Back 

Lofoten Open Kabelvåg, 2022-11-05

Gutt Klasse I (13-14 år) Gutt Klasse I (13-14 år) Finals Gutt Klasse II (15-16 år) Gutt Klasse II (15-16 år) Finals Gutt Klasse III (17 år+) Gutt Klasse III (17 år+) Finals Gutt Rekrutt 11-12 år Gutt Rekrutt 11-12 år Finals Jente Klasse I (13-14 år) Jente Klasse I (13-14 år) Finals Jente Klasse II (15-16 år) Jente Klasse II (15-16 år) Finals Jente Klasse III (17 år+) Jente Klasse III (17 år+) Finals Jente RUT rekrutt 11 år Jente RUT rekrutt 11 år Finals Jente RUT rekrutt 12 år Jente RUT rekrutt 12 år Finals
Jente Klasse I (13-14 år) Finals
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
98
Ingeborg Ytterstad
Tromsø Turnforening
12.650
12.650/10.700
D: 4.2/2.4
E: 8.450/8.300
12.400
D: 4.90
E: 7.500
12.500
D: 5.10
E: 7.400
12.150
D: 4.90
E: 7.250
49.700
VT
12.650
12.650/10.700
D: 4.2/2.4
E: 8.450/8.300
UB
12.400
D: 4.9
E: 7.500
BB
12.500
D: 5.1
E: 7.400
FX
12.150
D: 4.9
E: 7.250
2
97
Heidi Hagen Sørum
Tromsø Turnforening
10.950
10.950/10.100
D: 2.4/1.6
E: 8.550/8.500
10.200
D: 2.00
E: 8.200
10.850
D: 4.20
E: 6.650
12.300
D: 4.50
E: 7.800
44.300
5.400
VT
10.950
10.950/10.100
D: 2.4/1.6
E: 8.550/8.500
UB
10.200
D: 2.0
E: 8.200
BB
10.850
D: 4.2
E: 6.650
FX
12.300
D: 4.5
E: 7.800
3
87
Julie Håkegård jakobsen
Kabelvåg IL Turn
11.100
11.100/10.300
D: 2.4/1.6
E: 8.700/8.700
10.450
D: 2.00
E: 8.450
6.800
D: 3.60
E: 3.200
11.950
D: 4.60
E: 7.350
40.300
9.400
VT
11.100
11.100/10.300
D: 2.4/1.6
E: 8.700/8.700
UB
10.450
D: 2.0
E: 8.450
BB
6.800
D: 3.6
E: 3.200
FX
11.950
D: 4.6
E: 7.350
4
86
Amelia Karlsen
Kabelvåg IL Turn
10.950
10.950/10.100
D: 2.4/1.6
E: 8.550/8.500
10.000
D: 4.40
E: 5.600
11.800
D: 4.40
E: 7.400
32.750
16.950
VT
10.950
10.950/10.100
D: 2.4/1.6
E: 8.550/8.500
UB

BB
10.000
D: 4.4
E: 5.600
FX
11.800
D: 4.4
E: 7.400
5
91
Eila Stormo
Narvik Turnforening
12.250
D: 4.90
E: 7.350
12.200
D: 5.10
E: 7.100
24.450
25.250
VT
UB
12.250
D: 4.9
E: 7.350
BB

FX
12.200
D: 5.1
E: 7.100
6
83
Stine Tverbakk
B&OI
11.150
11.150/10.550
D: 2.4/1.6
E: 8.850/8.950
ND: 0.10 / 0.00
12.350
D: 5.00
E: 7.350
23.500
26.200
VT
11.150
11.150/10.550
D: 2.4/1.6
E: 8.850/8.950
ND: 0.10/0.00
UB

BB

FX
12.350
D: 5.0
E: 7.350
7
84
Tiril Solvoll-Ringen
B&OI
10.250
D: 2.00
E: 8.250
9.500
D: 3.90
E: 5.600
19.750
29.950
VT
UB
10.250
D: 2.0
E: 8.250
BB
9.500
D: 3.9
E: 5.600
FX

8
95
Mia Johansen
Sortland Turnforening
11.300
11.300/10.450
D: 2.4/1.6
E: 8.900/8.850
11.300
38.400
VT
11.300
11.300/10.450
D: 2.4/1.6
E: 8.900/8.850
UB

