Back 

VOGTK KM Turn Kvinner og Turn Menn Hokksund, 2022-10-29

TK Rekrutt 11 år TK Rekrutt 12 år TK Klasse I TK Klasse II TK Klasse III TM Rekrutt TM Gutter 13-14 år TM Junior 15-16 år TK Lag Rekrutt TK Lag Stige TM Lag Rekrutt TM Lag Stige
TK Rekrutt 11 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
1
Anna Jørgensen
HSIL turn
12.500
D: 4.0
E: 8.500
12.400
D: 5.10
E: 7.300
11.000
D: 4.90
E: 6.100
12.900
D: 5.70
E: 7.200
48.800
VT
12.500
D: 4.0
E: 8.500
UB
12.400
D: 5.1
E: 7.300
BB
11.000
D: 4.9
E: 6.100
FX
12.900
D: 5.7
E: 7.200
2
38
Celine Skår Knudsen
Nedre Glomma Turnforening
10.850
D: 2.4
E: 8.450
11.100
D: 2.00
E: 9.100
12.100
D: 4.30
E: 7.800
12.400
D: 4.90
E: 7.500
46.450
2.350
VT
10.850
D: 2.4
E: 8.450
UB
11.100
D: 2.0
E: 9.100
BB
12.100
D: 4.3
E: 7.800
FX
12.400
D: 4.9
E: 7.500
3
31
Zehra Sayan
Oslo Turnforening
10.300
D: 1.6
E: 8.700
12.400
D: 3.50
E: 8.900
11.650
D: 4.00
E: 7.650
11.450
D: 4.00
E: 7.450
45.800
3.000
VT
10.300
D: 1.6
E: 8.700
UB
12.400
D: 3.5
E: 8.900
BB
11.650
D: 4.0
E: 7.650
FX
11.450
D: 4.0
E: 7.450
4
27
Filippa Hailey Högberg Hwang
Oslo Turnforening
10.250
D: 1.6
E: 8.650
12.000
D: 3.50
E: 8.500
11.550
D: 4.20
E: 7.350
11.750
D: 4.00
E: 7.750
45.550
3.250
VT
10.250
D: 1.6
E: 8.650
UB
12.000
D: 3.5
E: 8.500
BB
11.550
D: 4.2
E: 7.350
FX
11.750
D: 4.0
E: 7.750
5
24
Alicia Guindos-Gjerstad
Oslo Turnforening
10.350
D: 1.6
E: 8.750
10.600
D: 2.00
E: 8.600
10.700
D: 3.90
E: 6.800
11.950
D: 4.10
E: 7.850
43.600
5.200
VT
10.350
D: 1.6
E: 8.750
UB
10.600
D: 2.0
E: 8.600
BB
10.700
D: 3.9
E: 6.800
FX
11.950
D: 4.1
E: 7.850
6
30
Klara Zoe Högberg Hwang
Oslo Turnforening
9.000
D: 1.6
E: 7.400
11.100
D: 2.00
E: 9.100
11.350
D: 4.00
E: 7.350
11.850
D: 3.90
E: 7.950
43.300
5.500
VT
9.000
D: 1.6
E: 7.400
UB
11.100
D: 2.0
E: 9.100
BB
11.350
D: 4.0
E: 7.350
FX
11.850
D: 3.9
E: 7.950
6
26
Ella Matilde Bjerkeli
Oslo Turnforening
9.600
D: 1.6
E: 8.000
9.800
D: 2.00
E: 7.800
11.300
D: 4.30
E: 7.000
12.600
D: 4.60
E: 8.000
43.300
5.500
VT
9.600
D: 1.6
E: 8.000
UB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
BB
11.300
D: 4.3
E: 7.000
FX
12.600
D: 4.6
E: 8.000
8
25
Emmy Katrine Halvorsen
Oslo Turnforening
9.300
D: 1.6
E: 7.700
10.600
D: 3.50
E: 7.100
10.850
D: 4.20
E: 6.650
11.750
D: 4.10
E: 7.650
42.500
6.300
VT
9.300
D: 1.6
E: 7.700
UB
10.600
D: 3.5
E: 7.100
BB
10.850
D: 4.2
E: 6.650
FX
11.750
D: 4.1
E: 7.650
9
4
Maia Rivera Eggen
Nordstrand Turnforening
9.950
D: 2.4
E: 7.550
11.000
D: 2.50
E: 8.500
9.850
D: 3.80
E: 6.050
11.200
D: 3.50
E: 7.700
42.000
6.800
VT
9.950
D: 2.4
E: 7.550
UB
11.000
D: 2.5
E: 8.500
BB
9.850
D: 3.8
E: 6.050
FX
11.200
D: 3.5
E: 7.700
10
36
Sajra Maltez
Nedre Glomma Turnforening
8.900
D: 1.6
E: 7.300
11.000
D: 2.00
E: 9.000
10.350
D: 3.90
E: 6.450
11.700
D: 4.20
E: 7.500
41.950
6.850
VT
8.900
D: 1.6
E: 7.300
UB
11.000
D: 2.0
E: 9.000
BB
10.350
D: 3.9
E: 6.450
FX
11.700
