Back 

NTV maajoukkue- ja kilpalinjan luokkakilpailut, Tampere Tampere, 2022-09-29

B-LUOKKA NUOREMMAT B-LUOKKA VANHEMMAT C-LUOKKA NUOREMMAT C-LUOKKA VANHEMMAT D-LUOKKA NUOREMMAT D-LUOKKA VANHEMMAT E-LUOKKA NUOREMMAT E-LUOKKA VANHEMMAT F-LUOKKA NUOREMMAT F-LUOKKA VANHEMMAT G-LUOKKA H-LUOKKA MJL1 MJL2 MJL3 B-lk joukkue C-lk joukkue D-lk joukkue E-lk joukkue F-lk joukkue MJL 1 joukkue
C-LUOKKA VANHEMMAT
Unofficial results
Sij
#
Nimi
Hyppy
Eritasonojapuut
Puomi
Permanto
Yhteensä
Erotus
1
7
Heikkinen Peppi
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
9-9,5
9-9,5
9-9,5
VII
VT
9-9,5
UB
9-9,5
BB
9-9,5
FX
9-9,5
2
5
Silanterä Inna
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8,5-9
9-9,5
8-8,5
VI
VT
9-9,5
UB
8,5-9
BB
9-9,5
FX
8-8,5
3
8
Aalto Amanda
Pyrkivä Gymnastics
9-9,5
8-8,5
8,5-9
8,5-9
VI
VT
9-9,5
UB
8-8,5
BB
8,5-9
FX
8,5-9
4
59
Säily Salla
Taipumattomat
9,5-10
7-7,5
8-8,5
7,5-8
IV
VT
9,5-10
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
5
52
Matikka Minea
Tampereen Voimistelijat
9,5-10
8-8,5
7,5-8
7-7,5
IV
VT
9,5-10
UB
8-8,5
BB
7,5-8
FX
7-7,5
6
60
Päkkilä Saaga
Taipumattomat
8,5-9
7-7,5
8-8,5
8-8,5
IV
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
8-8,5
7
58
Taipale Noora
Taipumattomat
8,5-9
8,5-9
7,5-8
7,5-8
IV
VT
8,5-9
UB
8,5-9
BB
7,5-8
FX
7,5-8
8
54
Kaukola Hilla
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
9
53
Patrikainen Aino
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
8-8,5
8-8,5
6-7
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
8-8,5
FX
6-7
10
55
Luoma Aada
Tampereen Voimistelijat
8,5-9
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
8,5-9
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
57
Kosunen Enna
Taipumattomat
9-9,5
7-7,5
7-7,5
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7-7,5
FX
7,5-8
11
50
Kytömäki Ester
Tampereen Sisu
8-8,5
7-7,5
8-8,5
alle 6
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
alle 6
11
49
Mattila Sanni
Tampereen Sisu
8-8,5
7-7,5
8-8,5
7,5-8
III
VT
8-8,5
UB
7-7,5
BB
8-8,5
FX
7,5-8
11
56
Palo Heini
Taipumattomat
8,5-9
8-8,5
6-7
7-7,5
III
VT
8,5-9
UB
8-8,5
BB
6-7
FX
7-7,5
11
12
Stenbacka Anna
Porin Tarmo voimistelujaosto
9-9,5
7-7,5
7,5-8
7,5-8
III
VT
9-9,5
UB
7-7,5
BB
7,5-8
FX
7,5-8
11
9
Iljamo Felicia
Pyrkivä Gymnastics
8,5-9
6-7
7-7,5
6-7
II
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
7-7,5
FX
6-7
11
1
Koskinen Melissa
Liikuntaseura Pori
8,5-9
alle 6
7-7,5
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
7-7,5
FX
6-7
11
2
Lehtinen Loviisa
Liikuntaseura Pori
8-8,5
alle 6
alle 6
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
4
Luomanen Essi
Liikuntaseura Pori
8-8,5
6-7
6-7
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
alle 6
11
51
Mäenpää Helmi
Tampereen Sisu
8,5-9
6-7
6-7
alle 6
I
VT
8,5-9
UB
6-7
BB
6-7
FX
alle 6
11
11
Puurunen Iida
Porin Tarmo voimistelujaosto
8,5-9
alle 6
alle 6
6-7
I
VT
8,5-9
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
6-7
11
3
Väänänen Pihla
Liikuntaseura Pori
8-8,5
6-7
6-7
alle 6
I
VT
8-8,5
UB
6-7
BB
6-7
FX
alle 6
11
10
Onnela Veera-Sofia
Porin Tarmo voimistelujaosto
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
11
6
Öström Daniela
Pyrkivä Gymnastics
VT
alle 6
UB
alle 6
BB
alle 6
FX
alle 6
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
59
Säily Salla, Taipumattomat

9,5-10

2
52
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

9,5-10

3
8
Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
7
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

5
5
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

6
12
Stenbacka Anna, Porin Tarmo voimistelujaosto

9-9,5

7
57
Kosunen Enna, Taipumattomat

9-9,5

8
11
Puurunen Iida, Porin Tarmo voimistelujaosto

8,5-9

9
55
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

9
58
Taipale Noora, Taipumattomat

8,5-9

11
53
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

11
51
Mäenpää Helmi, Tampereen Sisu

8,5-9

13
60
Päkkilä Saaga, Taipumattomat

8,5-9

13
54
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

8,5-9

15
1
Koskinen Melissa, Liikuntaseura Pori

8,5-9

15
56
Palo Heini, Taipumattomat

8,5-9

17
9
Iljamo Felicia, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

18
49
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

8-8,5

18
50
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

8-8,5

20
2
Lehtinen Loviisa, Liikuntaseura Pori

8-8,5

20
3
Väänänen Pihla, Liikuntaseura Pori

8-8,5

22
4
Luomanen Essi, Liikuntaseura Pori

8-8,5

23
6
Öström Daniela, Pyrkivä Gymnastics

23
10
Onnela Veera-Sofia, Porin Tarmo voimistelujaosto

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
5
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
58
Taipale Noora, Taipumattomat

