Back 

Lofoten Open Kabelvåg, 2022-11-05

Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Klasse II (15-16 år) Gutt Klasse II (15-16 år) Finals Gutt Klasse III (17 år+) Gutt Klasse III (17 år+) Finals Gutt Rekrutt 11-12 år Gutt Rekrutt 11-12 år Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente Klasse III (17 år+) Jente Klasse III (17 år+) Finals Jente RUT rekrutt 11 år Jente RUT rekrutt 11 år Finals Jente RUT rekrutt 12 år Jente RUT rekrutt 12 år Finals
Jente Klasse I (13-14 år)
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
98
Ingeborg Ytterstad
Tromsø Turnforening
12.350
12.350/10.850
D: 4.2/2.4
E: 8.250/8.450
ND: 0.10 / 0.00
12.000
D: 4.90
E: 7.100
11.500
D: 4.90
E: 6.600
12.250
D: 4.90
E: 7.350
48.100
VT
12.350
12.350/10.850
D: 4.2/2.4
E: 8.250/8.450
ND: 0.10/0.00
UB
12.000
D: 4.9
E: 7.100
BB
11.500
D: 4.9
E: 6.600
FX
12.250
D: 4.9
E: 7.350
2
87
Julie Håkegård jakobsen
Kabelvåg IL Turn
11.100
11.100/10.750
D: 2.4/1.6
E: 8.700/9.150
10.700
D: 2.00
E: 8.700
9.950
D: 4.20
E: 5.750
12.850
D: 4.80
E: 8.050
44.600
3.500
VT
11.100
11.100/10.750
D: 2.4/1.6
E: 8.700/9.150
UB
10.700
D: 2.0
E: 8.700
BB
9.950
D: 4.2
E: 5.750
FX
12.850
D: 4.8
E: 8.050
3
97
Heidi Hagen Sørum
Tromsø Turnforening
11.050
11.050/12.350
D: 2.4/4.2
E: 8.650/8.150
10.550
D: 2.00
E: 8.550
10.150
D: 4.20
E: 5.950
12.250
D: 4.50
E: 7.750
44.000
4.100
VT
11.050
11.050/12.350
D: 2.4/4.2
E: 8.650/8.150
UB
10.550
D: 2.0
E: 8.550
BB
10.150
D: 4.2
E: 5.950
FX
12.250
D: 4.5
E: 7.750
4
84
Tiril Solvoll-Ringen
B&OI
10.600
10.600/9.850
D: 2.4/2.0
E: 8.200/7.850
10.700
D: 2.00
E: 8.700
10.500
D: 3.90
E: 6.600
12.050
D: 5.00
E: 7.050
43.850
4.250
VT
10.600
10.600/9.850
D: 2.4/2.0
E: 8.200/7.850
UB
10.700
D: 2.0
E: 8.700
BB
10.500
D: 3.9
E: 6.600
FX
12.050
D: 5.0
E: 7.050
5
86
Amelia Karlsen
Kabelvåg IL Turn
10.800
10.800/10.400
D: 2.4/1.6
E: 8.400/8.800
10.050
D: 2.00
E: 8.050
10.050
D: 4.30
E: 5.750
12.500
D: 4.60
E: 7.900
43.400
4.700
VT
10.800
10.800/10.400
D: 2.4/1.6
E: 8.400/8.800
UB
10.050
D: 2.0
E: 8.050
BB
10.050
D: 4.3
E: 5.750
FX
12.500
D: 4.6
E: 7.900
6
91
Eila Stormo
Narvik Turnforening
10.800
10.800/10.300
D: 2.4/1.6