D: 4.2
E: 7.500
11
28
Ida Berge Gjellestad
Oslo Turnforening
9.150
D: 1.6
E: 7.550
10.300
D: 2.00
E: 8.300
11.150
D: 3.90
E: 7.250
11.200
D: 4.00
E: 7.300
ND: 0.10
41.800
7.000
VT
9.150
D: 1.6
E: 7.550
UB
10.300
D: 2.0
E: 8.300
BB
11.150
D: 3.9
E: 7.250
FX
11.200
D: 4.0
E: 7.300
ND: 0.10
12
9
Yasmin Berra Øzbal
Hokksund Turnforening
10.200
D: 1.6
E: 8.600
8.900
D: 0.50
E: 8.400
11.150
D: 3.90
E: 7.250
11.300
D: 4.10
E: 7.200
41.550
7.250
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
8.900
D: 0.5
E: 8.400
BB
11.150
D: 3.9
E: 7.250
FX
11.300
D: 4.1
E: 7.200
13
35
Mie Elise Dubec
Nedre Glomma Turnforening
9.100
D: 1.6
E: 7.500
9.400
D: 0.50
E: 8.900
11.100
D: 3.90
E: 7.200
11.050
D: 3.60
E: 7.550
ND: 0.10
40.650
8.150
VT
9.100
D: 1.6
E: 7.500
UB
9.400
D: 0.5
E: 8.900
BB
11.100
D: 3.9
E: 7.200
FX
11.050
D: 3.6
E: 7.550
ND: 0.10
14
2
Emilie Skau Sivertsen
HSIL turn
9.450
D: 1.6
E: 7.850
10.200
D: 2.00
E: 8.200
10.800
D: 4.20
E: 6.600
10.100
D: 3.50
E: 6.600
40.550
8.250
VT
9.450
D: 1.6
E: 7.850
UB
10.200
D: 2.0
E: 8.200
BB
10.800
D: 4.2
E: 6.600
FX
10.100
D: 3.5
E: 6.600
15
11
Mille Holden Søgaard
Hokksund Turnforening
10.200
D: 1.6
E: 8.600
8.600
D: 1.00
E: 7.600
11.500
D: 3.90
E: 7.600
9.650
D: 3.40
E: 6.250
39.950
8.850
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
8.600
D: 1.0
E: 7.600
BB
11.500
D: 3.9
E: 7.600
FX
9.650
D: 3.4
E: 6.250
16
20
Henriette Trizna Syversen
Asker Turnforening
10.750
D: 2.4
E: 8.350
8.900
D: 0.50
E: 8.400
9.650
D: 4.00
E: 5.650
10.550
D: 3.90
E: 6.650
39.850
8.950
VT
10.750
D: 2.4
E: 8.350
UB
8.900
D: 0.5
E: 8.400
BB
9.650
D: 4.0
E: 5.650
FX
10.550
D: 3.9
E: 6.650
17
39
Nilea Holmgren-Andersen
Langhus Turn
9.700
D: 1.6
E: 8.100
10.500
D: 2.00
E: 8.500
8.000
D: 2.70
E: 5.300
11.400
D: 3.90
E: 7.500
39.600
9.200
VT
9.700
D: 1.6
E: 8.100
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
BB
8.000
D: 2.7
E: 5.300
FX
11.400
D: 3.9
E: 7.500
18
10
Pia Themte
Hokksund Turnforening
9.550
D: 1.6
E: 7.950
10.400
D: 2.00
E: 8.400
8.550
D: 1.50
E: 7.050
11.050
D: 4.00
E: 7.050
39.550
9.250
VT
9.550
D: 1.6
E: 7.950
UB
10.400
D: 2.0
E: 8.400
BB
8.550
D: 1.5
E: 7.050
FX
11.050
D: 4.0
E: 7.050
19
29
Mia Fjeldheim Skjerven
Oslo Turnforening
7.250
D: 1.6
E: 5.650
10.600
D: 2.00
E: 8.600
9.600
D: 3.90
E: 5.700
11.250
D: 3.90
E: 7.350
38.700
10.100
VT
7.250
D: 1.6
E: 5.650
UB
10.600
D: 2.0
E: 8.600
BB
9.600
D: 3.9
E: 5.700
FX
11.250
D: 3.9
E: 7.350
20
14
Erle Slotsvik
Drammens Turnforening
8.150
D: 1.6
E: 6.550
9.200
D: 2.00
E: 7.200
9.900
D: 3.00
E: 6.900
10.900
D: 4.00
E: 6.900
38.150
10.650
VT
8.150
D: 1.6
E: 6.550
UB
9.200
D: 2.0
E: 7.200
BB
9.900
D: 3.0
E: 6.900
FX
10.900
D: 4.0
E: 6.900
21
23
Molly Hunter
Gjelleråsen turn IF
9.500
D: 1.6
E: 7.900
9.400
D: 0.50
E: 8.900
7.650
D: 0.00
E: 7.650
11.400
D: 3.90
E: 7.500
37.950
10.850
VT
9.500
D: 1.6
E: 7.900
UB
9.400
D: 0.5
E: 8.900
BB
7.650