8,5-9

4
8
Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

4
53
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

6
52
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

6
56
Palo Heini, Taipumattomat

8-8,5

8
50
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

7-7,5

8
55
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

10
54
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
57
Kosunen Enna, Taipumattomat

7-7,5

11
49
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

7-7,5

11
60
Päkkilä Saaga, Taipumattomat

7-7,5

11
12
Stenbacka Anna, Porin Tarmo voimistelujaosto

7-7,5

11
59
Säily Salla, Taipumattomat

7-7,5

11
9
Iljamo Felicia, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
4
Luomanen Essi, Liikuntaseura Pori

6-7

11
51
Mäenpää Helmi, Tampereen Sisu

6-7

11
3
Väänänen Pihla, Liikuntaseura Pori

6-7

11
1
Koskinen Melissa, Liikuntaseura Pori

alle 6

11
2
Lehtinen Loviisa, Liikuntaseura Pori

alle 6

11
10
Onnela Veera-Sofia, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
11
Puurunen Iida, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
6
Öström Daniela, Pyrkivä Gymnastics

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
5
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

3
8
Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

4
50
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

8-8,5

4
49
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

8-8,5

4
59
Säily Salla, Taipumattomat

8-8,5

7
60
Päkkilä Saaga, Taipumattomat

8-8,5

8
54
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

9
53
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

8-8,5

10
52
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
55
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

11
12
Stenbacka Anna, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
58
Taipale Noora, Taipumattomat

7,5-8

11
9
Iljamo Felicia, Pyrkivä Gymnastics

7-7,5

11
1
Koskinen Melissa, Liikuntaseura Pori

7-7,5

11
57
Kosunen Enna, Taipumattomat

7-7,5

11
4
Luomanen Essi, Liikuntaseura Pori

6-7

11
51
Mäenpää Helmi, Tampereen Sisu

6-7

11
56
Palo Heini, Taipumattomat

6-7

11
3
Väänänen Pihla, Liikuntaseura Pori

6-7

11
2
Lehtinen Loviisa, Liikuntaseura Pori

alle 6

11
10
Onnela Veera-Sofia, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
11
Puurunen Iida, Porin Tarmo voimistelujaosto

alle 6

11
6
Öström Daniela, Pyrkivä Gymnastics

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
1
7
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

9-9,5

2
8
Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics

8,5-9

3
60
Päkkilä Saaga, Taipumattomat

8-8,5

4
5
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

8-8,5

5
55
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

5
59
Säily Salla, Taipumattomat

7,5-8

7
54
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

7,5-8

7
57
Kosunen Enna, Taipumattomat

7,5-8

9
49
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

7,5-8

9
12
Stenbacka Anna, Porin Tarmo voimistelujaosto

7,5-8

11
58
Taipale Noora, Taipumattomat

7,5-8

11
52
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

7-7,5

11
56
Palo Heini, Taipumattomat

7-7,5

11
9
Iljamo Felicia, Pyrkivä Gymnastics

6-7

11
1
Koskinen Melissa, Liikuntaseura Pori

6-7

11
53
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

6-7

11
11
Puurunen Iida, Porin Tarmo voimistelujaosto

6-7

11
50
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

alle 6

11
2
Lehtinen Loviisa, Liikuntaseura Pori

alle 6

11
4
Luomanen Essi, Liikuntaseura Pori

alle 6

11
51
Mäenpää Helmi, Tampereen Sisu

alle 6

11
10
Onnela Veera-Sofia, Porin Tarmo voimistelujaosto

11
3
Väänänen Pihla, Liikuntaseura Pori

alle 6

11
6
Öström Daniela, Pyrkivä Gymnastics

Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
Sij
#
Nimi
D
E
ND
Pisteet
Erotus
8
Aalto Amanda, Pyrkivä Gymnastics

7
Heikkinen Peppi, Pyrkivä Gymnastics

9
Iljamo Felicia, Pyrkivä Gymnastics

54
Kaukola Hilla, Tampereen Voimistelijat

1
Koskinen Melissa, Liikuntaseura Pori

57
Kosunen Enna, Taipumattomat

50
Kytömäki Ester, Tampereen Sisu

2
Lehtinen Loviisa, Liikuntaseura Pori

55
Luoma Aada, Tampereen Voimistelijat

4
Luomanen Essi, Liikuntaseura Pori

52
Matikka Minea, Tampereen Voimistelijat

49
Mattila Sanni, Tampereen Sisu

51
Mäenpää Helmi, Tampereen Sisu

10
Onnela Veera-Sofia, Porin Tarmo voimistelujaosto

56
Palo Heini, Taipumattomat

53
Patrikainen Aino, Tampereen Voimistelijat

11
Puurunen Iida, Porin Tarmo voimistelujaosto

60
Päkkilä Saaga, Taipumattomat

5
Silanterä Inna, Pyrkivä Gymnastics

12
Stenbacka Anna, Porin Tarmo voimistelujaosto

59
Säily Salla, Taipumattomat

58
Taipale Noora, Taipumattomat

3
Väänänen Pihla, Liikuntaseura Pori

6
Öström Daniela, Pyrkivä Gymnastics


Last Update: 21.6.2024 3.05.55
SX
SM
MD
XL
XXL