Back 

Sørlandsmesterskap Turn Kvinner og Turn Menn Kristiansand, 2022-05-14

Klasse 2 gutter Klasse 1 gutter Klasse 1 jenter Klasse 2 jenter Klasse 3 gutter Rekrutt 11 år jenter Rekrutt 12 år jenter Rekrutt gutter
Klasse 1 jenter
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
91
Kira Madelen Hardy Løite
Kristiansands Turnforening
10.200
D: 1.6
E: 8.600
11.000
D: 2.00
E: 9.000
11.600
D: 4.10
E: 7.500
11.550
D: 3.90
E: 7.650
44.350
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
11.000
D: 2.0
E: 9.000
BB
11.600
D: 4.1
E: 7.500
FX
11.550
D: 3.9
E: 7.650
2
47
Hedvig Gåseland
Mandal Turnforening
10.200
D: 2.6
E: 7.600
10.300
D: 3.50
E: 6.800
10.700
D: 4.50
E: 6.200
12.000
D: 4.70
E: 7.300
43.200
1.150
VT
10.200
D: 2.6
E: 7.600
UB
10.300
D: 3.5
E: 6.800
BB
10.700
D: 4.5
E: 6.200
FX
12.000
D: 4.7
E: 7.300
3
90
Thea Schjøtt
Kristiansands Turnforening
9.600
D: 1.6
E: 8.000
9.700
D: 2.00
E: 7.700
10.800
D: 3.50
E: 7.300
10.500
D: 4.00
E: 6.500
40.600
3.750
VT
9.600
D: 1.6
E: 8.000
UB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
BB
10.800
D: 3.5
E: 7.300
FX
10.500
D: 4.0
E: 6.500
4
48
Sissi Linn Holmquist
Mandal Turnforening
10.300
D: 2.6
E: 7.700
10.000
D: 2.00
E: 8.000
9.700
D: 2.90
E: 6.800
9.950
D: 3.20
E: 6.750
39.950
4.400
VT
10.300
D: 2.6
E: 7.700
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
9.700
D: 2.9
E: 6.800
FX
9.950
D: 3.2
E: 6.750
5
50
Emma Adleide Roshaven Sandnes
Mandal Turnforening
9.900
D: 1.6
E: 8.300
9.700
D: 0.50
E: 9.200
9.600
D: 3.90
E: 5.700
10.300
D: 3.90
E: 6.400
39.500
4.850
VT
9.900
D: 1.6
E: 8.300
UB
9.700
D: 0.5
E: 9.200
BB
9.600
D: 3.9
E: 5.700
FX
10.300
D: 3.9
E: 6.400
6
60
Mille Bjørklund
Grimstad Turn og Idrettsforening
10.300
D: 1.6
E: 8.700
11.300
D: 2.00
E: 9.300
7.000
D: 3.80
E: 3.200
10.800
D: 4.20
E: 6.600
39.400
4.950
VT
10.300
D: 1.6
E: 8.700
UB
11.300
D: 2.0
E: 9.300
BB
7.000
D: 3.8
E: 3.200
FX
10.800
D: 4.2
E: 6.600
7
80
Malin Sørstrand
Vågsbygd Turnforening
13.300
D: 4.8
E: 8.500
13.100
D: 5.60
E: 7.500
12.700
D: 4.90
E: 7.800
39.100
5.250
VT
13.300
D: 4.8
E: 8.500
UB
13.100
D: 5.6
E: 7.500
BB

FX
12.700
D: 4.9
E: 7.800
8
59
Julie Søfteland
Grimstad Turn og Idrettsforening
9.300
D: 1.6
E: 7.700
7.700
D: 1.00
E: 6.700
8.200
D: 3.40
E: 4.800
9.450
D: 2.80
E: 6.650
34.650
9.700
VT
9.300
D: 1.6
E: 7.700
UB
7.700
D: 1.0
E: 6.700
BB
8.200
D: 3.4
E: 4.800
FX
9.450
D: 2.8
E: 6.650
9
78
Iveta Sol Tarvida
Vågsbygd Turnforening
11.400
D: 2.4
E: 9.000
8.700
D: 2.00
E: 6.700
10.400
D: 3.60
E: 6.900
ND: 0.10
30.500
13.850
VT
11.400
D: 2.4
E: 9.000
UB
8.700
D: 2.0
E: 6.700
BB
10.400
D: 3.6
E: 6.900
ND: 0.10
FX

10
49
Erle Miriel Midling-Jenssen
Mandal Turnforening
8.700
D: 1.6
E: 7.100
9.200
D: 0.50
E: 8.700
3.500
D: 3.10
E: 4.400
ND: 4.00
8.450
D: 2.60
E: 5.850
29.850
14.500
VT
8.700
D: 1.6
E: 7.100
UB
9.200
D: 0.5
E: 8.700
BB
3.500
D: 3.1
E: 4.400
ND: 4.00
FX
8.450
D: 2.6
E: 5.850
11
61
Oline Bjerk
Grimstad Turn og Idrettsforening
9.700
D: 1.6
E: 8.100
8.200
D: 4.30
E: 3.900
10.250
D: 4.00
E: 6.250
28.150
16.200
VT
9.700
D: 1.6
E: 8.100
UB

BB
8.200
D: 4.3
E: 3.900
FX
10.250
D: 4.0
E: 6.250
12
92
Johanna Kristiansen
Kristiansands Turnforening
9.500
D: 2.00
E: 7.500
9.500
34.850
VT

UB
9.500
D: 2.0
E: 7.500
BB

FX

13
79
Maja Rødland
Vågsbygd Turnforening
9.000

E: 9.000
9.000
35.350
VT

UB
9.000

E: 9.000
BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
80
Malin Sørstrand, Vågsbygd Turnforening