E: 7.650
FX
11.400
D: 3.9
E: 7.500
21
37
Sophia Christianslund Larsen
Nedre Glomma Turnforening
9.050
D: 1.6
E: 7.450
10.000
D: 2.00
E: 8.000
8.400
D: 1.50
E: 6.900
10.500
D: 3.60
E: 6.900
37.950
10.850
VT
9.050
D: 1.6
E: 7.450
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
8.400
D: 1.5
E: 6.900
FX
10.500
D: 3.6
E: 6.900
23
6
Jenny Seljelund
Sandvika turnforening
9.650
D: 1.6
E: 8.050
9.800
D: 2.00
E: 7.800
8.200
D: 3.40
E: 4.900
ND: 0.10
10.150
D: 3.50
E: 6.950
ND: 0.30
37.800
11.000
VT
9.650
D: 1.6
E: 8.050
UB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
BB
8.200
D: 3.4
E: 4.900
ND: 0.10
FX
10.150
D: 3.5
E: 6.950
ND: 0.30
24
8
Ninja Olivia Gårdsøy
Slemmestad og Omegn Turnforening
9.550
D: 1.6
E: 7.950
8.500
D: 1.00
E: 7.500
8.700
D: 3.00
E: 5.700
10.450
D: 3.60
E: 6.850
37.200
11.600
VT
9.550
D: 1.6
E: 7.950
UB
8.500
D: 1.0
E: 7.500
BB
8.700
D: 3.0
E: 5.700
FX
10.450
D: 3.6
E: 6.850
25
7
Isabella Sitian Ye Reinskou
Slemmestad og Omegn Turnforening
9.600
D: 1.6
E: 8.000
8.600
D: 0.50
E: 8.100
7.700
D: 3.00
E: 4.700
10.550
D: 3.60
E: 6.950
36.450
12.350
VT
9.600
D: 1.6
E: 8.000
UB
8.600
D: 0.5
E: 8.100
BB
7.700
D: 3.0
E: 4.700
FX
10.550
D: 3.6
E: 6.950
26
16
Vilma Stene Rosenlund
Drammens Turnforening
9.000
D: 1.6
E: 7.400
9.000
D: 0.50
E: 8.500
7.150
D: 1.00
E: 6.150
10.600
D: 3.40
E: 7.200
35.750
13.050
VT
9.000
D: 1.6
E: 7.400
UB
9.000
D: 0.5
E: 8.500
BB
7.150
D: 1.0
E: 6.150
FX
10.600
D: 3.4
E: 7.200
27
40
Maria Jacobsen
Langhus Turn
9.250
D: 1.0
E: 8.250
9.200
D: 0.50
E: 8.700
8.050
D: 0.50
E: 7.550
8.850
D: 1.50
E: 7.350
35.350
13.450
VT
9.250
D: 1.0
E: 8.250
UB
9.200
D: 0.5
E: 8.700
BB
8.050
D: 0.5
E: 7.550
FX
8.850
D: 1.5
E: 7.350
28
19
Fredrikke Ramm
Njård turn
10.000
D: 1.6
E: 8.400
8.300
D: 0.50
E: 7.800
7.150
D: 2.00
E: 5.150
9.850
D: 3.00
E: 6.850
35.300
13.500
VT
10.000
D: 1.6
E: 8.400
UB
8.300
D: 0.5
E: 7.800
BB
7.150
D: 2.0
E: 5.150
FX
9.850
D: 3.0
E: 6.850
29
18
Josefine Garhol Veum
Njård turn
10.550
D: 1.6
E: 8.950
8.500
D: 0.50
E: 8.000
5.800
D: 2.50
E: 3.300
10.150
D: 3.00
E: 7.450
ND: 0.30
35.000
13.800
VT
10.550
D: 1.6
E: 8.950
UB
8.500
D: 0.5
E: 8.000
BB
5.800
D: 2.5
E: 3.300
FX
10.150
D: 3.0
E: 7.450
ND: 0.30
30
5
Elise Askeland
Sandvika turnforening
9.500
D: 1.6
E: 7.900
7.100
D: 0.50
E: 6.600
7.850
D: 1.50
E: 6.350
9.600
D: 3.40
E: 6.500
ND: 0.30
34.050
14.750
VT
9.500
D: 1.6
E: 7.900
UB
7.100
D: 0.5
E: 6.600
BB
7.850
D: 1.5
E: 6.350
FX
9.600
D: 3.4
E: 6.500
ND: 0.30
31
34
Emine Saxrud
Fredrikshalds turnforening
8.600
D: 1.0
E: 7.600
8.400

