Back 

VOGTK KM Turn Kvinner og Turn Menn Hokksund, 2022-10-29

TK Rekrutt 11 år TK Rekrutt 12 år TK Klasse I TK Klasse II TK Klasse III TM Rekrutt TM Gutter 13-14 år TM Junior 15-16 år TK Lag Rekrutt TK Lag Stige TM Lag Rekrutt TM Lag Stige
TK Klasse I
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
121
Isabelle Washington
Slemmestad og Omegn Turnforening
10.900
D: 2.4
E: 8.500
11.500
D: 2.50
E: 9.000
11.000
D: 4.00
E: 7.000
11.500
D: 4.30
E: 7.200
44.900
VT
10.900
D: 2.4
E: 8.500
UB
11.500
D: 2.5
E: 9.000
BB
11.000
D: 4.0
E: 7.000
FX
11.500
D: 4.3
E: 7.200
2
148
Amy Gould Bjørgesæter
Hoppensprett Turn Jessheim
12.200
D: 4.4
E: 8.100
ND: 0.30
12.500
D: 5.50
E: 7.000
8.100
D: 3.90
E: 4.300
ND: 0.10
10.300
D: 5.30
E: 5.400
ND: 0.40
43.100
1.800
VT
12.200
D: 4.4
E: 8.100
ND: 0.30
UB
12.500
D: 5.5
E: 7.000
BB
8.100
D: 3.9
E: 4.300
ND: 0.10
FX
10.300
D: 5.3
E: 5.400
ND: 0.40
3
142
Tindra Ramsfjell Borge
Nedre Glomma Turnforening
10.300
D: 2.4
E: 7.900
10.200
D: 2.00
E: 8.200
10.300
D: 3.80
E: 6.500
12.200
D: 4.40
E: 7.800
43.000
1.900
VT
10.300
D: 2.4
E: 7.900
UB
10.200
D: 2.0
E: 8.200
BB
10.300
D: 3.8
E: 6.500
FX
12.200
D: 4.4
E: 7.800
4
143
Linnea Marie Antonsen
Nedre Glomma Turnforening
10.600
D: 2.4
E: 8.200
10.500
D: 2.00
E: 8.500
9.550
D: 2.80
E: 6.750
11.800
D: 4.90
E: 6.900
42.450
2.450
VT
10.600
D: 2.4
E: 8.200
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
BB
9.550
D: 2.8
E: 6.750
FX
11.800
D: 4.9
E: 6.900
5
141
Emma Kvale Saugestad
Nedre Glomma Turnforening
9.800
D: 2.4
E: 7.400
9.500
D: 2.00
E: 7.500
11.350
D: 4.10
E: 7.250
11.600
D: 4.50
E: 7.100
42.250
2.650
VT
9.800
D: 2.4
E: 7.400
UB
9.500
D: 2.0
E: 7.500
BB
11.350
D: 4.1
E: 7.250
FX
11.600
D: 4.5
E: 7.100
5
134
Berthe Natvik Rove
Holmen Tropp og Turn
10.600
D: 2.4
E: 8.200
10.000
D: 2.00
E: 8.000
9.850
D: 3.70
E: 6.150
11.800
D: 4.30
E: 7.500
42.250
2.650
VT
10.600
D: 2.4
E: 8.200
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
9.850
D: 3.7
E: 6.150
FX
11.800
D: 4.3
E: 7.500
7
123
Edith Benedikte Hammer
Asker Turnforening
10.300
D: 2.6
E: 7.700
10.700
D: 2.00
E: 8.700
10.000
D: 4.30
E: 5.700
11.200
D: 4.00
E: 7.200
42.200
2.700
VT
10.300
D: 2.6
E: 7.700
UB
10.700
D: 2.0
E: 8.700
BB
10.000
D: 4.3
E: 5.700
FX
11.200
D: 4.0
E: 7.200
8
105
Sara Skogstad Tuv
Oslo Turnforening
9.300
D: 2.4
E: 6.900
10.000
D: 2.50
E: 7.500
11.650
D: 3.80
E: 7.850
11.200
D: 4.60
E: 6.700
ND: 0.10
42.150
2.750
VT
9.300
D: 2.4
E: 6.900
UB
10.000
D: 2.5
E: 7.500
BB
11.650
D: 3.8
E: 7.850
FX
11.200
D: 4.6
E: 6.700
ND: 0.10
9
106
Camilla Themte
Hokksund Turnforening
10.000
D: 2.4
E: 7.600
10.500
D: 2.50
E: 8.000
10.300
D: 3.70
E: 6.600
11.300
D: 4.70
E: 6.600
42.100
2.800
VT
10.000
D: 2.4
E: 7.600
UB
10.500
D: 2.5
E: 8.000
BB
10.300
D: 3.7
E: 6.600
FX
11.300
D: 4.7
E: 6.600
10
102
Julie Skau Sivertsen
HSIL turn
12.200
D: 4.2
E: 8.000
10.900
D: 2.90
E: 8.000
6.600
D: 4.80
E: 1.800
12.300
D: 5.10
E: 7.200
