Back 

Regionsfinale Midt-Norge 2019 Molde, 2019-11-02

TK Klasse 1 TK Klasse 1 Finals TK Klasse 2 TK Klasse 2 Finals TK Klasse 3 TK Klasse 3 Finals TK Rekrutt 11 TK Rekrutt 11 Finals TK Rekrutt 12 TK Rekrutt 12 Finals TM Klasse 1 TM Klasse 1 Finals TM Klasse 2 TM Klasse 2 Finals TM Rekrutt TM Rekrutt Finals Lag jenter klasse 1-3 Lag jenter rekrutt Lag gutter
TK Rekrutt 12
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
39
Iselin Borøchstein
Ålesund
11.900
11.900/11.900
D: 3.0/3.0
E: 8.900/8.900
12.750
D: 6.40
E: 6.350
13.400
D: 5.80
E: 7.600
13.600
D: 6.10
E: 7.500
51.650
VT
11.900
11.900/11.900
D: 3.0/3.0
E: 8.900/8.900
UB
12.750
D: 6.4
E: 6.350
BB
13.400
D: 5.8
E: 7.600
FX
13.600
D: 6.1
E: 7.500
2
41
Sofie Jacobsen Molnes
Ålesund
11.800
11.800/11.800
D: 3.0/3.0
E: 8.800/8.800
10.950
D: 4.70
E: 6.250
12.350
D: 5.70
E: 6.650
14.400
D: 6.10
E: 8.300
49.500
2.150
VT
11.800
11.800/11.800
D: 3.0/3.0
E: 8.800/8.800
UB
10.950
D: 4.7
E: 6.250
BB
12.350
D: 5.7
E: 6.650
FX
14.400
D: 6.1
E: 8.300
3
6
Anna Longva
Tomrefjord
11.800
11.800/11.800
D: 3.0/3.0
E: 8.800/8.800
9.450
D: 4.70
E: 4.750
11.700
D: 6.00
E: 5.700
13.550
D: 5.10
E: 8.450
46.500
5.150
VT
11.800
11.800/11.800
D: 3.0/3.0
E: 8.800/8.800
UB
9.450
D: 4.7
E: 4.750
BB
11.700
D: 6.0
E: 5.700
FX
13.550
D: 5.1
E: 8.450
4
34
Live Rusten Berge
Trondheim
11.800
11.800/11.800
D: 3.0/3.0
E: 8.800/8.800
7.250
D: 4.50
E: 6.750
ND: 4.00
12.600
D: 5.60
E: 7.000
14.150
D: 5.90
E: 8.250
45.800
5.850
VT
11.800
11.800/11.800
D: 3.0/3.0
E: 8.800/8.800
UB
7.250
D: 4.5
E: 6.750
ND: 4.00
BB
12.600
D: 5.6
E: 7.000
FX
14.150
D: 5.9
E: 8.250
5
36
Emilie Michelsen Larsen
Kristiansund
11.100
11.100/11.100
D: 3.0/3.0
E: 8.100/8.100
10.850
D: 5.20
E: 5.650
11.900
D: 5.80
E: 6.100
11.750
D: 5.20
E: 6.550
45.600
6.050
VT
11.100
11.100/11.100
D: 3.0/3.0
E: 8.100/8.100
UB
10.850
D: 5.2
E: 5.650
BB
11.900
D: 5.8
E: 6.100
FX
11.750
D: 5.2
E: 6.550
6
48
Mathea Nøst
Sverre
10.800
10.800/10.800
D: 2.0/2.0
E: 8.800/8.800
8.450
D: 2.00
E: 6.450
11.500
D: 5.30
E: 6.200
12.550
D: 5.80
E: 6.750
43.300
8.350
VT
10.800
10.800/10.800
D: 2.0/2.0
E: 8.800/8.800
UB
8.450
D: 2.0
E: 6.450
BB
11.500
D: 5.3
E: 6.200
FX
12.550
D: 5.8
E: 6.750
7
53
Melissa Lindbak
Nidaros
10.400
10.400/10.400
D: 2.0/2.0
E: 8.400/8.400
9.250
D: 1.50
E: 7.750
11.150
D: 4.90
E: 6.250
12.450
D: 4.50
E: 7.950
43.250
8.400
VT
10.400
10.400/10.400
D: 2.0/2.0
E: 8.400/8.400
UB
9.250
D: 1.5
E: 7.750
BB
11.150
D: 4.9
E: 6.250
FX
12.450
D: 4.5
E: 7.950
8
101
Mathilde Kristensen
Kristiansund
10.200
10.200/10.200
D: 1.5/1.5
E: 8.700/8.700
8.700
D: 2.00
E: 6.700
11.350
D: 5.60
E: 5.750
12.550
D: 5.20
E: 7.350
42.800
8.850
VT
10.200
10.200/10.200
D: 1.5/1.5
E: 8.700/8.700
UB
8.700
D: 2.0
E: 6.700
BB
11.350
D: 5.6
E: 5.750
FX
12.550
D: 5.2
E: 7.350
9
33
Caroline Maria Hestnes
Trondheim
11.500
11.500/11.500
D: 2.8/2.8
E: 8.700/8.700
11.250
D: 5.10
E: 6.150
6.400
D: 5.00
E: 5.400
ND: 4.00
12.200
D: 5.00
E: 7.200
41.350
10.300
VT
11.500
11.500/11.500
D: 2.8/2.8
E: 8.700/8.700
UB
11.250
D: 5.1
E: 6.150
BB
6.400
D: 5.0
E: 5.400
ND: 4.00
FX
12.200
D: 5.0
E: 7.200
10
49
Rebecka Lerfald-Brønstad
Sverre
9.900
9.900/9.900
D: 1.5/1.5
E: 8.400/8.400
7.650

