Back 

Miesten telinevoimistelun SM-kilpailut & JunnuGym V & Stara, Tampere Ikurin Liikuntahalli, Tampere, 2022-09-30

1 lk Eliitti 1 lk Kilpa 2 lk Eliitti 2 lk Kilpa 3 lk kilpa 4 lk Eliitti 4 lk Kilpa 5 lk nuoremmat 5 lk vanhemmat Miesten SM-finaalit Miesten SM-kisat 6-ottelu 1 lk joukkue 2 lk joukkue 3 luokka joukkue 4 luokka joukkue 5 luokka joukkue SM joukkuekilpailu
2 lk Kilpa
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hevonen
Renkaat
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Ominaisuus
Yhteensä
Erotus
1
9
Iivanainen Eino
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
10,850
D: 1,7
E: 9,150
10,800
D: 1,50
E: 9,300
10,500
D: 1,50
E: 9,000
9,500
9,500/-
D: 0,5/-
E: 9,000/-
9,850
D: 0,70
E: 9,150
10,450
0,800
D: 1,500
E: 0,700
62,750
FX
10,850
D: 1,7
E: 9,150
PH
10,800
D: 1,5
E: 9,300
SR
10,500
D: 1,5
E: 9,000
VT
9,500
9,500/-
D: 0,5/-
E: 9,000/-
PB
9,850
D: 0,7
E: 9,150
HB
10,450
D: 1,0
E: 9,450
Ominaisuus
0,800
D: 1,5
E: 0,700
2
109
Sipilä Rasmus
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,400
D: 0,5
E: 8,900
10,350
D: 1,00
E: 9,350
9,750
D: 1,00
E: 8,750
10,000
10,000/-
D: 0,5/-
E: 9,500/-
9,600
D: 0,50
E: 9,100
9,850
0,700
D: 1,000
E: 0,300
59,650
3,100
FX
9,400
D: 0,5
E: 8,900
PH
10,350
D: 1,0
E: 9,350
SR
9,750
D: 1,0
E: 8,750
VT
10,000
10,000/-
D: 0,5/-
E: 9,500/-
PB
9,600
D: 0,5
E: 9,100
HB
9,850
D: 1,0
E: 8,850
Ominaisuus
0,700
D: 1,0
E: 0,300
3
1
Montell Arttu
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
10,750
D: 1,7
E: 9,050
9,850
D: 0,50
E: 9,350
9,500
D: 0,50
E: 9,000
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
10,050
D: 1,00
E: 9,050
9,650
59,600
3,150
FX
10,750
D: 1,7
E: 9,050
PH
9,850
D: 0,5
E: 9,350
SR
9,500
D: 0,5
E: 9,000
VT
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
PB
10,050
D: 1,0
E: 9,050
HB
9,650
D: 0,5
E: 9,150
Ominaisuus

4
106
Koski Emil
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,150
D: 0,5
E: 8,650
9,950
D: 0,50
E: 9,450
10,000
D: 1,00
E: 9,000
9,950
9,950/-
D: 0,5/-
E: 9,450/-
8,850
D: 0,70
E: 8,150
10,600
58,500
4,250
FX
9,150
D: 0,5
E: 8,650
PH
9,950
D: 0,5
E: 9,450
SR
10,000
D: 1,0
E: 9,000
VT
9,950
9,950/-
D: 0,5/-
E: 9,450/-
PB
8,850
D: 0,7
E: 8,150
HB
10,600
D: 1,5
E: 9,100
Ominaisuus

5
55
Saarinen Elias
Vaasan Telinetaiturit
9,000
D: 1,0
E: 8,000
9,450
D: 1,00
E: 8,450
9,000
D: 0,50
E: 8,500
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
9,400
D: 0,70
E: 8,700
9,600
56,350
6,400
FX
9,000
D: 1,0
E: 8,000
PH
9,450
D: 1,0
E: 8,450
SR
9,000
D: 0,5
E: 8,500
VT
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
PB
9,400
D: 0,7
E: 8,700
HB
9,600
D: 1,0
E: 8,600
Ominaisuus

