Back 

Regionsfinale Midt-Norge 2019 Molde, 2019-11-02

TK Klasse 1 TK Klasse 1 Finals TK Klasse 2 TK Klasse 2 Finals TK Klasse 3 TK Klasse 3 Finals TK Rekrutt 11 TK Rekrutt 11 Finals TK Rekrutt 12 TK Rekrutt 12 Finals TM Klasse 1 TM Klasse 1 Finals TM Klasse 2 TM Klasse 2 Finals TM Rekrutt TM Rekrutt Finals Lag jenter klasse 1-3 Lag jenter rekrutt Lag gutter
Lag jenter klasse 1-3
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
Trondheim
- Karoline Søberg
- Annika Bjerkan
- Guro Ervik Knutsen
- Julie Leonhardsen
- Anette Kvaløy
39.600
13.000
11.600
10.200
13.600
13.000
40.500
12.850
12.650
7.150
13.950
13.700
41.250
14.400
11.050
12.700
9.600
14.150
44.400
14.550
13.900
13.050
14.550
15.300
165.750
54.800
49.200
43.100
51.700
56.150
0.000
2
Molde
- Leah Ugelstad- Myrvang
- Vår Bugge Varhaugvik
- Erle Brevik Grudt
- Erica Liepelt Uran
- Ingrid Mørkeseth Eriksen
- Thea Matilde Vassdal
- Leah Sophie Gallagher Støren
38.500
10.500
12.900
12.700
12.900
11.200
11.100
12.600
38.900
10.900
6.850
12.400
12.850
10.800
13.250
12.800
41.350
11.500
11.150
12.200
13.000
14.350
11.950
14.000
43.800
13.600
14.150
14.800
14.750
14.250
13.400
14.200
162.550
46.500
45.050
52.100
53.500
50.600
49.700
53.600
0.000
3
Kristiansund
- Linnea Kollstrøm
- Tuva Isaksen
- Emilie Solheim
- Anna Bertine Utheim Aune
- Emma Kongshaug
37.300
11.800
11.800

12.700
12.800
35.300
10.250
10.850

12.050
12.400
38.000
11.400
13.200

11.700
13.100
42.050
13.700
12.750
11.600
14.100
14.250
152.650
47.150
48.600
11.600
50.550
52.550
0.000
4
Sverre
- Eline Marie Håpnes
- Tora Frøseth
- Nora Tausvik
- Emma Bremnes
- Serine Tvete
- Sigrid Skjerve Lello
- Anette Strand
- Karina Saxrud
35.300
10.600
9.700
10.400
10.100
12.000
11.900
11.400
11.200
35.250
9.950
8.450
7.600
7.500
11.250
13.100
10.900
10.600
34.850



9.200
9.100
11.950
12.350
10.550
40.450
12.450
7.300
11.700
11.500
13.550
14.100
12.800
12.750
145.850
33.000
25.450
29.700
38.300
45.900
51.050
47.450
45.100
0.000
5
Stjørdalsblink
- Emilie Flaamo
- Johanna Skjei
- Eline Lerfall
- Ellinor Harnes
- Ylva Flormælen
- Thea Elise Lien Johansen
35.000
10.100
9.900
11.800
11.400
11.800
10.300
32.450
7.400
9.250
10.600
9.050
11.500
10.350
37.000
10.550

12.300
8.050
12.650
12.050
41.200
12.500
8.300
13.700
12.150
13.900
13.600
145.650
40.550
27.450
48.400
40.650
49.850
46.300
0.000
6
Hødd
- Elina Tarberg
- Aina Utgård
- Pernille Eiken Fosse
- Silje Eiken Vatne
35.700
11.300
10.400
12.600
11.800
33.700
10.700
9.650
11.450
11.550
34.800
10.200
12.400
11.600
10.800
40.250
11.300
12.900
14.200
13.150
144.450
43.500
45.350
49.850
47.300
0.000
7
Nidaros
- Amalie Reme
- Rikke Øvermo Johansen
- Ingrid Kristine Sørmo
- Dina Melhus Hildrum
31.900
10.600
10.400
10.900

32.600
9.800
9.050
10.750
12.050
33.500
11.550
9.150
10.500
11.450
37.100
11.900
12.150
12.400
12.550
135.100
43.850
40.750
44.550
36.050
0.000
8
Hareid
- Frøya Grimstad Worren
- Borghild Holstad
- Vilde Abrahamsen
- Emma Nilsen
- Ingrid Bjåstad
33.400
10.800
11.400


11.200
26.700
6.800
10.550


9.350
23.550
3.700
8.700


11.150
38.450
12.000
13.200


13.250
122.100
33.300
43.850
0.000
0.000
44.950
0.000
9
Tomrefjord
- Sara Vik
12.700
12.700
13.450
13.450
12.400
12.400
14.350
14.350
52.900
52.900
0.000
10
Ålesund
- Tilde Rørvik Godø
- Emilie Bjørge Sørøy
- Ingvil Sætre Baadnes
11.300
11.300


10.550
10.550


10.200
10.200


11.950
11.950


44.000
44.000
0.000
0.000
0.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 9:09:54 AM
SX
SM
MD
XL
XXL