Back 

Regionsfinale Midt-Norge 2019 Molde, 2019-11-02

TK Klasse 1 TK Klasse 1 Finals TK Klasse 2 TK Klasse 2 Finals TK Klasse 3 TK Klasse 3 Finals TK Rekrutt 11 TK Rekrutt 11 Finals TK Rekrutt 12 TK Rekrutt 12 Finals TM Klasse 1 TM Klasse 1 Finals TM Klasse 2 TM Klasse 2 Finals TM Rekrutt TM Rekrutt Finals Lag jenter klasse 1-3 Lag jenter rekrutt Lag gutter
TK Rekrutt 11
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
11
Kristine Pettersen Hammerø
Ålesund
13.300
13.300/13.300
D: 4.7/4.7
E: 8.600/8.600
12.350
D: 6.60
E: 5.750
14.100
D: 6.10
E: 8.000
14.800
D: 6.50
E: 8.300
54.550
VT
13.300
13.300/13.300
D: 4.7/4.7
E: 8.600/8.600
UB
12.350
D: 6.6
E: 5.750
BB
14.100
D: 6.1
E: 8.000
FX
14.800
D: 6.5
E: 8.300
2
25
Eina Buset Bredeli
Molde
12.900
12.900/12.900
D: 4.5/4.5
E: 8.400/8.400
12.300
D: 6.00
E: 6.300
11.950
D: 6.10
E: 5.850
14.350
D: 6.20
E: 8.150
51.500
3.050
VT
12.900
12.900/12.900
D: 4.5/4.5
E: 8.400/8.400
UB
12.300
D: 6.0
E: 6.300
BB
11.950
D: 6.1
E: 5.850
FX
14.350
D: 6.2
E: 8.150
3
10
Tiril Jacobsen Molnes
Ålesund
11.900
11.900/11.900
D: 3.0/3.0
E: 8.900/8.900
11.350
D: 5.20
E: 6.150
13.050
D: 5.70
E: 7.350
14.400
D: 6.50
E: 7.900
50.700
3.850
VT
11.900
11.900/11.900
D: 3.0/3.0
E: 8.900/8.900
UB
11.350
D: 5.2
E: 6.150
BB
13.050
D: 5.7
E: 7.350
FX
14.400
D: 6.5
E: 7.900
4
13
Erika Eikremsvik Tolaas
Ålesund
11.700
11.700/11.700
D: 3.0/3.0
E: 8.700/8.700
11.400
D: 5.80
E: 5.600
13.100
D: 5.70
E: 7.400
13.600
D: 5.70
E: 7.900
49.800
4.750
VT
11.700
11.700/11.700
D: 3.0/3.0
E: 8.700/8.700
UB
11.400
D: 5.8
E: 5.600
BB
13.100
D: 5.7
E: 7.400
FX
13.600
D: 5.7
E: 7.900
5
24
Mali Sofie Wikeland
Molde
12.300
12.300/12.300
D: 4.5/4.5
E: 7.800/7.800
12.300
D: 6.40
E: 5.900
10.400
D: 6.60
E: 3.800
14.350
D: 6.20
E: 8.150
49.350
5.200
VT
12.300
12.300/12.300
D: 4.5/4.5
E: 7.800/7.800
UB
12.300
D: 6.4
E: 5.900
BB
10.400
D: 6.6
E: 3.800
FX
14.350
D: 6.2
E: 8.150
6
22
Lina Jenset
Molde
11.500
11.500/11.500
D: 2.8/2.8
E: 8.700/8.700
10.550
D: 4.70
E: 5.850
11.800
D: 5.90
E: 5.900
14.100
D: 5.90
E: 8.200
47.950
6.600
VT
11.500
11.500/11.500
D: 2.8/2.8
E: 8.700/8.700
UB
10.550
D: 4.7
E: 5.850
BB
11.800
D: 5.9
E: 5.900
FX
14.100
D: 5.9
E: 8.200
7
1
Vilma Kornelie Hetle
Trondheim
11.300
11.300/11.300
D: 2.8/2.8
E: 8.500/8.500
10.450
D: 5.20
E: 5.250
12.300
D: 5.70
E: 6.600
13.300
D: 5.00
E: 8.300
47.350
7.200
VT
11.300
11.300/11.300
D: 2.8/2.8
E: 8.500/8.500
UB
10.450
D: 5.2
E: 5.250
BB
12.300
D: 5.7
E: 6.600
FX
13.300
D: 5.0
E: 8.300
8
23
Frida Visnes Filseth
Molde
11.000