E: 8.700/8.700
ND: 0.30 / 0.00
11.250
D: 5.00
E: 6.250
8.500
D: 4.50
E: 4.000
12.350
D: 5.00
E: 7.350
42.900
5.200
VT
10.800
10.800/10.300
D: 2.4/1.6
E: 8.700/8.700
ND: 0.30/0.00
UB
11.250
D: 5.0
E: 6.250
BB
8.500
D: 4.5
E: 4.000
FX
12.350
D: 5.0
E: 7.350
7
83
Stine Tverbakk
B&OI
10.800
10.800/10.400
D: 2.4/1.6
E: 8.400/8.800
10.000
D: 2.00
E: 8.000
9.450
D: 4.30
E: 5.150
12.350
D: 5.00
E: 7.350
42.600
5.500
VT
10.800
10.800/10.400
D: 2.4/1.6
E: 8.400/8.800
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
9.450
D: 4.3
E: 5.150
FX
12.350
D: 5.0
E: 7.350
8
92
Elise Josefine Knutsen
Narvik Turnforening
10.650
10.650/10.200
D: 2.4/1.6
E: 8.250/8.600
10.500
D: 2.50
E: 8.000
8.200
D: 4.00
E: 4.200
12.200
D: 4.70
E: 7.500
41.550
6.550
VT
10.650
10.650/10.200
D: 2.4/1.6
E: 8.250/8.600
UB
10.500
D: 2.5
E: 8.000
BB
8.200
D: 4.0
E: 4.200
FX
12.200
D: 4.7
E: 7.500
9
95
Mia Johansen
Sortland Turnforening
11.250
11.250/10.400
D: 2.4/1.6
E: 8.850/8.800
10.150
D: 2.00
E: 8.150
8.950
D: 3.80
E: 5.150
10.500
D: 4.40
E: 6.100
40.850
7.250
VT
11.250
11.250/10.400
D: 2.4/1.6
E: 8.850/8.800
UB
10.150
D: 2.0
E: 8.150
BB
8.950
D: 3.8
E: 5.150
FX
10.500
D: 4.4
E: 6.100
10
93
Hannah Hvalryg Sørås
Narvik Turnforening
10.900
10.900/10.400
D: 2.4/1.6
E: 8.500/8.800
9.100
D: 2.00
E: 7.100
8.400
D: 3.50
E: 4.900
11.350
D: 4.60
E: 6.750
39.750
8.350
VT
10.900
10.900/10.400
D: 2.4/1.6
E: 8.500/8.800
UB
9.100
D: 2.0
E: 7.100
BB
8.400
D: 3.5
E: 4.900
FX
11.350
D: 4.6
E: 6.750
11
88
Kayla marie Mørtsell
Kabelvåg IL Turn
10.100
10.100/9.500
D: 1.6/1.6
E: 8.500/7.900
9.150
D: 0.50
E: 8.650
9.500
D: 3.30
E: 6.200
10.600
D: 3.60
E: 7.000
39.350
8.750
VT
10.100
10.100/9.500
D: 1.6/1.6
E: 8.500/7.900
UB
9.150
D: 0.5
E: 8.650
BB
9.500
D: 3.3
E: 6.200
FX
10.600
D: 3.6
E: 7.000
12
80
Elida Stensrud Aasjord
B&OI
10.200
10.200/9.600
D: 2.4/1.6
E: 7.800/8.000
10.100
D: 2.00
E: 8.100
7.150
D: 4.40
E: 2.750
10.850
D: 4.20
E: 6.650
38.300
9.800
VT
10.200
10.200/9.600
D: 2.4/1.6
E: 7.800/8.000
UB
10.100
D: 2.0
E: 8.100
BB
7.150
D: 4.4
E: 2.750
FX
10.850
D: 4.2
E: 6.650
13
90
Martine Viktoria Jørgensen
Melbo Turnforening
9.750
9.750/9.800
D: 1.6/1.6
