Back 

Regionsfinale Midt-Norge 2019 Molde, 2019-11-02

TK Klasse 1 TK Klasse 1 Finals TK Klasse 2 TK Klasse 2 Finals TK Klasse 3 TK Klasse 3 Finals TK Rekrutt 11 TK Rekrutt 11 Finals TK Rekrutt 12 TK Rekrutt 12 Finals TM Klasse 1 TM Klasse 1 Finals TM Klasse 2 TM Klasse 2 Finals TM Rekrutt TM Rekrutt Finals Lag jenter klasse 1-3 Lag jenter rekrutt Lag gutter
TK Klasse 1 Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
79
Erica Liepelt Uran
Molde
12.900
12.900/13.500
D: 4.5/4.7
E: 8.400/8.800
13.800
D: 6.40
E: 7.400
14.050
D: 6.70
E: 7.350
14.650
D: 6.50
E: 8.150
55.400
VT
12.900
12.900/13.500
D: 4.5/4.7
E: 8.400/8.800
UB
13.800
D: 6.4
E: 7.400
BB
14.050
D: 6.7
E: 7.350
FX
14.650
D: 6.5
E: 8.150
2
60
Karoline Søberg
Trondheim
13.300
13.300/11.900
D: 4.5/3.0
E: 8.800/8.900
13.750
D: 6.00
E: 7.750
12.150
D: 6.40
E: 5.750
14.000
D: 6.30
E: 8.000
ND: 0.30
53.200
2.200
VT
13.300
13.300/11.900
D: 4.5/3.0
E: 8.800/8.900
UB
13.750
D: 6.0
E: 7.750
BB
12.150
D: 6.4
E: 5.750
FX
14.000
D: 6.3
E: 8.000
ND: 0.30
3
63
Sara Vik
Tomrefjord
11.000
11.000/11.800
D: 4.5/3.0
E: 7.500/8.800
ND: 1.00 / 0.00
13.900
D: 6.40
E: 7.500
14.400
D: 6.10
E: 8.300
39.300
16.100
VT
11.000
11.000/11.800
D: 4.5/3.0
E: 7.500/8.800
ND: 1.00/0.00
UB
13.900
D: 6.4
E: 7.500
BB

FX
14.400
D: 6.1
E: 8.300
4
78
Erle Brevik Grudt
Molde
12.800
12.800/11.700
D: 4.5/3.0
E: 8.300/8.700
11.450
D: 5.30
E: 6.150
13.950
D: 6.10
E: 7.850
38.200
17.200
VT
12.800
12.800/11.700
D: 4.5/3.0
E: 8.300/8.700
UB
11.450
D: 5.3
E: 6.150
BB

FX
13.950
D: 6.1
E: 7.850
5
80
Ingrid Mørkeseth Eriksen
Molde
13.050
D: 6.40
E: 6.650
14.400
D: 6.30
E: 8.100
27.450
27.950
VT
UB

BB
13.050
D: 6.4
E: 6.650
FX
14.400
D: 6.3
E: 8.100
6
77
Vår Bugge Varhaugvik
Molde
12.700
12.700/10.900
D: 4.5/4.7
E: 8.200/7.200
ND: 0.00 / 1.00
13.000
D: 5.40
E: 7.600
25.700
29.700
VT
12.700
12.700/10.900
D: 4.5/4.7
E: 8.200/7.200
ND: 0.00/1.00
UB

BB

FX
13.000
D: 5.4
E: 7.600
7
61
Annika Bjerkan
Trondheim
10.800
10.800/11.600
D: 4.5/2.8
E: 7.300/8.800
ND: 1.00 / 0.00
12.700
D: 6.50
E: 6.200
23.500
31.900
VT
10.800
10.800/11.600
D: 4.5/2.8
E: 7.300/8.800
ND: 1.00/0.00
UB
12.700
D: 6.5
E: 6.200
BB

FX

8
73
Ylva Flormælen
Stjørdalsblink
11.100
11.100/11.800
D: 2.8/3.0
E: 8.300/8.800
11.600
D: 5.10
E: 6.500
22.700
32.700
VT
11.100
11.100/11.800
D: 2.8/3.0
E: 8.300/8.800
UB

BB
11.600
D: 5.1
E: 6.500
FX

9
82
Thea Matilde Vassdal
Molde
14.450
D: 6.40
E: 8.050
14.450
40.950
VT
UB
14.450
D: 6.4
E: 8.050
BB

