Back 

Regionsfinale Midt-Norge 2019 Molde, 2019-11-02

TK Klasse 1 TK Klasse 1 Finals TK Klasse 2 TK Klasse 2 Finals TK Klasse 3 TK Klasse 3 Finals TK Rekrutt 11 TK Rekrutt 11 Finals TK Rekrutt 12 TK Rekrutt 12 Finals TM Klasse 1 TM Klasse 1 Finals TM Klasse 2 TM Klasse 2 Finals TM Rekrutt TM Rekrutt Finals Lag jenter klasse 1-3 Lag jenter rekrutt Lag gutter
TK Klasse 2
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
96
Leah Sophie Gallagher Støren
Molde
12.600
12.600/11.500
D: 4.5/3.0
E: 8.100/8.500
12.800
D: 7.10
E: 5.700
14.000
D: 6.50
E: 7.500
14.200
D: 6.30
E: 7.900
53.600
VT
12.600
12.600/11.500
D: 4.5/3.0
E: 8.100/8.500
UB
12.800
D: 7.1
E: 5.700
BB
14.000
D: 6.5
E: 7.500
FX
14.200
D: 6.3
E: 7.900
2
87
Emma Kongshaug
Kristiansund
12.800
12.800/11.700
D: 4.5/3.0
E: 8.300/8.700
12.400
D: 5.90
E: 6.500
13.100
D: 6.40
E: 6.700
14.250
D: 6.00
E: 8.250
52.550
1.050
VT
12.800
12.800/11.700
D: 4.5/3.0
E: 8.300/8.700
UB
12.400
D: 5.9
E: 6.500
BB
13.100
D: 6.4
E: 6.700
FX
14.250
D: 6.0
E: 8.250
3
85
Julie Leonhardsen
Trondheim
13.600
13.600/11.800
D: 4.7/4.5
E: 8.900/7.300
13.950
D: 6.60
E: 7.350
9.600
D: 6.40
E: 3.200
14.550
D: 6.40
E: 8.150
51.700
1.900
VT
13.600
13.600/11.800
D: 4.7/4.5
E: 8.900/7.300
UB
13.950
D: 6.6
E: 7.350
BB
9.600
D: 6.4
E: 3.200
FX
14.550
D: 6.4
E: 8.150
4
95
Sigrid Skjerve Lello
Sverre
11.900
11.900/10.700
D: 4.5/2.0
E: 7.400/8.700
13.100
D: 5.50
E: 7.600
11.950
D: 6.10
E: 5.850
14.100
D: 5.80
E: 8.300
51.050
2.550
VT
11.900
11.900/10.700
D: 4.5/2.0
E: 7.400/8.700
UB
13.100
D: 5.5
E: 7.600
BB
11.950
D: 6.1
E: 5.850
FX
14.100
D: 5.8
E: 8.300
5
86
Anna Bertine Utheim Aune
Kristiansund
12.700
12.700/11.300
D: 4.5/3.0
E: 8.200/8.300
12.050
D: 5.90
E: 6.150
11.700
D: 6.30
E: 5.400
14.100
D: 6.30
E: 7.800
50.550
3.050
VT
12.700
12.700/11.300
D: 4.5/3.0
E: 8.200/8.300
UB
12.050
D: 5.9
E: 6.150
BB
11.700
D: 6.3
E: 5.400
FX
14.100
D: 6.3
E: 7.800
6
83
Pernille Eiken Fosse
Hødd
12.600
12.600/11.900
D: 3.6/3.0
E: 9.000/8.900
11.450
D: 5.90
E: 5.550
11.600
D: 6.80
E: 4.800
14.200
D: 6.20
E: 8.000
49.850
3.750
VT
12.600
12.600/11.900
D: 3.6/3.0
E: 9.000/8.900
UB
11.450
D: 5.9
E: 5.550
BB
11.600
D: 6.8
E: 4.800
FX
14.200
D: 6.2
E: 8.000
7
84
Silje Eiken Vatne
Hødd
11.800
11.800/11.500
D: 3.0/2.8
E: 8.800/8.700
11.550
D: 5.20
E: 6.350
10.800
D: 5.80
E: 5.000
13.150
D: 5.40
E: 7.750
47.300
6.300
VT
11.800
11.800/11.500
D: 3.0/2.8
E: 8.800/8.700
UB
11.550
D: 5.2
E: 6.350
BB
10.800
D: 5.8
E: 5.000
FX
13.150
D: 5.4
E: 7.750
8
92
Thea Elise Lien Johansen
Stjørdalsblink
10.300
10.300/10.200
D: 1.5/2.0
E: 8.800/8.200
10.350
D: 2.00
E: 8.350
12.050
D: 5.70
E: 6.350
13.600
D: 6.00
E: 7.600
46.300
7.300
VT
10.300
10.300/10.200
D: 1.5/2.0
E: 8.800/8.200
UB
10.350
D: 2.0
E: 8.350
BB
12.050
D: 5.7
E: 6.350
FX
13.600
D: 6.0
E: 7.600
9
94
Serine Tvete
Sverre
12.000
12.000/11.100
D: 4.5/2.8
E: 7.500/8.300
11.250
D: 4.80
E: 6.450
9.100
D: 5.20
E: 3.900
13.550
D: 6.20
E: 7.350
45.900
7.700
VT
12.000
12.000/11.100
D: 4.5/2.8
E: 7.500/8.300
UB
11.250
D: 4.8
E: 6.450
BB
9.100
D: 5.2
E: 3.900
FX
13.550
D: 6.2
E: 7.350
10
90
Ingrid Bjåstad
Hareid
11.200
11.200/10.100
D: 2.8/2.0
E: 8.400/8.100
9.350
D: 2.00
E: 7.350
11.150
D: 6.20
E: 4.950
13.250
D: 5.40
E: 7.850
44.950
8.650
VT
11.200
11.200/10.100
D: 2.8/2.0
E: 8.400/8.100
UB
9.350
D: 2.0
E: 7.350
BB
11.150
D: 6.2
E: 4.950
FX
13.250
D: 5.4
E: 7.850
11
91
Tilde Rørvik Godø
Ålesund
11.300
11.300/11.400
D: 2.8/3.0
E: 8.500/8.400
10.550
D: 5.80
E: 4.750
10.200
D: 6.20
E: 4.000
11.950
D: 5.20
E: 6.750
44.000
9.600
VT
11.300
11.300/11.400
D: 2.8/3.0
E: 8.500/8.400
UB
10.550
D: 5.8
E: 4.750
BB
10.200
D: 6.2
E: 4.000
FX
11.950
D: 5.2
E: 6.750
12
93
Emma Bremnes
Sverre
10.100
10.100/-
D: 1.5/-
E: 8.600/-
7.500
D: 2.00
E: 5.500
9.200
D: 4.90
E: 4.300
11.500
D: 4.40
E: 7.100
38.300
15.300
VT
10.100
10.100/-
D: 1.5/-
E: 8.600/-
UB
7.500
D: 2.0
E: 5.500
BB
9.200
D: 4.9
E: 4.300
FX
11.500
D: 4.4
E: 7.100
13
88
Vilde Abrahamsen
Hareid
VT
UB

