Back 

Lofoten Open Kabelvåg, 2022-11-05

Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Klasse II (15-16 år) Gutt Klasse II (15-16 år) Finals Gutt Klasse III (17 år+) Gutt Klasse III (17 år+) Finals Gutt Rekrutt 11-12 år Gutt Rekrutt 11-12 år Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente Klasse III (17 år+) Jente Klasse III (17 år+) Finals Jente RUT rekrutt 11 år Jente RUT rekrutt 11 år Finals Jente RUT rekrutt 12 år Jente RUT rekrutt 12 år Finals
Jente RUT rekrutt 11 år Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
62
Susanne Frantzen
Sortland Turnforening
9.650
9.650/9.750
D: 1.0/0.5
E: 8.650/9.250
7.700
D: 0.50
E: 7.200
5.800
D: 2.00
E: 3.800
9.750
D: 3.20
E: 7.050
ND: 0.50
32.900
VT
9.650
9.650/9.750
D: 1.0/0.5
E: 8.650/9.250
UB
7.700
D: 0.5
E: 7.200
BB
5.800
D: 2.0
E: 3.800
FX
9.750
D: 3.2
E: 7.050
ND: 0.50
2
70
Sofie Seljeseth
Narvik Turnforening
11.000
11.000/10.200
D: 2.4/1.6
E: 8.600/8.600
8.750
D: 2.00
E: 6.750
11.450
D: 4.10
E: 7.350
31.200
1.700
VT
11.000
11.000/10.200
D: 2.4/1.6
E: 8.600/8.600
UB
8.750
D: 2.0
E: 6.750
BB

FX
11.450
D: 4.1
E: 7.350
3
66
Magnhild Stormo
Narvik Turnforening
10.500
10.500/10.050
D: 2.4/1.6
E: 8.100/8.450
8.550
D: 2.00
E: 6.550
10.550
D: 3.40
E: 7.150
29.600
3.300
VT
10.500
10.500/10.050
D: 2.4/1.6
E: 8.100/8.450
UB
8.550
D: 2.0
E: 6.550
BB

FX
10.550
D: 3.4
E: 7.150
4
65
Lea Normark
Narvik Turnforening
8.600
D: 0.50
E: 8.100
10.200
D: 3.70
E: 6.500
9.050
D: 2.70
E: 6.850
ND: 0.50
27.850
5.050
VT
UB
8.600
D: 0.5
E: 8.100
BB
10.200
D: 3.7
E: 6.500
FX
9.050
D: 2.7
E: 6.850
ND: 0.50
5
59
Thea Sofie Johansen
B&OI
9.800
9.800/9.400
D: 1.0/0.5
E: 8.800/8.900
8.550
D: 0.50
E: 8.050
8.550
D: 0.50
E: 8.050
26.900
6.000
VT
9.800
9.800/9.400
D: 1.0/0.5
E: 8.800/8.900
UB
8.550
D: 0.5
E: 8.050
BB
8.550
D: 0.5
E: 8.050
FX

6
64
Ingrid Kvitvær Sommerseth
Narvik Turnforening
8.650
D: 2.00
E: 6.650
8.750
D: 2.30
E: 6.950
ND: 0.50
17.400
15.500
VT
UB

BB
8.650
D: 2.0
E: 6.650
FX
8.750
D: 2.3
E: 6.950
ND: 0.50
7
68
Signe Hjuring Strøm
Narvik Turnforening
9.650
D: 2.70
E: 6.950
9.650
23.250
VT
UB

BB

FX
9.650
D: 2.7
E: 6.950
8
60
Oliva Alvir Gjendahl
Kabelvåg IL Turn
9.400
9.400/-
D: 1.0/-
E: 8.400/-
9.400
23.500
VT
9.400
9.400/-
D: 1.0/-
E: 8.400/-
UB

BB

FX

9
143
Noomi Saarheim
Kabelvåg IL Turn
8.800
8.800/8.400
D: 0.5/1.0
E: 8.300/7.400
8.800
24.100
VT
8.800
8.800/8.400
D: 0.5/1.0
E: 8.300/7.400
UB