11.000/11.000
D: 2.8/2.8
E: 8.200/8.200
12.250
D: 6.30
E: 5.950
10.400
D: 6.30
E: 4.100
13.350
D: 5.20
E: 8.150
47.000
7.550
VT
11.000
11.000/11.000
D: 2.8/2.8
E: 8.200/8.200
UB
12.250
D: 6.3
E: 5.950
BB
10.400
D: 6.3
E: 4.100
FX
13.350
D: 5.2
E: 8.150
9
30
Lena Katarina Hay Rognes
Nidaros
10.600
10.600/10.600
D: 2.0/2.0
E: 8.600/8.600
10.750
D: 2.00
E: 8.750
12.800
D: 5.70
E: 7.100
12.700
D: 4.90
E: 7.800
46.850
7.700
VT
10.600
10.600/10.600
D: 2.0/2.0
E: 8.600/8.600
UB
10.750
D: 2.0
E: 8.750
BB
12.800
D: 5.7
E: 7.100
FX
12.700
D: 4.9
E: 7.800
10
26
Henricke Farstad
Molde
10.700
10.700/10.700
D: 2.8/2.8
E: 7.900/7.900
10.750
D: 5.30
E: 5.450
12.000
D: 5.90
E: 6.100
13.250
D: 5.30
E: 7.950
46.700
7.850
VT
10.700
10.700/10.700
D: 2.8/2.8
E: 7.900/7.900
UB
10.750
D: 5.3
E: 5.450
BB
12.000
D: 5.9
E: 6.100
FX
13.250
D: 5.3
E: 7.950
11
2
Helene Hovdal
Trondheim
9.800
9.800/9.800
D: 2.0/2.0
E: 7.800/7.800
10.600
D: 2.00
E: 8.600
12.700
D: 5.50
E: 7.200
13.200
D: 5.60
E: 7.600
46.300
8.250
VT
9.800
9.800/9.800
D: 2.0/2.0
E: 7.800/7.800
UB
10.600
D: 2.0
E: 8.600
BB
12.700
D: 5.5
E: 7.200
FX
13.200
D: 5.6
E: 7.600
12
3
Amelia Bøkestad
Trondheim
10.800
10.800/10.800
D: 2.0/2.0
E: 8.800/8.800
9.150
D: 2.00
E: 7.150
12.000
D: 5.90
E: 6.100
13.000
D: 5.10
E: 7.900
44.950
9.600
VT
10.800
10.800/10.800
D: 2.0/2.0
E: 8.800/8.800
UB
9.150
D: 2.0
E: 7.150
BB
12.000
D: 5.9
E: 6.100
FX
13.000
D: 5.1
E: 7.900
13
31
Hannah Martine Sæther
Kristiansund
11.300
11.300/11.300
D: 3.0/3.0
E: 8.300/8.300
10.300
D: 4.70
E: 5.600
10.400
D: 6.10
E: 4.300
12.000
D: 5.80
E: 6.200
44.000
10.550
VT
11.300
11.300/11.300
D: 3.0/3.0
E: 8.300/8.300
UB
10.300
D: 4.7
E: 5.600
BB
10.400
D: 6.1
E: 4.300
FX
12.000
D: 5.8
E: 6.200
14
7
Hili Bjørg Scarf
Tomrefjord
10.600
10.600/10.600
D: 2.0/2.0
E: 8.600/8.600
9.250
D: 2.00
E: 7.250
10.650
D: 4.50
E: 6.150
13.150
D: 5.00
E: 8.150
43.650
10.900
VT
10.600
10.600/10.600
D: 2.0/2.0
E: 8.600/8.600
UB
9.250
D: 2.0
E: 7.250
BB
10.650
D: 4.5
E: 6.150
FX
13.150
D: 5.0
E: 8.150
15
12
Nora Celine Økland
Ålesund
10.600
10.600/10.600
D: 2.0/2.0
E: 8.600/8.600
8.650
D: 2.00
E: 6.650
11.750
D: 5.50
E: 6.250
12.300
D: 5.20
E: 7.100
43.300
11.250
VT
10.600
10.600/10.600
D: 2.0/2.0
E: 8.600/8.600
UB
8.650
D: 2.0
E: 6.650
BB
11.750
D: 5.5
E: 6.250
FX
12.300
D: 5.2
E: 7.100
16
27
Nora Norum Sandøy
Nidaros
10.500
10.500/10.500
D: 2.0/2.0
E: 8.500/8.500
9.350
D: 1.50
E: 7.850
10.950
D: 4.60
E: 6.350
12.150
D: 4.50
E: 7.650
42.950
11.600
VT
10.500
10.500/10.500
D: 2.0/2.0
E: 8.500/8.500
