Back 

Miesten telinevoimistelun SM-kilpailut & JunnuGym V & Stara, Tampere Ikurin Liikuntahalli, Tampere, 2022-09-30

1 lk Eliitti 1 lk Kilpa 2 lk Eliitti 2 lk Kilpa 3 lk kilpa 4 lk Eliitti 4 lk Kilpa 5 lk nuoremmat 5 lk vanhemmat Miesten SM-finaalit Miesten SM-kisat 6-ottelu 1 lk joukkue 2 lk joukkue 3 luokka joukkue 4 luokka joukkue 5 luokka joukkue SM joukkuekilpailu
5 lk vanhemmat
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Permanto
Hevonen
Renkaat
Hyppy
Nojapuut
Rekki
Yhteensä
Erotus
1
7
Vesala Aleksi
Jyväskylän Voimistelijat-79
10,400
D: 3,5
E: 7,200
ND: 0,30
10,300
D: 2,80
E: 7,500
10,800
D: 3,50
E: 7,300
10,500
10,500/-
D: 2,8/-
E: 8,000/-
ND: 0,30 / -
11,500
D: 3,90
E: 7,600
10,600
64,100
FX
10,400
D: 3,5
E: 7,200
ND: 0,30
PH
10,300
D: 2,8
E: 7,500
SR
10,800
D: 3,5
E: 7,300
VT
10,500
10,500/-
D: 2,8/-
E: 8,000/-
ND: 0,30/0,00
PB
11,500
D: 3,9
E: 7,600
HB
10,600
D: 3,9
E: 6,700
2
6
Jaakola Taavi
Tampereen Voimistelijat
10,600
D: 3,5
E: 7,100
9,500
D: 3,00
E: 6,500
9,850
D: 2,50
E: 7,350
11,500
11,500/-
D: 2,8/-
E: 8,700/-
10,650
D: 3,30
E: 7,350
10,900
63,000
1,100
FX
10,600
D: 3,5
E: 7,100
PH
9,500
D: 3,0
E: 6,500
SR
9,850
D: 2,5
E: 7,350
VT
11,500
11,500/-
D: 2,8/-
E: 8,700/-
PB
10,650
D: 3,3
E: 7,350
HB
10,900
D: 2,2
E: 8,700
3
3
Stolt Benjamin
Espoon Telinetaiturit
11,700
D: 3,5
E: 8,500
ND: 0,30
9,100
D: 2,30
E: 6,800
9,750
D: 2,10
E: 7,950
ND: 0,30
11,300
11,300/-
D: 2,4/-
E: 8,900/-
10,350
D: 2,90
E: 7,450
9,300
61,500
2,600
FX
11,700
D: 3,5
E: 8,500
ND: 0,30
PH
9,100
D: 2,3
E: 6,800
SR
9,750
D: 2,1
E: 7,950
ND: 0,30
VT
11,300
11,300/-
D: 2,4/-
E: 8,900/-
PB
10,350
D: 2,9
E: 7,450
HB
9,300
D: 1,9
E: 7,400
4
2
Uusitalo Kyösti
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
10,400
D: 3,4
E: 7,000
10,100
D: 2,50
E: 7,600
9,900
D: 3,80
E: 6,100
10,400
10,400/-
D: 2,8/-
E: 7,600/-
9,600
D: 3,10
E: 6,500
10,200
60,600
3,500
FX
10,400
D: 3,4
E: 7,000
PH
10,100
D: 2,5
E: 7,600
SR
9,900
D: 3,8
E: 6,100
VT
10,400
10,400/-
D: 2,8/-
E: 7,600/-
PB
9,600
D: 3,1
E: 6,500
HB
10,200
D: 2,5
E: 7,700
5
1
Karppinen Iiro
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
11,800
D: 3,9
E: 7,900
9,550
D: 2,80
E: 6,750
12,900
12,900/11,700
D: 4,0/4,4
E: 8,900/7,600
ND: 0,00 / 0,30
9,200
D: 2,30
E: 6,900
10,600
54,050
10,050
FX
11,800
D: 3,9
E: 7,900
PH

SR
9,550
D: 2,8
E: 6,750
VT
12,900
12,900/11,700
D: 4,0/4,4
E: 8,900/7,600
ND: 0,00/0,30
PB
9,200
D: 2,3
E: 6,900
HB
10,600
D: 2,7
E: 7,900
6
14
Okkonen Pyry
Oulun Pyrintö voimistelujaosto
10,500
D: 3,40
E: 7,100
9,400
D: 1,60
E: 8,100
ND: 0,30
9,550
D: 2,20
E: 7,350
29,450
34,650
FX

PH
10,500
D: 3,4
E: 7,100
SR
9,400
D: 1,6
E: 8,100
ND: 0,30
VT
PB
9,550
D: 2,2
E: 7,350
HB

7
4
Puska Veikko
Espoon Telinetaiturit
3,900

E: 6,900
ND: 3,00
9,600
D: 1,60
E: 8,300
ND: 0,30
9,800
D: 2,90
E: 6,900
23,300
40,800
FX

PH
3,900

E: 6,900
ND: 3,00
SR
9,600
D: 1,6
E: 8,300
ND: 0,30
VT
PB
9,800
D: 2,9
E: 6,900
HB

8
5
Äijänen Niila-Petteri
Tampereen Voimistelijat
64,100
FX

PH

SR

VT
PB

HB

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Karppinen Iiro, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,9

