Back 

Miesten telinevoimistelun SM-kilpailut & JunnuGym V & Stara, Tampere Ikurin Liikuntahalli, Tampere, 2022-09-30

1 lk Eliitti 1 lk Kilpa 2 lk Eliitti 2 lk Kilpa 3 lk kilpa 4 lk Eliitti 4 lk Kilpa 5 lk nuoremmat 5 lk vanhemmat Miesten SM-finaalit Miesten SM-kisat 6-ottelu 1 lk joukkue 2 lk joukkue 3 luokka joukkue 4 luokka joukkue 5 luokka joukkue SM joukkuekilpailu
1 lk Kilpa
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hevonen
Renkaat
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Ominaisuus
Yhteensä
Erotus
1
81
Sepäntalo Aatos
HIFK Gymnastics
10,000
D: 1,5
E: 8,500
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
10,550
D: 1,50
E: 9,050
9,850
0,650
D: 1,000
E: 0,350
40,950
FX
10,000
D: 1,5
E: 8,500
PH

SR

VT
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
PB
10,550
D: 1,5
E: 9,050
HB
9,850
D: 1,0
E: 8,850
Ominaisuus
0,650
D: 1,0
E: 0,350
2
185
Rytioja Eelis
Voimisteluseura Helsinki VSH
10,350
D: 1,5
E: 8,850
10,100
10,100/-
D: 0,5/-
E: 9,600/-
9,000
D: 0,00
E: 9,000
10,200
0,350
D: 1,000
E: 0,650
40,000
0,950
FX
10,350
D: 1,5
E: 8,850
PH

SR

VT
10,100
10,100/-
D: 0,5/-
E: 9,600/-
PB
9,000

E: 9,000
HB
10,200
D: 1,5
E: 8,700
Ominaisuus
0,350
D: 1,0
E: 0,650
3
187
Lämsä Miio
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,650
D: 1,5
E: 8,150
10,100
10,100/-
D: 0,5/-
E: 9,600/-
9,800
D: 1,20
E: 8,600
10,100
39,650
1,300
FX
9,650
D: 1,5
E: 8,150
PH

SR

VT
10,100
10,100/-
D: 0,5/-
E: 9,600/-
PB
9,800
D: 1,2
E: 8,600
HB
10,100
D: 1,5
E: 8,600
Ominaisuus

4
139
Parhiala Max
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,500
D: 1,7
E: 7,800
10,000
10,000/-
D: 0,5/-
E: 9,500/-
9,800
D: 0,20
E: 9,600
9,250
38,550
2,400
FX
9,500
D: 1,7
E: 7,800
PH

SR

VT
10,000
10,000/-
D: 0,5/-
E: 9,500/-
PB
9,800
D: 0,2
E: 9,600
HB
9,250
D: 0,5
E: 8,750
Ominaisuus

5
75
Nikiforow Robin
HIFK Gymnastics
10,200
D: 1,5
E: 8,700
10,100
10,100/-
D: 0,5/-
E: 9,600/-
8,750
D: 0,50
E: 8,250
8,900
0,300
D: 1,000
E: 0,700
38,250
2,700
FX
10,200
D: 1,5
E: 8,700
PH

SR

VT
10,100
10,100/-
D: 0,5/-
E: 9,600/-
PB
8,750
D: 0,5
E: 8,250
HB
8,900
D: 0,5
E: 8,400
Ominaisuus
0,300
D: 1,0
E: 0,700
6
76
Ståhlberg Asla
HIFK Gymnastics
9,700
D: 1,5
E: 8,200
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
9,400
D: 0,50
E: 8,900
9,150
38,150
2,800
FX
9,700
D: 1,5
E: 8,200
PH

SR

VT
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
PB
9,400
D: 0,5
E: 8,900
HB
9,150
D: 0,5
E: 8,650
Ominaisuus

7
148
Laitila Jarkko
Jyväskylän Voimistelijat-79
10,000
D: 1,5
E: 8,500
10,400
10,400/-
D: 0,7/-
E: 9,700/-
8,700
D: 0,00
E: 8,700
8,900
38,000
2,950
FX
10,000
D: 1,5
E: 8,500
PH

SR

VT
10,400
10,400/-
D: 0,7/-
E: 9,700/-
PB
8,700

E: 8,700
HB
8,900

E: 8,900
Ominaisuus

8
144
Tuikkala Filip
Viipurin Reipas
10,100
D: 1,5
E: 8,600
10,200
10,200/-
D: 0,7/-
E: 9,500/-
9,050
D: 0,50
E: 8,550
8,250
37,600
3,350
FX
10,100
D: 1,5
E: 8,600
PH

SR

VT
10,200
10,200/-
D: 0,7/-
E: 9,500/-
PB
9,050
D: 0,5
E: 8,550
HB
8,250
D: 0,5
E: 7,750
Ominaisuus

9
2
Hyvönen Alvar
Tampereen Sisu
9,800
D: 1,5
E: 8,300
10,100
10,100/-
D: 0,7/-
E: 9,400/-
9,450
D: 0,20
E: 9,250
8,200
37,550
3,400
FX
9,800
D: 1,5
E: 8,300
PH

