Back 

Miesten telinevoimistelun SM-kilpailut & JunnuGym V & Stara, Tampere Ikurin Liikuntahalli, Tampere, 2022-09-30

1 lk Eliitti 1 lk Kilpa 2 lk Eliitti 2 lk Kilpa 3 lk kilpa 4 lk Eliitti 4 lk Kilpa 5 lk nuoremmat 5 lk vanhemmat Miesten SM-finaalit Miesten SM-kisat 6-ottelu 1 lk joukkue 2 lk joukkue 3 luokka joukkue 4 luokka joukkue 5 luokka joukkue SM joukkuekilpailu
1 lk Eliitti
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hevonen
Renkaat
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Ominaisuus
Yhteensä
Erotus
1
4
Artemenkov Kirill
HIFK Gymnastics
10,700
D: 1,7
E: 9,000
10,250
D: 1,00
E: 9,250
9,550
D: 0,50
E: 9,050
10,250
10,250/-
D: 0,5/-
E: 9,750/-
11,150
D: 1,70
E: 9,450
10,900
1,300
D: 1,500
E: 0,200
64,100
FX
10,700
D: 1,7
E: 9,000
PH
10,250
D: 1,0
E: 9,250
SR
9,550
D: 0,5
E: 9,050
VT
10,250
10,250/-
D: 0,5/-
E: 9,750/-
PB
11,150
D: 1,7
E: 9,450
HB
10,900
D: 1,5
E: 9,400
Ominaisuus
1,300
D: 1,5
E: 0,200
2
56
Rönkkö Robert
Tampereen Sisu
9,600
D: 1,0
E: 8,600
10,550
D: 1,00
E: 9,550
9,450
D: 0,50
E: 8,950
10,250
10,250/-
D: 0,5/-
E: 9,750/-
10,000
D: 1,70
E: 8,300
10,300
0,850
D: 1,500
E: 0,650
61,000
3,100
FX
9,600
D: 1,0
E: 8,600
PH
10,550
D: 1,0
E: 9,550
SR
9,450
D: 0,5
E: 8,950
VT
10,250
10,250/-
D: 0,5/-
E: 9,750/-
PB
10,000
D: 1,7
E: 8,300
HB
10,300
D: 1,5
E: 8,800
Ominaisuus
0,850
D: 1,5
E: 0,650
3
3
Salmi Matias
Jyväskylän Voimistelijat-79
10,100
D: 1,2
E: 8,900
10,500
D: 1,00
E: 9,500
9,000
D: 0,50
E: 8,500
9,350
9,350/-
D: 0,5/-
E: 8,850/-
10,300
D: 1,70
E: 8,600
10,800
0,850
D: 1,500
E: 0,650
60,900
3,200
FX
10,100
D: 1,2
E: 8,900
PH
10,500
D: 1,0
E: 9,500
SR
9,000
D: 0,5
E: 8,500
VT
9,350
9,350/-
D: 0,5/-
E: 8,850/-
PB
10,300
D: 1,7
E: 8,600
HB
10,800
D: 1,5
E: 9,300
Ominaisuus
0,850
D: 1,5
E: 0,650
4
6
Greb Filip
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,900
D: 1,0
E: 8,900
10,150
D: 1,00
E: 9,150
8,800
D: 0,50
E: 8,300
10,150
10,150/-
D: 0,7/-
E: 9,450/-
10,200
D: 1,70
E: 8,500
10,700
0,900
D: 1,500
E: 0,600
60,800
3,300
FX
9,900
D: 1,0
E: 8,900
PH
10,150
D: 1,0
E: 9,150
SR
8,800
D: 0,5
E: 8,300
VT
10,150
10,150/-
D: 0,7/-
E: 9,450/-