E: 8.150/8.200
9.200
D: 2.00
E: 7.200
7.050
D: 2.50
E: 5.550
ND: 1.00
11.000
D: 3.90
E: 7.100
37.000
11.100
VT
9.750
9.750/9.800
D: 1.6/1.6
E: 8.150/8.200
UB
9.200
D: 2.0
E: 7.200
BB
7.050
D: 2.5
E: 5.550
ND: 1.00
FX
11.000
D: 3.9
E: 7.100
14
89
Eline Øyvild Johansen Strand
Melbo Turnforening
9.900
9.900/9.750
D: 1.6/1.6
E: 8.300/8.150
9.300
D: 2.00
E: 7.300
7.150
D: 2.00
E: 5.150
10.400
D: 3.90
E: 6.500
36.750
11.350
VT
9.900
9.900/9.750
D: 1.6/1.6
E: 8.300/8.150
UB
9.300
D: 2.0
E: 7.300
BB
7.150
D: 2.0
E: 5.150
FX
10.400
D: 3.9
E: 6.500
15
96
Erle Marie Kvello Fjeldstad
Tromsø Turnforening
9.350
9.350/9.800
D: 2.4/1.6
E: 7.250/8.200
ND: 0.30 / 0.00
8.300
D: 0.50
E: 7.800
8.150
D: 3.90
E: 4.250
10.400
D: 3.40
E: 7.000
36.200
11.900
VT
9.350
9.350/9.800
D: 2.4/1.6
E: 7.250/8.200
ND: 0.30/0.00
UB
8.300
D: 0.5
E: 7.800
BB
8.150
D: 3.9
E: 4.250
FX
10.400
D: 3.4
E: 7.000
16
81
Ida Birgitte Jaros Madsen
B&OI
9.450
9.450/9.700
D: 1.6/1.6
E: 7.850/8.100
9.050
D: 2.00
E: 7.050
7.700
D: 3.60
E: 4.100
9.500
D: 3.90
E: 5.900
ND: 0.30
35.700
12.400
VT
9.450
9.450/9.700
D: 1.6/1.6
E: 7.850/8.100
UB
9.050
D: 2.0
E: 7.050
BB
7.700
D: 3.6
E: 4.100
FX
9.500
D: 3.9
E: 5.900
ND: 0.30
17
85
Tomine Fiva Hepsøe
B&OI
9.150
9.150/9.850
D: 1.6/1.6
E: 7.550/8.250
8.900
D: 0.50
E: 8.400
6.050
D: 3.30
E: 2.750
10.200
D: 3.40
E: 6.800
34.300
13.800
VT
9.150
9.150/9.850
D: 1.6/1.6
E: 7.550/8.250
UB
8.900
D: 0.5
E: 8.400
BB
6.050
D: 3.3
E: 2.750
FX
10.200
D: 3.4
E: 6.800
18
82
Leah Otelie Spjelkavik
B&OI
9.550
9.550/-
D: 1.6/-
E: 7.950/-
10.000
D: 2.00
E: 8.000
5.300
D: -0.50
E: 5.800
9.250
D: 3.30
E: 5.950
34.100
14.000
VT
9.550
9.550/-
D: 1.6/-
E: 7.950/-
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
5.300
-D: 0.5
E: 5.800
FX
9.250
D: 3.3
E: 5.950
19
94
Maja Schjølberg
Sortland Turnforening
9.300
9.300/-
D: 1.0/-
E: 8.300/-
8.000
D: 1.00
E: 7.000
7.250
D: 1.50
E: 5.750
5.100
D: 2.50
E: 7.100
ND: 4.50
29.650
18.450
VT
9.300
9.300/-
D: 1.0/-
E: 8.300/-
UB
8.000
D: 1.0
E: 7.000
BB
7.250
D: 1.5
E: 5.750
FX
5.100
D: 2.5
E: 7.100
ND: 4.50
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
97
Heidi Hagen Sørum, Tromsø Turnforening