E: 8.400
7.850
D: 2.00
E: 5.850
8.700
D: 2.50
E: 6.200
33.550
15.250
VT
8.600
D: 1.0
E: 7.600
UB
8.400

E: 8.400
BB
7.850
D: 2.0
E: 5.850
FX
8.700
D: 2.5
E: 6.200
32
21
Linnea Quale Øvergaard
Asker Turnforening
9.700
D: 1.0
E: 8.700
8.500
D: 0.50
E: 8.000
6.300
D: 0.00
E: 6.800
ND: 0.50
8.250
D: 2.00
E: 6.250
32.750
16.050
VT
9.700
D: 1.0
E: 8.700
UB
8.500
D: 0.5
E: 8.000
BB
6.300

E: 6.800
ND: 0.50
FX
8.250
D: 2.0
E: 6.250
33
13
Milla Zoé Gorman
Drammens Turnforening
7.700
D: 1.6
E: 6.100
8.900
D: 0.50
E: 8.400
7.000
D: 1.50
E: 5.500
9.000
D: 3.40
E: 5.700
ND: 0.10
32.600
16.200
VT
7.700
D: 1.6
E: 6.100
UB
8.900
D: 0.5
E: 8.400
BB
7.000
D: 1.5
E: 5.500
FX
9.000
D: 3.4
E: 5.700
ND: 0.10
34
32
Ida Andreassen Aas
Fredrikshalds turnforening
7.800
D: 1.0
E: 6.800
8.500

E: 8.500
7.300
D: 1.00
E: 6.300
8.200
D: 3.30
E: 5.900
ND: 1.00
31.800
17.000
VT
7.800
D: 1.0
E: 6.800
UB
8.500

E: 8.500
BB
7.300
D: 1.0
E: 6.300
FX
8.200
D: 3.3
E: 5.900
ND: 1.00
35
33
Ida Wahlstrøm
Fredrikshalds turnforening
8.100
D: 1.0
E: 7.100
8.100

E: 8.100
8.000
D: 0.50
E: 7.500
7.050
D: 1.00
E: 6.050
31.250
17.550
VT
8.100
D: 1.0
E: 7.100
UB
8.100

E: 8.100
BB
8.000
D: 0.5
E: 7.500
FX
7.050
D: 1.0
E: 6.050
36
15
Ella Akselsen
Drammens Turnforening
6.450
D: 1.6
E: 4.850
8.000
D: 0.50
E: 7.500
6.350
D: 0.00
E: 6.850
ND: 0.50
9.850
D: 3.80
E: 6.050
30.650
18.150
VT
6.450
D: 1.6
E: 4.850
UB
8.000
D: 0.5
E: 7.500
BB
6.350