UB
9.350
D: 1.5
E: 7.850
BB
10.950
D: 4.6
E: 6.350
FX
12.150
D: 4.5
E: 7.650
17
16
Selma Flormælen
Stjørdalsblink
11.100
11.100/11.100
D: 2.8/2.8
E: 8.300/8.300
9.350
D: 2.00
E: 7.350
10.200
D: 5.00
E: 5.200
12.000
D: 4.50
E: 7.500
42.650
11.900
VT
11.100
11.100/11.100
D: 2.8/2.8
E: 8.300/8.300
UB
9.350
D: 2.0
E: 7.350
BB
10.200
D: 5.0
E: 5.200
FX
12.000
D: 4.5
E: 7.500
18
20
Marie Molde
Sverre
9.200
9.200/9.200
D: 2.0/2.0
E: 7.200/7.200
8.900
D: 1.00
E: 7.900
12.000
D: 5.60
E: 6.400
12.400
D: 5.00
E: 7.400
42.500
12.050
VT
9.200
9.200/9.200
D: 2.0/2.0
E: 7.200/7.200
UB
8.900
D: 1.0
E: 7.900
BB
12.000
D: 5.6
E: 6.400
FX
12.400
D: 5.0
E: 7.400
19
29
Anna Vandbakk Nilssen
Nidaros
9.200
9.200/9.200
D: 2.0/2.0
E: 7.200/7.200
10.450
D: 2.00
E: 8.450
11.050
D: 5.30
E: 5.750
11.650
D: 5.00
E: 6.650
42.350
12.200
VT
9.200
9.200/9.200
D: 2.0/2.0
E: 7.200/7.200
UB
10.450
D: 2.0
E: 8.450
BB
11.050
D: 5.3
E: 5.750
FX
11.650
D: 5.0
E: 6.650
20
15
Emma Listou
Stjørdalsblink
10.300
10.300/10.300
D: 1.5/1.5
E: 8.800/8.800
8.250
D: 1.50
E: 6.750
11.000
D: 5.70
E: 5.300
11.850
D: 4.60
E: 7.250
41.400
13.150
VT
10.300
10.300/10.300
D: 1.5/1.5
E: 8.800/8.800
UB
8.250
D: 1.5
E: 6.750
BB
11.000
D: 5.7
E: 5.300
FX
11.850
D: 4.6
E: 7.250
21
21
Kornelia Hovrud Myran
Sverre
9.800
9.800/9.800
D: 2.0/2.0
E: 7.800/7.800
8.350
D: 1.00
E: 7.350
9.600
D: 5.00
E: 4.600
12.400
D: 4.50
E: 7.900
40.150
14.400
VT
9.800
9.800/9.800
D: 2.0/2.0
E: 7.800/7.800
UB
8.350
D: 1.0
E: 7.350
BB
9.600
D: 5.0
E: 4.600
FX
12.400
D: 4.5
E: 7.900
22
28
Milla Sophie Wemundstad Kristiansen
Nidaros
10.300
10.300/10.300
D: 2.0/2.0
E: 8.300/8.300
7.350
D: 1.00
E: 6.350
9.900
D: 5.00
E: 4.900
11.750
D: 3.80
E: 7.950
39.300
15.250
VT
10.300
10.300/10.300
D: 2.0/2.0
E: 8.300/8.300
UB
7.350
D: 1.0
E: 6.350
BB
9.900
D: 5.0
E: 4.900
FX
11.750
D: 3.8
E: 7.950
23
18
Oline Wang Gundersen
Stjørdalsblink
10.000
10.000/10.000
D: 2.0/2.0
E: 8.000/8.000
6.950
-D: 1.00
E: 7.950
8.800
D: 5.60
E: 3.200
12.200
D: 4.40
E: 7.800
37.950
16.600
VT
10.000
10.000/10.000
D: 2.0/2.0
E: 8.000/8.000
UB
6.950
-D: 1.0
E: 7.950
BB
8.800
D: 5.6
E: 3.200
FX
12.200
D: 4.4
E: 7.800
24
17
Mia Emilie Folde
Stjørdalsblink
9.600
9.600/9.600
D: 2.0/2.0
E: 7.600/7.600
5.650
-D: 2.50
E: 8.150
8.950
D: 5.60
E: 3.350
12.300
D: 4.40
E: 7.900
36.500
18.050
VT
9.600
9.600/9.600
D: 2.0/2.0
E: 7.600/7.600
UB
5.650
-D: 2.5
E: 8.150
BB
8.950
D: 5.6
E: 3.350
FX
12.300
D: 4.4
E: 7.900
25
19
Fride Linaker
Stjørdalsblink
10.000
10.000/10.000
D: 1.5/1.5
E: 8.500/8.500
8.150