7,900


11,800

2
3
Stolt Benjamin, Espoon Telinetaiturit

3,5

8,500

0,3

11,700

0,100
3
6
Jaakola Taavi, Tampereen Voimistelijat

3,5

7,100


10,600

1,200
4
7
Vesala Aleksi, Jyväskylän Voimistelijat-79

3,5

7,200

0,3

10,400

1,400
4
2
Uusitalo Kyösti, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,4

7,000


10,400

1,400
6
4
Puska Veikko, Espoon Telinetaiturit




11,800
6
5
Äijänen Niila-Petteri, Tampereen Voimistelijat




11,800
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
14
Okkonen Pyry, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,4

7,100


10,500

2
7
Vesala Aleksi, Jyväskylän Voimistelijat-79

2,8

7,500


10,300

0,200
3
2
Uusitalo Kyösti, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,5

7,600


10,100

0,400
4
6
Jaakola Taavi, Tampereen Voimistelijat

3,0

6,500


9,500

1,000
5
3
Stolt Benjamin, Espoon Telinetaiturit

2,3

6,800


9,100

1,400
6
4
Puska Veikko, Espoon Telinetaiturit


6,900

3,0

3,900

6,600
7
5
Äijänen Niila-Petteri, Tampereen Voimistelijat




10,500
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Vesala Aleksi, Jyväskylän Voimistelijat-79

3,5

7,300


10,800

2
2
Uusitalo Kyösti, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,8

6,100


9,900

0,900
3
6
Jaakola Taavi, Tampereen Voimistelijat

2,5

7,350


9,850

0,950
4
3
Stolt Benjamin, Espoon Telinetaiturit

2,1

7,950

0,3

9,750

1,050
5
4
Puska Veikko, Espoon Telinetaiturit

1,6

8,300

0,3

9,600

1,200
6
1
Karppinen Iiro, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,8

6,750


9,550

1,250
7
14
Okkonen Pyry, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

1,6

8,100

0,3

9,400

1,400
8
5
Äijänen Niila-Petteri, Tampereen Voimistelijat




10,800
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
1
Karppinen Iiro, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


4,0
4,4


8,900
7,600



0,3

12,300
12,900
11,700

2
6
Jaakola Taavi, Tampereen Voimistelijat


2,8


8,700




5,750
11,500

6,550
3
3
Stolt Benjamin, Espoon Telinetaiturit


2,4


8,900




5,650
11,300

6,650
4
7
Vesala Aleksi, Jyväskylän Voimistelijat-79


2,8


8,000


0,3

5,250
10,500

7,050
5
2
Uusitalo Kyösti, Oulun Pyrintö voimistelujaosto


2,8


7,600




5,200
10,400

7,100
6
4
Puska Veikko, Espoon Telinetaiturit










12,300
6
5
Äijänen Niila-Petteri, Tampereen Voimistelijat










12,300
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Vesala Aleksi, Jyväskylän Voimistelijat-79

3,9

7,600


11,500

2
6
Jaakola Taavi, Tampereen Voimistelijat

3,3

7,350


10,650

0,850
3
3
Stolt Benjamin, Espoon Telinetaiturit

2,9

7,450


10,350

1,150
4
4
Puska Veikko, Espoon Telinetaiturit

2,9

6,900


9,800

1,700
5
2
Uusitalo Kyösti, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

3,1

6,500


9,600

1,900
6
14
Okkonen Pyry, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,2

7,350


9,550

1,950
7
1
Karppinen Iiro, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,3

6,900


9,200

2,300
8
5
Äijänen Niila-Petteri, Tampereen Voimistelijat




11,500
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
6
Jaakola Taavi, Tampereen Voimistelijat

2,2

8,700


10,900

2
1
Karppinen Iiro, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,7

7,900


10,600

0,300
2
7
Vesala Aleksi, Jyväskylän Voimistelijat-79

3,9

6,700


10,600

0,300
4
2
Uusitalo Kyösti, Oulun Pyrintö voimistelujaosto

2,5

7,700


10,200

0,700
5
3
Stolt Benjamin, Espoon Telinetaiturit

1,9

7,400


9,300

1,600
6
4
Puska Veikko, Espoon Telinetaiturit




10,900
6
5
Äijänen Niila-Petteri, Tampereen Voimistelijat




10,900
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
7
Vesala Aleksi, Jyväskylän Voimistelijat-79




6
Jaakola Taavi, Tampereen Voimistelijat




3
Stolt Benjamin, Espoon Telinetaiturit




2
Uusitalo Kyösti, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




1
Karppinen Iiro, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




14
Okkonen Pyry, Oulun Pyrintö voimistelujaosto




4
Puska Veikko, Espoon Telinetaiturit




5
Äijänen Niila-Petteri, Tampereen Voimistelijat





Last Update: 21.5.2024 8.55.21
SX
SM
MD
XL
XXL