6
56
Judén Kenzo
Viipurin Reipas
9,150
D: 1,0
E: 8,150
9,600
D: 0,50
E: 9,100
10,100
D: 1,50
E: 8,600
10,100
10,100/-
D: 0,5/-
E: 9,600/-
8,800
D: 0,00
E: 8,800
7,900
55,650
7,100
FX
9,150
D: 1,0
E: 8,150
PH
9,600
D: 0,5
E: 9,100
SR
10,100
D: 1,5
E: 8,600
VT
10,100
10,100/-
D: 0,5/-
E: 9,600/-
PB
8,800

E: 8,800
HB
7,900
D: 0,5
E: 7,400
Ominaisuus

7
60
Ekholm Axel
Vaasan Telinetaiturit
9,350
D: 0,7
E: 8,650
9,450

E: 9,450
9,000
D: 0,00
E: 9,000
9,650
9,650/-
D: 0,2/-
E: 9,450/-
9,050
D: 0,70
E: 8,350
8,500
55,000
7,750
FX
9,350
D: 0,7
E: 8,650
PH
9,450

E: 9,450
SR
9,000

E: 9,000
VT
9,650
9,650/-
D: 0,2/-
E: 9,450/-
PB
9,050
D: 0,7
E: 8,350
HB
8,500
D: 0,5
E: 8,000
Ominaisuus

8
57
Patrikainen Eero
Jyväskylän Voimistelijat-79
8,900
D: 1,0
E: 7,900
10,350
D: 1,50
E: 8,850
8,250
D: 0,00
E: 8,250
10,000
10,000/-
D: 0,5/-
E: 9,500/-
8,300
D: 0,00
E: 8,300
7,850
53,650
9,100
FX
8,900
D: 1,0
E: 7,900
PH
10,350
D: 1,5
E: 8,850
SR
8,250

E: 8,250
VT
10,000
10,000/-
D: 0,5/-
E: 9,500/-
PB
8,300

E: 8,300
HB
7,850
D: 0,5
E: 7,350
Ominaisuus

9
110
Virko Oliver
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,200
D: 0,5
E: 8,700
9,350
D: 0,50
E: 8,850
9,250
D: 0,50
E: 8,750
9,350
9,350/-
/-
E: 9,350/-
7,800
D: 0,00
E: 7,800
8,350
53,300
9,450
FX
9,200
D: 0,5
E: 8,700
PH
9,350
D: 0,5
E: 8,850
SR
9,250
D: 0,5
E: 8,750
VT
9,350
9,350/-
D: -/-
E: 9,350/-
PB
7,800

E: 7,800
HB
8,350

E: 8,350
Ominaisuus

10
108
Rönnholm Hugo
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,000
D: 0,5
E: 8,500
9,750
D: 0,50
E: 9,250
8,850
D: 0,50
E: 8,350
9,400
9,400/-
/-
E: 9,400/-
7,900
D: 0,20
E: 7,700
8,200
53,100
9,650
FX
9,000
D: 0,5
E: 8,500
PH
9,750
D: 0,5
E: 9,250
SR
8,850
D: 0,5
E: 8,350
VT
9,400
9,400/-
D: -/-
E: 9,400/-
PB
7,900
D: 0,2
E: 7,700
HB
8,200
D: 0,5
E: 7,700
Ominaisuus

11
107
Tikkanen Elias
Kotkan Telinevoimistelijat
8,500
D: 1,0
E: 7,500
9,200

E: 9,200
8,850
D: 0,50
E: 8,350
9,350
9,350/-
D: 0,5/-
E: 8,850/-
7,000
D: 0,00
E: 7,000
9,750
0,100
D: 1,000
E: 0,900
52,750
10,000
FX
8,500
D: 1,0
E: 7,500
PH
9,200