E: 7.650
10.900
D: 5.10
E: 5.800
11.500
D: 4.00
E: 7.500
39.950
11.700
VT
9.900
9.900/9.900
D: 1.5/1.5
E: 8.400/8.400
UB
7.650

E: 7.650
BB
10.900
D: 5.1
E: 5.800
FX
11.500
D: 4.0
E: 7.500
11
35
Selma Tarberg
Hødd
10.100
10.100/-
D: 1.5/-
E: 8.600/-
8.700
D: 2.00
E: 6.700
8.850
D: 4.00
E: 4.850
11.500
D: 4.40
E: 7.100
39.150
12.500
VT
10.100
10.100/-
D: 1.5/-
E: 8.600/-
UB
8.700
D: 2.0
E: 6.700
BB
8.850
D: 4.0
E: 4.850
FX
11.500
D: 4.4
E: 7.100
12
46
Elisabeth Sørli
Sverre
10.300
10.300/10.300
D: 1.5/1.5
E: 8.800/8.800
6.750
-D: 1.00
E: 7.750
10.250
D: 5.10
E: 5.150
11.700
D: 4.50
E: 7.200
39.000
12.650
VT
10.300
10.300/10.300
D: 1.5/1.5
E: 8.800/8.800
UB
6.750
-D: 1.0
E: 7.750
BB
10.250
D: 5.1
E: 5.150
FX
11.700
D: 4.5
E: 7.200
13
51
Tiril Røli Ansnes
Steinkjer
10.100
10.100/10.100
D: 1.5/1.5
E: 8.600/8.600
8.500
D: 2.00
E: 6.500
9.800
D: 5.20
E: 4.600
9.950
D: 3.00
E: 6.950
38.350
13.300
VT
10.100
10.100/10.100
D: 1.5/1.5
E: 8.600/8.600
UB
8.500
D: 2.0
E: 6.500
BB
9.800
D: 5.2
E: 4.600
FX
9.950
D: 3.0
E: 6.950
14
37
Elida Øvrelid Beivik
Hareid
10.000
10.000/10.000
D: 2.0/2.0
E: 8.000/8.000
8.200
D: 2.00
E: 6.200
6.300
D: 4.20
E: 6.100
ND: 4.00
12.850
D: 4.80
E: 8.050
37.350
14.300
VT
10.000
10.000/10.000
D: 2.0/2.0
E: 8.000/8.000
UB
8.200
D: 2.0
E: 6.200
BB
6.300
D: 4.2
E: 6.100
ND: 4.00
FX
12.850
D: 4.8
E: 8.050
15
52
Leona Sophie Ringseth
Steinkjer
10.300
10.300/10.300
D: 1.5/1.5
E: 8.800/8.800
7.100
D: 1.00
E: 6.100
9.750
D: 4.70
E: 5.050
9.700
D: 3.50
E: 6.200
36.850
14.800
VT
10.300
10.300/10.300
D: 1.5/1.5
E: 8.800/8.800
UB
7.100
D: 1.0
E: 6.100
BB
9.750
D: 4.7
E: 5.050
FX
9.700
D: 3.5
E: 6.200
16
47
Isabell Hasfjord Reinan
Sverre
10.100
10.100/10.100
D: 1.5/1.5
E: 8.600/8.600
5.750
-D: 0.50
E: 6.250
9.200
D: 5.10
E: 4.100
11.750
D: 4.50
E: 7.250
36.800
14.850
VT
10.100