E: 6.850
ND: 0.50
FX
9.850
D: 3.8
E: 6.050
37
12
Kamille Tøndell
Drammens Turnforening
7.450
D: 1.6
E: 5.850
8.700
D: 0.50
E: 8.200
5.250
D: 1.00
E: 4.250
9.150
D: 3.40
E: 5.750
30.550
18.250
VT
7.450
D: 1.6
E: 5.850
UB
8.700
D: 0.5
E: 8.200
BB
5.250
D: 1.0
E: 4.250
FX
9.150
D: 3.4
E: 5.750
38
17
Emilie Borgos
Njård turn
9.100
D: 2.00
E: 7.100
8.700
D: 2.00
E: 6.700
17.800
31.000
VT

UB
9.100
D: 2.0
E: 7.100
BB
8.700
D: 2.0
E: 6.700
FX

39
3
Hennie Filippa Orfjell Holthe
Nordstrand Turnforening
48.800
VT

UB

BB

FX

39
22
Maja Niewiadomska
Asker Turnforening
48.800
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
1
Anna Jørgensen, HSIL turn


4.0


8.500




6.250
12.500

2
38
Celine Skår Knudsen, Nedre Glomma Turnforening


2.4


8.450




5.425
10.850

0.825
3
20
Henriette Trizna Syversen, Asker Turnforening


2.4


8.350




5.375
10.750

0.875
4
18
Josefine Garhol Veum, Njård turn


1.6


8.950




5.275
10.550

0.975
5
24
Alicia Guindos-Gjerstad, Oslo Turnforening


1.6


8.750




5.175
10.350

1.075
6
31
Zehra Sayan, Oslo Turnforening


1.6


8.700




5.150
10.300

1.100
7
27
Filippa Hailey Högberg Hwang, Oslo Turnforening


1.6


8.650




5.125
10.250

1.125
8
9
Yasmin Berra Øzbal, Hokksund Turnforening


1.6


8.600




5.100
10.200

1.150
8
11
Mille Holden Søgaard, Hokksund Turnforening


1.6


8.600




5.100
10.200

1.150
10
19
Fredrikke Ramm, Njård turn


1.6


8.400




5.000
10.000

1.250
11
4
Maia Rivera Eggen, Nordstrand Turnforening


2.4


7.550




4.975
9.950

1.275
12
21
Linnea Quale Øvergaard, Asker Turnforening


1.0


8.700




4.850
9.700

1.400
12
39
Nilea Holmgren-Andersen, Langhus Turn


1.6


8.100




4.850
9.700

1.400
14
6
Jenny Seljelund, Sandvika turnforening


1.6


8.050




4.825
9.650

1.425
15
26
Ella Matilde Bjerkeli, Oslo Turnforening


1.6


8.000




4.800
9.600

1.450
15
7
Isabella Sitian Ye Reinskou, Slemmestad og Omegn Turnforening


1.6


8.000




4.800
9.600

1.450
17
10
Pia Themte, Hokksund Turnforening


1.6


7.950




4.775
9.550

1.475
17
8
Ninja Olivia Gårdsøy, Slemmestad og Omegn Turnforening


1.6


7.950




4.775
9.550

1.475
19
23
Molly Hunter, Gjelleråsen turn IF


1.6


7.900




4.750
9.500

1.500
19
5
Elise Askeland, Sandvika turnforening


1.6


7.900




4.750
9.500

1.500
21
2
Emilie Skau Sivertsen, HSIL turn


1.6


7.850




4.725
9.450

1.525
22
25
Emmy Katrine Halvorsen, Oslo Turnforening


1.6


7.700




4.650
9.300

1.600
23
40
Maria Jacobsen, Langhus Turn


1.0


8.250




4.625
9.250

1.625
24
28
Ida Berge Gjellestad, Oslo Turnforening


1.6


7.550




4.575
9.150

1.675
25
35
Mie Elise Dubec, Nedre Glomma Turnforening


1.6


7.500




4.550
9.100

1.700
26
37
Sophia Christianslund Larsen, Nedre Glomma Turnforening


1.6


7.450




4.525
9.050

1.725
27
30
Klara Zoe Högberg Hwang, Oslo Turnforening


1.6


7.400




4.500
9.000

1.750
27
16
Vilma Stene Rosenlund, Drammens Turnforening


1.6


7.400




4.500
9.000

1.750
29
36
Sajra Maltez, Nedre Glomma Turnforening


1.6


7.300




4.450
8.900

1.800
30
34
Emine Saxrud, Fredrikshalds turnforening


1.0


7.600




4.300
8.600

1.950
31
14
Erle Slotsvik, Drammens Turnforening


1.6


6.550




4.075
8.150

2.175
32
33
Ida Wahlstrøm, Fredrikshalds turnforening


1.0


7.100




4.050
8.100

2.200
33
32
Ida Andreassen Aas, Fredrikshalds turnforening


1.0


6.800




3.900
7.800

2.350
34
13
Milla Zoé Gorman, Drammens Turnforening


1.6


6.100




3.850
7.700

2.400
35
12
Kamille Tøndell, Drammens Turnforening


1.6


5.850




3.725
7.450

2.525
36
29
Mia Fjeldheim Skjerven, Oslo Turnforening


1.6


5.650




3.625
7.250

2.625
37
15
Ella Akselsen, Drammens Turnforening


1.6


4.850




3.225
6.450

3.025
38
17
Emilie Borgos, Njård turn










6.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
31
Zehra Sayan, Oslo Turnforening