SR

VT
10,100
10,100/-
D: 0,7/-
E: 9,400/-
PB
9,450
D: 0,2
E: 9,250
HB
8,200

E: 8,200
Ominaisuus

10
73
Peltokallio Samuel
HIFK Gymnastics
9,750
D: 1,5
E: 8,250
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
8,850
D: 0,50
E: 8,350
8,750
0,300
D: 1,000
E: 0,700
37,450
3,500
FX
9,750
D: 1,5
E: 8,250
PH

SR

VT
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
PB
8,850
D: 0,5
E: 8,350
HB
8,750
D: 0,5
E: 8,250
Ominaisuus
0,300
D: 1,0
E: 0,700
11
8
Järvi Kaapo
Tampereen Sisu
9,000
D: 1,5
E: 7,500
10,300
10,300/-
D: 0,7/-
E: 9,600/-
9,350
D: 0,20
E: 9,150
8,700
37,350
3,600
FX
9,000
D: 1,5
E: 7,500
PH

SR

VT
10,300
10,300/-
D: 0,7/-
E: 9,600/-
PB
9,350
D: 0,2
E: 9,150
HB
8,700
D: 0,5
E: 8,200
Ominaisuus

11
190
Isojoki Lukas
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
9,600
D: 1,5
E: 8,100
9,300
9,300/-
D: 0,5/-
E: 8,800/-
9,500
D: 1,20
E: 8,300
8,950
37,350
3,600
FX
9,600
D: 1,5
E: 8,100
PH

SR

VT
9,300
9,300/-
D: 0,5/-
E: 8,800/-
PB
9,500
D: 1,2
E: 8,300
HB
8,950
D: 0,5
E: 8,450
Ominaisuus

13
143
Laitila Tuukka
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,600
D: 1,5
E: 8,100
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
9,050
D: 0,20
E: 8,850
8,750
37,300
3,650
FX
9,600
D: 1,5
E: 8,100
PH

SR

VT
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
PB
9,050
D: 0,2
E: 8,850
HB
8,750
D: 0,5
E: 8,250
Ominaisuus

13
142
Mensio Aapo
Kuopion Voimistelu-Veikot
9,650
D: 1,5
E: 8,150
8,900
8,900/-
D: 0,5/-
E: 8,400/-
9,750
D: 0,70
E: 9,050
9,000
37,300
3,650
FX
9,650
D: 1,5
E: 8,150
PH

SR

VT
8,900
8,900/-
D: 0,5/-
E: 8,400/-
PB
9,750
D: 0,7
E: 9,050
HB
9,000
D: 0,5
E: 8,500
Ominaisuus

15
183
Kulluvaara Viljo
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
10,000
D: 1,5
E: 8,500
10,000
10,000/-
D: 0,5/-
E: 9,500/-
8,650
D: 0,20
E: 8,450
8,500
37,150
3,800
FX
10,000
D: 1,5
E: 8,500
PH

SR

VT
10,000
10,000/-
D: 0,5/-
E: 9,500/-
PB
8,650
D: 0,2
E: 8,450
HB
8,500
D: 0,5
E: 8,000
Ominaisuus

16
188
Turppo Sisu
Kotkan Telinevoimistelijat
9,800
D: 1,5
E: 8,300
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
8,900
D: 0,20
E: 8,700
8,300
36,900
4,050
FX
9,800
D: 1,5
E: 8,300
PH

SR

VT
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
PB
8,900
D: 0,2
E: 8,700
HB
8,300

E: 8,300
Ominaisuus

16
12
Kukkala Roni
Tampereen Sisu
10,100
D: 1,5
E: 8,600
8,900
8,900/-
D: 0,5/-
E: 8,400/-
9,400
D: 0,70
E: 8,700
8,200
0,300
D: 1,000
E: 0,700
36,900
4,050
FX
10,100
D: 1,5
E: 8,600
PH

SR

VT
8,900
8,900/-
D: 0,5/-
E: 8,400/-
PB
9,400
D: 0,7
E: 8,700
HB
8,200
D: 0,5
E: 7,700
Ominaisuus
0,300
D: 1,0
E: 0,700
18
140
Latonummi Aaretti
Viipurin Reipas
9,750
D: 1,5
E: 8,250
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
9,050
D: 0,50
E: 8,550
8,050
36,750
4,200
FX
9,750
D: 1,5
E: 8,250
PH

SR

VT
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
PB
9,050
D: 0,5
E: 8,550
HB
8,050
D: 0,5
E: 7,550
Ominaisuus

19
9
Valkama Valtteri
Tampereen Sisu
9,900
D: 1,5
E: 8,400
9,700
9,700/-
D: 0,5/-
E: 9,200/-
9,050
D: 0,20
E: 8,850
7,850
0,100
D: 1,000
E: 0,900
36,600
4,350
FX
9,900
D: 1,5
E: 8,400
PH

SR

VT
9,700
9,700/-
D: 0,5/-
E: 9,200/-
PB
9,050
D: 0,2
E: 8,850
HB
7,850
D: 0,5
E: 7,350
Ominaisuus
0,100
D: 1,0
E: 0,900
19
80
Koskimies Gabriel
Espoon Telinetaiturit
10,350
D: 1,7
E: 8,650
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
7,950
D: 0,00
E: 7,950
8,500
36,600
4,350
FX
10,350
D: 1,7
E: 8,650
PH

SR

VT
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
PB
7,950

E: 7,950
HB
8,500
D: 0,5
E: 8,000
Ominaisuus

21
192
Laaksonen Otto
Voimisteluseura Helsinki VSH
9,750
D: 1,5
E: 8,250
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
8,300
D: 0,00
E: 8,300
8,700
36,550
4,400
FX
9,750
D: 1,5
E: 8,250
PH