10.100/10.100
D: 1.5/1.5
E: 8.600/8.600
UB
5.750
-D: 0.5
E: 6.250
BB
9.200
D: 5.1
E: 4.100
FX
11.750
D: 4.5
E: 7.250
17
44
Lone Østvik
Sverre
9.900
9.900/9.900
D: 1.5/1.5
E: 8.400/8.400
8.700
D: 1.00
E: 7.700
9.900
D: 4.50
E: 5.400
7.200
D: 3.60
E: 7.600
ND: 4.00
35.700
15.950
VT
9.900
9.900/9.900
D: 1.5/1.5
E: 8.400/8.400
UB
8.700
D: 1.0
E: 7.700
BB
9.900
D: 4.5
E: 5.400
FX
7.200
D: 3.6
E: 7.600
ND: 4.00
18
43
Elise Grevskott
Sverre
10.200
10.200/10.200
D: 1.5/1.5
E: 8.700/8.700
7.900
D: 1.00
E: 6.900
4.400
D: 4.20
E: 4.200
ND: 4.00
12.100
D: 4.40
E: 7.700
34.600
17.050
VT
10.200
10.200/10.200
D: 1.5/1.5
E: 8.700/8.700
UB
7.900
D: 1.0
E: 6.900
BB
4.400
D: 4.2
E: 4.200
ND: 4.00
FX
12.100
D: 4.4
E: 7.700
19
45
Aurora Kvam Stormo
Sverre
9.800
9.800/9.800
D: 1.5/1.5
E: 8.300/8.300
6.400
-D: 1.00
E: 7.400
5.600
D: -1.00
E: 6.600
11.350
D: 4.40
E: 6.950
33.150
18.500
VT
9.800
9.800/9.800
D: 1.5/1.5
E: 8.300/8.300
UB
6.400
-D: 1.0
E: 7.400
BB
5.600
-D: 1.0
E: 6.600
FX
11.350
D: 4.4
E: 6.950
20
50
Helle Løkken Nygård
Sverre
9.700
9.700/9.700
D: 1.5/1.5
E: 8.200/8.200
6.850
-D: 1.00
E: 7.850
4.500
D: 0.50
E: 4.000
11.300
D: 4.30
E: 7.000
32.350
19.300
VT
9.700
9.700/9.700
D: 1.5/1.5
E: 8.200/8.200
UB
6.850
-D: 1.0
E: 7.850
BB
4.500
D: 0.5
E: 4.000
FX
11.300
D: 4.3
E: 7.000
21
38
Una Sætre
Hareid
10.300
10.300/10.300
D: 2.0/2.0
E: 8.300/8.300
7.000
-D: 1.00
E: 8.000
5.150
D: 1.50
E: 3.650
7.850
D: 2.00
E: 5.850
30.300
21.350
VT
10.300
10.300/10.300
D: 2.0/2.0
E: 8.300/8.300
UB
7.000
-D: 1.0
E: 8.000
BB
5.150
D: 1.5
E: 3.650
FX
7.850
D: 2.0
E: 5.850
22
32
Johanna Grimsbo
Trondheim
9.800
9.800/9.800
D: 2.8/2.8
E: 7.000/7.000
9.150
D: 2.00
E: 7.150
11.000
D: 5.40
E: 5.600
29.950
21.700
VT
9.800
9.800/9.800
D: 2.8/2.8
E: 7.000/7.000
UB
9.150
D: 2.0
E: 7.150
BB
11.000
D: 5.4
E: 5.600
FX