PB
10,200
D: 1,7
E: 8,500
HB
10,700
D: 1,5
E: 9,200
Ominaisuus
0,900
D: 1,5
E: 0,600
5
9
Sipinen Aaron
Espoon Telinetaiturit
10,650
D: 1,7
E: 8,950
10,300
D: 1,00
E: 9,300
9,250
D: 0,50
E: 8,750
10,050
10,050/-
D: 0,5/-
E: 9,550/-
10,000
D: 1,70
E: 8,300
9,600
0,800
D: 1,500
E: 0,700
60,650
3,450
FX
10,650
D: 1,7
E: 8,950
PH
10,300
D: 1,0
E: 9,300
SR
9,250
D: 0,5
E: 8,750
VT
10,050
10,050/-
D: 0,5/-
E: 9,550/-
PB
10,000
D: 1,7
E: 8,300
HB
9,600
D: 1,5
E: 8,100
Ominaisuus
0,800
D: 1,5
E: 0,700
6
5
Kuukkanen Eeli
Jyväskylän Voimistelijat-79
10,400
D: 1,2
E: 9,200
10,500
D: 1,00
E: 9,500
8,950
D: 0,50
E: 8,450
9,550
9,550/-
/-
E: 9,550/-
9,850
D: 0,70
E: 9,150
10,150
0,950
D: 1,500
E: 0,550
60,350
3,750
FX
10,400
D: 1,2
E: 9,200
PH
10,500
D: 1,0
E: 9,500
SR
8,950
D: 0,5
E: 8,450
VT
9,550
9,550/-
D: -/-
E: 9,550/-
PB
9,850
D: 0,7
E: 9,150
HB
10,150
D: 1,0
E: 9,150
Ominaisuus
0,950
D: 1,5
E: 0,550
7
49
Kivikoski Viljami
Tampereen Sisu
9,950
D: 1,0
E: 8,950
9,950
D: 1,00
E: 8,950
9,200
D: 0,50
E: 8,700
10,450
10,450/-
D: 0,7/-
E: 9,750/-
10,900
D: 1,70
E: 9,200
8,400
1,100
D: 1,500
E: 0,400
59,950
4,150
FX
9,950
D: 1,0
E: 8,950
PH
9,950
D: 1,0
E: 8,950
SR
9,200
D: 0,5
E: 8,700
VT
10,450
10,450/-
D: 0,7/-
E: 9,750/-
PB
10,900
D: 1,7
E: 9,200
HB
8,400
D: 0,5
E: 7,900
Ominaisuus
1,100
D: 1,5
E: 0,400
8
10
Söderholm Benjamin
Espoon Telinetaiturit
9,850
D: 1,5
E: 8,350
10,700
D: 1,00
E: 9,700
8,950
D: 0,50
E: 8,450
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
8,850
D: 1,70
E: 7,150
9,800
1,000
D: 1,500
E: 0,500
58,950
5,150
FX
9,850
D: 1,5
E: 8,350
PH
10,700
D: 1,0
E: 9,700
SR
8,950
D: 0,5
E: 8,450
VT
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
PB
8,850
D: 1,7
E: 7,150
HB
9,800
D: 1,5
E: 8,300
Ominaisuus
1,000
D: 1,5
E: 0,500
9
54
Lukkari Leevi
Tampereen Sisu
9,700
D: 1,0
E: 8,700
10,250
D: 1,00
E: 9,250
8,300
D: 0,50
E: 7,800
9,950
9,950/-
D: 0,5/-
E: 9,450/-
10,700
D: 1,70
E: 9,000
8,650
1,300
D: 1,500
E: 0,200
58,850
5,250
FX
9,700
D: 1,0
E: 8,700
PH
10,250
D: 1,0
E: 9,250
SR
8,300
D: 0,5
E: 7,800
VT
9,950
9,950/-
D: 0,5/-
E: 9,450/-
PB
10,700
D: 1,7
E: 9,000
HB
8,650

