Back 

Sørlandsmesterskap Turn Kvinner og Turn Menn Kristiansand, 2022-05-14

Klasse 2 gutter Klasse 1 gutter Klasse 1 jenter Klasse 2 jenter Klasse 3 gutter Rekrutt 11 år jenter Rekrutt 12 år jenter Rekrutt gutter
Klasse 2 jenter
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
66
Sigrid Skråning
Grimstad Turn og Idrettsforening
13.600
D: 4.8
E: 8.800
9.300
D: 5.30
E: 4.000
11.700
D: 4.20
E: 7.500
12.250
D: 5.00
E: 7.250
46.850
VT
13.600
D: 4.8
E: 8.800
UB
9.300
D: 5.3
E: 4.000
BB
11.700
D: 4.2
E: 7.500
FX
12.250
D: 5.0
E: 7.250
2
65
Hedda Salvesen
Grimstad Turn og Idrettsforening
11.100
D: 3.6
E: 7.500
12.600
D: 5.40
E: 7.200
10.600
D: 4.40
E: 6.200
11.950
D: 4.50
E: 7.450
46.250
0.600
VT
11.100
D: 3.6
E: 7.500
UB
12.600
D: 5.4
E: 7.200
BB
10.600
D: 4.4
E: 6.200
FX
11.950
D: 4.5
E: 7.450
3
62
Maja Anker Birkeflet
Grimstad Turn og Idrettsforening
12.600
D: 4.6
E: 8.000
10.500
D: 2.00
E: 8.500
9.400
D: 4.20
E: 5.200
12.600
D: 5.20
E: 7.400
45.100
1.750
VT
12.600
D: 4.6
E: 8.000
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
BB
9.400
D: 4.2
E: 5.200
FX
12.600
D: 5.2
E: 7.400
4
64
Mari Johannessen
Grimstad Turn og Idrettsforening
11.000
D: 3.6
E: 7.400
11.300
D: 2.00
E: 9.300
10.500
D: 4.70
E: 5.800
11.500
D: 4.70
E: 6.800
44.300
2.550
VT
11.000
D: 3.6
E: 7.400
UB
11.300
D: 2.0
E: 9.300
BB
10.500
D: 4.7
E: 5.800
FX
11.500
D: 4.7
E: 6.800
5
95
Ebba Øvrevik
Kristiansands Turnforening
10.000
D: 1.6
E: 8.400
9.200
D: 2.00
E: 7.200
9.300
D: 4.10
E: 5.200
12.150
D: 4.30
E: 7.850
40.650
6.200
VT
10.000
D: 1.6
E: 8.400
UB
9.200
D: 2.0
E: 7.200
BB
9.300
D: 4.1
E: 5.200
FX
12.150
D: 4.3
E: 7.850
6
71
Marie Opheim
Arendal Turnforening
9.700
D: 1.6
E: 8.100
10.600
D: 2.00
E: 8.600
8.100
D: 3.10
E: 5.000
9.450
D: 4.70
E: 4.750
37.850
9.000
VT
9.700
D: 1.6
E: 8.100
UB
10.600
D: 2.0
E: 8.600
BB
8.100
D: 3.1
E: 5.000
FX
9.450
D: 4.7
E: 4.750
7
63
Karoline Holst Omland
Grimstad Turn og Idrettsforening
9.500
D: 1.6
E: 7.900
8.100
D: 2.50
E: 5.600
8.000
D: 3.10
E: 4.900
10.250
D: 4.60
E: 5.650
35.850
11.000
VT
9.500
D: 1.6
E: 7.900
UB
8.100
D: 2.5
E: 5.600
BB
8.000
D: 3.1
E: 4.900
FX
10.250
D: 4.6
E: 5.650
8
82
Fredrikke Tveito Andersen
Vågsbygd Turnforening
11.400
D: 2.6
E: 8.800
11.700
D: 4.60
E: 7.100
12.600
D: 4.90
E: 7.700
35.700
11.150
VT
11.400
D: 2.6
E: 8.800
UB

BB
11.700
D: 4.6
E: 7.100
FX
12.600
D: 4.9
E: 7.700
9
94
Solveig Sandvand Omfjord
Kristiansands Turnforening
10.900
D: 2.00
E: 8.900
11.400
D: 3.50
E: 7.900
10.750
D: 3.70
E: 7.050
33.050
13.800
VT

