Back 

Regionsfinale Midt-Norge 2019 Molde, 2019-11-02

TK Klasse 1 TK Klasse 1 Finals TK Klasse 2 TK Klasse 2 Finals TK Klasse 3 TK Klasse 3 Finals TK Rekrutt 11 TK Rekrutt 11 Finals TK Rekrutt 12 TK Rekrutt 12 Finals TM Klasse 1 TM Klasse 1 Finals TM Klasse 2 TM Klasse 2 Finals TM Rekrutt TM Rekrutt Finals Lag jenter klasse 1-3 Lag jenter rekrutt Lag gutter
TK Rekrutt 12 Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
41
Sofie Jacobsen Molnes
Ålesund
11.500
11.500/11.500
D: 3.0/3.0
E: 8.500/8.500
11.550
D: 5.80
E: 5.750
13.800
D: 5.70
E: 8.100
14.150
D: 6.10
E: 8.050
51.000
VT
11.500
11.500/11.500
D: 3.0/3.0
E: 8.500/8.500
UB
11.550
D: 5.8
E: 5.750
BB
13.800
D: 5.7
E: 8.100
FX
14.150
D: 6.1
E: 8.050
2
39
Iselin Borøchstein
Ålesund
12.100
12.100/12.100
D: 3.0/3.0
E: 9.100/9.100
12.300
D: 6.50
E: 5.800
12.450
D: 5.80
E: 6.650
13.300
D: 6.10
E: 7.200
50.150
0.850
VT
12.100
12.100/12.100
D: 3.0/3.0
E: 9.100/9.100
UB
12.300
D: 6.5
E: 5.800
BB
12.450
D: 5.8
E: 6.650
FX
13.300
D: 6.1
E: 7.200
3
6
Anna Longva
Tomrefjord
11.700
11.700/11.700
D: 3.0/3.0
E: 8.700/8.700
11.150
D: 4.70
E: 6.450
12.400
D: 6.00
E: 6.400
12.650
D: 5.10
E: 7.850
ND: 0.30
47.900
3.100
VT
11.700
11.700/11.700
D: 3.0/3.0
E: 8.700/8.700
UB
11.150
D: 4.7
E: 6.450
BB
12.400
D: 6.0
E: 6.400
FX
12.650
D: 5.1
E: 7.850
ND: 0.30
4
34
Live Rusten Berge
Trondheim
11.800
11.800/11.800
D: 3.0/3.0
E: 8.800/8.800
13.750
D: 5.70
E: 8.050
14.100
D: 5.90
E: 8.200
39.650
11.350
VT
11.800
11.800/11.800
D: 3.0/3.0
E: 8.800/8.800
UB

BB
13.750
D: 5.7
E: 8.050
FX
14.100
D: 5.9
E: 8.200
5
36
Emilie Michelsen Larsen
Kristiansund
11.600
11.600/11.600
D: 3.0/3.0
E: 8.600/8.600
11.500
D: 5.20
E: 6.300
11.250
D: 5.80
E: 5.450
34.350
16.650
VT
11.600
11.600/11.600
D: 3.0/3.0
E: 8.600/8.600
UB
11.500
D: 5.2
E: 6.300
BB
11.250
D: 5.8
E: 5.450
FX

6
48
Mathea Nøst
Sverre
11.500
D: 5.80
E: 5.700
12.850
D: 5.60
E: 7.250
24.350
26.650
VT
UB

BB
11.500
D: 5.8
E: 5.700
FX
12.850
D: 5.6
E: 7.250
7
33
Caroline Maria Hestnes
Trondheim
11.700
11.700/11.700
D: 2.8/2.8
E: 8.900/8.900
11.600
D: 5.10
E: 6.500
23.300
27.700
VT
11.700
11.700/11.700
D: 2.8/2.8
E: 8.900/8.900
UB
11.600
D: 5.1
E: 6.500
BB