SR

VT
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
PB
8,300

E: 8,300
HB
8,700
D: 0,5
E: 8,200
Ominaisuus

22
74
Hoshi Kyotaro
HIFK Gymnastics
9,650
D: 1,0
E: 8,650
9,600
9,600/-
D: 0,2/-
E: 9,400/-
9,150
D: 0,00
E: 9,150
8,000
36,400
4,550
FX
9,650
D: 1,0
E: 8,650
PH

SR

VT
9,600
9,600/-
D: 0,2/-
E: 9,400/-
PB
9,150

E: 9,150
HB
8,000

E: 8,000
Ominaisuus

23
5
Porspakka Petrus
Tampereen Sisu
10,300
D: 1,5
E: 8,800
10,000
10,000/-
D: 0,5/-
E: 9,500/-
8,700
D: 0,20
E: 8,500
7,100
36,100
4,850
FX
10,300
D: 1,5
E: 8,800
PH

SR

VT
10,000
10,000/-
D: 0,5/-
E: 9,500/-
PB
8,700
D: 0,2
E: 8,500
HB
7,100

E: 7,100
Ominaisuus

24
4
Keitaanniemi Sampo
Tampereen Sisu
9,400
D: 1,5
E: 7,900
9,600
9,600/-
D: 0,5/-
E: 9,100/-
8,950
D: 0,20
E: 8,750
8,000
35,950
5,000
FX
9,400
D: 1,5
E: 7,900
PH

SR

VT
9,600
9,600/-
D: 0,5/-
E: 9,100/-
PB
8,950
D: 0,2
E: 8,750
HB
8,000

E: 8,000
Ominaisuus

25
191
Lämsä Myrsky
Kotkan Telinevoimistelijat
9,750
D: 1,5
E: 8,250
10,000
10,000/-
D: 0,5/-
E: 9,500/-
7,900
D: 0,50
E: 7,400
8,000
35,650
5,300
FX
9,750
D: 1,5
E: 8,250
PH

SR

VT
10,000
10,000/-
D: 0,5/-
E: 9,500/-
PB
7,900
D: 0,5
E: 7,400
HB
8,000

E: 8,000
Ominaisuus

26
145
Mustikkamaa Ilari
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,500
D: 1,5
E: 8,000
8,900
8,900/-
D: 0,5/-
E: 8,400/-
9,200
D: 0,20
E: 9,000
8,000
35,600
5,350
FX
9,500
D: 1,5
E: 8,000
PH

SR

VT
8,900
8,900/-
D: 0,5/-
E: 8,400/-
PB
9,200
D: 0,2
E: 9,000
HB
8,000

E: 8,000
Ominaisuus

27
79
Salminen Kosmo
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9,300
D: 1,0
E: 8,300
9,600
9,600/-
D: 0,2/-
E: 9,400/-
9,100
D: 0,20
E: 8,900
7,500
35,500
5,450
FX
9,300
D: 1,0
E: 8,300
PH

SR

VT
9,600
9,600/-
D: 0,2/-
E: 9,400/-
PB
9,100
D: 0,2
E: 8,900
HB
7,500

E: 7,500
Ominaisuus

28
146
Kokkonen Helmeri
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,300
D: 1,5
E: 7,800
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
8,750
D: 0,00
E: 8,750
7,500
0,050
D: 0,500
E: 0,450
35,400
5,550
FX
9,300
D: 1,5
E: 7,800
PH

SR

VT
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
PB
8,750

E: 8,750
HB
7,500

E: 7,500
Ominaisuus
0,050
D: 0,5
E: 0,450
29
83
Katelia Kian
HIFK Gymnastics
9,500
D: 1,5
E: 8,000
9,600
9,600/-
D: 0,5/-
E: 9,100/-
8,250
D: 0,00
E: 8,250
7,900
35,250
5,700
FX
9,500
D: 1,5
E: 8,000
PH

SR

VT
9,600
9,600/-
D: 0,5/-
E: 9,100/-
PB
8,250

E: 8,250
HB
7,900

E: 7,900
Ominaisuus

29
149
Leppävuori Sisu
Jyväskylän Voimistelijat-79
9,450
D: 1,5
E: 7,950
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
8,600
D: 0,20
E: 8,400
7,200
0,200
D: 0,500
E: 0,300
35,250
5,700
FX
9,450
D: 1,5
E: 7,950
PH

SR

VT
9,800
9,800/-
D: 0,5/-
E: 9,300/-
PB
8,600
D: 0,2
E: 8,400
HB
7,200

E: 7,200
Ominaisuus
0,200
D: 0,5
E: 0,300
31
77
Hellstén Tobias
Helsingfors Gymnastikklubb HGK
9,400
D: 1,5
E: 7,900
9,500
9,500/-
D: 0,5/-
E: 9,000/-
8,450
D: 0,00
E: 8,450
7,850
35,200
5,750
FX
9,400
D: 1,5
E: 7,900
PH

SR

VT
9,500
9,500/-
D: 0,5/-
E: 9,000/-
PB
8,450

E: 8,450
HB
7,850

E: 7,850
Ominaisuus

32
147
Keizer Matias
Viipurin Reipas
9,000
D: 1,5
E: 7,500
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
8,450
D: 0,00
E: 8,450
7,800
35,150
5,800
FX
9,000
D: 1,5
E: 7,500
PH