BB

FX

13
89
Emma Nilsen
Hareid
VT
UB

BB

FX

13
102
Ingvil Sætre Baadnes
Ålesund
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
85
Julie Leonhardsen, Trondheim


4.7
4.5


8.900
7.300




12.700
13.600
11.800

2
87
Emma Kongshaug, Kristiansund


4.5
3.0


8.300
8.700




12.250
12.800
11.700

0.450
2
83
Pernille Eiken Fosse, Hødd


3.6
3.0


9.000
8.900




12.250
12.600
11.900

0.450
4
96
Leah Sophie Gallagher Støren, Molde


4.5
3.0


8.100
8.500




12.050
12.600
11.500

0.650
5
86
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansund


4.5
3.0


8.200
8.300




12.000
12.700
11.300

0.700
6
84
Silje Eiken Vatne, Hødd


3.0
2.8


8.800
8.700




11.650
11.800
11.500

1.050
7
94
Serine Tvete, Sverre


4.5
2.8


7.500
8.300




11.550
12.000
11.100

1.150
8
91
Tilde Rørvik Godø, Ålesund


2.8
3.0


8.500
8.400




11.350
11.300
11.400

1.350
9
95
Sigrid Skjerve Lello, Sverre


4.5
2.0


7.400
8.700




11.300
11.900
10.700

1.400
10
90
Ingrid Bjåstad, Hareid


2.8
2.0


8.400
8.100




10.650
11.200
10.100

2.050
11
92
Thea Elise Lien Johansen, Stjørdalsblink


1.5
2.0


8.800
8.200




10.250
10.300
10.200

2.450
12
93
Emma Bremnes, Sverre


1.5


8.600




5.050
10.100

7.650
13
88
Vilde Abrahamsen, Hareid










13
89
Emma Nilsen, Hareid










13
102
Ingvil Sætre Baadnes, Ålesund










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
85
Julie Leonhardsen, Trondheim