E: 8.150
8.650
D: 4.50
E: 4.150
7.500
D: 3.70
E: 7.800
ND: 4.00
34.300
20.250
VT
10.000
10.000/10.000
D: 1.5/1.5
E: 8.500/8.500
UB
8.150

E: 8.150
BB
8.650
D: 4.5
E: 4.150
FX
7.500
D: 3.7
E: 7.800
ND: 4.00
26
5
Mia Emilie Skorpen
Hødd
10.100
10.100/10.100
D: 1.5/1.5
E: 8.600/8.600
6.800
-D: 1.00
E: 7.800
5.400
D: 1.00
E: 4.400
7.650
D: 1.50
E: 6.150
29.950
24.600
VT
10.100
10.100/10.100
D: 1.5/1.5
E: 8.600/8.600
UB
6.800
-D: 1.0
E: 7.800
BB
5.400
D: 1.0
E: 4.400
FX
7.650
D: 1.5
E: 6.150
27
8
Sigrid Bjåstad
Hareid
8.800
8.800/8.800
D: 0.5/0.5
E: 8.300/8.300
6.900
-D: 1.00
E: 7.900
5.000
D: 2.50
E: 2.500
8.650
D: 2.00
E: 6.650
29.350
25.200
VT
8.800
8.800/8.800
D: 0.5/0.5
E: 8.300/8.300
UB
6.900
-D: 1.0
E: 7.900
BB
5.000
D: 2.5
E: 2.500
FX
8.650
D: 2.0
E: 6.650
28
4
Ylva Roland
Hødd
9.900
9.900/9.900
D: 1.5/1.5
E: 8.400/8.400
6.850
-D: 1.00
E: 7.850
5.500
D: 2.50
E: 3.000
6.100
D: 1.50
E: 4.600
28.350
26.200
VT
9.900
9.900/9.900
D: 1.5/1.5
E: 8.400/8.400
UB
6.850
-D: 1.0
E: 7.850
BB
5.500
D: 2.5
E: 3.000
FX
6.100
D: 1.5
E: 4.600
29
14
Syver Wågsholm
Ålesund
VT
UB

BB

FX

29
9
Mathea Eriksen Hjelvik
Ålesund
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
11
Kristine Pettersen Hammerø, Ålesund


