Tillbaka 

NTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut, Ylivieska Ylivieska, 2022-09-24

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka nuoremmat D-luokka vanhemmat B-Luokka joukkuekisa C-Luokka Joukkuekisa D-Luokka Joukkuekisa
D-luokka vanhemmat
Icke officiella resultat
Pl
#
Namn
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Total
Gap
1
6
Hällfors Minèa
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
8-8,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
2
3
Kolmonen Helvi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
9-9,5
7,5-8
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
9-9,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
3
5
Pöykiö Essi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
4
35
Pelletier Sibelle
Wasa Unique
9,5-10
6-7
7-7,5
8-8,5
III
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8-8,5
5
8
Kolmonen Eedit
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
8-8,5
6-7
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
8-8,5
6
7
Haverinen Vilma
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
7,5-8
7-7,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
7-7,5
7
2
Perälä Veera
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7,5-8
FX
7,5-8
8
36
Pitkänen Linn
Wasa Unique
9,5-10
alle 6
alle 6
7,5-8
I
VT
9,5-10
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7,5-8
9
38
Hihnala Vilma
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
alle 6
alle 6
7,5-8
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7,5-8
10
33
Sivén Pihla
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
7,5-8
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
7,5-8
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
34
Laapotti Julia
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
6-7
alle 6
6-7
alle 6
I
VT
6-7
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
11
37
Mäkelä Lotta
Kalajoen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
1
Orvola Stella
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
6-7
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
4
Leskinen Hilla
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
36
Pitkänen Linn, Wasa Unique

9,5-10

2
35
Pelletier Sibelle, Wasa Unique

9,5-10

3
8
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

4
6
Hällfors Minèa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

5
1
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

6
37
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

7
7
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

8
5
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

9
38
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

9
3
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

9
2
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
33
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
34
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
4
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
3
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
6
Hällfors Minèa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

3
8
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

4
5
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

5
7
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

6
35
Pelletier Sibelle, Wasa Unique

6-7

7
2
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

8
38
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

9
33
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

10
36
Pitkänen Linn, Wasa Unique

alle 6

11
34
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
4
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
37
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
1
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
5
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

2
6
Hällfors Minèa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

3
3
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

4
2
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

5
7
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

5
35
Pelletier Sibelle, Wasa Unique

7-7,5

7
8
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

8
34
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

9
36
Pitkänen Linn, Wasa Unique

alle 6

10
1
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
38
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
4
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
37
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
33
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
1
35
Pelletier Sibelle, Wasa Unique

8-8,5

2
5
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

3
6
Hällfors Minèa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

3
8
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

5
36
Pitkänen Linn, Wasa Unique

7,5-8

6
2
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

7
3
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

8
38
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

9
7
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

10
1
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
37
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
34
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
4
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
33
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
Pl
#
Namn
D
E
ND
Poäng
Gap
7
Haverinen Vilma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

38
Hihnala Vilma, Kalajoen Voimistelijat

6
Hällfors Minèa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8
Kolmonen Eedit, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3
Kolmonen Helvi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

34
Laapotti Julia, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

4
Leskinen Hilla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

37
Mäkelä Lotta, Kalajoen Voimistelijat

1
Orvola Stella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

35
Pelletier Sibelle, Wasa Unique

2
Perälä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

36
Pitkänen Linn, Wasa Unique

5
Pöykiö Essi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

33
Sivén Pihla, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim


Last Update: 25.7.2024 12.24.16
SX
SM
MD
XL
XXL