UB
10.900
D: 2.0
E: 8.900
BB
11.400
D: 3.5
E: 7.900
FX
10.750
D: 3.7
E: 7.050
10
93
Cornelia Rasmussen
Kristiansands Turnforening
7.000
D: 1.00
E: 6.000
8.000
D: 3.50
E: 4.500
11.000
D: 4.30
E: 6.700
26.000
20.850
VT

UB
7.000
D: 1.0
E: 6.000
BB
8.000
D: 3.5
E: 4.500
FX
11.000
D: 4.3
E: 6.700
11
70
Pernille Kloster Jensen
Arendal Turnforening
10.100
D: 2.4
E: 7.700
8.900
D: 2.00
E: 6.900
6.900
D: 3.70
E: 3.200
25.900
20.950
VT
10.100
D: 2.4
E: 7.700
UB
8.900
D: 2.0
E: 6.900
BB
6.900
D: 3.7
E: 3.200
FX

12
97
Ragnhild Knudsen
Kristiansands Turnforening
9.700
D: 2.50
E: 7.200
10.800
D: 3.40
E: 7.400
20.500
26.350
VT

UB
9.700
D: 2.5
E: 7.200
BB
10.800
D: 3.4
E: 7.400
FX

13
96
Mille Sjekkeland
Kristiansands Turnforening
11.100
D: 2.00
E: 9.100
11.100
35.750
VT

UB
11.100
D: 2.0
E: 9.100
BB

FX

14
69
Anna Linnea Boye
Arendal Turnforening
10.300
D: 2.0
E: 8.300
10.300
36.550
VT
10.300
D: 2.0
E: 8.300
UB

BB

FX

14
72
Ingrid Dose-Larsen
Arendal Turnforening
10.300
D: 2.4
E: 7.900
10.300
36.550
VT
10.300
D: 2.4
E: 7.900
UB

BB

FX

16
73
Ida Sagen Solheim
Arendal Turnforening
46.850
VT

UB

BB

FX

16
81
Halldis Thorsen
Vågsbygd Turnforening
46.850
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
66
Sigrid Skråning, Grimstad Turn og Idrettsforening


4.8


8.800




13.600

2
62
Maja Anker Birkeflet, Grimstad Turn og Idrettsforening


4.6


8.000




12.600

1.000
3
82
Fredrikke Tveito Andersen, Vågsbygd Turnforening


2.6


8.800




11.400

2.200
4
65
Hedda Salvesen, Grimstad Turn og Idrettsforening


3.6


7.500




11.100

2.500
5
64
Mari Johannessen, Grimstad Turn og Idrettsforening


3.6


7.400




11.000

2.600
6
69
Anna Linnea Boye, Arendal Turnforening


2.0


8.300




10.300

3.300
6
72
Ingrid Dose-Larsen, Arendal Turnforening


2.4


7.900




10.300

3.300
8
70
Pernille Kloster Jensen, Arendal Turnforening


2.4


7.700




10.100

3.500
9
95
Ebba Øvrevik, Kristiansands Turnforening


1.6


8.400




10.000

3.600
10
71
Marie Opheim, Arendal Turnforening


1.6


8.100




9.700

3.900
11
63
Karoline Holst Omland, Grimstad Turn og Idrettsforening


1.6


7.900




9.500

4.100
12
94
Solveig Sandvand Omfjord, Kristiansands Turnforening










13.600
12
93
Cornelia Rasmussen, Kristiansands Turnforening










13.600
12
97
Ragnhild Knudsen, Kristiansands Turnforening










13.600
12
96
Mille Sjekkeland, Kristiansands Turnforening










13.600
12
73
Ida Sagen Solheim, Arendal Turnforening










13.600
12
81
Halldis Thorsen, Vågsbygd Turnforening










13.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
65
Hedda Salvesen, Grimstad Turn og Idrettsforening