3.5

8.900


12.400

1
1
Anna Jørgensen, HSIL turn

5.1

7.300


12.400

3
27
Filippa Hailey Högberg Hwang, Oslo Turnforening

3.5

8.500


12.000

0.400
4
38
Celine Skår Knudsen, Nedre Glomma Turnforening

2.0

9.100


11.100

1.300
4
30
Klara Zoe Högberg Hwang, Oslo Turnforening

2.0

9.100


11.100

1.300
6
36
Sajra Maltez, Nedre Glomma Turnforening

2.0

9.000


11.000

1.400
6
4
Maia Rivera Eggen, Nordstrand Turnforening

2.5

8.500


11.000

1.400
8
29
Mia Fjeldheim Skjerven, Oslo Turnforening

2.0

8.600


10.600

1.800
8
24
Alicia Guindos-Gjerstad, Oslo Turnforening

2.0

8.600


10.600

1.800
8
25
Emmy Katrine Halvorsen, Oslo Turnforening

3.5

7.100


10.600

1.800
11
39
Nilea Holmgren-Andersen, Langhus Turn

2.0

8.500


10.500

1.900
12
10
Pia Themte, Hokksund Turnforening

2.0

8.400


10.400

2.000
13
28
Ida Berge Gjellestad, Oslo Turnforening

2.0

8.300


10.300

2.100
14
2
Emilie Skau Sivertsen, HSIL turn

2.0

8.200


10.200

2.200
15
37
Sophia Christianslund Larsen, Nedre Glomma Turnforening

2.0

8.000


10.000

2.400
16
6
Jenny Seljelund, Sandvika turnforening

2.0

7.800


9.800

2.600
16
26
Ella Matilde Bjerkeli, Oslo Turnforening

2.0

7.800


9.800

2.600
18
23
Molly Hunter, Gjelleråsen turn IF

0.5

8.900


9.400

3.000
18
35
Mie Elise Dubec, Nedre Glomma Turnforening

0.5

8.900


9.400

3.000
20
40
Maria Jacobsen, Langhus Turn

0.5

8.700


9.200

3.200
20
14
Erle Slotsvik, Drammens Turnforening

2.0

7.200


9.200

3.200
22
17
Emilie Borgos, Njård turn

2.0

7.100


9.100

3.300
23
16
Vilma Stene Rosenlund, Drammens Turnforening

0.5

8.500


9.000

3.400
24
13
Milla Zoé Gorman, Drammens Turnforening

0.5

8.400


8.900

3.500
24
9
Yasmin Berra Øzbal, Hokksund Turnforening

0.5

8.400


8.900

3.500
24
20
Henriette Trizna Syversen, Asker Turnforening

0.5

8.400


8.900

3.500
27
12
Kamille Tøndell, Drammens Turnforening

0.5

8.200


8.700

3.700
28
7
Isabella Sitian Ye Reinskou, Slemmestad og Omegn Turnforening

0.5

8.100


8.600

3.800
28
11
Mille Holden Søgaard, Hokksund Turnforening

1.0

7.600


8.600

3.800
30
32
Ida Andreassen Aas, Fredrikshalds turnforening


8.500


8.500

3.900
30
18
Josefine Garhol Veum, Njård turn

0.5

8.000


8.500

3.900
30
21
Linnea Quale Øvergaard, Asker Turnforening

0.5

8.000


8.500

3.900
30
8
Ninja Olivia Gårdsøy, Slemmestad og Omegn Turnforening

1.0

7.500


8.500

3.900
34
34
Emine Saxrud, Fredrikshalds turnforening


8.400


8.400

4.000
35
19
Fredrikke Ramm, Njård turn

0.5

7.800


8.300

4.100
36
33
Ida Wahlstrøm, Fredrikshalds turnforening


8.100


8.100

4.300
37
15
Ella Akselsen, Drammens Turnforening

0.5

7.500


8.000

4.400
38
5
Elise Askeland, Sandvika turnforening

0.5

6.600


7.100

5.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
38
Celine Skår Knudsen, Nedre Glomma Turnforening

4.3