23
42
Anette Heistad
Sverre
8.650
D: 1.00
E: 7.650
8.300
D: 4.10
E: 8.200
ND: 4.00
16.950
34.700
VT
UB
8.650
D: 1.0
E: 7.650
BB

FX
8.300
D: 4.1
E: 8.200
ND: 4.00
24
40
Kerstine Devold
Ålesund
51.650
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
39
Iselin Borøchstein, Ålesund


3.0
3.0


8.900
8.900




11.900
11.900
11.900

2
34
Live Rusten Berge, Trondheim


3.0
3.0


8.800
8.800




11.800
11.800
11.800

0.100
2
41
Sofie Jacobsen Molnes, Ålesund


3.0
3.0


8.800
8.800




11.800
11.800
11.800

0.100
2
6
Anna Longva, Tomrefjord


3.0
3.0


8.800
8.800




11.800
11.800
11.800

0.100
5
33
Caroline Maria Hestnes, Trondheim


2.8
2.8


8.700
8.700




11.500
11.500
11.500

0.400
6
36
Emilie Michelsen Larsen, Kristiansund


3.0
3.0


8.100
8.100




11.100
11.100
11.100

0.800
7
48
Mathea Nøst, Sverre


2.0
2.0


8.800
8.800




10.800
10.800
10.800

1.100
8
53
Melissa Lindbak, Nidaros


2.0
2.0


8.400
8.400




10.400
10.400
10.400

1.500
9
52
Leona Sophie Ringseth, Steinkjer


1.5
1.5


8.800
8.800




10.300
10.300
10.300

1.600
9
46
Elisabeth Sørli, Sverre


1.5
1.5


8.800
8.800




10.300
10.300
10.300

1.600
9
38
Una Sætre, Hareid


2.0
2.0


8.300
8.300




10.300
10.300
10.300

1.600
12
43
Elise Grevskott, Sverre


1.5
1.5


8.700
8.700




10.200
10.200
10.200

1.700
12
101
Mathilde Kristensen, Kristiansund


1.5
1.5


8.700
8.700




10.200
10.200
10.200

1.700
14
47
Isabell Hasfjord Reinan, Sverre


1.5
1.5


8.600
8.600




10.100
10.100
10.100

1.800
14
51
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer


1.5
1.5


8.600
8.600




10.100
10.100
10.100

1.800
16
37
Elida Øvrelid Beivik, Hareid


2.0
2.0


8.000
8.000




10.000
10.000
10.000

1.900
17
49
Rebecka Lerfald-Brønstad, Sverre


1.5
1.5


8.400
8.400




9.900
9.900
9.900

2.000
17
44
Lone Østvik, Sverre


1.5
1.5


8.400
8.400




9.900
9.900
9.900

2.000
19
45
Aurora Kvam Stormo, Sverre


1.5
1.5


8.300
8.300




9.800
9.800
9.800

2.100
19
32
Johanna Grimsbo, Trondheim


2.8
2.8


7.000
7.000




9.800
9.800
9.800

2.100
21
50
Helle Løkken Nygård, Sverre


1.5
1.5


8.200
8.200




9.700
9.700
9.700

2.200
22
35
Selma Tarberg, Hødd


1.5


8.600




5.050
10.100

6.850
23
40
Kerstine Devold, Ålesund










11.900
23
42
Anette Heistad, Sverre










11.900
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
39
Iselin Borøchstein, Ålesund