4.7
4.7


8.600
8.600




13.300
13.300
13.300

2
25
Eina Buset Bredeli, Molde


4.5
4.5


8.400
8.400




12.900
12.900
12.900

0.400
3
24
Mali Sofie Wikeland, Molde


4.5
4.5


7.800
7.800




12.300
12.300
12.300

1.000
4
10
Tiril Jacobsen Molnes, Ålesund


3.0
3.0


8.900
8.900




11.900
11.900
11.900

1.400
5
13
Erika Eikremsvik Tolaas, Ålesund


3.0
3.0


8.700
8.700




11.700
11.700
11.700

1.600
6
22
Lina Jenset, Molde


2.8
2.8


8.700
8.700




11.500
11.500
11.500

1.800
7
1
Vilma Kornelie Hetle, Trondheim


2.8
2.8


8.500
8.500




11.300
11.300
11.300

2.000
7
31
Hannah Martine Sæther, Kristiansund


3.0
3.0


8.300
8.300




11.300
11.300
11.300

2.000
9
16
Selma Flormælen, Stjørdalsblink


2.8
2.8


8.300
8.300




11.100
11.100
11.100

2.200
10
23
Frida Visnes Filseth, Molde


2.8
2.8


8.200
8.200




11.000
11.000
11.000

2.300
11
3
Amelia Bøkestad, Trondheim


2.0
2.0


8.800
8.800




10.800
10.800
10.800

2.500
12
26
Henricke Farstad, Molde


2.8
2.8


7.900
7.900




10.700
10.700
10.700

2.600
13
7
Hili Bjørg Scarf, Tomrefjord


2.0
2.0


8.600
8.600




10.600
10.600
10.600

2.700
13
30
Lena Katarina Hay Rognes, Nidaros


2.0
2.0


8.600
8.600




10.600
10.600
10.600

2.700
13
12
Nora Celine Økland, Ålesund


2.0
2.0


8.600
8.600




10.600
10.600
10.600

2.700
16
27
Nora Norum Sandøy, Nidaros


2.0
2.0


8.500
8.500




10.500
10.500
10.500

2.800
17
15
Emma Listou, Stjørdalsblink


1.5
1.5


8.800
8.800




10.300
10.300
10.300

3.000
17
28
Milla Sophie Wemundstad Kristiansen, Nidaros


2.0
2.0


8.300
8.300




10.300
10.300
10.300

3.000
19
5
Mia Emilie Skorpen, Hødd


1.5
1.5


8.600
8.600




10.100
10.100
10.100

3.200
20
19
Fride Linaker, Stjørdalsblink


1.5
1.5


8.500
8.500




10.000
10.000
10.000

3.300
20
18
Oline Wang Gundersen, Stjørdalsblink


2.0
2.0


8.000
8.000




10.000
10.000
10.000

3.300
22
4
Ylva Roland, Hødd


1.5
1.5


8.400
8.400




9.900
9.900
9.900

3.400
23
21
Kornelia Hovrud Myran, Sverre


2.0
2.0


7.800
7.800




9.800
9.800
9.800

3.500
23
2
Helene Hovdal, Trondheim


2.0
2.0


7.800
7.800




9.800
9.800
9.800

3.500
25
17
Mia Emilie Folde, Stjørdalsblink


2.0
2.0


7.600
7.600




9.600
9.600
9.600

3.700
26
29
Anna Vandbakk Nilssen, Nidaros


2.0
2.0


7.200
7.200




9.200
9.200
9.200

4.100
26
20
Marie Molde, Sverre


2.0
2.0


7.200
7.200




9.200
9.200
9.200

4.100
28
8
Sigrid Bjåstad, Hareid


0.5
0.5


8.300
8.300




8.800
8.800
8.800

4.500
29
9
Mathea Eriksen Hjelvik, Ålesund










29
14
Syver Wågsholm, Ålesund










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
11
Kristine Pettersen Hammerø, Ålesund

