Back 

Regionsfinale Midt-Norge 2019 Molde, 2019-11-02

TK Klasse 1 TK Klasse 1 Finals TK Klasse 2 TK Klasse 2 Finals TK Klasse 3 TK Klasse 3 Finals TK Rekrutt 11 TK Rekrutt 11 Finals TK Rekrutt 12 TK Rekrutt 12 Finals TM Klasse 1 TM Klasse 1 Finals TM Klasse 2 TM Klasse 2 Finals TM Rekrutt TM Rekrutt Finals Lag jenter klasse 1-3 Lag jenter rekrutt Lag gutter
TK Rekrutt 11 Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
11
Kristine Pettersen Hammerø
Ålesund
13.400
13.400/13.400
D: 4.7/4.7
E: 8.700/8.700
13.200
D: 6.40
E: 6.800
14.000
D: 6.10
E: 7.900
14.050
D: 6.50
E: 7.550
54.650
VT
13.400
13.400/13.400
D: 4.7/4.7
E: 8.700/8.700
UB
13.200
D: 6.4
E: 6.800
BB
14.000
D: 6.1
E: 7.900
FX
14.050
D: 6.5
E: 7.550
2
13
Erika Eikremsvik Tolaas
Ålesund
12.700
12.700/12.700
D: 4.7/4.7
E: 8.000/8.000
11.900
D: 5.80
E: 6.100
13.400
D: 5.70
E: 7.700
13.500
D: 6.20
E: 7.300
51.500
3.150
VT
12.700
12.700/12.700
D: 4.7/4.7
E: 8.000/8.000
UB
11.900
D: 5.8
E: 6.100
BB
13.400
D: 5.7
E: 7.700
FX
13.500
D: 6.2
E: 7.300
3
10
Tiril Jacobsen Molnes
Ålesund
11.600
11.600/11.600
D: 3.0/3.0
E: 8.600/8.600
9.350
D: 4.70
E: 4.650
13.650
D: 5.70
E: 7.950
13.500
D: 6.50
E: 7.000
48.100
6.550
VT
11.600
11.600/11.600
D: 3.0/3.0
E: 8.600/8.600
UB
9.350
D: 4.7
E: 4.650
BB
13.650
D: 5.7
E: 7.950
FX
13.500
D: 6.5
E: 7.000
4
25
Eina Buset Bredeli
Molde
12.800
12.800/12.800
D: 4.5/4.5
E: 8.300/8.300
12.550
D: 6.60
E: 5.950
14.300
D: 6.20
E: 8.100
39.650
15.000
VT
12.800
12.800/12.800
D: 4.5/4.5
E: 8.300/8.300
UB
12.550
D: 6.6
E: 5.950
BB

FX
14.300
D: 6.2
E: 8.100
5
24
Mali Sofie Wikeland
Molde
12.600
12.600/12.600
D: 4.5/4.5
E: 8.100/8.100
13.000
D: 6.40
E: 6.600
14.000
D: 6.10
E: 7.900
39.600
15.050
VT
12.600
12.600/12.600
D: 4.5/4.5
E: 8.100/8.100
UB
13.000
D: 6.4
E: 6.600
BB

FX
14.000
D: 6.1
E: 7.900
6
22
Lina Jenset
Molde
11.600
11.600/11.600
D: 2.8/2.8
E: 8.800/8.800
13.950
D: 5.90
E: 8.050
25.550
29.100
VT
11.600
11.600/11.600
D: 2.8/2.8
E: 8.800/8.800
UB

BB

FX
13.950
D: 5.9
E: 8.050
7
2
Helene Hovdal
Trondheim
12.700
D: 5.60
E: 7.100
12.700
41.950
VT
UB

BB
12.700
D: 5.6
E: 7.100
FX

8
23
Frida Visnes Filseth
Molde
12.400
D: 6.30
E: 6.100
12.400
42.250
VT
UB
12.400
D: 6.3
E: 6.100
BB