E: 9,200
SR
8,850
D: 0,5
E: 8,350
VT
9,350
9,350/-
D: 0,5/-
E: 8,850/-
PB
7,000

E: 7,000
HB
9,750
D: 1,0
E: 8,750
Ominaisuus
0,100
D: 1,0
E: 0,900
12
104
Friman Emil
Turun Urheiluliitto Voimistelu
8,250
D: 0,5
E: 7,750
9,600
D: 0,50
E: 9,100
9,300
D: 0,50
E: 8,800
8,900
8,900/-
/-
E: 8,900/-
8,350
D: 0,20
E: 8,150
8,000
52,400
10,350
FX
8,250
D: 0,5
E: 7,750
PH
9,600
D: 0,5
E: 9,100
SR
9,300
D: 0,5
E: 8,800
VT
8,900
8,900/-
D: -/-
E: 8,900/-
PB
8,350
D: 0,2
E: 8,150
HB
8,000

E: 8,000
Ominaisuus

13
59
Hyväkkä Eino
Vaasan Telinetaiturit
8,700
D: 0,5
E: 8,200
9,300

E: 9,300
8,500
D: 0,00
E: 8,500
9,950
9,950/-
D: 0,2/-
E: 9,750/-
8,100
D: 0,00
E: 8,100
7,600
52,150
10,600
FX
8,700
D: 0,5
E: 8,200
PH
9,300

E: 9,300
SR
8,500

E: 8,500
VT
9,950
9,950/-
D: 0,2/-
E: 9,750/-
PB
8,100

E: 8,100
HB
7,600

E: 7,600
Ominaisuus

14
61
Aspfors Samu
Vaasan Telinetaiturit
8,400
D: 1,0
E: 7,400
8,900

E: 8,900
9,250
D: 0,50
E: 8,750
9,300
9,300/-
D: 0,5/-
E: 8,800/-
7,100
D: 0,00
E: 7,100
9,100
52,050
10,700
FX
8,400
D: 1,0
E: 7,400
PH
8,900

E: 8,900
SR
9,250
D: 0,5
E: 8,750
VT
9,300
9,300/-
D: 0,5/-
E: 8,800/-
PB
7,100

E: 7,100
HB
9,100
D: 0,5
E: 8,600
Ominaisuus

14
7
Kerimaa Ville
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,000

E: 8,000
8,950

E: 8,950
9,600
D: 1,50
E: 8,100
9,150
9,150/-
D: 0,5/-
E: 8,650/-
8,950
D: 0,50
E: 8,450
7,200
0,200
D: 1,000
E: 0,800
52,050
10,700
FX
8,000

E: 8,000
PH
8,950

E: 8,950
SR
9,600
D: 1,5
E: 8,100
VT
9,150
9,150/-
D: 0,5/-
E: 8,650/-
PB
8,950
D: 0,5
E: 8,450
HB
7,200

E: 7,200
Ominaisuus
0,200
D: 1,0
E: 0,800
16
105
Valta Onni
Turun Urheiluliitto Voimistelu
9,100
D: 1,0
E: 8,100
9,500
D: 0,50
E: 9,000
8,400
D: 0,00
E: 8,400
9,700
9,700/-
D: 0,5/-
E: 9,200/-
6,650
D: 0,20
E: 6,450
7,950
51,300
11,450
FX
9,100
D: 1,0
E: 8,100
PH
9,500
D: 0,5
E: 9,000
SR
8,400

E: 8,400
VT
9,700
9,700/-
D: 0,5/-
E: 9,200/-
PB
6,650
D: 0,2
E: 6,450
HB
7,950
D: 0,5
E: 7,450
Ominaisuus

17
2
Pesonen Tiitus
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,300
D: 0,5
E: 7,800
9,150
D: 1,50
E: 7,650
8,500
D: 0,00
E: 8,500
9,000
9,000/-
/-
E: 9,000/-
7,900
D: 0,00
E: 7,900
7,500
50,350
12,400
FX
8,300
D: 0,5
E: 7,800
PH
9,150
D: 1,5
E: 7,650
SR
8,500