E: 8,650
Ominaisuus
1,300
D: 1,5
E: 0,200
10
50
Peltonen Leo
Tampereen Sisu
8,100
D: 0,5
E: 7,600
10,650
D: 1,00
E: 9,650
9,600
D: 0,50
E: 9,100
10,100
10,100/-
D: 0,7/-
E: 9,400/-
10,000
D: 0,70
E: 9,300
10,100
58,550
5,550
FX
8,100
D: 0,5
E: 7,600
PH
10,650
D: 1,0
E: 9,650
SR
9,600
D: 0,5
E: 9,100
VT
10,100
10,100/-
D: 0,7/-
E: 9,400/-
PB
10,000
D: 0,7
E: 9,300
HB
10,100
D: 1,0
E: 9,100
Ominaisuus

11
84
Carranza Edgardo
Espoon Telinetaiturit
9,850
D: 1,7
E: 8,150
10,300
D: 1,00
E: 9,300
8,950
D: 0,50
E: 8,450
10,300
10,300/-
D: 0,7/-
E: 9,600/-
8,700
D: 0,50
E: 8,200
8,950
57,050
7,050
FX
9,850
D: 1,7
E: 8,150
PH
10,300
D: 1,0
E: 9,300
SR
8,950
D: 0,5
E: 8,450
VT
10,300
10,300/-
D: 0,7/-
E: 9,600/-
PB
8,700
D: 0,5
E: 8,200
HB
8,950
D: 1,5
E: 7,450
Ominaisuus

12
89
Stenbäck Elliot
Espoon Telinetaiturit
9,600
D: 1,0
E: 8,600
10,000
D: 1,00
E: 9,000
8,800
D: 0,50
E: 8,300
8,850
8,850/-
/-
E: 8,850/-
9,850
D: 1,20
E: 8,650
8,800
55,900
8,200
FX
9,600
D: 1,0
E: 8,600
PH
10,000
D: 1,0
E: 9,000
SR
8,800
D: 0,5
E: 8,300
VT
8,850
8,850/-
D: -/-
E: 8,850/-
PB
9,850
D: 1,2
E: 8,650
HB
8,800
D: 1,0
E: 7,800
Ominaisuus

13
1
Jenkinson Niklas
HIFK Gymnastics
9,000
D: 0,5
E: 8,500
9,850
D: 1,00
E: 8,850
8,400
D: 0,50
E: 7,900
10,150
10,150/-
D: 0,5/-
E: 9,650/-
9,150
D: 0,20
E: 8,950
8,400
54,950
9,150
FX
9,000
D: 0,5
E: 8,500
PH
9,850
D: 1,0
E: 8,850
SR
8,400
D: 0,5
E: 7,900
VT
10,150
10,150/-
D: 0,5/-
E: 9,650/-
PB
9,150
D: 0,2
E: 8,950
HB
8,400
D: 1,0
E: 7,400
Ominaisuus

14
8
Ylönen Viikka
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,800
D: 0,5
E: 8,300
9,750
D: 1,00
E: 8,750
8,350
D: 0,50
E: 7,850
10,100
10,100/-
D: 0,5/-
E: 9,600/-
8,750
D: 0,20
E: 8,550
8,600
0,400
D: 0,500
E: 0,100
54,750
9,350
FX
8,800
D: 0,5
E: 8,300
PH
9,750
D: 1,0
E: 8,750
SR
8,350
D: 0,5
E: 7,850
VT
10,100
10,100/-
D: 0,5/-
E: 9,600/-
PB
8,750
D: 0,2
E: 8,550
HB
8,600

E: 8,600
Ominaisuus
0,400
D: 0,5
E: 0,100
14
7
Sorsamäki Otso
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,200
D: 1,0
E: 8,200
9,100
D: 1,00
E: 8,100
8,750
D: 0,50
E: 8,250
9,600
9,600/-
/-
E: 9,600/-
8,800
D: 0,70
E: 8,100
9,300
54,750
9,350
FX
9,200
D: 1,0
E: 8,200
PH
9,100
D: 1,0
E: 8,100
SR
8,750
D: 0,5
E: 8,250
VT
9,600
9,600/-
D: -/-
E: 9,600/-
PB
8,800
D: 0,7
E: 8,100
HB
9,300
D: 1,0
E: 8,300
Ominaisuus

16
52
Väisänen Väinö
Espoon Telinetaiturit
9,400
D: 1,0
E: 8,400
10,300
D: 1,00
E: 9,300
8,050
D: 0,50
E: 7,550
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
8,400
D: 0,20
E: 8,200
8,400
54,350
9,750
FX
9,400
D: 1,0
E: 8,400
PH
10,300
D: 1,0
E: 9,300
SR
8,050
D: 0,5
E: 7,550
VT
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
PB
8,400
D: 0,2
E: 8,200
HB
8,400

E: 8,400
Ominaisuus

17
87
Kurshed Haarun
Espoon Telinetaiturit
9,350
D: 1,0
E: 8,350
8,000
D: 1,00
E: 7,000
8,800
D: 0,50
E: 8,300
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
9,450
D: 1,20
E: 8,250
7,800
0,400
D: 1,000
E: 0,600
53,700
10,400
FX
9,350
D: 1,0
E: 8,350
PH
8,000
D: 1,0
E: 7,000
SR
8,800
D: 0,5
E: 8,300
VT
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
PB
9,450
D: 1,2
E: 8,250
HB
7,800