SR

VT
9,900
9,900/-
D: 0,5/-
E: 9,400/-
PB
8,450

E: 8,450
HB
7,800
D: 0,5
E: 7,300
Ominaisuus

33
78
Jesmantsik Jan
HIFK Gymnastics
9,000
D: 1,5
E: 7,500
9,200
9,200/-
D: 0,5/-
E: 8,700/-
9,000
D: 0,00
E: 9,000
7,750
34,950
6,000
FX
9,000
D: 1,5
E: 7,500
PH

SR

VT
9,200
9,200/-
D: 0,5/-
E: 8,700/-
PB
9,000

E: 9,000
HB
7,750

E: 7,750
Ominaisuus

34
82
Kokko Aaro
HIFK Gymnastics
9,250
D: 1,0
E: 8,250
9,200
9,200/-
/-
E: 9,200/-
8,100
D: 0,00
E: 8,100
8,150
0,050
D: 0,500
E: 0,450
34,750
6,200
FX
9,250
D: 1,0
E: 8,250
PH

SR

VT
9,200
9,200/-
D: -/-
E: 9,200/-
PB
8,100

E: 8,100
HB
8,150

E: 8,150
Ominaisuus
0,050
D: 0,5
E: 0,450
35
193
Tuomikoski Otso
Voimisteluseura Helsinki VSH
8,400
D: 1,5
E: 6,900
9,400
9,400/-
D: 0,5/-
E: 8,900/-
8,800
D: 0,70
E: 8,100
7,650
34,250
6,700
FX
8,400
D: 1,5
E: 6,900
PH

SR

VT
9,400
9,400/-
D: 0,5/-
E: 8,900/-
PB
8,800
D: 0,7
E: 8,100
HB
7,650

E: 7,650
Ominaisuus

36
7
Ayari Julius
Tampereen Sisu
9,450
D: 1,0
E: 8,450
9,000
9,000/-
D: 0,5/-
E: 8,500/-
8,350
D: 0,00
E: 8,350
7,300
34,100
6,850
FX
9,450
D: 1,0
E: 8,450
PH

SR

VT
9,000
9,000/-
D: 0,5/-
E: 8,500/-
PB
8,350

E: 8,350
HB
7,300

E: 7,300
Ominaisuus

36
189
Koivumäki Elias
Tampereen Voimistelijat
9,600
D: 1,5
E: 8,100
9,700
9,700/-
D: 0,5/-
E: 9,200/-
8,300
D: 0,00
E: 8,300
6,500
34,100
6,850
FX
9,600
D: 1,5
E: 8,100
PH

SR

VT
9,700
9,700/-
D: 0,5/-
E: 9,200/-
PB
8,300

E: 8,300
HB
6,500

E: 6,500
Ominaisuus

38
186
Lämsä Luka
Kotkan Telinevoimistelijat
9,200
D: 1,5
E: 7,700
10,000
10,000/-
D: 0,5/-
E: 9,500/-
7,700
D: 0,00
E: 7,700
6,500
33,400
7,550
FX
9,200
D: 1,5
E: 7,700
PH

SR

VT
10,000
10,000/-
D: 0,5/-
E: 9,500/-
PB
7,700

E: 7,700
HB
6,500

E: 6,500
Ominaisuus

39
3
Peltonen Otto
Tampereen Sisu
8,300
D: 0,5
E: 7,800
8,200
8,200/-
/-
E: 8,200/-
8,800
D: 0,20
E: 8,600
7,700
33,000
7,950
FX
8,300
D: 0,5
E: 7,800
PH

SR

VT
8,200
8,200/-
D: -/-
E: 8,200/-
PB
8,800
D: 0,2
E: 8,600
HB
7,700

E: 7,700
Ominaisuus

40
10
Kähärä Ronny
Tampereen Sisu
9,150
D: 1,0
E: 8,150
8,100
8,100/-
/-
E: 8,100/-
8,800
D: 0,20
E: 8,600
6,850
32,900
8,050
FX
9,150
D: 1,0
E: 8,150
PH

SR

VT
8,100
8,100/-
D: -/-
E: 8,100/-
PB
8,800
D: 0,2
E: 8,600
HB
6,850

E: 6,850
Ominaisuus

41
1
Mattila Toivo
Tampereen Sisu
9,350
D: 1,0
E: 8,350
8,800
8,800/-
D: 0,5/-
E: 8,300/-
7,300
D: 0,00
E: 7,300
7,200
32,650
8,300
FX
9,350
D: 1,0
E: 8,350
PH

SR

VT
8,800
8,800/-
D: 0,5/-
E: 8,300/-
PB
7,300

E: 7,300
HB
7,200

E: 7,200
Ominaisuus

42
11
Rytkönen Dakota
Tampereen Sisu
8,400
D: 0,5
E: 7,900
8,200
8,200/-
/-
E: 8,200/-
8,700
D: 0,00
E: 8,700
6,900
32,200
8,750
FX
8,400
D: 0,5
E: 7,900
PH

SR

VT
8,200
8,200/-
D: -/-
E: 8,200/-
PB
8,700

E: 8,700
HB
6,900

E: 6,900
Ominaisuus

43
6
Lervik Max
Tampereen Sisu
8,800
D: 0,5
E: 8,300
9,100
9,100/-
/-
E: 9,100/-
8,200
D: 0,20
E: 8,000
5,800
31,900
9,050
FX
8,800
D: 0,5
E: 8,300
PH