2.4
4.2


8.650
8.150




11.700
11.050
12.350

2
98
Ingeborg Ytterstad, Tromsø Turnforening


4.2
2.4


8.250
8.450


0.1

11.600
12.350
10.850

0.100
3
87
Julie Håkegård jakobsen, Kabelvåg IL Turn


2.4
1.6


8.700
9.150




10.925
11.100
10.750

0.775
4
95
Mia Johansen, Sortland Turnforening


2.4
1.6


8.850
8.800




10.825
11.250
10.400

0.875
5
93
Hannah Hvalryg Sørås, Narvik Turnforening


2.4
1.6


8.500
8.800




10.650
10.900
10.400

1.050
6
83
Stine Tverbakk, B&OI


2.4
1.6


8.400
8.800




10.600
10.800
10.400

1.100
6
86
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn


2.4
1.6


8.400
8.800




10.600
10.800
10.400

1.100
8
91
Eila Stormo, Narvik Turnforening


2.4
1.6


8.700
8.700


0.3

10.550
10.800
10.300

1.150
9
92
Elise Josefine Knutsen, Narvik Turnforening


2.4
1.6


8.250
8.600




10.425
10.650
10.200

1.275
10
84
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI


2.4
2.0


8.200
7.850




10.225
10.600
9.850

1.475
11
80
Elida Stensrud Aasjord, B&OI


2.4
1.6


7.800
8.000




9.900
10.200
9.600

1.800
12
89
Eline Øyvild Johansen Strand, Melbo Turnforening


1.6
1.6


8.300
8.150




9.825
9.900
9.750

1.875
13
88
Kayla marie Mørtsell, Kabelvåg IL Turn


1.6
1.6


8.500
7.900




9.800
10.100
9.500

1.900
14
90
Martine Viktoria Jørgensen, Melbo Turnforening


1.6
1.6


8.150
8.200




9.775
9.750
9.800

1.925
15
96
Erle Marie Kvello Fjeldstad, Tromsø Turnforening


2.4
1.6


7.250
8.200


0.3

9.575
9.350
9.800

2.125
15
81
Ida Birgitte Jaros Madsen, B&OI


1.6
1.6


7.850
8.100




9.575
9.450
9.700

2.125
17
85
Tomine Fiva Hepsøe, B&OI


1.6
1.6


7.550
8.250




9.500
9.150
9.850

2.200
18
82
Leah Otelie Spjelkavik, B&OI


1.6


7.950




4.775
9.550

6.925
19
94
Maja Schjølberg, Sortland Turnforening


1.0


8.300




4.650
9.300

7.050
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
98
Ingeborg Ytterstad, Tromsø Turnforening

4.9

7.100


12.000

2
91
Eila Stormo, Narvik Turnforening

5.0

6.250


11.250

0.750
3
84
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI

2.0

8.700


10.700

1.300
3
87
Julie Håkegård jakobsen, Kabelvåg IL Turn

2.0

8.700


10.700

1.300
5
97
Heidi Hagen Sørum, Tromsø Turnforening

2.0

8.550


10.550

1.450
6
92
Elise Josefine Knutsen, Narvik Turnforening

2.5

8.000


10.500

1.500
7
95
Mia Johansen, Sortland Turnforening

2.0

8.150


10.150

1.850
8
80
Elida Stensrud Aasjord, B&OI

2.0

8.100


10.100

1.900
9
86
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn

2.0

8.050


10.050

1.950
10
82
Leah Otelie Spjelkavik, B&OI

2.0

8.000


10.000

2.000
10
83
Stine Tverbakk, B&OI

2.0

8.000


10.000

2.000
12
89
Eline Øyvild Johansen Strand, Melbo Turnforening

2.0

7.300


9.300

2.700
13
90
Martine Viktoria Jørgensen, Melbo Turnforening

2.0

7.200


9.200

2.800
14
88
Kayla marie Mørtsell, Kabelvåg IL Turn

0.5

8.650


9.150

2.850
15
93
Hannah Hvalryg Sørås, Narvik Turnforening

2.0

7.100


9.100

2.900
16
81
Ida Birgitte Jaros Madsen, B&OI

2.0

7.050


9.050

2.950
17
85
Tomine Fiva Hepsøe, B&OI

0.5

8.400


8.900

3.100
18
96
Erle Marie Kvello Fjeldstad, Tromsø Turnforening

0.5

7.800


8.300

3.700
19
94
Maja Schjølberg, Sortland Turnforening

1.0

7.000


8.000

4.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
98
Ingeborg Ytterstad, Tromsø Turnforening