E: 7,800
Ominaisuus
0,400
D: 1,0
E: 0,600
18
79
Brofeldt Felix
Espoon Telinetaiturit
8,500
D: 1,0
E: 7,500
9,950
D: 0,50
E: 9,450
8,500
D: 0,50
E: 8,000
9,700
9,700/-
/-
E: 9,700/-
8,650
D: 0,00
E: 8,650
7,700
0,100
D: 0,500
E: 0,400
53,100
11,000
FX
8,500
D: 1,0
E: 7,500
PH
9,950
D: 0,5
E: 9,450
SR
8,500
D: 0,5
E: 8,000
VT
9,700
9,700/-
D: -/-
E: 9,700/-
PB
8,650

E: 8,650
HB
7,700

E: 7,700
Ominaisuus
0,100
D: 0,5
E: 0,400
19
51
Salmia Vilho
Espoon Telinetaiturit
8,600
D: 1,0
E: 7,600
10,100
D: 1,00
E: 9,100
8,600
D: 0,50
E: 8,100
10,350
10,350/-
D: 0,7/-
E: 9,650/-
8,700
D: 0,70
E: 8,000
6,700
53,050
11,050
FX
8,600
D: 1,0
E: 7,600
PH
10,100
D: 1,0
E: 9,100
SR
8,600
D: 0,5
E: 8,100
VT
10,350
10,350/-
D: 0,7/-
E: 9,650/-
PB
8,700
D: 0,7
E: 8,000
HB
6,700

E: 6,700
Ominaisuus

20
53
Helve Jan
Espoon Telinetaiturit
8,750
D: 1,2
E: 7,550
9,850
D: 1,00
E: 8,850
8,000
D: 0,50
E: 7,500
9,500
9,500/-
/-
E: 9,500/-
8,550
D: 0,20
E: 8,350
7,800
0,350
D: 0,500
E: 0,150
52,800
11,300
FX
8,750
D: 1,2
E: 7,550
PH
9,850
D: 1,0
E: 8,850
SR
8,000
D: 0,5
E: 7,500
VT
9,500
9,500/-
D: -/-
E: 9,500/-
PB
8,550
D: 0,2
E: 8,350
HB
7,800

E: 7,800
Ominaisuus
0,350
D: 0,5
E: 0,150
21
55
Van Scheppingen Kasper
Espoon Telinetaiturit
9,500
D: 1,7
E: 7,800
8,250

E: 8,250
7,300
D: 0,00
E: 7,300
9,700
9,700/-
D: 0,5/-
E: 9,200/-
7,900
D: 0,00
E: 7,900
7,800
50,450
13,650
FX
9,500
D: 1,7
E: 7,800
PH
8,250

E: 8,250
SR
7,300

E: 7,300
VT
9,700
9,700/-
D: 0,5/-
E: 9,200/-
PB
7,900

E: 7,900
HB
7,800

E: 7,800
Ominaisuus

22
2
Ivanov Matvei
HIFK Gymnastics
8,600
D: 1,0
E: 7,600
7,600
D: 0,50
E: 7,100
7,900
D: 0,50
E: 7,400
9,750
9,750/-
D: 0,5/-
E: 9,250/-
8,400
D: 0,20
E: 8,200
6,000
0,850
D: 1,500
E: 0,650
49,100
15,000
FX
8,600
D: 1,0
E: 7,600
PH
7,600
D: 0,5
E: 7,100
SR
7,900
D: 0,5
E: 7,400
VT
9,750
9,750/-
D: 0,5/-
E: 9,250/-
PB
8,400
D: 0,2
E: 8,200
HB
6,000

E: 7,000
ND: 1,00
Ominaisuus
0,850
D: 1,5
E: 0,650
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,7

9,000


10,700

2
9
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,7

8,950


10,650

0,050
3
5
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,2

9,200


10,400

0,300
4
3
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,2

8,900


10,100

0,600
5
49
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,0

8,950


9,950

0,750
6
6
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,900


9,900

0,800
7
10
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,350


9,850

0,850
7
84
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

1,7

8,150


9,850

0,850
9
54
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,0

8,700


9,700

1,000
10
89
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,600


9,600

1,100
10
56
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

1,0

8,600


9,600

1,100
12
55
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit

1,7

7,800


9,500

1,200
13
52
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,400


9,400

1,300
14
87
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,350


9,350

1,350
15
7
Sorsamäki Otso, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,200


