Back 

NTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut, Ylivieska Ylivieska, 2022-09-24

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka nuoremmat D-luokka vanhemmat B-Luokka joukkuekisa C-Luokka Joukkuekisa D-Luokka Joukkuekisa
B-luokka vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
29
Kivimäki Helmi
Voimistelumaailma Oulu
9,5-10
8-8,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
32
Pellikka Iina
Voimistelumaailma Oulu
9,5-10
8,5-9
8-8,5
8-8,5
V
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8-8,5
2
37
Savela Fanni
Kalajoen Voimistelijat
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
4
31
Teerikangas Eevi
Voimistelumaailma Oulu
8,5-9
8,5-9
8-8,5
8,5-9
V
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
8-8,5
FX
8,5-9
5
70
Kolar Suhani
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,5-10
7,5-8
8-8,5
8-8,5
IV
VT
9,5-10
UB
7,5-8
BB
8-8,5
FX
8-8,5
6
69
Vähämetsä Iitu
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
9-9,5
6-7
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
6-7
FX
8,5-9
7
36
Peltola Aino
Kalajoen Voimistelijat
9-9,5
6-7
9-9,5
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
9-9,5
FX
8-8,5
8
2
Hänninen Venla
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
8,5-9
6-7
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
6-7
FX
8,5-9
9
72
Keskitalo Aino
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
10
38
Joki-Erkkilä Fiia
Kalajoen Voimistelijat
9-9,5
7-7,5
7,5-8
8,5-9
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
11
4
Junttila Maisa
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
7,5-8
8-8,5
IV
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
74
Törmänen Alva
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
8,5-9
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
35
Annala Elina
Kalajoen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8-8,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
1
Karjalainen Noora
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,5-10
6-7
7-7,5
8,5-9
III
VT
9,5-10
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
8,5-9
11
75
Löytynoja Minea
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9-9,5
alle 6
7-7,5
9-9,5
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
9-9,5
11
80
Minea Somero
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9-9,5
alle 6
8-8,5
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8-8,5
FX
8,5-9
11
7
Näykki Iisa
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
76
Ojala Iida
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9-9,5
alle 6
8,5-9
8,5-9
III
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
8,5-9
11
5
Pitkälä Saaga
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
34
Säteri Mette
Kalajoen Voimistelijat
8,5-9
6-7
7-7,5
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
7-7,5
11
77
Viljamaa Viena
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
9-9,5
6-7
7,5-8
8-8,5
III
VT
9-9,5
UB
6-7
BB
7,5-8
FX
8-8,5
11
6
Kauppinen Minea
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
6-7
7,5-8
II
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7,5-8
11
33
Peltola Enni
Kalajoen Voimistelijat
9-9,5
alle 6
8,5-9
7,5-8
II
VT
9-9,5
UB
alle 6
BB
8,5-9
FX
7,5-8
11
78
Hakula Janita
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8-8,5
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
73
Hilli Lotta
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
alle 6
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
7-7,5
11
3
Hilli Moona
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8-8,5
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
79
Viitamaa Roosa-Marja
V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim
8,5-9
alle 6
6-7
7-7,5
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
6-7
FX
7-7,5
11
30
Takaluoma Matilda
Voimistelumaailma Oulu
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
29
Kivimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

9,5-10

1
70
Kolar Suhani, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9,5-10

3
1
Karjalainen Noora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9,5-10

3
32
Pellikka Iina, Voimistelumaailma Oulu

9,5-10

5
35
Annala Elina, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

6
80
Minea Somero, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9-9,5

7
72
Keskitalo Aino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

7
36
Peltola Aino, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

7
77
Viljamaa Viena, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9-9,5

10
37
Savela Fanni, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

11
2
Hänninen Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

11
38
Joki-Erkkilä Fiia, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

11
4
Junttila Maisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

11
75
Löytynoja Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9-9,5

11
76
Ojala Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9-9,5

11
33
Peltola Enni, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

11
5
Pitkälä Saaga, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

11
69
Vähämetsä Iitu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

11
73
Hilli Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
6
Kauppinen Minea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
34
Säteri Mette, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

11
31
Teerikangas Eevi, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
74
Törmänen Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

11
79
Viitamaa Roosa-Marja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

11
78
Hakula Janita, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

11
3
Hilli Moona, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
7
Näykki Iisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
30
Takaluoma Matilda, Voimistelumaailma Oulu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
69
Vähämetsä Iitu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
31
Teerikangas Eevi, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