5.4

7.200


12.600

2
64
Mari Johannessen, Grimstad Turn og Idrettsforening

2.0

9.300


11.300

1.300
3
96
Mille Sjekkeland, Kristiansands Turnforening

2.0

9.100


11.100

1.500
4
94
Solveig Sandvand Omfjord, Kristiansands Turnforening

2.0

8.900


10.900

1.700
5
71
Marie Opheim, Arendal Turnforening

2.0

8.600


10.600

2.000
6
62
Maja Anker Birkeflet, Grimstad Turn og Idrettsforening

2.0

8.500


10.500

2.100
7
97
Ragnhild Knudsen, Kristiansands Turnforening

2.5

7.200


9.700

2.900
8
66
Sigrid Skråning, Grimstad Turn og Idrettsforening

5.3

4.000


9.300

3.300
9
95
Ebba Øvrevik, Kristiansands Turnforening

2.0

7.200


9.200

3.400
10
70
Pernille Kloster Jensen, Arendal Turnforening

2.0

6.900


8.900

3.700
11
63
Karoline Holst Omland, Grimstad Turn og Idrettsforening

2.5

5.600


8.100

4.500
12
93
Cornelia Rasmussen, Kristiansands Turnforening

1.0

6.000


7.000

5.600
13
82
Fredrikke Tveito Andersen, Vågsbygd Turnforening




12.600
13
69
Anna Linnea Boye, Arendal Turnforening




12.600
13
72
Ingrid Dose-Larsen, Arendal Turnforening




12.600
13
73
Ida Sagen Solheim, Arendal Turnforening




12.600
13
81
Halldis Thorsen, Vågsbygd Turnforening




12.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
66
Sigrid Skråning, Grimstad Turn og Idrettsforening

4.2

7.500


11.700

1
82
Fredrikke Tveito Andersen, Vågsbygd Turnforening

4.6

7.100


11.700

3
94
Solveig Sandvand Omfjord, Kristiansands Turnforening

3.5

7.900


11.400

0.300
4
97
Ragnhild Knudsen, Kristiansands Turnforening

3.4

7.400


10.800

0.900
5
65
Hedda Salvesen, Grimstad Turn og Idrettsforening

4.4

6.200


10.600

1.100
6
64
Mari Johannessen, Grimstad Turn og Idrettsforening

4.7

5.800


10.500

1.200
7
62
Maja Anker Birkeflet, Grimstad Turn og Idrettsforening

4.2

5.200


9.400

2.300
8
95
Ebba Øvrevik, Kristiansands Turnforening

4.1

5.200


9.300

2.400
9
71
Marie Opheim, Arendal Turnforening

3.1

5.000


8.100

3.600
10
63
Karoline Holst Omland, Grimstad Turn og Idrettsforening

3.1

4.900


8.000

3.700
10
93
Cornelia Rasmussen, Kristiansands Turnforening

3.5

4.500


8.000

3.700
12
70
Pernille Kloster Jensen, Arendal Turnforening

3.7

3.200


6.900

4.800
13
96
Mille Sjekkeland, Kristiansands Turnforening




11.700
13
69
Anna Linnea Boye, Arendal Turnforening




11.700
13
72
Ingrid Dose-Larsen, Arendal Turnforening




11.700
13
73
Ida Sagen Solheim, Arendal Turnforening




11.700
13
81
Halldis Thorsen, Vågsbygd Turnforening




11.700
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
82
Fredrikke Tveito Andersen, Vågsbygd Turnforening

4.9

7.700


12.600

1
62
Maja Anker Birkeflet, Grimstad Turn og Idrettsforening

5.2

7.400


12.600

3
66
Sigrid Skråning, Grimstad Turn og Idrettsforening

5.0

7.250


12.250

0.350
4
95
Ebba Øvrevik, Kristiansands Turnforening

4.3

7.850


12.150

0.450
5
65
Hedda Salvesen, Grimstad Turn og Idrettsforening

4.5

7.450


11.950

0.650
6
64
Mari Johannessen, Grimstad Turn og Idrettsforening

4.7

6.800


11.500

1.100
7
93
Cornelia Rasmussen, Kristiansands Turnforening

4.3

6.700


11.000

1.600
8
94
Solveig Sandvand Omfjord, Kristiansands Turnforening

3.7

7.050


10.750

1.850
9
63
Karoline Holst Omland, Grimstad Turn og Idrettsforening

4.6

5.650


10.250

2.350
10
71
Marie Opheim, Arendal Turnforening

4.7

4.750


9.450

3.150
11
70
Pernille Kloster Jensen, Arendal Turnforening




12.600
11
97
Ragnhild Knudsen, Kristiansands Turnforening




12.600
11
96
Mille Sjekkeland, Kristiansands Turnforening




12.600
11
69
Anna Linnea Boye, Arendal Turnforening




12.600
11
72
Ingrid Dose-Larsen, Arendal Turnforening




12.600
11
73
Ida Sagen Solheim, Arendal Turnforening




12.600
11
81
Halldis Thorsen, Vågsbygd Turnforening




12.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/26/2024 8:12:20 AM
SX
SM
MD
XL
XXL