9,200

1,500
16
1
Jenkinson Niklas, HIFK Gymnastics

0,5

8,500


9,000

1,700
17
8
Ylönen Viikka, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,300


8,800

1,900
18
53
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit

1,2

7,550


8,750

1,950
19
2
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics

1,0

7,600


8,600

2,100
19
51
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,600


8,600

2,100
21
79
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,500


8,500

2,200
22
50
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

0,5

7,600


8,100

2,600
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
10
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,700


10,700

2
50
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

1,0

9,650


10,650

0,050
3
56
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

1,0

9,550


10,550

0,150
4
5
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

9,500


10,500

0,200
4
3
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

9,500


10,500

0,200
6
52
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,300


10,300

0,400
6
9
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,300


10,300

0,400
6
84
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,300


10,300

0,400
9
4
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,0

9,250


10,250

0,450
9
54
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,0

9,250


10,250

0,450
11
6
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

9,150


10,150

0,550
12
51
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,100


10,100

0,600
13
89
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

1,0

9,000


10,000

0,700
14
79
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,5

9,450


9,950

0,750
14
49
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,0

8,950


9,950

0,750
16
53
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit

1,0

8,850


9,850

0,850
16
1
Jenkinson Niklas, HIFK Gymnastics

1,0

8,850


9,850

0,850
18
8
Ylönen Viikka, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,750


9,750

0,950
19
7
Sorsamäki Otso, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,100


9,100

1,600
20
55
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit


8,250


8,250

2,450
21
87
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,000


8,000

2,700
22
2
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics

0,5

7,100


7,600

3,100
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
50
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

0,5

9,100


9,600

2
4
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

0,5

9,050


9,550

0,050
3
56
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

0,5

8,950


9,450

0,150
4
9
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,750


9,250

0,350
5
49
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

0,5

8,700


9,200

0,400
6
3
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,500


9,000

0,600
7
5
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,450


8,950

0,650
7
10
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,450


8,950

0,650
7
84
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,450


8,950

0,650
10
89
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,300


8,800

0,800
10
87
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,300


8,800

0,800
10
6
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,300


8,800

0,800
13
7
Sorsamäki Otso, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,250


8,750

0,850
14
51
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,100


8,600

1,000
15
79
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,000


8,500

1,100
16
1
Jenkinson Niklas, HIFK Gymnastics

0,5

7,900


8,400

1,200
17
8
Ylönen Viikka, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

7,850


8,350

1,250
18
54
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

0,5

7,800


8,300

1,300
19
52
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,550


8,050

1,550
20
53
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit

0,5

7,500


8,000

1,600
21
2
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics

0,5

7,400


7,900

1,700
22
55
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit


7,300


7,300

2,300
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
49
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu


0,7


9,750




5,225
10,450

2
51
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit


0,7


9,650




5,175
10,350

0,050
3
84
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit


0,7


9,600




5,150
10,300

0,075
4
56
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu


0,5


9,750




5,125
10,250

0,100
4
4
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics


0,5


9,750




5,125
10,250

0,100
6
1
Jenkinson Niklas, HIFK Gymnastics


0,5


9,650




5,075
10,150

0,150
6
6
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,7


9,450




5,075
10,150

0,150
8
8
Ylönen Viikka, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,600