6.6

7.350


13.950

2
95
Sigrid Skjerve Lello, Sverre

5.5

7.600


13.100

0.850
3
96
Leah Sophie Gallagher Støren, Molde

7.1

5.700


12.800

1.150
4
87
Emma Kongshaug, Kristiansund

5.9

6.500


12.400

1.550
5
86
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansund

5.9

6.150


12.050

1.900
6
84
Silje Eiken Vatne, Hødd

5.2

6.350


11.550

2.400
7
83
Pernille Eiken Fosse, Hødd

5.9

5.550


11.450

2.500
8
94
Serine Tvete, Sverre

4.8

6.450


11.250

2.700
9
91
Tilde Rørvik Godø, Ålesund

5.8

4.750


10.550

3.400
10
92
Thea Elise Lien Johansen, Stjørdalsblink

2.0

8.350


10.350

3.600
11
90
Ingrid Bjåstad, Hareid

2.0

7.350


9.350

4.600
12
93
Emma Bremnes, Sverre

2.0

5.500


7.500

6.450
13
88
Vilde Abrahamsen, Hareid




13
89
Emma Nilsen, Hareid




13
102
Ingvil Sætre Baadnes, Ålesund




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
96
Leah Sophie Gallagher Støren, Molde

6.5

7.500


14.000

2
87
Emma Kongshaug, Kristiansund

6.4

6.700


13.100

0.900
3
92
Thea Elise Lien Johansen, Stjørdalsblink

5.7

6.350


12.050

1.950
4
95
Sigrid Skjerve Lello, Sverre

6.1

5.850


11.950

2.050
5
86
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansund

6.3

5.400


11.700

2.300
6
83
Pernille Eiken Fosse, Hødd

6.8

4.800


11.600

2.400
7
90
Ingrid Bjåstad, Hareid

6.2

4.950


11.150

2.850
8
84
Silje Eiken Vatne, Hødd

5.8

5.000


10.800

3.200
9
91
Tilde Rørvik Godø, Ålesund

6.2

4.000


10.200

3.800
10
85
Julie Leonhardsen, Trondheim

6.4

3.200


9.600

4.400
11
93
Emma Bremnes, Sverre

4.9

4.300


9.200

4.800
12
94
Serine Tvete, Sverre

5.2

3.900


9.100

4.900
13
88
Vilde Abrahamsen, Hareid




13
89
Emma Nilsen, Hareid




13
102
Ingvil Sætre Baadnes, Ålesund




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
85
Julie Leonhardsen, Trondheim

6.4

8.150


14.550

2
87
Emma Kongshaug, Kristiansund

6.0

8.250


14.250

0.300
3
83
Pernille Eiken Fosse, Hødd

6.2

8.000


14.200

0.350
3
96
Leah Sophie Gallagher Støren, Molde

6.3

7.900


14.200

0.350
5
95
Sigrid Skjerve Lello, Sverre

5.8

8.300


14.100

0.450
5
86
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansund

6.3

7.800


14.100

0.450
7
92
Thea Elise Lien Johansen, Stjørdalsblink

6.0

7.600


13.600

0.950
8
94
Serine Tvete, Sverre

6.2

7.350


13.550

1.000
9
90
Ingrid Bjåstad, Hareid

5.4

7.850


13.250

1.300
10
84
Silje Eiken Vatne, Hødd

5.4

7.750


13.150

1.400
11
91
Tilde Rørvik Godø, Ålesund

5.2

6.750


11.950

2.600
12
93
Emma Bremnes, Sverre

4.4

7.100


11.500

3.050
13
88
Vilde Abrahamsen, Hareid




13
89
Emma Nilsen, Hareid




13
102
Ingvil Sætre Baadnes, Ålesund




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
96
Leah Sophie Gallagher Støren, Molde




87
Emma Kongshaug, Kristiansund




85
Julie Leonhardsen, Trondheim




95
Sigrid Skjerve Lello, Sverre




86
Anna Bertine Utheim Aune, Kristiansund




83
Pernille Eiken Fosse, Hødd




84
Silje Eiken Vatne, Hødd




92
Thea Elise Lien Johansen, Stjørdalsblink




94
Serine Tvete, Sverre




90
Ingrid Bjåstad, Hareid




91
Tilde Rørvik Godø, Ålesund




93
Emma Bremnes, Sverre




88
Vilde Abrahamsen, Hareid




89
Emma Nilsen, Hareid





Last Update: 6/20/2024 2:24:09 AM
SX
SM
MD
XL
XXL