3
32
Pellikka Iina, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

4
2
Hänninen Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

5
37
Savela Fanni, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

6
29
Kivimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

7
70
Kolar Suhani, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

8
72
Keskitalo Aino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

9
4
Junttila Maisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

10
38
Joki-Erkkilä Fiia, Kalajoen Voimistelijat

7-7,5

11
1
Karjalainen Noora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
7
Näykki Iisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
36
Peltola Aino, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
5
Pitkälä Saaga, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
34
Säteri Mette, Kalajoen Voimistelijat

6-7

11
77
Viljamaa Viena, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
35
Annala Elina, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
78
Hakula Janita, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
73
Hilli Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
3
Hilli Moona, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
6
Kauppinen Minea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
75
Löytynoja Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
80
Minea Somero, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
76
Ojala Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

11
33
Peltola Enni, Kalajoen Voimistelijat

alle 6

11
30
Takaluoma Matilda, Voimistelumaailma Oulu

11
74
Törmänen Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
79
Viitamaa Roosa-Marja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

alle 6

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
29
Kivimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

2
36
Peltola Aino, Kalajoen Voimistelijat

9-9,5

3
74
Törmänen Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

4
76
Ojala Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

4
37
Savela Fanni, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

6
33
Peltola Enni, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

7
31
Teerikangas Eevi, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

8
70
Kolar Suhani, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

9
80
Minea Somero, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

10
35
Annala Elina, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

10
32
Pellikka Iina, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
38
Joki-Erkkilä Fiia, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
4
Junttila Maisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
72
Keskitalo Aino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
7
Näykki Iisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
5
Pitkälä Saaga, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
77
Viljamaa Viena, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7,5-8

11
1
Karjalainen Noora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
75
Löytynoja Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
34
Säteri Mette, Kalajoen Voimistelijat

7-7,5

11
78
Hakula Janita, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
2
Hänninen Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
6
Kauppinen Minea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
79
Viitamaa Roosa-Marja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

6-7

11
69
Vähämetsä Iitu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
73
Hilli Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
3
Hilli Moona, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

11
30
Takaluoma Matilda, Voimistelumaailma Oulu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
29
Kivimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

2
75
Löytynoja Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

9-9,5

3
80
Minea Somero, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

4
74
Törmänen Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

5
1
Karjalainen Noora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

6
69
Vähämetsä Iitu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

7
76
Ojala Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8,5-9

8
2
Hänninen Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

8
38
Joki-Erkkilä Fiia, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

8
72
Keskitalo Aino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

8
37
Savela Fanni, Kalajoen Voimistelijat

8,5-9

8
31
Teerikangas Eevi, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

11
4
Junttila Maisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
70
Kolar Suhani, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
7
Näykki Iisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
32
Pellikka Iina, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

11
36
Peltola Aino, Kalajoen Voimistelijat

8-8,5

11
5
Pitkälä Saaga, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

11
77
Viljamaa Viena, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

8-8,5

11
35
Annala Elina, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
6
Kauppinen Minea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

11
33
Peltola Enni, Kalajoen Voimistelijat

7,5-8

11
78
Hakula Janita, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
73
Hilli Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

11
34
Säteri Mette, Kalajoen Voimistelijat

7-7,5

11
79
Viitamaa Roosa-Marja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7-7,5

11
3
Hilli Moona, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6-7

11
30
Takaluoma Matilda, Voimistelumaailma Oulu

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
35
Annala Elina, Kalajoen Voimistelijat

78
Hakula Janita, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

73
Hilli Lotta, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3
Hilli Moona, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2
Hänninen Venla, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

38
Joki-Erkkilä Fiia, Kalajoen Voimistelijat

4
Junttila Maisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1
Karjalainen Noora, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

6
Kauppinen Minea, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

72
Keskitalo Aino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

29
Kivimäki Helmi, Voimistelumaailma Oulu

70
Kolar Suhani, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

75
Löytynoja Minea, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

7
Näykki Iisa, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

76
Ojala Iida, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

32
Pellikka Iina, Voimistelumaailma Oulu

36
Peltola Aino, Kalajoen Voimistelijat

33
Peltola Enni, Kalajoen Voimistelijat

5
Pitkälä Saaga, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

37
Savela Fanni, Kalajoen Voimistelijat

34
Säteri Mette, Kalajoen Voimistelijat

30
Takaluoma Matilda, Voimistelumaailma Oulu

31
Teerikangas Eevi, Voimistelumaailma Oulu

74
Törmänen Alva, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

79
Viitamaa Roosa-Marja, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

77
Viljamaa Viena, V&U-seura Ylivieskan Kuula telinevoim

69
Vähämetsä Iitu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


Last Update: 26.5.2024 21.12.09
SX
SM
MD
XL
XXL