Back 

Regionsfinale Midt-Norge 2019 Molde, 2019-11-02

TK Klasse 1 TK Klasse 1 Finals TK Klasse 2 TK Klasse 2 Finals TK Klasse 3 TK Klasse 3 Finals TK Rekrutt 11 TK Rekrutt 11 Finals TK Rekrutt 12 TK Rekrutt 12 Finals TM Klasse 1 TM Klasse 1 Finals TM Klasse 2 TM Klasse 2 Finals TM Rekrutt TM Rekrutt Finals Lag jenter klasse 1-3 Lag jenter rekrutt Lag gutter
TK Klasse 2 Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
86
Anna Bertine Utheim Aune
Kristiansund
12.000
12.000/11.600
D: 4.5/3.0
E: 7.500/8.600
11.750
D: 6.00
E: 5.750
11.100
D: 6.30
E: 4.800
13.750
D: 6.00
E: 7.750
48.600
VT
12.000
12.000/11.600
D: 4.5/3.0
E: 7.500/8.600
UB
11.750
D: 6.0
E: 5.750
BB
11.100
D: 6.3
E: 4.800
FX
13.750
D: 6.0
E: 7.750
2
87
Emma Kongshaug
Kristiansund
12.300
12.300/11.700
D: 4.5/3.0
E: 7.800/8.700
12.450
D: 5.90
E: 6.550
9.550
D: 6.40
E: 3.150
13.900
D: 6.00
E: 7.900
48.200
0.400
VT
12.300
12.300/11.700
D: 4.5/3.0
E: 7.800/8.700
UB
12.450
D: 5.9
E: 6.550
BB
9.550
D: 6.4
E: 3.150
FX
13.900
D: 6.0
E: 7.900
3
96
Leah Sophie Gallagher Støren
Molde
12.700
D: 7.10
E: 5.600
14.100
D: 6.50
E: 7.600
14.200
D: 6.30
E: 7.900
41.000
7.600
VT
UB
12.700
D: 7.1
E: 5.600
BB
14.100
D: 6.5
E: 7.600
FX
14.200
D: 6.3
E: 7.900
4
95
Sigrid Skjerve Lello
Sverre
13.400
D: 5.50
E: 7.900
12.750
D: 6.30
E: 6.450
13.950
D: 5.80
E: 8.150
40.100
8.500
VT
UB
13.400
D: 5.5
E: 7.900
BB
12.750
D: 6.3
E: 6.450
FX
13.950
D: 5.8
E: 8.150
5
85
Julie Leonhardsen
Trondheim
11.200
11.200/10.900
D: 4.7/4.5
E: 7.500/7.400
ND: 1.00 / 1.00
13.900
D: 6.70
E: 7.200
14.550
D: 6.40
E: 8.150
39.650
8.950
VT
11.200
11.200/10.900
D: 4.7/4.5
E: 7.500/7.400
ND: 1.00/1.00
UB
13.900
D: 6.7
E: 7.200
BB

FX
14.550
D: 6.4
E: 8.150
6
83
Pernille Eiken Fosse
Hødd
11.800
11.800/12.400
D: 3.0/3.6
E: 8.800/8.800
13.850
D: 6.70
E: 7.150
13.750
D: 6.20
E: 7.550
39.400
9.200
VT
11.800
11.800/12.400
D: 3.0/3.6
E: 8.800/8.800
UB

BB
13.850
D: 6.7
E: 7.150
FX
13.750
D: 6.2
E: 7.550
7
84
Silje Eiken Vatne
Hødd
11.400
11.400/11.700
D: 2.8/3.0
E: 8.600/8.700
11.950
D: 5.30
E: 6.650
23.350
25.250
VT
11.400
11.400/11.700
D: 2.8/3.0
E: 8.600/8.700
UB
11.950
D: 5.3
E: 6.650
BB

FX

8
92
Thea Elise Lien Johansen
Stjørdalsblink
11.500
D: 5.70
E: 5.800
11.500
37.100
VT
UB

BB
11.500
D: 5.7
E: 5.800
FX

9
94
Serine Tvete
Sverre
11.400
11.400/11.300
D: 4.5/2.8
E: 6.900/8.500
11.400
37.200
VT
11.400
11.400/11.300
D: 4.5/2.8
E: 6.900/8.500
UB

BB

FX

10
90
Ingrid Bjåstad
Hareid
VT
UB

BB

FX

10
91
Tilde Rørvik Godø
Ålesund
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
83
Pernille Eiken Fosse, Hødd


3.0
3.6


8.800
8.800



Q
12.100
11.800
12.400

2
87
Emma Kongshaug, Kristiansund


4.5
3.0


7.800
8.700



Q
12.000
12.300
11.700

0.100
3
86
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansund


4.5
3.0


7.500
8.600



Q
11.800
12.000
11.600

0.300
4
84
Silje Eiken Vatne, Hødd


2.8
3.0


8.600
8.700



Q
11.550
11.400
11.700

0.550
5
94
Serine Tvete, Sverre


4.5
2.8


6.900
8.500



q
11.350
11.400
11.300

0.750
6
85
Julie Leonhardsen, Trondheim


4.7
4.5


7.500
7.400


1.0
1.0
Q
11.050
11.200
10.900

1.050
7
96
Leah Sophie Gallagher Støren, Molde









Q

7
91
Tilde Rørvik Godø, Ålesund









q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
85
Julie Leonhardsen, Trondheim

6.7

7.200

Q
13.900

2
95
Sigrid Skjerve Lello, Sverre

5.5

7.900

Q
13.400

0.500
3
96
Leah Sophie Gallagher Støren, Molde

7.1

5.600

Q
12.700

1.200
4
87
Emma Kongshaug, Kristiansund

5.9

6.550

Q
12.450

1.450
5
84
Silje Eiken Vatne, Hødd

5.3

6.650

Q
11.950

1.950
6
86
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansund

6.0

5.750

Q
11.750

2.150
7
83
Pernille Eiken Fosse, Hødd



q

7
94
Serine Tvete, Sverre



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
96
Leah Sophie Gallagher Støren, Molde

6.5

7.600

Q
14.100

2
83
Pernille Eiken Fosse, Hødd

6.7

7.150

Q
13.850

0.250
3
95
Sigrid Skjerve Lello, Sverre

6.3

6.450

Q
12.750

1.350
4
92
Thea Elise Lien Johansen, Stjørdalsblink

5.7

5.800

Q
11.500

2.600
5
86
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansund

6.3

4.800

Q
11.100

3.000
6
87
Emma Kongshaug, Kristiansund

6.4

3.150

Q
9.550

4.550
7
90
Ingrid Bjåstad, Hareid



q

7
84
Silje Eiken Vatne, Hødd



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
85
Julie Leonhardsen, Trondheim

6.4

8.150

Q
14.550

2
96
Leah Sophie Gallagher Støren, Molde

6.3

7.900

Q
14.200

0.350
3
95
Sigrid Skjerve Lello, Sverre

5.8

8.150

Q
13.950

0.600
4
87
Emma Kongshaug, Kristiansund

6.0

7.900

Q
13.900

0.650
5
86
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansund

6.0

7.750

Q
13.750

0.800
5
83
Pernille Eiken Fosse, Hødd

6.2

7.550

Q
13.750

0.800
7
92
Thea Elise Lien Johansen, Stjørdalsblink



q

7
94
Serine Tvete, Sverre



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/20/2024 8:38:52 PM
SX
SM
MD
XL
XXL