BB

FX

10
54
Alida Belsom-Jensaas
B&OI
8.450
D: 0.50
E: 7.950
8.450
24.450
VT
UB

BB
8.450
D: 0.5
E: 7.950
FX

11
56
Else Isachsen Aune
B&OI
8.350
D: 0.50
E: 7.850
8.350
24.550
VT
UB
8.350
D: 0.5
E: 7.850
BB

FX

12
57
Frida Lovise Karlsen
B&OI
8.200
D: 0.00
E: 8.200
8.200
24.700
VT
UB

BB
8.200

E: 8.200
FX

13
61
Sigri Bardal
Kabelvåg IL Turn
32.900
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
70
Sofie Seljeseth, Narvik Turnforening


2.4
1.6


8.600
8.600



Q
10.600
11.000
10.200

2
66
Magnhild Stormo, Narvik Turnforening


2.4
1.6


8.100
8.450



Q
10.275
10.500
10.050

0.325
3
62
Susanne Frantzen, Sortland Turnforening


1.0
0.5


8.650
9.250



Q
9.700
9.650
9.750

0.900
4
59
Thea Sofie Johansen, B&OI


1.0
0.5


8.800
8.900



Q
9.600
9.800
9.400

1.000
5
143
Noomi Saarheim, Kabelvåg IL Turn


0.5
1.0


8.300
7.400



Q
8.600
8.800
8.400

2.000
6
60
Oliva Alvir Gjendahl, Kabelvåg IL Turn


1.0


8.400



Q
4.700
9.400

5.900
7
54
Alida Belsom-Jensaas, B&OI









q

10.600
7
56
Else Isachsen Aune, B&OI









q

10.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
70
Sofie Seljeseth, Narvik Turnforening

2.0

6.750

Q
8.750

2
65
Lea Normark, Narvik Turnforening

0.5

8.100

Q
8.600

0.150
3
59
Thea Sofie Johansen, B&OI

0.5

8.050

Q
8.550

0.200
3
66
Magnhild Stormo, Narvik Turnforening

2.0

6.550

Q
8.550

0.200
5
56
Else Isachsen Aune, B&OI

0.5

7.850

Q
8.350

0.400
6
62
Susanne Frantzen, Sortland Turnforening

0.5

7.200

Q
7.700

1.050
7
61
Sigri Bardal, Kabelvåg IL Turn



q

8.750
7
68
Signe Hjuring Strøm, Narvik Turnforening



q

8.750
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
65
Lea Normark, Narvik Turnforening

3.7

6.500

Q
10.200

2
64
Ingrid Kvitvær Sommerseth, Narvik Turnforening

2.0

6.650

Q
8.650

1.550
3
59
Thea Sofie Johansen, B&OI

0.5

8.050

Q
8.550

1.650
4
54
Alida Belsom-Jensaas, B&OI

0.5

7.950

Q
8.450

1.750
5
57
Frida Lovise Karlsen, B&OI


8.200

Q
8.200

2.000
6
62
Susanne Frantzen, Sortland Turnforening

2.0

3.800

Q
5.800

4.400
7
70
Sofie Seljeseth, Narvik Turnforening



q

10.200
7
56
Else Isachsen Aune, B&OI



q

10.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
70
Sofie Seljeseth, Narvik Turnforening

4.1

7.350

Q
11.450

2
66
Magnhild Stormo, Narvik Turnforening

3.4

7.150

Q
10.550

0.900
3
62
Susanne Frantzen, Sortland Turnforening

3.2

7.050

0.5
Q
9.750

1.700
4
68
Signe Hjuring Strøm, Narvik Turnforening

2.7

6.950

Q
9.650

1.800
5
65
Lea Normark, Narvik Turnforening

2.7

6.850

0.5
Q
9.050

2.400
6
64
Ingrid Kvitvær Sommerseth, Narvik Turnforening

2.3

6.950

0.5
Q
8.750

2.700
7
59
Thea Sofie Johansen, B&OI



q

11.450
7
60
Oliva Alvir Gjendahl, Kabelvåg IL Turn



q

11.450
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/26/2024 7:54:40 AM
SX
SM
MD
XL
XXL