4.8


8.500




13.300

2
78
Iveta Sol Tarvida, Vågsbygd Turnforening


2.4


9.000




11.400

1.900
3
60
Mille Bjørklund, Grimstad Turn og Idrettsforening


1.6


8.700




10.300

3.000
3
48
Sissi Linn Holmquist, Mandal Turnforening


2.6


7.700




10.300

3.000
5
91
Kira Madelen Hardy Løite, Kristiansands Turnforening


1.6


8.600




10.200

3.100
5
47
Hedvig Gåseland, Mandal Turnforening


2.6


7.600




10.200

3.100
7
50
Emma Adleide Roshaven Sandnes, Mandal Turnforening


1.6


8.300




9.900

3.400
8
61
Oline Bjerk, Grimstad Turn og Idrettsforening


1.6


8.100




9.700

3.600
9
90
Thea Schjøtt, Kristiansands Turnforening


1.6


8.000




9.600

3.700
10
59
Julie Søfteland, Grimstad Turn og Idrettsforening


1.6


7.700




9.300

4.000
11
49
Erle Miriel Midling-Jenssen, Mandal Turnforening


1.6


7.100




8.700

4.600
12
92
Johanna Kristiansen, Kristiansands Turnforening










13.300
12
79
Maja Rødland, Vågsbygd Turnforening










13.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
80
Malin Sørstrand, Vågsbygd Turnforening

5.6

7.500


13.100

2
60
Mille Bjørklund, Grimstad Turn og Idrettsforening

2.0

9.300


11.300

1.800
3
91
Kira Madelen Hardy Løite, Kristiansands Turnforening

2.0

9.000


11.000

2.100
4
47
Hedvig Gåseland, Mandal Turnforening

3.5

6.800


10.300

2.800
5
48
Sissi Linn Holmquist, Mandal Turnforening

2.0

8.000


10.000

3.100
6
50
Emma Adleide Roshaven Sandnes, Mandal Turnforening

0.5

9.200


9.700

3.400
6
90
Thea Schjøtt, Kristiansands Turnforening

2.0

7.700


9.700

3.400
8
92
Johanna Kristiansen, Kristiansands Turnforening

2.0

7.500


9.500

3.600
9
49
Erle Miriel Midling-Jenssen, Mandal Turnforening

0.5

8.700


9.200

3.900
10
79
Maja Rødland, Vågsbygd Turnforening


9.000


9.000

4.100
11
78
Iveta Sol Tarvida, Vågsbygd Turnforening

2.0

6.700


8.700

4.400
12
59
Julie Søfteland, Grimstad Turn og Idrettsforening

1.0

6.700


7.700

5.400
13
61
Oline Bjerk, Grimstad Turn og Idrettsforening




13.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
91
Kira Madelen Hardy Løite, Kristiansands Turnforening

4.1

7.500


11.600

2
90
Thea Schjøtt, Kristiansands Turnforening

3.5

7.300


10.800

0.800
3
47
Hedvig Gåseland, Mandal Turnforening

4.5

6.200


10.700

0.900
4
78
Iveta Sol Tarvida, Vågsbygd Turnforening

3.6

6.900

0.1

10.400

1.200
5
48
Sissi Linn Holmquist, Mandal Turnforening

2.9

6.800


9.700

1.900
6
50
Emma Adleide Roshaven Sandnes, Mandal Turnforening

3.9

5.700


9.600

2.000
7
59
Julie Søfteland, Grimstad Turn og Idrettsforening

3.4

4.800


8.200

3.400
7
61
Oline Bjerk, Grimstad Turn og Idrettsforening

4.3

3.900


8.200

3.400
9
60
Mille Bjørklund, Grimstad Turn og Idrettsforening

3.8

3.200


7.000

4.600
10
49
Erle Miriel Midling-Jenssen, Mandal Turnforening

3.1

4.400

4.0

3.500

8.100
11
80
Malin Sørstrand, Vågsbygd Turnforening




11.600
11
92
Johanna Kristiansen, Kristiansands Turnforening




11.600
11
79
Maja Rødland, Vågsbygd Turnforening




11.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
80
Malin Sørstrand, Vågsbygd Turnforening

4.9

7.800


12.700

2
47
Hedvig Gåseland, Mandal Turnforening

4.7

7.300


12.000

0.700
3
91
Kira Madelen Hardy Løite, Kristiansands Turnforening

3.9

7.650


11.550

1.150
4
60
Mille Bjørklund, Grimstad Turn og Idrettsforening

4.2

6.600


10.800

1.900
5
90
Thea Schjøtt, Kristiansands Turnforening

4.0

6.500


10.500

2.200
6
50
Emma Adleide Roshaven Sandnes, Mandal Turnforening

3.9

6.400


10.300

2.400
7
61
Oline Bjerk, Grimstad Turn og Idrettsforening

4.0

6.250


10.250

2.450
8
48
Sissi Linn Holmquist, Mandal Turnforening

3.2

6.750


9.950

2.750
9
59
Julie Søfteland, Grimstad Turn og Idrettsforening

2.8

6.650


9.450

3.250
10
49
Erle Miriel Midling-Jenssen, Mandal Turnforening

2.6

5.850


8.450

4.250
11
78
Iveta Sol Tarvida, Vågsbygd Turnforening




12.700
11
92
Johanna Kristiansen, Kristiansands Turnforening




12.700
11
79
Maja Rødland, Vågsbygd Turnforening




12.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/26/2024 8:44:51 AM
SX
SM
MD
XL
XXL