FX

9
1
Vilma Kornelie Hetle
Trondheim
11.950
D: 5.70
E: 6.250
11.950
42.700
VT
UB

BB
11.950
D: 5.7
E: 6.250
FX

10
30
Lena Katarina Hay Rognes
Nidaros
10.950
D: 5.70
E: 5.250
10.950
43.700
VT
UB

BB
10.950
D: 5.7
E: 5.250
FX

11
20
Marie Molde
Sverre
54.650
VT
UB

BB

FX

11
3
Amelia Bøkestad
Trondheim
54.650
VT
UB

BB

FX

11
31
Hannah Martine Sæther
Kristiansund
54.650
VT
UB

BB

FX

11
26
Henricke Farstad
Molde
54.650
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
11
Kristine Pettersen Hammerø, Ålesund


4.7
4.7


8.700
8.700



Q
13.400
13.400
13.400

2
25
Eina Buset Bredeli, Molde


4.5
4.5


8.300
8.300



Q
12.800
12.800
12.800

0.600
3
13
Erika Eikremsvik Tolaas, Ålesund


4.7
4.7


8.000
8.000



Q
12.700
12.700
12.700

0.700
4
24
Mali Sofie Wikeland, Molde


4.5
4.5


8.100
8.100



Q
12.600
12.600
12.600

0.800
5
22
Lina Jenset, Molde


2.8
2.8


8.800
8.800



Q
11.600
11.600
11.600

1.800
5
10
Tiril Jacobsen Molnes, Ålesund


3.0
3.0


8.600
8.600



Q
11.600
11.600
11.600

1.800
7
1
Vilma Kornelie Hetle, Trondheim









q

13.400
7
31
Hannah Martine Sæther, Kristiansund









q

13.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
11
Kristine Pettersen Hammerø, Ålesund

6.4

6.800

Q
13.200

2
24
Mali Sofie Wikeland, Molde

6.4

6.600

Q
13.000

0.200
3
25
Eina Buset Bredeli, Molde

6.6

5.950

Q
12.550

0.650
4
23
Frida Visnes Filseth, Molde

6.3

6.100

Q
12.400

0.800
5
13
Erika Eikremsvik Tolaas, Ålesund

5.8

6.100

Q
11.900

1.300
6
10
Tiril Jacobsen Molnes, Ålesund

4.7

4.650

Q
9.350

3.850
7
30
Lena Katarina Hay Rognes, Nidaros



q

13.200
7
26
Henricke Farstad, Molde



q

13.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
11
Kristine Pettersen Hammerø, Ålesund

6.1

7.900

Q
14.000

2
10
Tiril Jacobsen Molnes, Ålesund

5.7

7.950

Q
13.650

0.350
3
13
Erika Eikremsvik Tolaas, Ålesund

5.7

7.700

Q
13.400

0.600
4
2
Helene Hovdal, Trondheim

5.6

7.100

Q
12.700

1.300
5
1
Vilma Kornelie Hetle, Trondheim

5.7

6.250

Q
11.950

2.050
6
30
Lena Katarina Hay Rognes, Nidaros

5.7

5.250

Q
10.950

3.050
7
20
Marie Molde, Sverre



q

14.000
7
3
Amelia Bøkestad, Trondheim



q

14.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
25
Eina Buset Bredeli, Molde

6.2

8.100

Q
14.300

2
11
Kristine Pettersen Hammerø, Ålesund

6.5

7.550

Q
14.050

0.250
3
24
Mali Sofie Wikeland, Molde

6.1

7.900

Q
14.000

0.300
4
22
Lina Jenset, Molde

5.9

8.050

Q
13.950

0.350
5
13
Erika Eikremsvik Tolaas, Ålesund

6.2

7.300

Q
13.500

0.800
5
10
Tiril Jacobsen Molnes, Ålesund

6.5

7.000

Q
13.500

0.800
7
23
Frida Visnes Filseth, Molde



q

14.300
7
1
Vilma Kornelie Hetle, Trondheim



q

14.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 8:05:27 AM
SX
SM
MD
XL
XXL