6.4

6.350


12.750

2
33
Caroline Maria Hestnes, Trondheim

5.1

6.150


11.250

1.500
3
41
Sofie Jacobsen Molnes, Ålesund

4.7

6.250


10.950

1.800
4
36
Emilie Michelsen Larsen, Kristiansund

5.2

5.650


10.850

1.900
5
6
Anna Longva, Tomrefjord

4.7

4.750


9.450

3.300
6
53
Melissa Lindbak, Nidaros

1.5

7.750


9.250

3.500
7
32
Johanna Grimsbo, Trondheim

2.0

7.150


9.150

3.600
8
44
Lone Østvik, Sverre

1.0

7.700


8.700

4.050
8
101
Mathilde Kristensen, Kristiansund

2.0

6.700


8.700

4.050
8
35
Selma Tarberg, Hødd

2.0

6.700


8.700

4.050
11
42
Anette Heistad, Sverre

1.0

7.650


8.650

4.100
12
51
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer

2.0

6.500


8.500

4.250
13
48
Mathea Nøst, Sverre

2.0

6.450


8.450

4.300
14
37
Elida Øvrelid Beivik, Hareid

2.0

6.200


8.200

4.550
15
43
Elise Grevskott, Sverre

1.0

6.900


7.900

4.850
16
49
Rebecka Lerfald-Brønstad, Sverre


7.650


7.650

5.100
17
34
Live Rusten Berge, Trondheim

4.5

6.750

4.0

7.250

5.500
18
52
Leona Sophie Ringseth, Steinkjer

1.0

6.100


7.100

5.650
19
38
Una Sætre, Hareid

-1.0

8.000


7.000

5.750
20
50
Helle Løkken Nygård, Sverre

-1.0

7.850


6.850

5.900
21
46
Elisabeth Sørli, Sverre

-1.0

7.750


6.750

6.000
22
45
Aurora Kvam Stormo, Sverre

-1.0

7.400


6.400

6.350
23
47
Isabell Hasfjord Reinan, Sverre

-0.5

6.250


5.750

7.000
24
40
Kerstine Devold, Ålesund




12.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
39
Iselin Borøchstein, Ålesund