4.9

6.600


11.500

2
84
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI

3.9

6.600


10.500

1.000
3
97
Heidi Hagen Sørum, Tromsø Turnforening

4.2

5.950


10.150

1.350
4
86
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn

4.3

5.750


10.050

1.450
5
87
Julie Håkegård jakobsen, Kabelvåg IL Turn

4.2

5.750


9.950

1.550
6
88
Kayla marie Mørtsell, Kabelvåg IL Turn

3.3

6.200


9.500

2.000
7
83
Stine Tverbakk, B&OI

4.3

5.150


9.450

2.050
8
95
Mia Johansen, Sortland Turnforening

3.8

5.150


8.950

2.550
9
91
Eila Stormo, Narvik Turnforening

4.5

4.000


8.500

3.000
10
93
Hannah Hvalryg Sørås, Narvik Turnforening

3.5

4.900


8.400

3.100
11
92
Elise Josefine Knutsen, Narvik Turnforening

4.0

4.200


8.200

3.300
12
96
Erle Marie Kvello Fjeldstad, Tromsø Turnforening

3.9

4.250


8.150

3.350
13
81
Ida Birgitte Jaros Madsen, B&OI

3.6

4.100


7.700

3.800
14
94
Maja Schjølberg, Sortland Turnforening

1.5

5.750


7.250

4.250
15
89
Eline Øyvild Johansen Strand, Melbo Turnforening

2.0

5.150


7.150

4.350
15
80
Elida Stensrud Aasjord, B&OI

4.4

2.750


7.150

4.350
17
90
Martine Viktoria Jørgensen, Melbo Turnforening

2.5

5.550

1.0

7.050

4.450
18
85
Tomine Fiva Hepsøe, B&OI

3.3

2.750


6.050

5.450
19
82
Leah Otelie Spjelkavik, B&OI

-0.5

5.800


5.300

6.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
87
Julie Håkegård jakobsen, Kabelvåg IL Turn

4.8

8.050


12.850

2
86
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn

4.6

7.900


12.500

0.350
3
83
Stine Tverbakk, B&OI

5.0

7.350


12.350

0.500
3
91
Eila Stormo, Narvik Turnforening

5.0

7.350


12.350

0.500
5
97
Heidi Hagen Sørum, Tromsø Turnforening

4.5

7.750


12.250

0.600
5
98
Ingeborg Ytterstad, Tromsø Turnforening

4.9

7.350


12.250

0.600
7
92
Elise Josefine Knutsen, Narvik Turnforening

4.7

7.500


12.200

0.650
8
84
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI

5.0

7.050


12.050

0.800
9
93
Hannah Hvalryg Sørås, Narvik Turnforening

4.6

6.750


11.350

1.500
10
90
Martine Viktoria Jørgensen, Melbo Turnforening

3.9

7.100


11.000

1.850
11
80
Elida Stensrud Aasjord, B&OI

4.2

6.650


10.850

2.000
12
88
Kayla marie Mørtsell, Kabelvåg IL Turn

3.6

7.000


10.600

2.250
13
95
Mia Johansen, Sortland Turnforening

4.4

6.100


10.500

2.350
14
96
Erle Marie Kvello Fjeldstad, Tromsø Turnforening

3.4

7.000


10.400

2.450
14
89
Eline Øyvild Johansen Strand, Melbo Turnforening

3.9

6.500


10.400

2.450
16
85
Tomine Fiva Hepsøe, B&OI

3.4

6.800


10.200

2.650
17
81
Ida Birgitte Jaros Madsen, B&OI

3.9

5.900

0.3

9.500

3.350
18
82
Leah Otelie Spjelkavik, B&OI

3.3

5.950


9.250

3.600
19
94
Maja Schjølberg, Sortland Turnforening

2.5

7.100

4.5

5.100

7.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
98
Ingeborg Ytterstad, Tromsø Turnforening




87
Julie Håkegård jakobsen, Kabelvåg IL Turn




97
Heidi Hagen Sørum, Tromsø Turnforening




84
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI




86
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn




91
Eila Stormo, Narvik Turnforening




83
Stine Tverbakk, B&OI




92
Elise Josefine Knutsen, Narvik Turnforening




95
Mia Johansen, Sortland Turnforening




93
Hannah Hvalryg Sørås, Narvik Turnforening




88
Kayla marie Mørtsell, Kabelvåg IL Turn




80
Elida Stensrud Aasjord, B&OI




90
Martine Viktoria Jørgensen, Melbo Turnforening




89
Eline Øyvild Johansen Strand, Melbo Turnforening




96
Erle Marie Kvello Fjeldstad, Tromsø Turnforening




81
Ida Birgitte Jaros Madsen, B&OI




85
Tomine Fiva Hepsøe, B&OI




82
Leah Otelie Spjelkavik, B&OI




94
Maja Schjølberg, Sortland Turnforening





Last Update: 5/21/2024 9:25:31 AM
SX
SM
MD
XL
XXL