7.800


12.100

2
31
Zehra Sayan, Oslo Turnforening

4.0

7.650


11.650

0.450
3
27
Filippa Hailey Högberg Hwang, Oslo Turnforening

4.2

7.350


11.550

0.550
4
11
Mille Holden Søgaard, Hokksund Turnforening

3.9

7.600


11.500

0.600
5
30
Klara Zoe Högberg Hwang, Oslo Turnforening

4.0

7.350


11.350

0.750
6
26
Ella Matilde Bjerkeli, Oslo Turnforening

4.3

7.000


11.300

0.800
7
9
Yasmin Berra Øzbal, Hokksund Turnforening

3.9

7.250


11.150

0.950
7
28
Ida Berge Gjellestad, Oslo Turnforening

3.9

7.250


11.150

0.950
9
35
Mie Elise Dubec, Nedre Glomma Turnforening

3.9

7.200


11.100

1.000
10
1
Anna Jørgensen, HSIL turn

4.9

6.100


11.000

1.100
11
25
Emmy Katrine Halvorsen, Oslo Turnforening

4.2

6.650


10.850

1.250
12
2
Emilie Skau Sivertsen, HSIL turn

4.2

6.600


10.800

1.300
13
24
Alicia Guindos-Gjerstad, Oslo Turnforening

3.9

6.800


10.700

1.400
14
36
Sajra Maltez, Nedre Glomma Turnforening

3.9

6.450


10.350

1.750
15
14
Erle Slotsvik, Drammens Turnforening

3.0

6.900


9.900

2.200
16
4
Maia Rivera Eggen, Nordstrand Turnforening

3.8

6.050


9.850

2.250
17
20
Henriette Trizna Syversen, Asker Turnforening

4.0

5.650


9.650

2.450
18
29
Mia Fjeldheim Skjerven, Oslo Turnforening

3.9

5.700


9.600

2.500
19
17
Emilie Borgos, Njård turn

2.0

6.700


8.700

3.400
19
8
Ninja Olivia Gårdsøy, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.0

5.700


8.700

3.400
21
10
Pia Themte, Hokksund Turnforening

1.5

7.050


8.550

3.550
22
37
Sophia Christianslund Larsen, Nedre Glomma Turnforening

1.5

6.900


8.400

3.700
23
6
Jenny Seljelund, Sandvika turnforening

3.4

4.900

0.1

8.200

3.900
24
40
Maria Jacobsen, Langhus Turn

0.5

7.550


8.050

4.050
25
33
Ida Wahlstrøm, Fredrikshalds turnforening

0.5

7.500


8.000

4.100
25
39
Nilea Holmgren-Andersen, Langhus Turn

2.7

5.300


8.000

4.100
27
5
Elise Askeland, Sandvika turnforening

1.5

6.350


7.850

4.250
27
34
Emine Saxrud, Fredrikshalds turnforening

2.0

5.850


7.850

4.250
29
7
Isabella Sitian Ye Reinskou, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.0

4.700


7.700

4.400
30
23
Molly Hunter, Gjelleråsen turn IF


7.650


7.650

4.450
31
32
Ida Andreassen Aas, Fredrikshalds turnforening

1.0

6.300


7.300

4.800
32
16
Vilma Stene Rosenlund, Drammens Turnforening

1.0

6.150


7.150

4.950
32
19
Fredrikke Ramm, Njård turn

2.0

5.150


7.150

4.950
34
13
Milla Zoé Gorman, Drammens Turnforening

1.5

5.500


7.000

5.100
35
15
Ella Akselsen, Drammens Turnforening


6.850

0.5

6.350

5.750
36
21
Linnea Quale Øvergaard, Asker Turnforening


6.800

0.5

6.300

5.800
37
18
Josefine Garhol Veum, Njård turn

2.5

3.300


5.800

6.300
38
12
Kamille Tøndell, Drammens Turnforening

1.0

4.250


5.250

6.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
1
Anna Jørgensen, HSIL turn

