Back 

NTV kilpalinjan B-D luokkakilpailut, Ylivieska Ylivieska, 2022-09-24

B-luokka nuoremmat B-luokka vanhemmat C-luokka nuoremmat C-luokka vanhemmat D-luokka nuoremmat D-luokka vanhemmat B-Luokka joukkuekisa C-Luokka Joukkuekisa D-Luokka Joukkuekisa
D-luokka nuoremmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
23
Sorjanen Neea
Voimistelumaailma Oulu
9,5-10
8,5-9
7,5-8
9-9,5
VI
VT
9,5-10
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
9-9,5
2
2
Odu Adanna
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9-9,5
8-8,5
8-8,5
9-9,5
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
9-9,5
3
22
Kurvinen Selina
Voimistelumaailma Oulu
9-9,5
8-8,5
7,5-8
8,5-9
V
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
8,5-9
4
4
Pakarinen Lilli
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
8-8,5
7-7,5
8,5-9
IV
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
7-7,5
FX
8,5-9
5
5
Laurila Adele
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
7,5-8
7,5-8
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7,5-8
BB
7,5-8
FX
8-8,5
6
3
Ojanperä Veera
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,5-9
8-8,5
alle 6
8,5-9
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
alle 6
FX
8,5-9
7
21
Hänninen Isla
Voimistelumaailma Oulu
8-8,5
7-7,5
alle 6
7-7,5
II
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
alle 6
FX
7-7,5
8
1
Rousu Heini
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
23
Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu

9,5-10

2
22
Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

2
2
Odu Adanna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

4
5
Laurila Adele, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

4
3
Ojanperä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

4
4
Pakarinen Lilli, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

7
21
Hänninen Isla, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

8
1
Rousu Heini, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
23
Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

2
22
Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu

8-8,5

3
3
Ojanperä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

3
4
Pakarinen Lilli, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

5
2
Odu Adanna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

6
5
Laurila Adele, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

7
21
Hänninen Isla, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

8
1
Rousu Heini, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Odu Adanna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

2
5
Laurila Adele, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7,5-8

3
22
Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

4
23
Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu

7,5-8

5
4
Pakarinen Lilli, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

7-7,5

6
3
Ojanperä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

alle 6

7
21
Hänninen Isla, Voimistelumaailma Oulu

alle 6

8
1
Rousu Heini, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
2
Odu Adanna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

9-9,5

2
23
Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu

9-9,5

3
22
Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu

8,5-9

4
3
Ojanperä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

5
4
Pakarinen Lilli, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8,5-9

6
5
Laurila Adele, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

8-8,5

7
21
Hänninen Isla, Voimistelumaailma Oulu

7-7,5

8
1
Rousu Heini, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
21
Hänninen Isla, Voimistelumaailma Oulu

22
Kurvinen Selina, Voimistelumaailma Oulu

5
Laurila Adele, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2
Odu Adanna, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3
Ojanperä Veera, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

4
Pakarinen Lilli, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1
Rousu Heini, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

23
Sorjanen Neea, Voimistelumaailma Oulu


Last Update: 14.6.2024 23.13.52
SX
SM
MD
XL
XXL