6.6

5.750


12.350

2
25
Eina Buset Bredeli, Molde

6.0

6.300


12.300

0.050
2
24
Mali Sofie Wikeland, Molde

6.4

5.900


12.300

0.050
4
23
Frida Visnes Filseth, Molde

6.3

5.950


12.250

0.100
5
13
Erika Eikremsvik Tolaas, Ålesund

5.8

5.600


11.400

0.950
6
10
Tiril Jacobsen Molnes, Ålesund

5.2

6.150


11.350

1.000
7
30
Lena Katarina Hay Rognes, Nidaros

2.0

8.750


10.750

1.600
7
26
Henricke Farstad, Molde

5.3

5.450


10.750

1.600
9
2
Helene Hovdal, Trondheim

2.0

8.600


10.600

1.750
10
22
Lina Jenset, Molde

4.7

5.850


10.550

1.800
11
29
Anna Vandbakk Nilssen, Nidaros

2.0

8.450


10.450

1.900
11
1
Vilma Kornelie Hetle, Trondheim

5.2

5.250


10.450

1.900
13
31
Hannah Martine Sæther, Kristiansund

4.7

5.600


10.300

2.050
14
27
Nora Norum Sandøy, Nidaros

1.5

7.850


9.350

3.000
14
16
Selma Flormælen, Stjørdalsblink

2.0

7.350


9.350

3.000
16
7
Hili Bjørg Scarf, Tomrefjord

2.0

7.250


9.250

3.100
17
3
Amelia Bøkestad, Trondheim

2.0

7.150


9.150

3.200
18
20
Marie Molde, Sverre

1.0

7.900


8.900

3.450
19
12
Nora Celine Økland, Ålesund

2.0

6.650


8.650

3.700
20
21
Kornelia Hovrud Myran, Sverre

1.0

7.350


8.350

4.000
21
15
Emma Listou, Stjørdalsblink

1.5

6.750


8.250

4.100
22
19
Fride Linaker, Stjørdalsblink


8.150


8.150

4.200
23
28
Milla Sophie Wemundstad Kristiansen, Nidaros

1.0

6.350


7.350

5.000
24
18
Oline Wang Gundersen, Stjørdalsblink

-1.0

7.950


6.950

5.400
25
8
Sigrid Bjåstad, Hareid

-1.0

7.900


6.900

5.450
26
4
Ylva Roland, Hødd

-1.0

7.850


6.850

5.500
27
5
Mia Emilie Skorpen, Hødd

-1.0

7.800


6.800

5.550
28
17
Mia Emilie Folde, Stjørdalsblink

-2.5

8.150


5.650

6.700
29
9
Mathea Eriksen Hjelvik, Ålesund




29
14
Syver Wågsholm, Ålesund




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
11
Kristine Pettersen Hammerø, Ålesund

6.1

8.000


14.100

2
13
Erika Eikremsvik Tolaas, Ålesund

5.7

7.400


13.100

1.000
3
10
Tiril Jacobsen Molnes, Ålesund

5.7

7.350


13.050

1.050
4
30
Lena Katarina Hay Rognes, Nidaros

5.7

7.100


12.800

1.300
5
2
Helene Hovdal, Trondheim

5.5

7.200


12.700

1.400
6
1
Vilma Kornelie Hetle, Trondheim

5.7

6.600


12.300

1.800
7
20
Marie Molde, Sverre

5.6

6.400


12.000

2.100
7
3
Amelia Bøkestad, Trondheim

5.9

6.100


12.000

2.100
7
26
Henricke Farstad, Molde

5.9

6.100


12.000

2.100
10
25
Eina Buset Bredeli, Molde

6.1

5.850


11.950

2.150
11
22
Lina Jenset, Molde

5.9

5.900


11.800

2.300
12
12
Nora Celine Økland, Ålesund

5.5

6.250


11.750

2.350
13
29
Anna Vandbakk Nilssen, Nidaros

5.3

5.750


11.050

3.050
14
15
Emma Listou, Stjørdalsblink

5.7

5.300


11.000

3.100
15
27
Nora Norum Sandøy, Nidaros

4.6

6.350


10.950

3.150
16
7
Hili Bjørg Scarf, Tomrefjord

4.5

6.150


10.650

3.450
17
31
Hannah Martine Sæther, Kristiansund

6.1

4.300


10.400

3.700
17
23
Frida Visnes Filseth, Molde

6.3

4.100


10.400

3.700
17
24
Mali Sofie Wikeland, Molde

6.6

3.800


10.400

3.700
20
16
Selma Flormælen, Stjørdalsblink

5.0

5.200


10.200

3.900
21
28
Milla Sophie Wemundstad Kristiansen, Nidaros

5.0

4.900


9.900

4.200
22
21
Kornelia Hovrud Myran, Sverre

5.0

4.600


9.600

4.500
23
17
Mia Emilie Folde, Stjørdalsblink

5.6

3.350


8.950

5.150
24
18
Oline Wang Gundersen, Stjørdalsblink

5.6

3.200


8.800

5.300
25
19
Fride Linaker, Stjørdalsblink

4.5

4.150


8.650

5.450
26
4
Ylva Roland, Hødd

2.5

3.000


5.500

8.600
27
5
Mia Emilie Skorpen, Hødd

1.0

4.400


5.400

8.700
28
8
Sigrid Bjåstad, Hareid

2.5

2.500


5.000

9.100
29
9
Mathea Eriksen Hjelvik, Ålesund




29
14
Syver Wågsholm, Ålesund




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
11
Kristine Pettersen Hammerø, Ålesund