E: 8,500
VT
9,000
9,000/-
D: -/-
E: 9,000/-
PB
7,900

E: 7,900
HB
7,500

E: 7,500
Ominaisuus

18
62
Tuikkala Rufus
Viipurin Reipas
8,250

E: 8,250
8,150

E: 8,150
9,250
D: 1,00
E: 8,250
9,150
9,150/-
/-
E: 9,150/-
8,000
D: 0,20
E: 7,800
7,450
50,250
12,500
FX
8,250

E: 8,250
PH
8,150

E: 8,150
SR
9,250
D: 1,0
E: 8,250
VT
9,150
9,150/-
D: -/-
E: 9,150/-
PB
8,000
D: 0,2
E: 7,800
HB
7,450
D: 0,5
E: 6,950
Ominaisuus

19
58
Kankaanpää Nuuti
Vaasan Telinetaiturit
8,150
D: 0,5
E: 7,650
9,300

E: 9,300
8,700
D: 0,00
E: 8,700
8,800
8,800/-
/-
E: 8,800/-
7,450
D: 0,00
E: 7,450
7,000
49,400
13,350
FX
8,150
D: 0,5
E: 7,650
PH
9,300

E: 9,300
SR
8,700

E: 8,700
VT
8,800
8,800/-
D: -/-
E: 8,800/-
PB
7,450

E: 7,450
HB
7,000

E: 7,000
Ominaisuus

20
103
Arola Rasmus
Turun Urheiluliitto Voimistelu
7,850

E: 7,850
8,650

E: 8,650
8,250
D: 0,00
E: 8,250
8,750
8,750/-
/-
E: 8,750/-
8,150
D: 0,20
E: 7,950
7,000
48,650
14,100
FX
7,850

E: 7,850
PH
8,650

E: 8,650
SR
8,250

E: 8,250
VT
8,750
8,750/-
D: -/-
E: 8,750/-
PB
8,150
D: 0,2
E: 7,950
HB
7,000

E: 7,000
Ominaisuus

21
5
Montell Tatu
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,500
D: 0,5
E: 8,000
7,800

E: 7,800
8,400
D: 0,00
E: 8,400
9,550
9,550/-
D: 0,5/-
E: 9,050/-
7,400
D: 0,00
E: 7,400
6,800
48,450
14,300
FX
8,500
D: 0,5
E: 8,000
PH
7,800

E: 7,800
SR
8,400

E: 8,400
VT
9,550
9,550/-
D: 0,5/-
E: 9,050/-
PB
7,400

E: 7,400
HB
6,800

E: 6,800
Ominaisuus

22
3
Stenbäck Elliot
Espoon Telinetaiturit
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Ominaisuus

22
8
Brofeldt Felix
Espoon Telinetaiturit
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Ominaisuus

22
6
Kurshed Haarun
Espoon Telinetaiturit
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Ominaisuus

22
4
Carranza Edgardo
Espoon Telinetaiturit
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Ominaisuus

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Iivanainen Eino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,7

9,150


10,850

2
1
Montell Arttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,7

9,050


10,750

0,100
3
109
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

0,5

8,900


9,400

1,450
4
60
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit

0,7

8,650


9,350

1,500
5
110
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,700


9,200

1,650
6
106
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

0,5

8,650


9,150

1,700
6
56
Judén Kenzo, Viipurin Reipas

1,0

8,150


9,150

1,700
8
105
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

1,0

8,100


9,100

1,750
9
108
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,500


9,000

1,850
9
55
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit

1,0

8,000


9,000

1,850
11
57
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,0

7,900


8,900

1,950
12
59
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,200


8,700

2,150
13
5
Montell Tatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

8,000


8,500

2,350
13
107
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

1,0

7,500


8,500

2,350
15
61
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit

1,0

7,400


8,400

2,450
16
2
Pesonen Tiitus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

7,800


8,300

2,550
17
62
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas


8,250


8,250

2,600
17
104
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

7,750


8,250

2,600
19
58
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit

0,5

7,650


8,150

2,700
20
7
Kerimaa Ville, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


8,000


8,000

2,850
21
103
Arola Rasmus, Turun Urheiluliitto Voimistelu


7,850


7,850

3,000
22
3
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit




22
4
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit




22
6
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit




22
8
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Iivanainen Eino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

