Back 

NTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut, Ylivieska Ylivieska, 2022-09-24

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka nuoremmat D-luokka vanhemmat B-Luokka joukkuekisa C-Luokka Joukkuekisa D-Luokka Joukkuekisa
C-luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
46
Toivola Effi
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
7,5-8
9-9,5
8-8,5
V
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
9-9,5
FX
8-8,5
2
45
Karsikas Elsa
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
7,5-8
8,5-9
7,5-8
IV
VT
9-9,5
UB
7,5-8
BB
8,5-9
FX
7,5-8
3
14
Hakalahti Alva
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7-7,5
8,5-9
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
7,5-8
4
15
Korkeamaa Emma
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
8,5-9
6-7
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
8,5-9
FX
6-7
5
16
Kyllönen Ella
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
9-9,5
6-7
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
9-9,5
FX
6-7
6
10
Piirto Alva
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
6-7
8,5-9
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7-7,5
7
9
Laurila Amalia
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
6-7
8,5-9
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
8,5-9
FX
7,5-8
8
43
Torvela Fiia
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
alle 6
9-9,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
9-9,5
FX
7-7,5
9
42
Savela Louna
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
alle 6
9-9,5
7-7,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
9-9,5
FX
7-7,5
10
11
Liukko Isaela
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
6-7
8-8,5
6-7
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
8-8,5
FX
6-7
11
13
Huttunen Viivi
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
7,5-8
6-7
III
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
6-7
11
2
Sorvari Lilli
Kalajoen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8,5-9
6-7
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
6-7
11
44
Lumimäki Helmi
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
alle 6
8,5-9
alle 6
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
alle 6
11
12
Majanmaa Frida
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
alle 6
8-8,5
7-7,5
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7-7,5
11
41
Karsikas Iida
Voimistelumaailma Oulu
7,5-8
7-7,5
6-7
I
VT
alle 6
UB
7,5-8
BB
7-7,5
FX
6-7
11
1
Pirttijärvi Lusiina
Kalajoen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
6-7
alle 6
I
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
42
Savela Louna, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

2
15
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
12
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
1
Pirttijärvi Lusiina, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

5
2
Sorvari Lilli, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

5
43
Torvela Fiia, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

7
45
Karsikas Elsa, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

7
16
Kyllönen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

7
11
Liukko Isaela, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

10
46
Toivola Effi, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

11
10
Piirto Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

11
14
Hakalahti Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
13
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
9
Laurila Amalia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
44
Lumimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
41
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
45
Karsikas Elsa, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

2
41
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

3
46
Toivola Effi, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

4
13
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

5
14
Hakalahti Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

6
15
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

7
16
Kyllönen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

8
10
Piirto Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

9
11
Liukko Isaela, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

10
9
Laurila Amalia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
44
Lumimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
12
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
1
Pirttijärvi Lusiina, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
42
Savela Louna, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
2
Sorvari Lilli, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
43
Torvela Fiia, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
43
Torvela Fiia, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

2
16
Kyllönen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

3
46
Toivola Effi, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

4
42
Savela Louna, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

5
45
Karsikas Elsa, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

6
15
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

7
14
Hakalahti Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

7
44
Lumimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

7
2
Sorvari Lilli, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

10
9
Laurila Amalia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

10
10
Piirto Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
11
Liukko Isaela, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
12
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
13
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
41
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

11
1
Pirttijärvi Lusiina, Kalajoen Voimistelijat

6-7

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
46
Toivola Effi, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

2
45
Karsikas Elsa, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

3
9
Laurila Amalia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

4
14
Hakalahti Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

5
10
Piirto Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

6
43
Torvela Fiia, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

7
12
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

8
42
Savela Louna, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

9
41
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

6-7

9
11
Liukko Isaela, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
13
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
15
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
16
Kyllönen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
2
Sorvari Lilli, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
44
Lumimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

11
1
Pirttijärvi Lusiina, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
14
Hakalahti Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

13
Huttunen Viivi, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

45
Karsikas Elsa, Voimistelumaailma Oulu

41
Karsikas Iida, Voimistelumaailma Oulu

15
Korkeamaa Emma, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

16
Kyllönen Ella, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9
Laurila Amalia, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

11
Liukko Isaela, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

44
Lumimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

12
Majanmaa Frida, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

10
Piirto Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1
Pirttijärvi Lusiina, Kalajoen Voimistelijat

42
Savela Louna, Voimistelumaailma Oulu

2
Sorvari Lilli, Kalajoen Voimistelijat

46
Toivola Effi, Voimistelumaailma Oulu

43
Torvela Fiia, Voimistelumaailma Oulu


Last Update: 20.7.2024 2.23.59
SX
SM
MD
XL
XXL