5.7

7.200


12.900

2
26
Ella Matilde Bjerkeli, Oslo Turnforening

4.6

8.000


12.600

0.300
3
38
Celine Skår Knudsen, Nedre Glomma Turnforening

4.9

7.500


12.400

0.500
4
24
Alicia Guindos-Gjerstad, Oslo Turnforening

4.1

7.850


11.950

0.950
5
30
Klara Zoe Högberg Hwang, Oslo Turnforening

3.9

7.950


11.850

1.050
6
27
Filippa Hailey Högberg Hwang, Oslo Turnforening

4.0

7.750


11.750

1.150
6
25
Emmy Katrine Halvorsen, Oslo Turnforening

4.1

7.650


11.750

1.150
8
36
Sajra Maltez, Nedre Glomma Turnforening

4.2

7.500


11.700

1.200
9
31
Zehra Sayan, Oslo Turnforening

4.0

7.450


11.450

1.450
10
23
Molly Hunter, Gjelleråsen turn IF

3.9

7.500


11.400

1.500
10
39
Nilea Holmgren-Andersen, Langhus Turn

3.9

7.500


11.400

1.500
12
9
Yasmin Berra Øzbal, Hokksund Turnforening

4.1

7.200


11.300

1.600
13
29
Mia Fjeldheim Skjerven, Oslo Turnforening

3.9

7.350


11.250

1.650
14
4
Maia Rivera Eggen, Nordstrand Turnforening

3.5

7.700


11.200

1.700
14
28
Ida Berge Gjellestad, Oslo Turnforening

4.0

7.300

0.1

11.200

1.700
16
35
Mie Elise Dubec, Nedre Glomma Turnforening

3.6

7.550

0.1

11.050

1.850
16
10
Pia Themte, Hokksund Turnforening

4.0

7.050


11.050

1.850
18
14
Erle Slotsvik, Drammens Turnforening

4.0

6.900


10.900

2.000
19
16
Vilma Stene Rosenlund, Drammens Turnforening

3.4

7.200


10.600

2.300
20
7
Isabella Sitian Ye Reinskou, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.6

6.950


10.550

2.350
20
20
Henriette Trizna Syversen, Asker Turnforening

3.9

6.650


10.550

2.350
22
37
Sophia Christianslund Larsen, Nedre Glomma Turnforening

3.6

6.900


10.500

2.400
23
8
Ninja Olivia Gårdsøy, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.6

6.850


10.450

2.450
24
18
Josefine Garhol Veum, Njård turn

3.0

7.450

0.3

10.150

2.750
24
6
Jenny Seljelund, Sandvika turnforening

3.5

6.950

0.3

10.150

2.750
26
2
Emilie Skau Sivertsen, HSIL turn

3.5

6.600


10.100

2.800
27
19
Fredrikke Ramm, Njård turn

3.0

6.850


9.850

3.050
27
15
Ella Akselsen, Drammens Turnforening

3.8

6.050


9.850

3.050
29
11
Mille Holden Søgaard, Hokksund Turnforening

3.4

6.250


9.650

3.250
30
5
Elise Askeland, Sandvika turnforening

3.4

6.500

0.3

9.600

3.300
31
12
Kamille Tøndell, Drammens Turnforening

3.4

5.750


9.150

3.750
32
13
Milla Zoé Gorman, Drammens Turnforening

3.4

5.700

0.1

9.000

3.900
33
40
Maria Jacobsen, Langhus Turn

1.5

7.350


8.850

4.050
34
34
Emine Saxrud, Fredrikshalds turnforening

2.5

6.200


8.700

4.200
35
21
Linnea Quale Øvergaard, Asker Turnforening

2.0

6.250


8.250

4.650
36
32
Ida Andreassen Aas, Fredrikshalds turnforening

3.3

5.900

1.0

8.200

4.700
37
33
Ida Wahlstrøm, Fredrikshalds turnforening

1.0

6.050


7.050

5.850
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 5/21/2024 8:36:39 AM
SX
SM
MD
XL
XXL