9,300


10,800

2
109
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,0

9,350


10,350

0,450
2
57
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,850


10,350

0,450
4
106
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

0,5

9,450


9,950

0,850
5
1
Montell Arttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

9,350


9,850

0,950
6
108
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

9,250


9,750

1,050
7
104
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

9,100


9,600

1,200
7
56
Judén Kenzo, Viipurin Reipas

0,5

9,100


9,600

1,200
9
105
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

9,000


9,500

1,300
10
60
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit


9,450


9,450

1,350
10
55
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit

1,0

8,450


9,450

1,350
12
110
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,850


9,350

1,450
13
58
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


9,300


9,300

1,500
13
59
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit


9,300


9,300

1,500
15
107
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat


9,200


9,200

1,600
16
2
Pesonen Tiitus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

7,650


9,150

1,650
17
7
Kerimaa Ville, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


8,950


8,950

1,850
18
61
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit


8,900


8,900

1,900
19
103
Arola Rasmus, Turun Urheiluliitto Voimistelu


8,650


8,650

2,150
20
62
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas


8,150


8,150

2,650
21
5
Montell Tatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


7,800


7,800

3,000
22
3
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit




22
4
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit




22
6
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit




22
8
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Iivanainen Eino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

9,000


10,500

2
56
Judén Kenzo, Viipurin Reipas

1,5

8,600


10,100

0,400
3
106
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,0

9,000


10,000

0,500
4
109
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,0

8,750


9,750

0,750
5
7
Kerimaa Ville, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

8,100


9,600

0,900
6
1
Montell Arttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

9,000


9,500

1,000
7
104
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,800


9,300

1,200
8
110
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,750


9,250

1,250
8
61
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,750


9,250

1,250
8
62
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas

1,0

8,250


9,250

1,250
11
60
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit


9,000


9,000

1,500
11
55
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,500


9,000

1,500
13
107
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

0,5

8,350


8,850

1,650
13
108
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

8,350


8,850

1,650
15
58
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


8,700


8,700

1,800
16
59
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit


8,500


8,500

2,000
16
2
Pesonen Tiitus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


8,500


8,500

2,000
18
5
Montell Tatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


8,400


8,400

2,100
18
105
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu


8,400


8,400

2,100
20
57
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,250


8,250

2,250
20
103
Arola Rasmus, Turun Urheiluliitto Voimistelu


8,250


8,250

2,250
22
3
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit




22
4
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit




22
6
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit




22
8
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
56
Judén Kenzo, Viipurin Reipas


0,5


9,600




5,050
10,100

2
57
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,500




5,000
10,000

0,050
2
109
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,5


9,500




5,000
10,000

0,050
4
59
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit


0,2


9,750




4,975
9,950

0,075
4
106
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,5


9,450




4,975
9,950

0,075
6
55
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit


0,5


9,400




4,950
9,900

0,100
7
1
Montell Arttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


9,300




4,900
9,800

0,150
8
105
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu


0,5


9,200




4,850
9,700

0,200
9
60
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit


0,2


9,450




4,825
9,650

0,225
10
5
Montell Tatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


9,050




4,775
9,550

0,275
11
9
Iivanainen Eino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


9,000




4,750
9,500

0,300
12
108
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu





9,400




4,700
9,400

0,350
13
110
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu





9,350




4,675
9,350

0,375
13
107
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat


0,5


8,850




4,675
9,350

0,375
15
61
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit


0,5


8,800




4,650
9,300

0,400
16
62
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas





9,150




4,575
9,150

0,475
16
7
Kerimaa Ville, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


8,650




4,575
9,150

0,475
18
2
Pesonen Tiitus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto





9,000




4,500
9,000

0,550
19
104
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu





8,900




4,450
8,900

0,600
20
58
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit





8,800




4,400
8,800

0,650
21
103
Arola Rasmus, Turun Urheiluliitto Voimistelu





8,750




4,375
8,750

0,675
22
3
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit










22
4
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit










22
6
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit










22
8
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit










Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Montell Arttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,0

