500


12.700

1.700
6
73
Ylva Flormælen, Stjørdalsblink

5.1

7.550


12.650

1.750
7
55
Aina Utgård, Hødd

5.9

6.500


12.400

2.000
7
63
Sara Vik, Tomrefjord

6.4

6.000


12.400

2.000
9
71
Eline Lerfall, Stjørdalsblink

6.2

6.100


12.300

2.100
10
78
Erle Brevik Grudt, Molde

7.0

5.200


12.200

2.200
11
82
Thea Matilde Vassdal, Molde

6.5

5.450


11.950

2.450
12
56
Amalie Reme, Nidaros

4.8

6.750


11.550

2.850
13
76
Leah Ugelstad- Myrvang, Molde

6.0

5.500


11.500

2.900
14
59
Dina Melhus Hildrum, Nidaros

5.4

6.050


11.450

2.950
15
64
Linnea Kollstrøm, Kristiansund

5.8

5.600


11.400

3.000
16
77
Vår Bugge Varhaugvik, Molde

6.5

4.650


11.150

3.250
17
61
Annika Bjerkan, Trondheim

7.0

4.050


11.050

3.350
18
100
Karina Saxrud, Sverre

5.5

5.050


10.550

3.850
18
69
Emilie Flaamo, Stjørdalsblink

5.8

4.750


10.550

3.850
20
58
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros

4.5

6.000


10.500

3.900
21
54
Elina Tarberg, Hødd

5.2

5.000


10.200

4.200
22
57
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros

4.4

4.750


9.150

5.250
23
68
Borghild Holstad, Hareid

5.5

3.200


8.700

5.700
24
72
Ellinor Harnes, Stjørdalsblink

4.5

3.550


8.050

6.350
25
67
Frøya Grimstad Worren, Hareid

1.0

2.700


3.700

10.700
26
66
Emilie Solheim, Kristiansund




14.400
26
70
Johanna Skjei, Stjørdalsblink




14.400
26
74
Eline Marie Håpnes, Sverre




14.400
26
75
Tora Frøseth, Sverre




14.400
26
81
Nora Tausvik, Sverre




14.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
78
Erle Brevik Grudt, Molde

6.1

8.700


14.800

2
79
Erica Liepelt Uran, Molde

6.5

8.250


14.750

0.050
3
60
Karoline Søberg, Trondheim

6.3

8.250


14.550

0.250
4
63
Sara Vik, Tomrefjord

6.1

8.250


14.350

0.450
5
80
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde

6.2

8.050


14.250

0.550
6
77
Vår Bugge Varhaugvik, Molde

6.0

8.150


14.150

0.650
7
73
Ylva Flormælen, Stjørdalsblink

5.7

8.200


13.900

0.900
7
61
Annika Bjerkan, Trondheim

6.7

7.200


13.900

0.900
9
64
Linnea Kollstrøm, Kristiansund

6.0

7.700


13.700

1.100
9
71
Eline Lerfall, Stjørdalsblink

6.0

7.700


13.700

1.100
11
76
Leah Ugelstad- Myrvang, Molde

5.3

8.300


13.600

1.200
12
82
Thea Matilde Vassdal, Molde

5.3

8.100


13.400

1.400
13
68
Borghild Holstad, Hareid

5.2

8.000


13.200

1.600
14
62
Guro Ervik Knutsen, Trondheim

5.6

7.450


13.050

1.750
15
55
Aina Utgård, Hødd

5.4

7.500


12.900

1.900
16
100
Karina Saxrud, Sverre

4.8

7.950


12.750

2.050
16
65
Tuva Isaksen, Kristiansund

5.5

7.250


12.750

2.050
18
59
Dina Melhus Hildrum, Nidaros

5.1

7.450


12.550

2.250
19
69
Emilie Flaamo, Stjørdalsblink

4.6

7.900


12.500

2.300
20
74
Eline Marie Håpnes, Sverre

4.4

8.050


12.450

2.350
21
58
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros

5.3

7.100


12.400

2.400
22
57
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros

4.4

7.750


12.150

2.650
22
72
Ellinor Harnes, Stjørdalsblink

4.6

7.550


12.150

2.650
24
67
Frøya Grimstad Worren, Hareid

5.1

6.900


12.000

2.800
25
56
Amalie Reme, Nidaros

4.3

7.600


11.900

2.900
26
81
Nora Tausvik, Sverre

4.5

7.200


11.700

3.100
27
66
Emilie Solheim, Kristiansund

4.7

6.900


11.600

3.200
28
54
Elina Tarberg, Hødd

5.0

6.300


11.300

3.500
29
70
Johanna Skjei, Stjørdalsblink

4.4

7.900

4.0

8.300

6.500
30
75
Tora Frøseth, Sverre

4.3

7.000

4.0

7.300

7.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
60
Karoline Søberg, Trondheim




79
Erica Liepelt Uran, Molde




63
Sara Vik, Tomrefjord




78
Erle Brevik Grudt, Molde




80
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde




73
Ylva Flormælen, Stjørdalsblink




82
Thea Matilde Vassdal, Molde




61
Annika Bjerkan, Trondheim




65
Tuva Isaksen, Kristiansund




71
Eline Lerfall, Stjørdalsblink




64
Linnea Kollstrøm, Kristiansund




76
Leah Ugelstad- Myrvang, Molde




55
Aina Utgård, Hødd




77
Vår Bugge Varhaugvik, Molde




58
Ingrid Kristine Sørmo, Nidaros




68
Borghild Holstad, Hareid




56
Amalie Reme, Nidaros




54
Elina Tarberg, Hødd




62
Guro Ervik Knutsen, Trondheim




57
Rikke Øvermo Johansen, Nidaros




72
Ellinor Harnes, Stjørdalsblink




69
Emilie Flaamo, Stjørdalsblink




59
Dina Melhus Hildrum, Nidaros




67
Frøya Grimstad Worren, Hareid




81
Nora Tausvik, Sverre




70
Johanna Skjei, Stjørdalsblink




75
Tora Frøseth, Sverre




66
Emilie Solheim, Kristiansund





Last Update: 5/21/2024 8:11:31 AM
SX
SM
MD
XL
XXL