FX

10
65
Tuva Isaksen
Kristiansund
13.000
D: 6.70
E: 6.300
13.000
42.400
VT
UB

BB
13.000
D: 6.7
E: 6.300
FX

11
62
Guro Ervik Knutsen
Trondheim
12.000
D: 6.00
E: 6.000
12.000
43.400
VT
UB

BB
12.000
D: 6.0
E: 6.000
FX

12
71
Eline Lerfall
Stjørdalsblink
11.400
11.400/11.500
D: 3.0/2.8
E: 8.400/8.700
11.400
44.000
VT
11.400
11.400/11.500
D: 3.0/2.8
E: 8.400/8.700
UB

BB

FX

13
64
Linnea Kollstrøm
Kristiansund
11.200
11.200/11.800
D: 2.8/3.0
E: 8.400/8.800
11.200
44.200
VT
11.200
11.200/11.800
D: 2.8/3.0
E: 8.400/8.800
UB

BB

FX

14
59
Dina Melhus Hildrum
Nidaros
VT
UB

BB

FX

14
55
Aina Utgård
Hødd
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
79
Erica Liepelt Uran, Molde


4.5
4.7


8.400
8.800



Q
13.200
12.900
13.500

2
60
Karoline Søberg, Trondheim


4.5
3.0


8.800
8.900



Q
12.600
13.300
11.900

0.600
3
78
Erle Brevik Grudt, Molde


4.5
3.0


8.300
8.700



Q
12.250
12.800
11.700

0.950
4
77
Vår Bugge Varhaugvik, Molde


4.5
4.7


8.200
7.200



1.0
Q
11.800
12.700
10.900

1.400
5
64
Linnea Kollstrøm, Kristiansund


2.8
3.0


8.400
8.800



Q
11.500
11.200
11.800

1.700
6
73
Ylva Flormælen, Stjørdalsblink


2.8
3.0


8.300
8.800



Q
11.450
11.100
11.800

1.750
6
71
Eline Lerfall, Stjørdalsblink


3.0
2.8


8.400
8.700



Q
11.450
11.400
11.500

1.750
8
63
Sara Vik, Tomrefjord


4.5
3.0


7.500
8.800


1.0
Q
11.400
11.000
11.800

1.800
9
61
Annika Bjerkan, Trondheim


4.5
2.8


7.300
8.800


1.0
Q
11.200
10.800
11.600

2.000
10
80
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde









q

10
65
Tuva Isaksen, Kristiansund









q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
82
Thea Matilde Vassdal, Molde

6.4

8.050

Q
14.450

2
63
Sara Vik, Tomrefjord

6.4

7.500

Q
13.900

0.550
3
79
Erica Liepelt Uran, Molde

6.4

7.400

Q
13.800

0.650
4
60
Karoline Søberg, Trondheim

6.0

7.750

Q
13.750

0.700
5
61
Annika Bjerkan, Trondheim

6.5

6.200

Q
12.700

1.750
6
78
Erle Brevik Grudt, Molde

5.3

6.150

Q
11.450

3.000
7
59
Dina Melhus Hildrum, Nidaros



q

7
73
Ylva Flormælen, Stjørdalsblink



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
79
Erica Liepelt Uran, Molde

6.7

7.350

Q
14.050

2
80
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde

6.4

6.650

Q
13.050

1.000
3
65
Tuva Isaksen, Kristiansund

6.7

6.300

Q
13.000

1.050
4
60
Karoline Søberg, Trondheim

6.4

5.750

Q
12.150

1.900
5
62
Guro Ervik Knutsen, Trondheim

6.0

6.000

Q
12.000

2.050
6
73
Ylva Flormælen, Stjørdalsblink

5.1

6.500

Q
11.600

2.450
7
55
Aina Utgård, Hødd



q

7
63
Sara Vik, Tomrefjord



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
79
Erica Liepelt Uran, Molde

6.5

8.150

Q
14.650

2
63
Sara Vik, Tomrefjord

6.1

8.300

Q
14.400

0.250
2
80
Ingrid Mørkeseth Eriksen, Molde

6.3

8.100

Q
14.400

0.250
4
60
Karoline Søberg, Trondheim

6.3

8.000

0.3
Q
14.000

0.650
5
78
Erle Brevik Grudt, Molde

6.1

7.850

Q
13.950

0.700
6
77
Vår Bugge Varhaugvik, Molde

5.4

7.600

Q
13.000

1.650
7
73
Ylva Flormælen, Stjørdalsblink



q

7
61
Annika Bjerkan, Trondheim



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 5:56:14 AM
SX
SM
MD
XL
XXL