5.8

7.600


13.400

2
34
Live Rusten Berge, Trondheim

5.6

7.000


12.600

0.800
3
41
Sofie Jacobsen Molnes, Ålesund

5.7

6.650


12.350

1.050
4
36
Emilie Michelsen Larsen, Kristiansund

5.8

6.100


11.900

1.500
5
6
Anna Longva, Tomrefjord

6.0

5.700


11.700

1.700
6
48
Mathea Nøst, Sverre

5.3

6.200


11.500

1.900
7
101
Mathilde Kristensen, Kristiansund

5.6

5.750


11.350

2.050
8
53
Melissa Lindbak, Nidaros

4.9

6.250


11.150

2.250
9
32
Johanna Grimsbo, Trondheim

5.4

5.600


11.000

2.400
10
49
Rebecka Lerfald-Brønstad, Sverre

5.1

5.800


10.900

2.500
11
46
Elisabeth Sørli, Sverre

5.1

5.150


10.250

3.150
12
44
Lone Østvik, Sverre

4.5

5.400


9.900

3.500
13
51
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer

5.2

4.600


9.800

3.600
14
52
Leona Sophie Ringseth, Steinkjer

4.7

5.050


9.750

3.650
15
47
Isabell Hasfjord Reinan, Sverre

5.1

4.100


9.200

4.200
16
35
Selma Tarberg, Hødd

4.0

4.850


8.850

4.550
17
33
Caroline Maria Hestnes, Trondheim

5.0

5.400

4.0

6.400

7.000
18
37
Elida Øvrelid Beivik, Hareid

4.2

6.100

4.0

6.300

7.100
19
45
Aurora Kvam Stormo, Sverre

-1.0

6.600


5.600

7.800
20
38
Una Sætre, Hareid

1.5

3.650


5.150

8.250
21
50
Helle Løkken Nygård, Sverre

0.5

4.000


4.500

8.900
22
43
Elise Grevskott, Sverre

4.2

4.200

4.0

4.400

9.000
23
40
Kerstine Devold, Ålesund




13.400
23
42
Anette Heistad, Sverre




13.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
41
Sofie Jacobsen Molnes, Ålesund

6.1

8.300


14.400

2
34
Live Rusten Berge, Trondheim

5.9

8.250


14.150

0.250
3
39
Iselin Borøchstein, Ålesund

6.1

7.500


13.600

0.800
4
6
Anna Longva, Tomrefjord

5.1

8.450


13.550

0.850
5
37
Elida Øvrelid Beivik, Hareid

4.8

8.050


12.850

1.550
6
101
Mathilde Kristensen, Kristiansund

5.2

7.350


12.550

1.850
6
48
Mathea Nøst, Sverre

5.8

6.750


12.550

1.850
8
53
Melissa Lindbak, Nidaros

4.5

7.950


12.450

1.950
9
33
Caroline Maria Hestnes, Trondheim

5.0

7.200


12.200

2.200
10
43
Elise Grevskott, Sverre

4.4

7.700


12.100

2.300
11
47
Isabell Hasfjord Reinan, Sverre

4.5

7.250


11.750

2.650
11
36
Emilie Michelsen Larsen, Kristiansund

5.2

6.550


11.750

2.650
13
46
Elisabeth Sørli, Sverre

4.5

7.200


11.700

2.700
14
49
Rebecka Lerfald-Brønstad, Sverre

4.0

7.500


11.500

2.900
14
35
Selma Tarberg, Hødd

4.4

7.100


11.500

2.900
16
45
Aurora Kvam Stormo, Sverre

4.4

6.950


11.350

3.050
17
50
Helle Løkken Nygård, Sverre

4.3

7.000


11.300

3.100
18
51
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer

3.0

6.950


9.950

4.450
19
52
Leona Sophie Ringseth, Steinkjer

3.5

6.200


9.700

4.700
20
42
Anette Heistad, Sverre

4.1

8.200

4.0

8.300

6.100
21
38
Una Sætre, Hareid

2.0

5.850


7.850

6.550
22
44
Lone Østvik, Sverre

3.6

7.600

4.0

7.200

7.200
23
32
Johanna Grimsbo, Trondheim




14.400
23
40
Kerstine Devold, Ålesund




14.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
39
Iselin Borøchstein, Ålesund




41
Sofie Jacobsen Molnes, Ålesund




34
Live Rusten Berge, Trondheim




36
Emilie Michelsen Larsen, Kristiansund




48
Mathea Nøst, Sverre




53
Melissa Lindbak, Nidaros




33
Caroline Maria Hestnes, Trondheim




49
Rebecka Lerfald-Brønstad, Sverre




35
Selma Tarberg, Hødd




46
Elisabeth Sørli, Sverre




51
Tiril Røli Ansnes, Steinkjer




37
Elida Øvrelid Beivik, Hareid




52
Leona Sophie Ringseth, Steinkjer




47
Isabell Hasfjord Reinan, Sverre




44
Lone Østvik, Sverre




43
Elise Grevskott, Sverre




45
Aurora Kvam Stormo, Sverre




50
Helle Løkken Nygård, Sverre




38
Una Sætre, Hareid




32
Johanna Grimsbo, Trondheim




42
Anette Heistad, Sverre




40
Kerstine Devold, Ålesund





Last Update: 5/26/2024 7:13:05 PM
SX
SM
MD
XL
XXL