SR

VT
9,100
9,100/-
D: -/-
E: 9,100/-
PB
8,200
D: 0,2
E: 8,000
HB
5,800

E: 5,800
Ominaisuus

44
184
Hyvärinen Rasmus
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
8,700
D: 1,5
E: 7,200
8,700
8,700/-
D: 0,5/-
E: 8,200/-
7,100
D: 0,00
E: 7,100
5,000
29,500
11,450
FX
8,700
D: 1,5
E: 7,200
PH

SR

VT
8,700
8,700/-
D: 0,5/-
E: 8,200/-
PB
7,100

E: 7,100
HB
5,000

E: 5,000
Ominaisuus

45
141
Kananen Evert
Jyväskylän Voimistelijat-79
40,950
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Ominaisuus

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
185
Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,5

8,850


10,350

1
80
Koskimies Gabriel, Espoon Telinetaiturit

1,7

8,650


10,350

3
5
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu

1,5

8,800


10,300

0,050
4
75
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics

1,5

8,700


10,200

0,150
5
144
Tuikkala Filip, Viipurin Reipas

1,5

8,600


10,100

0,250
5
12
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

1,5

8,600


10,100

0,250
7
81
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics

1,5

8,500


10,000

0,350
7
183
Kulluvaara Viljo, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

8,500


10,000

0,350
7
148
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,500


10,000

0,350
10
9
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu

1,5

8,400


9,900

0,450
11
188
Turppo Sisu, Kotkan Telinevoimistelijat

1,5

8,300


9,800

0,550
11
2
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu

1,5

8,300


9,800

0,550
13
73
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics

1,5

8,250


9,750

0,600
13
191
Lämsä Myrsky, Kotkan Telinevoimistelijat

1,5

8,250


9,750

0,600
13
192
Laaksonen Otto, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,5

8,250


9,750

0,600
13
140
Latonummi Aaretti, Viipurin Reipas

1,5

8,250


9,750

0,600
17
76
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics

1,5

8,200


9,700

0,650
18
74
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics

1,0

8,650


9,650

0,700
18
187
Lämsä Miio, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

8,150


9,650

0,700
18
142
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot

1,5

8,150


9,650

0,700
21
190
Isojoki Lukas, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

8,100


9,600

0,750
21
143
Laitila Tuukka, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,100


9,600

0,750
21
189
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat

1,5

8,100


9,600

0,750
24
83
Katelia Kian, HIFK Gymnastics

1,5

8,000


9,500

0,850
24
145
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

8,000


9,500

0,850
24
139
Parhiala Max, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,7

7,800


9,500

0,850
27
7
Ayari Julius, Tampereen Sisu

1,0

8,450


9,450

0,900
27
149
Leppävuori Sisu, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

7,950


9,450

0,900
29
77
Hellstén Tobias, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

1,5

7,900


9,400

0,950
29
4
Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu

1,5

7,900


9,400

0,950
31
1
Mattila Toivo, Tampereen Sisu

1,0

8,350


9,350

1,000
32
79
Salminen Kosmo, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

1,0

8,300


9,300

1,050
32
146
Kokkonen Helmeri, Jyväskylän Voimistelijat-79

1,5

7,800


9,300

1,050
34
82
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics

1,0

8,250


9,250

1,100
35
186
Lämsä Luka, Kotkan Telinevoimistelijat

1,5

7,700


9,200

1,150
36
10
Kähärä Ronny, Tampereen Sisu

1,0

8,150


9,150

1,200
37
8
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu

1,5

7,500


9,000

1,350
37
147
Keizer Matias, Viipurin Reipas

1,5

7,500


9,000

1,350
37
78
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics

1,5

7,500


9,000

1,350
40
6
Lervik Max, Tampereen Sisu

0,5

8,300


8,800

1,550
41
184
Hyvärinen Rasmus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

7,200


8,700

1,650
42
11
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu

0,5

7,900


8,400

1,950
42
193
Tuomikoski Otso, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,5

6,900


8,400

1,950
44
3
Peltonen Otto, Tampereen Sisu

0,5

7,800


8,300

2,050
45
141
Kananen Evert, Jyväskylän Voimistelijat-79




10,350
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
73
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics




183
Kulluvaara Viljo, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




1
Mattila Toivo, Tampereen Sisu




2
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu




74
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics




184
Hyvärinen Rasmus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




185
Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH




75
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics




3
Peltonen Otto, Tampereen Sisu




76
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics




4
Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu




186
Lämsä Luka, Kotkan Telinevoimistelijat




187
Lämsä Miio, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




5
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu




77
Hellstén Tobias, Helsingfors Gymnastikklubb HGK




188
Turppo Sisu, Kotkan Telinevoimistelijat




78
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics




6
Lervik Max, Tampereen Sisu




79
Salminen Kosmo, Helsingfors Gymnastikklubb HGK




7
Ayari Julius, Tampereen Sisu




189
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat




8
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu




190
Isojoki Lukas, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




80
Koskimies Gabriel, Espoon Telinetaiturit




81
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics




9
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu




191
Lämsä Myrsky, Kotkan Telinevoimistelijat




192
Laaksonen Otto, Voimisteluseura Helsinki VSH




82
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics




10
Kähärä Ronny, Tampereen Sisu




83
Katelia Kian, HIFK Gymnastics




193
Tuomikoski Otso, Voimisteluseura Helsinki VSH




11
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu




12
Kukkala Roni, Tampereen Sisu




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
73
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics




183
Kulluvaara Viljo, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




1
Mattila Toivo, Tampereen Sisu




2
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu




74
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics




184
Hyvärinen Rasmus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




185
Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH




75
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics




3
Peltonen Otto, Tampereen Sisu




76
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics




4
Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu




186
Lämsä Luka, Kotkan Telinevoimistelijat




187
Lämsä Miio, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




5
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu




77
Hellstén Tobias, Helsingfors Gymnastikklubb HGK




188
Turppo Sisu, Kotkan Telinevoimistelijat




78
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics




6
Lervik Max, Tampereen Sisu




79
Salminen Kosmo, Helsingfors Gymnastikklubb HGK




7
Ayari Julius, Tampereen Sisu




189
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat




8
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu




190
Isojoki Lukas, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




80
Koskimies Gabriel, Espoon Telinetaiturit




81
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics




9
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu




191
Lämsä Myrsky, Kotkan Telinevoimistelijat




192
Laaksonen Otto, Voimisteluseura Helsinki VSH




82
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics




10
Kähärä Ronny, Tampereen Sisu




83
Katelia Kian, HIFK Gymnastics




193
Tuomikoski Otso, Voimisteluseura Helsinki VSH




11
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu




12
Kukkala Roni, Tampereen Sisu




Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
148
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,7


9,700




5,200
10,400

2
8
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu


0,7


9,600




5,150
10,300

0,050
3
144
Tuikkala Filip, Viipurin Reipas


0,7


9,500




5,100
10,200

0,100
4
185
Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,5


9,600




5,050
10,100

0,150
4
187
Lämsä Miio, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


9,600




5,050
10,100

0,150
4
75
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics


0,5


9,600




5,050
10,100

0,150
4
2
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu


0,7


9,400




5,050
10,100

0,150
8
183
Kulluvaara Viljo, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


9,500




5,000
10,000

0,200
8
191
Lämsä Myrsky, Kotkan Telinevoimistelijat


0,5


9,500




5,000
10,000

0,200
8
186
Lämsä Luka, Kotkan Telinevoimistelijat


0,5


9,500




5,000
10,000

0,200
8
139
Parhiala Max, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,500




5,000
10,000

0,200
8
5
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu


0,5


9,500




5,000
10,000

0,200
13
147
Keizer Matias, Viipurin Reipas


0,5


9,400




4,950
9,900

0,250
13
140
Latonummi Aaretti, Viipurin Reipas


0,5


9,400




4,950
9,900

0,250
13
76
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics


0,5


9,400




4,950
9,900

0,250
13
81
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics


0,5


9,400




4,950
9,900

0,250
13
143
Laitila Tuukka, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,400




4,950
9,900

0,250
13
188
Turppo Sisu, Kotkan Telinevoimistelijat


0,5


9,400




4,950
9,900

0,250
19
73
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics


0,5


9,300




4,900
9,800

0,300
19
149
Leppävuori Sisu, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,300




4,900
9,800

0,300
19
192
Laaksonen Otto, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,5


9,300




4,900
9,800

0,300
19
146
Kokkonen Helmeri, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


9,300




4,900
9,800

0,300
19
80
Koskimies Gabriel, Espoon Telinetaiturit


0,5


9,300




4,900
9,800

0,300
24
9
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu


0,5


9,200




4,850
9,700

0,350
24
189
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat


0,5


9,200




4,850
9,700

0,350
26
74
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics


0,2


9,400




4,800
9,600

0,400
26
79
Salminen Kosmo, Helsingfors Gymnastikklubb HGK


0,2


9,400




4,800
9,600

0,400
26
83
Katelia Kian, HIFK Gymnastics


0,5


9,100




4,800
9,600

0,400
26
4
Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu


0,5


9,100




4,800
9,600

0,400
30
77
Hellstén Tobias, Helsingfors Gymnastikklubb HGK


0,5


9,000




4,750
9,500

0,450
31
193
Tuomikoski Otso, Voimisteluseura Helsinki VSH


0,5


8,900




4,700
9,400

0,500
32
190
Isojoki Lukas, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


8,800




4,650
9,300

0,550
33
82
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics





9,200




4,600
9,200

0,600
33
78
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics


0,5


8,700




4,600
9,200

0,600
35
6
Lervik Max, Tampereen Sisu





9,100




4,550
9,100

0,650
36
7
Ayari Julius, Tampereen Sisu


0,5


8,500




4,500
9,000

0,700
37
142
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot


0,5


8,400




4,450
8,900

0,750
37
12
Kukkala Roni, Tampereen Sisu


0,5


8,400




4,450
8,900

0,750
37
145
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79


0,5


8,400




4,450
8,900

0,750
40
1
Mattila Toivo, Tampereen Sisu


0,5


8,300




4,400
8,800

0,800
41
184
Hyvärinen Rasmus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


0,5


8,200




4,350
8,700

0,850
42
3
Peltonen Otto, Tampereen Sisu





8,200




4,100
8,200

1,100
42
11
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu





8,200




4,100
8,200

1,100
44
10
Kähärä Ronny, Tampereen Sisu





8,100




4,050
8,100

1,150
45
141
Kananen Evert, Jyväskylän Voimistelijat-79










5,200
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
81
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics

1,5

9,050


10,550

2
139
Parhiala Max, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,2

9,600


9,800

0,750
2
187
Lämsä Miio, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,2

8,600


9,800

0,750
4
142
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot

0,7

9,050


9,750

0,800
5
190
Isojoki Lukas, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,2

8,300


9,500

1,050
6
2
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu

0,2

9,250


9,450

1,100
7
76
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics

0,5

8,900


9,400

1,150
7
12
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

0,7

8,700


9,400

1,150
9
8
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu

0,2

9,150


9,350

1,200
10
145
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,2

9,000


9,200

1,350
11
74
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics


9,150


9,150

1,400
12
79
Salminen Kosmo, Helsingfors Gymnastikklubb HGK

0,2

8,900


9,100

1,450
13
143
Laitila Tuukka, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,2

8,850


9,050

1,500
13
9
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu

0,2

8,850


9,050

1,500
13
144
Tuikkala Filip, Viipurin Reipas

0,5

8,550


9,050

1,500
13
140
Latonummi Aaretti, Viipurin Reipas

0,5

8,550


9,050

1,500
17
185
Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH


9,000


9,000

1,550
17
78
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics


9,000


9,000

1,550
19
4
Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu

0,2

8,750


8,950

1,600
20
188
Turppo Sisu, Kotkan Telinevoimistelijat

0,2

8,700


8,900

1,650
21
73
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics

0,5

8,350


8,850

1,700
22
10
Kähärä Ronny, Tampereen Sisu

0,2

8,600


8,800

1,750
22
3
Peltonen Otto, Tampereen Sisu

0,2

8,600


8,800

1,750
22
193
Tuomikoski Otso, Voimisteluseura Helsinki VSH

0,7

8,100


8,800

1,750
25
146
Kokkonen Helmeri, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,750


8,750

1,800
25
75
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics

0,5

8,250


8,750

1,800
27
11
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu


8,700


8,700

1,850
27
148
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,700


8,700

1,850
27
5
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu

0,2

8,500


8,700

1,850
30
183
Kulluvaara Viljo, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,2

8,450


8,650

1,900
31
149
Leppävuori Sisu, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,2

8,400


8,600

1,950
32
147
Keizer Matias, Viipurin Reipas


8,450


8,450

2,100
32
77
Hellstén Tobias, Helsingfors Gymnastikklubb HGK


8,450


8,450

2,100
34
7
Ayari Julius, Tampereen Sisu


8,350


8,350

2,200
35
189
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat


8,300


8,300

2,250
35
192
Laaksonen Otto, Voimisteluseura Helsinki VSH


8,300


8,300

2,250
37
83
Katelia Kian, HIFK Gymnastics


8,250


8,250

2,300
38
6
Lervik Max, Tampereen Sisu

0,2

8,000


8,200

2,350
39
82
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics


8,100


8,100

2,450
40
80
Koskimies Gabriel, Espoon Telinetaiturit


7,950


7,950

2,600
41
191
Lämsä Myrsky, Kotkan Telinevoimistelijat

0,5

7,400


7,900

2,650
42
186
Lämsä Luka, Kotkan Telinevoimistelijat


7,700


7,700

2,850
43
1
Mattila Toivo, Tampereen Sisu


7,300


7,300

3,250
44
184
Hyvärinen Rasmus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


7,100


7,100

3,450
45
141
Kananen Evert, Jyväskylän Voimistelijat-79




10,550
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
185
Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,5

8,700


10,200

2
187
Lämsä Miio, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,5

8,600


10,100

0,100
3
81
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics

1,0

8,850


9,850

0,350
4
139
Parhiala Max, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,750


9,250

0,950
5
76
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics

0,5

8,650


9,150

1,050
6
142
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot

0,5

8,500


9,000

1,200
7
190
Isojoki Lukas, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

8,450


8,950

1,250
8
148
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,900


8,900

1,300
8
75
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics

0,5

8,400


8,900

1,300
10
143
Laitila Tuukka, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

8,250


8,750

1,450
10
73
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics

0,5

8,250


8,750

1,450
12
8
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu

0,5

8,200


8,700

1,500
12
192
Laaksonen Otto, Voimisteluseura Helsinki VSH

0,5

8,200


8,700

1,500
14
80
Koskimies Gabriel, Espoon Telinetaiturit

0,5

8,000


8,500

1,700
14
183
Kulluvaara Viljo, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