6.5

8.300


14.800

2
10
Tiril Jacobsen Molnes, Ålesund

6.5

7.900


14.400

0.400
3
25
Eina Buset Bredeli, Molde

6.2

8.150


14.350

0.450
3
24
Mali Sofie Wikeland, Molde

6.2

8.150


14.350

0.450
5
22
Lina Jenset, Molde

5.9

8.200


14.100

0.700
6
13
Erika Eikremsvik Tolaas, Ålesund

5.7

7.900


13.600

1.200
7
23
Frida Visnes Filseth, Molde

5.2

8.150


13.350

1.450
8
1
Vilma Kornelie Hetle, Trondheim

5.0

8.300


13.300

1.500
9
26
Henricke Farstad, Molde

5.3

7.950


13.250

1.550
10
2
Helene Hovdal, Trondheim

5.6

7.600


13.200

1.600
11
7
Hili Bjørg Scarf, Tomrefjord

5.0

8.150


13.150

1.650
12
3
Amelia Bøkestad, Trondheim

5.1

7.900


13.000

1.800
13
30
Lena Katarina Hay Rognes, Nidaros

4.9

7.800


12.700

2.100
14
21
Kornelia Hovrud Myran, Sverre

4.5

7.900


12.400

2.400
14
20
Marie Molde, Sverre

5.0

7.400


12.400

2.400
16
17
Mia Emilie Folde, Stjørdalsblink

4.4

7.900


12.300

2.500
16
12
Nora Celine Økland, Ålesund

5.2

7.100


12.300

2.500
18
18
Oline Wang Gundersen, Stjørdalsblink

4.4

7.800


12.200

2.600
19
27
Nora Norum Sandøy, Nidaros

4.5

7.650


12.150

2.650
20
16
Selma Flormælen, Stjørdalsblink

4.5

7.500


12.000

2.800
20
31
Hannah Martine Sæther, Kristiansund

5.8

6.200


12.000

2.800
22
15
Emma Listou, Stjørdalsblink

4.6

7.250


11.850

2.950
23
28
Milla Sophie Wemundstad Kristiansen, Nidaros

3.8

7.950


11.750

3.050
24
29
Anna Vandbakk Nilssen, Nidaros

5.0

6.650


11.650

3.150
25
8
Sigrid Bjåstad, Hareid

2.0

6.650


8.650

6.150
26
5
Mia Emilie Skorpen, Hødd

1.5

6.150


7.650

7.150
27
19
Fride Linaker, Stjørdalsblink

3.7

7.800

4.0

7.500

7.300
28
4
Ylva Roland, Hødd

1.5

4.600


6.100

8.700
29
9
Mathea Eriksen Hjelvik, Ålesund




29
14
Syver Wågsholm, Ålesund




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
11
Kristine Pettersen Hammerø, Ålesund




25
Eina Buset Bredeli, Molde




10
Tiril Jacobsen Molnes, Ålesund




13
Erika Eikremsvik Tolaas, Ålesund




24
Mali Sofie Wikeland, Molde




22
Lina Jenset, Molde




23
Frida Visnes Filseth, Molde




30
Lena Katarina Hay Rognes, Nidaros




26
Henricke Farstad, Molde




2
Helene Hovdal, Trondheim




3
Amelia Bøkestad, Trondheim




31
Hannah Martine Sæther, Kristiansund




7
Hili Bjørg Scarf, Tomrefjord




12
Nora Celine Økland, Ålesund




27
Nora Norum Sandøy, Nidaros




16
Selma Flormælen, Stjørdalsblink




20
Marie Molde, Sverre




29
Anna Vandbakk Nilssen, Nidaros




15
Emma Listou, Stjørdalsblink




21
Kornelia Hovrud Myran, Sverre




28
Milla Sophie Wemundstad Kristiansen, Nidaros




18
Oline Wang Gundersen, Stjørdalsblink




17
Mia Emilie Folde, Stjørdalsblink




19
Fride Linaker, Stjørdalsblink




5
Mia Emilie Skorpen, Hødd




8
Sigrid Bjåstad, Hareid




4
Ylva Roland, Hødd




14
Syver Wågsholm, Ålesund




9
Mathea Eriksen Hjelvik, Ålesund





Last Update: 7/20/2024 2:03:38 AM
SX
SM
MD
XL
XXL