Back 

NTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut, Ylivieska Ylivieska, 2022-09-24

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka nuoremmat D-luokka vanhemmat B-Luokka joukkuekisa C-Luokka Joukkuekisa D-Luokka Joukkuekisa
C-luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
47
Ali-Sisto Saana
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
8,5-9
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
8-8,5
2
41
Niskala Enni-Lotta
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
8-8,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
3
7
Alatalo Alisa
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9,5-10
6-7
9-9,5
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
7,5-8
4
73
Järvenoja Matilda
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
7-7,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
5
78
Järvenoja Lyydia
Voimistelumaailma Oulu
9,5-10
6-7
9-9,5
7-7,5
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
7-7,5
6
77
Tamminen Inna
Voimistelumaailma Oulu
9,5-10
6-7
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7,5-8
6
80
Saranki Lotta
Voimistelumaailma Oulu
9,5-10
6-7
8,5-9
7-7,5
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7-7,5
8
45
Immonen Iida
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,5-10
6-7
9-9,5
7-7,5
IV
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
7-7,5
9
74
Marjeta Elle
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
7-7,5
8,5-9
7-7,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7-7,5
10
79
Leskinen Vania
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
6-7
9-9,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
7-7,5
11
2
Jylhä Senni
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9-9,5
6-7
8,5-9
6-7
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
6-7
11
44
Maaninka Minttu
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,5-10
6-7
8-8,5
6-7
III
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
6-7
11
76
Piisilä Veera
Voimistelumaailma Oulu
9,5-10
6-7
8,5-9
6-7
III
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
6-7
11
10
Autio Emmi
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9-9,5
alle 6
9-9,5
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
9-9,5
FX
6-7
11
8
Himanka Ella
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9,5-10
alle 6
7-7,5
8-8,5
II
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
8-8,5
11
48
Holmi Saana
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
8-8,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
75
Järvelä Elina
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
alle 6
7,5-8
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7-7,5
11
5
Takaeilola Iida
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9,5-10
alle 6
7-7,5
7-7,5
II
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
43
Väyrynen Pihla
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8-8,5
6-7
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
3
Huumo Erin
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8,5-9
alle 6
7,5-8
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
alle 6
11
4
Korkeakangas Annika
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9-9,5
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
46
Laaksonen Noomi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
8-8,5
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
6
Löytynoja Sonja
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8,5-9
alle 6
7-7,5
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
alle 6
11
1
Siermala Saana
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
8-8,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
6-7
11
9
Tolonen Anni
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9,5-10
alle 6
7,5-8
6-7
I
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
6-7
11
42
Tuomi Emilia
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,5-10
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9,5-10

2
78
Järvenoja Lyydia, Voimistelumaailma Oulu

9,5-10

2
80
Saranki Lotta, Voimistelumaailma Oulu

9,5-10

4
8
Himanka Ella, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9,5-10

5
45
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9,5-10

5
44
Maaninka Minttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9,5-10

5
76
Piisilä Veera, Voimistelumaailma Oulu

9,5-10

8
5
Takaeilola Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9,5-10

9
77
Tamminen Inna, Voimistelumaailma Oulu

9,5-10

9
9
Tolonen Anni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9,5-10

9
42
Tuomi Emilia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9,5-10

11
47
Ali-Sisto Saana, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

11
10
Autio Emmi, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9-9,5

11
2
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9-9,5

11
75
Järvelä Elina, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

11
73
Järvenoja Matilda, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

11
4
Korkeakangas Annika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9-9,5

11
74
Marjeta Elle, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

11
41
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

11
43
Väyrynen Pihla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

11
48
Holmi Saana, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
3
Huumo Erin, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

11
46
Laaksonen Noomi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
79
Leskinen Vania, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
6
Löytynoja Sonja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

11
1
Siermala Saana, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
41
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

2
74
Marjeta Elle, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

3
47
Ali-Sisto Saana, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

3
73
Järvenoja Matilda, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

5
79
Leskinen Vania, Voimistelumaailma Oulu

6-7

6
80
Saranki Lotta, Voimistelumaailma Oulu

6-7

6
77
Tamminen Inna, Voimistelumaailma Oulu

6-7

8
2
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

9
78
Järvenoja Lyydia, Voimistelumaailma Oulu

6-7

10
7
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
45
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
44
Maaninka Minttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
76
Piisilä Veera, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
10
Autio Emmi, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
8
Himanka Ella, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
48
Holmi Saana, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
3
Huumo Erin, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
75
Järvelä Elina, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
4
Korkeakangas Annika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
46
Laaksonen Noomi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
6
Löytynoja Sonja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
1
Siermala Saana, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
5
Takaeilola Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
9
Tolonen Anni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
42
Tuomi Emilia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
43
Väyrynen Pihla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
45
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
78
Järvenoja Lyydia, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

3
10
Autio Emmi, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9-9,5

4
7
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9-9,5

5
79
Leskinen Vania, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

6
47
Ali-Sisto Saana, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

6
80
Saranki Lotta, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

6
77
Tamminen Inna, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

9
74
Marjeta Elle, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

10
73
Järvenoja Matilda, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
2
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

11
76
Piisilä Veera, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
48
Holmi Saana, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
46
Laaksonen Noomi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
44
Maaninka Minttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
1
Siermala Saana, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

11
43
Väyrynen Pihla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
3
Huumo Erin, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
75
Järvelä Elina, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

11
41
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
9
Tolonen Anni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
8
Himanka Ella, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
4
Korkeakangas Annika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
6
Löytynoja Sonja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
5
Takaeilola Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
42
Tuomi Emilia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
47
Ali-Sisto Saana, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

2
8
Himanka Ella, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

3
41
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

4
73
Järvenoja Matilda, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

5
7
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

6
77
Tamminen Inna, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

7
45
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

7
5
Takaeilola Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

9
80
Saranki Lotta, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

10
46
Laaksonen Noomi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
75
Järvelä Elina, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
78
Järvenoja Lyydia, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
79
Leskinen Vania, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
74
Marjeta Elle, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
10
Autio Emmi, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
48
Holmi Saana, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
2
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
4
Korkeakangas Annika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
44
Maaninka Minttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
76
Piisilä Veera, Voimistelumaailma Oulu

6-7

11
1
Siermala Saana, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
9
Tolonen Anni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
42
Tuomi Emilia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
43
Väyrynen Pihla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
3
Huumo Erin, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
6
Löytynoja Sonja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
7
Alatalo Alisa, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

47
Ali-Sisto Saana, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

10
Autio Emmi, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8
Himanka Ella, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

48
Holmi Saana, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3
Huumo Erin, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

45
Immonen Iida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2
Jylhä Senni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

75
Järvelä Elina, Voimistelumaailma Oulu

78
Järvenoja Lyydia, Voimistelumaailma Oulu

73
Järvenoja Matilda, Voimistelumaailma Oulu

4
Korkeakangas Annika, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

46
Laaksonen Noomi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

79
Leskinen Vania, Voimistelumaailma Oulu

6
Löytynoja Sonja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

44
Maaninka Minttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

74
Marjeta Elle, Voimistelumaailma Oulu

41
Niskala Enni-Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

76
Piisilä Veera, Voimistelumaailma Oulu

80
Saranki Lotta, Voimistelumaailma Oulu

1
Siermala Saana, Kalajoen Voimistelijat

5
Takaeilola Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

77
Tamminen Inna, Voimistelumaailma Oulu

9
Tolonen Anni, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

42
Tuomi Emilia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

43
Väyrynen Pihla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


Last Update: 25.7.2024 10.47.56
SX
SM
MD
XL
XXL