FX

8
37
Elida Øvrelid Beivik
Hareid
12.750
D: 4.90
E: 7.850
12.750
38.250
VT
UB

BB

FX
12.750
D: 4.9
E: 7.850
9
101
Mathilde Kristensen
Kristiansund
12.050
D: 5.20
E: 6.850
12.050
38.950
VT
UB

BB

FX
12.050
D: 5.2
E: 6.850
10
53
Melissa Lindbak
Nidaros
9.650
D: 1.50
E: 8.150
9.650
41.350
VT
UB
9.650
D: 1.5
E: 8.150
BB

FX

11
44
Lone Østvik
Sverre
VT
UB

BB

FX

11
32
Johanna Grimsbo
Trondheim
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
39
Iselin Borøchstein, Ålesund


3.0
3.0


9.100
9.100



Q
12.100
12.100
12.100

2
34
Live Rusten Berge, Trondheim


3.0
3.0


8.800
8.800



Q
11.800
11.800
11.800

0.300
3
33
Caroline Maria Hestnes, Trondheim


2.8
2.8


8.900
8.900



Q
11.700
11.700
11.700

0.400
3
6
Anna Longva, Tomrefjord


3.0
3.0


8.700
8.700



Q
11.700
11.700
11.700

0.400
5
36
Emilie Michelsen Larsen, Kristiansund


3.0
3.0


8.600
8.600



Q
11.600
11.600
11.600

0.500
6
41
Sofie Jacobsen Molnes, Ålesund


3.0
3.0


8.500
8.500



Q
11.500
11.500
11.500

0.600
7
48
Mathea Nøst, Sverre









q

7
53
Melissa Lindbak, Nidaros









q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
39
Iselin Borøchstein, Ålesund

6.5

5.800

Q
12.300

2
33
Caroline Maria Hestnes, Trondheim

5.1

6.500

Q
11.600

0.700
3
41
Sofie Jacobsen Molnes, Ålesund

5.8

5.750

Q
11.550

0.750
4
36
Emilie Michelsen Larsen, Kristiansund

5.2

6.300

Q
11.500

0.800
5
6
Anna Longva, Tomrefjord

4.7

6.450

Q
11.150

1.150
6
53
Melissa Lindbak, Nidaros

1.5

8.150

Q
9.650

2.650
7
32
Johanna Grimsbo, Trondheim



q

7
44
Lone Østvik, Sverre



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
41
Sofie Jacobsen Molnes, Ålesund

5.7

8.100

Q
13.800

2
34
Live Rusten Berge, Trondheim

5.7

8.050

Q
13.750

0.050
3
39
Iselin Borøchstein, Ålesund

5.8

6.650

Q
12.450

1.350
4
6
Anna Longva, Tomrefjord

6.0

6.400

Q
12.400

1.400
5
48
Mathea Nøst, Sverre

5.8

5.700

Q
11.500

2.300
6
36
Emilie Michelsen Larsen, Kristiansund

5.8

5.450

Q
11.250

2.550
7
101
Mathilde Kristensen, Kristiansund



q

7
53
Melissa Lindbak, Nidaros



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
41
Sofie Jacobsen Molnes, Ålesund

6.1

8.050

Q
14.150

2
34
Live Rusten Berge, Trondheim

5.9

8.200

Q
14.100

0.050
3
39
Iselin Borøchstein, Ålesund

6.1

7.200

Q
13.300

0.850
4
48
Mathea Nøst, Sverre

5.6

7.250

Q
12.850

1.300
5
37
Elida Øvrelid Beivik, Hareid

4.9

7.850

Q
12.750

1.400
6
6
Anna Longva, Tomrefjord

5.1

7.850

0.3
Q
12.650

1.500
7
101
Mathilde Kristensen, Kristiansund

5.2

6.850

Q
12.050

2.100
8
53
Melissa Lindbak, Nidaros



q

8
33
Caroline Maria Hestnes, Trondheim



q

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 6:29:16 AM
SX
SM
MD
XL
XXL