5,050
10,100

0,175
8
50
Peltonen Leo, Tampereen Sisu


0,7


9,400




5,050
10,100

0,175
10
9
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,550




5,025
10,050

0,200
11
54
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu


0,5


9,450




4,975
9,950

0,250
12
87
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,400




4,950
9,900

0,275
13
10
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,300




4,900
9,800

0,325
13
52
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,300




4,900
9,800

0,325
15
2
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics


0,5


9,250




4,875
9,750

0,350
16
79
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit





9,700




4,850
9,700

0,375
16
55
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,200




4,850
9,700

0,375
18
7
Sorsamäki Otso, Jyväskylän Voimistelijat-79





9,600




4,800
9,600

0,425
19
5
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79





9,550




4,775
9,550

0,450
20
53
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit





9,500




4,750
9,500

0,475
21
3
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


8,850




4,675
9,350

0,550
22
89
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit





8,850




4,425
8,850

0,800
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,7

9,450


11,150

2
49
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,7

9,200


10,900

0,250
3
54
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,7

9,000


10,700

0,450
4
3
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,7

8,600


10,300

0,850
5
6
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,7

8,500


10,200

0,950
6
50
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

0,7

9,300


10,000

1,150
6
9
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,7

8,300


10,000

1,150
6
56
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

1,7

8,300


10,000

1,150
9
5
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,7

9,150


9,850

1,300
9
89
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

1,2

8,650


9,850

1,300
11
87
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

1,2

8,250


9,450

1,700
12
1
Jenkinson Niklas, HIFK Gymnastics

0,2

8,950


9,150

2,000
13
10
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,7

7,150


8,850

2,300
14
7
Sorsamäki Otso, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,7

8,100


8,800

2,350
15
8
Ylönen Viikka, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,2

8,550


8,750

2,400
16
84
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,200


8,700

2,450
16
51
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit

0,7

8,000


8,700

2,450
18
79
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit


8,650


8,650

2,500
19
53
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit

0,2

8,350


8,550

2,600
20
52
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit

0,2

8,200


8,400

2,750
20
2
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics

0,2

8,200


8,400

2,750
22
55
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit


7,900


7,900

3,250
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
4
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,5

9,400


10,900

2
3
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

9,300


10,800

0,100
3
6
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

9,200


10,700

0,200
4
56
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

1,5

8,800


10,300

0,600
5
5
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

9,150


10,150

0,750
6
50
Peltonen Leo, Tampereen Sisu

1,0

9,100


10,100

0,800
7
10
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,300


9,800

1,100
8
9
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,5

8,100


9,600

1,300
9
7
Sorsamäki Otso, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

8,300


9,300

1,600
10
84
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit

1,5

7,450


8,950

1,950
11
89
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit

1,0

7,800


8,800

2,100
12
54
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu


8,650


8,650

2,250
13
8
Ylönen Viikka, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,600


8,600

2,300
14
52
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit


8,400


8,400

2,500
14
49
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

0,5

7,900


8,400

2,500
14
1
Jenkinson Niklas, HIFK Gymnastics

1,0

7,400


8,400

2,500
17
53
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit


7,800


7,800

3,100
17
55
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit


7,800


7,800

3,100
17
87
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit


7,800


7,800

3,100
20
79
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit


7,700


7,700

3,200
21
51
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit


6,700


6,700

4,200
22
2
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics


7,000

1,0

6,000

4,900
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
54
Lukkari Leevi, Tampereen Sisu

1,5

0,200


1,300

1
4
Artemenkov Kirill, HIFK Gymnastics

1,5

0,200


1,300

3
49
Kivikoski Viljami, Tampereen Sisu

1,5

0,400


1,100

0,200
4
10
Söderholm Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,5

0,500


1,000

0,300
5
5
Kuukkanen Eeli, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

0,550


0,950

0,350
6
6
Greb Filip, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

0,600


0,900

0,400
7
2
Ivanov Matvei, HIFK Gymnastics

1,5

0,650


0,850

0,450
7
56
Rönkkö Robert, Tampereen Sisu

1,5

0,650


0,850

0,450
7
3
Salmi Matias, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

0,650


0,850

0,450
10
9
Sipinen Aaron, Espoon Telinetaiturit

1,5

0,700


0,800

0,500
11
87
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit

1,0

0,600


0,400

0,900
11
8
Ylönen Viikka, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

0,100


0,400

0,900
13
53
Helve Jan, Espoon Telinetaiturit

0,5

0,150


0,350

0,950
14
79
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit

0,5

0,400


0,100

1,200
15
50
Peltonen Leo, Tampereen Sisu




1,300
15
84
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit




1,300
15
89
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit




1,300
15
1
Jenkinson Niklas, HIFK Gymnastics




1,300
15
7
Sorsamäki Otso, Jyväskylän Voimistelijat-79




1,300
15
52
Väisänen Väinö, Espoon Telinetaiturit




1,300
15
51
Salmia Vilho, Espoon Telinetaiturit




1,300
15
55
Van Scheppingen Kasper, Espoon Telinetaiturit




1,300

Last Update: 26.5.2024 19.35.21
SX
SM
MD
XL
XXL