0,5

8,000


8,500

1,700
16
188
Turppo Sisu, Kotkan Telinevoimistelijat


8,300


8,300

1,900
17
144
Tuikkala Filip, Viipurin Reipas

0,5

7,750


8,250

1,950
18
2
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu


8,200


8,200

2,000
18
12
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

0,5

7,700


8,200

2,000
20
82
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics


8,150


8,150

2,050
21
140
Latonummi Aaretti, Viipurin Reipas

0,5

7,550


8,050

2,150
22
145
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79


8,000


8,000

2,200
22
191
Lämsä Myrsky, Kotkan Telinevoimistelijat


8,000


8,000

2,200
22
4
Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu


8,000


8,000

2,200
22
74
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics


8,000


8,000

2,200
26
83
Katelia Kian, HIFK Gymnastics


7,900


7,900

2,300
27
77
Hellstén Tobias, Helsingfors Gymnastikklubb HGK


7,850


7,850

2,350
27
9
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu

0,5

7,350


7,850

2,350
29
147
Keizer Matias, Viipurin Reipas

0,5

7,300


7,800

2,400
30
78
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics


7,750


7,750

2,450
31
3
Peltonen Otto, Tampereen Sisu


7,700


7,700

2,500
32
193
Tuomikoski Otso, Voimisteluseura Helsinki VSH


7,650


7,650

2,550
33
146
Kokkonen Helmeri, Jyväskylän Voimistelijat-79


7,500


7,500

2,700
33
79
Salminen Kosmo, Helsingfors Gymnastikklubb HGK


7,500


7,500

2,700
35
7
Ayari Julius, Tampereen Sisu


7,300


7,300

2,900
36
1
Mattila Toivo, Tampereen Sisu


7,200


7,200

3,000
36
149
Leppävuori Sisu, Jyväskylän Voimistelijat-79


7,200


7,200

3,000
38
5
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu


7,100


7,100

3,100
39
11
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu


6,900


6,900

3,300
40
10
Kähärä Ronny, Tampereen Sisu


6,850


6,850

3,350
41
186
Lämsä Luka, Kotkan Telinevoimistelijat


6,500


6,500

3,700
41
189
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat


6,500


6,500

3,700
43
6
Lervik Max, Tampereen Sisu


5,800


5,800

4,400
44
184
Hyvärinen Rasmus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


5,000


5,000

5,200
45
141
Kananen Evert, Jyväskylän Voimistelijat-79




10,200
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
81
Sepäntalo Aatos, HIFK Gymnastics

1,0

0,350


0,650

2
185
Rytioja Eelis, Voimisteluseura Helsinki VSH

1,0

0,650


0,350

0,300
3
73
Peltokallio Samuel, HIFK Gymnastics

1,0

0,700


0,300

0,350
3
75
Nikiforow Robin, HIFK Gymnastics

1,0

0,700


0,300

0,350
3
12
Kukkala Roni, Tampereen Sisu

1,0

0,700


0,300

0,350
6
149
Leppävuori Sisu, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

0,300


0,200

0,450
7
9
Valkama Valtteri, Tampereen Sisu

1,0

0,900


0,100

0,550
8
82
Kokko Aaro, HIFK Gymnastics

0,5

0,450


0,050

0,600
8
146
Kokkonen Helmeri, Jyväskylän Voimistelijat-79

0,5

0,450


0,050

0,600
10
187
Lämsä Miio, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




0,650
10
139
Parhiala Max, Jyväskylän Voimistelijat-79




0,650
10
76
Ståhlberg Asla, HIFK Gymnastics




0,650
10
148
Laitila Jarkko, Jyväskylän Voimistelijat-79




0,650
10
144
Tuikkala Filip, Viipurin Reipas




0,650
10
2
Hyvönen Alvar, Tampereen Sisu




0,650
10
8
Järvi Kaapo, Tampereen Sisu




0,650
10
190
Isojoki Lukas, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




0,650
10
143
Laitila Tuukka, Jyväskylän Voimistelijat-79




0,650
10
142
Mensio Aapo, Kuopion Voimistelu-Veikot




0,650
10
183
Kulluvaara Viljo, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




0,650
10
188
Turppo Sisu, Kotkan Telinevoimistelijat




0,650
10
140
Latonummi Aaretti, Viipurin Reipas




0,650
10
80
Koskimies Gabriel, Espoon Telinetaiturit




0,650
10
192
Laaksonen Otto, Voimisteluseura Helsinki VSH




0,650
10
74
Hoshi Kyotaro, HIFK Gymnastics




0,650
10
5
Porspakka Petrus, Tampereen Sisu




0,650
10
4
Keitaanniemi Sampo, Tampereen Sisu




0,650
10
191
Lämsä Myrsky, Kotkan Telinevoimistelijat




0,650
10
145
Mustikkamaa Ilari, Jyväskylän Voimistelijat-79




0,650
10
79
Salminen Kosmo, Helsingfors Gymnastikklubb HGK




0,650
10
83
Katelia Kian, HIFK Gymnastics




0,650
10
77
Hellstén Tobias, Helsingfors Gymnastikklubb HGK




0,650
10
147
Keizer Matias, Viipurin Reipas




0,650
10
78
Jesmantsik Jan, HIFK Gymnastics




0,650
10
193
Tuomikoski Otso, Voimisteluseura Helsinki VSH




0,650
10
7
Ayari Julius, Tampereen Sisu




0,650
10
189
Koivumäki Elias, Tampereen Voimistelijat




0,650
10
186
Lämsä Luka, Kotkan Telinevoimistelijat




0,650
10
3
Peltonen Otto, Tampereen Sisu




0,650
10
10
Kähärä Ronny, Tampereen Sisu




0,650
10
1
Mattila Toivo, Tampereen Sisu




0,650
10
11
Rytkönen Dakota, Tampereen Sisu




0,650
10
6
Lervik Max, Tampereen Sisu




0,650
10
184
Hyvärinen Rasmus, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




0,650
10
141
Kananen Evert, Jyväskylän Voimistelijat-79




0,650

Last Update: 16.4.2024 10.41.01
SX
SM
MD
XL
XXL