BB

FX

9
92
Elise Josefine Knutsen
Narvik Turnforening
10.200
D: 3.20
E: 7.000
10.200
39.500
VT
UB
10.200
D: 3.2
E: 7.000
BB

FX

10
93
Hannah Hvalryg Sørås
Narvik Turnforening
10.150
10.150/10.700
D: 1.6/2.4
E: 8.550/8.400
ND: 0.00 / 0.10
10.150
39.550
VT
10.150
10.150/10.700
D: 1.6/2.4
E: 8.550/8.400
ND: 0.00/0.10
UB

BB

FX

11
88
Kayla marie Mørtsell
Kabelvåg IL Turn
9.250
D: 3.40
E: 5.850
9.250
40.450
VT
UB

BB
9.250
D: 3.4
E: 5.850
FX

12
80
Elida Stensrud Aasjord
B&OI
49.700
VT
UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
98
Ingeborg Ytterstad, Tromsø Turnforening


4.2
2.4


8.450
8.300



Q
11.675
12.650
10.700

2
95
Mia Johansen, Sortland Turnforening


2.4
1.6


8.900
8.850



Q
10.875
11.300
10.450

0.800
3
83
Stine Tverbakk, B&OI


2.4
1.6


8.850
8.950


0.1
Q
10.850
11.150
10.550

0.825
4
87
Julie Håkegård jakobsen, Kabelvåg IL Turn


2.4
1.6


8.700
8.700



Q
10.700
11.100
10.300

0.975
5
97
Heidi Hagen Sørum, Tromsø Turnforening


2.4
1.6


8.550
8.500



Q
10.525
10.950
10.100

1.150
5
86
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn


2.4
1.6


8.550
8.500



Q
10.525
10.950
10.100

1.150
7
93
Hannah Hvalryg Sørås, Narvik Turnforening


1.6
2.4


8.550
8.400



0.1
Q
10.425
10.150
10.700

1.250
8
91
Eila Stormo, Narvik Turnforening









q

11.675
8
92
Elise Josefine Knutsen, Narvik Turnforening









q

11.675
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
98
Ingeborg Ytterstad, Tromsø Turnforening

4.9

7.500

Q
12.400

2
91
Eila Stormo, Narvik Turnforening

4.9

7.350

Q
12.250

0.150
3
87
Julie Håkegård jakobsen, Kabelvåg IL Turn

2.0

8.450

Q
10.450

1.950
4
84
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI

2.0

8.250

Q
10.250

2.150
5
97
Heidi Hagen Sørum, Tromsø Turnforening

2.0

8.200

Q
10.200

2.200
5
92
Elise Josefine Knutsen, Narvik Turnforening

3.2

7.000

Q
10.200

2.200
7
95
Mia Johansen, Sortland Turnforening



q

12.400
7
80
Elida Stensrud Aasjord, B&OI



q

12.400
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
98
Ingeborg Ytterstad, Tromsø Turnforening

5.1

7.400

Q
12.500

2
97
Heidi Hagen Sørum, Tromsø Turnforening

4.2

6.650

Q
10.850

1.650
3
86
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn

4.4

5.600

Q
10.000

2.500
4
84
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI

3.9

5.600

Q
9.500

3.000
5
88
Kayla marie Mørtsell, Kabelvåg IL Turn

3.4

5.850

Q
9.250

3.250
6
87
Julie Håkegård jakobsen, Kabelvåg IL Turn

3.6

3.200

Q
6.800

5.700
7
83
Stine Tverbakk, B&OI



q

12.500
7
95
Mia Johansen, Sortland Turnforening



q

12.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
83
Stine Tverbakk, B&OI

5.0

7.350

Q
12.350

2
97
Heidi Hagen Sørum, Tromsø Turnforening

4.5

7.800

Q
12.300

0.050
3
91
Eila Stormo, Narvik Turnforening

5.1

7.100

Q
12.200

0.150
4
98
Ingeborg Ytterstad, Tromsø Turnforening

4.9

7.250

Q
12.150

0.200
5
87
Julie Håkegård jakobsen, Kabelvåg IL Turn

4.6

7.350

Q
11.950

0.400
6
86
Amelia Karlsen, Kabelvåg IL Turn

4.4

7.400

Q
11.800

0.550
7
92
Elise Josefine Knutsen, Narvik Turnforening



q

12.350
7
84
Tiril Solvoll-Ringen, B&OI



q

12.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/26/2024 8:12:00 AM
SX
SM
MD
XL
XXL