9,050


10,050

2
9
Iivanainen Eino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,7

9,150


9,850

0,200
3
109
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

0,5

9,100


9,600

0,450
4
55
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit

0,7

8,700


9,400

0,650
5
60
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit

0,7

8,350


9,050

1,000
6
7
Kerimaa Ville, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

8,450


8,950

1,100
7
106
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

0,7

8,150


8,850

1,200
8
56
Judén Kenzo, Viipurin Reipas


8,800


8,800

1,250
9
104
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,2

8,150


8,350

1,700
10
57
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,300


8,300

1,750
11
103
Arola Rasmus, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,2

7,950


8,150

1,900
12
59
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit


8,100


8,100

1,950
13
62
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas

0,2

7,800


8,000

2,050
14
2
Pesonen Tiitus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


7,900


7,900

2,150
14
108
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,2

7,700


7,900

2,150
16
110
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu


7,800


7,800

2,250
17
58
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


7,450


7,450

2,600
18
5
Montell Tatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


7,400


7,400

2,650
19
61
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit


7,100


7,100

2,950
20
107
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat


7,000


7,000

3,050
21
105
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,2

6,450


6,650

3,400
22
3
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit




22
4
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit




22
6
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit




22
8
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
106
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,5

9,100


10,600

2
9
Iivanainen Eino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,0

9,450


10,450

0,150
3
109
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,0

8,850


9,850

0,750
4
107
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

1,0

8,750


9,750

0,850
5
1
Montell Arttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

9,150


9,650

0,950
6
55
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit

1,0

8,600


9,600

1,000
7
61
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,600


9,100

1,500
8
60
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit

0,5

8,000


8,500

2,100
9
110
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu


8,350


8,350

2,250
10
108
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

7,700


8,200

2,400
11
104
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu


8,000


8,000

2,600
12
105
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu

0,5

7,450


7,950

2,650
13
56
Judén Kenzo, Viipurin Reipas

0,5

7,400


7,900

2,700
14
57
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

7,350


7,850

2,750
15
59
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit


7,600


7,600

3,000
16
2
Pesonen Tiitus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


7,500


7,500

3,100
17
62
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas

0,5

6,950


7,450

3,150
18
7
Kerimaa Ville, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


7,200


7,200

3,400
19
58
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit


7,000


7,000

3,600
19
103
Arola Rasmus, Turun Urheiluliitto Voimistelu


7,000


7,000

3,600
21
5
Montell Tatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


6,800


6,800

3,800
22
3
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit




22
4
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit




22
6
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit




22
8
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
9
Iivanainen Eino, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

0,700


0,800

2
109
Sipilä Rasmus, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,0

0,300


0,700

0,100
3
7
Kerimaa Ville, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,0

0,800


0,200

0,600
4
107
Tikkanen Elias, Kotkan Telinevoimistelijat

1,0

0,900


0,100

0,700
5
1
Montell Arttu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




5
106
Koski Emil, Voimisteluseura Helsinki VSH




5
55
Saarinen Elias, Vaasan Telinetaiturit




5
56
Judén Kenzo, Viipurin Reipas




5
60
Ekholm Axel, Vaasan Telinetaiturit




5
57
Patrikainen Eero, Jyväskylän Voimistelijat-79




5
110
Virko Oliver, Turun Urheiluliitto Voimistelu




5
108
Rönnholm Hugo, Turun Urheiluliitto Voimistelu




5
104
Friman Emil, Turun Urheiluliitto Voimistelu




5
59
Hyväkkä Eino, Vaasan Telinetaiturit




5
61
Aspfors Samu, Vaasan Telinetaiturit




5
105
Valta Onni, Turun Urheiluliitto Voimistelu




5
2
Pesonen Tiitus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




5
62
Tuikkala Rufus, Viipurin Reipas




5
58
Kankaanpää Nuuti, Vaasan Telinetaiturit




5
103
Arola Rasmus, Turun Urheiluliitto Voimistelu




5
5
Montell Tatu, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




5
3
Stenbäck Elliot, Espoon Telinetaiturit




5
8
Brofeldt Felix, Espoon Telinetaiturit




5
6
Kurshed Haarun, Espoon Telinetaiturit




5
4
Carranza Edgardo, Espoon Telinetaiturit





Last Update: 20.6.2024 20.44.38
SX
SM
MD
XL
XXL