42.000
2.900
VT
12.200
D: 4.2
E: 8.000
UB
10.900
D: 2.9
E: 8.000
BB
6.600
D: 4.8
E: 1.800
FX
12.300
D: 5.1
E: 7.200
11
145
Tina Marie Håkenstad
Ullensaker Gym og Turn
9.300
D: 1.6
E: 7.700
10.300
D: 2.50
E: 7.800
9.900
D: 3.00
E: 6.900
11.500
D: 4.60
E: 6.900
41.000
3.900
VT
9.300
D: 1.6
E: 7.700
UB
10.300
D: 2.5
E: 7.800
BB
9.900
D: 3.0
E: 6.900
FX
11.500
D: 4.6
E: 6.900
12
103
Annie Helen Smedstad Braastad
HSIL turn
9.600
D: 1.6
E: 8.000
11.100
D: 2.90
E: 8.200
8.800
D: 4.30
E: 4.500
11.400
D: 4.70
E: 6.700
40.900
4.000
VT
9.600
D: 1.6
E: 8.000
UB
11.100
D: 2.9
E: 8.200
BB
8.800
D: 4.3
E: 4.500
FX
11.400
D: 4.7
E: 6.700
13
108
Olivia Myhrer Kristiansen
Njård turn
10.000
D: 1.6
E: 8.400
10.200
D: 2.00
E: 8.200
9.800
D: 2.00
E: 7.800
10.700
D: 3.70
E: 7.000
40.700
4.200
VT
10.000
D: 1.6
E: 8.400
UB
10.200
D: 2.0
E: 8.200
BB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
FX
10.700
D: 3.7
E: 7.000
14
119
Natalie Helle-Jonsson
Slemmestad og Omegn Turnforening
10.700
D: 2.4
E: 8.300
10.300
D: 2.00
E: 8.300
9.750
D: 3.80
E: 5.950
9.900
D: 3.80
E: 6.100
40.650
4.250
VT
10.700
D: 2.4
E: 8.300
UB
10.300
D: 2.0
E: 8.300
BB
9.750
D: 3.8
E: 5.950
FX
9.900
D: 3.8
E: 6.100
15
151
Oda Martine Gudim Haug
Hammer Turn
9.800
D: 1.6
E: 8.200
10.500
D: 2.00
E: 8.500
10.750
D: 4.00
E: 6.750
9.400
D: 3.70
E: 5.700
40.450
4.450
VT
9.800
D: 1.6
E: 8.200
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
BB
10.750
D: 4.0
E: 6.750
FX
9.400
D: 3.7
E: 5.700
16
139
Martine Nordtveit Knudsen
Holmen Tropp og Turn
9.400
D: 1.6
E: 7.800
10.700
D: 2.00
E: 8.700
9.900
D: 3.60
E: 6.400
ND: 0.10
10.400
D: 4.00
E: 6.400
40.400
4.500
VT
9.400
D: 1.6
E: 7.800
UB
10.700
D: 2.0
E: 8.700
BB
9.900
D: 3.6
E: 6.400
ND: 0.10
FX
10.400
D: 4.0
E: 6.400
17
100
Ylva Gálvez
HSIL turn
9.700
D: 1.6
E: 8.100
10.700
D: 2.00
E: 8.700
8.800
D: 4.20
E: 4.600
11.000
D: 4.70
E: 6.300
40.200
4.700
VT
9.700
D: 1.6
E: 8.100
UB
10.700
D: 2.0
E: 8.700
BB
8.800
D: 4.2
E: 4.600
FX
11.000
D: 4.7
E: 6.300
18
122
Sofie Sivesind Ølstørn
Asker Turnforening
9.600
D: 1.6
E: 8.000
10.900
D: 2.00
E: 8.900
8.950
D: 4.20
E: 4.750
10.700
D: 4.00
E: 6.800
ND: 0.10
40.150
4.750
VT
9.600
D: 1.6
E: 8.000
UB
10.900
D: 2.0
E: 8.900
BB
8.950
D: 4.2
E: 4.750
FX
10.700
D: 4.0
E: 6.800
ND: 0.10
19
147
Maja Wojcik
Hoppensprett Turn Jessheim
8.700
D: 2.4
E: 6.300
10.500
D: 2.50
E: 8.000
10.000
D: 3.00
E: 7.000
10.300
D: 4.40
E: 6.300
ND: 0.40
39.500
5.400
VT
8.700
D: 2.4
E: 6.300
UB
10.500
D: 2.5
E: 8.000
BB
10.000
D: 3.0
E: 7.000
FX
10.300
D: 4.4
E: 6.300
ND: 0.40
20
149
Lykke Elena Waksvik
Hammer Turn
10.100
D: 2.4
E: 7.700
10.500
D: 2.00
E: 8.500
7.850
D: 3.40
E: 5.450
ND: 1.00
10.800
D: 3.70
E: 7.100
39.250
5.650
VT
10.100
D: 2.4
E: 7.700
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
BB
7.850
D: 3.4
E: 5.450
ND: 1.00
FX
10.800
D: 3.7
E: 7.100
20
118
Millea Kopperud-Røseplass
Sandvika turnforening
10.200
D: 1.6
E: 8.600
10.000
D: 2.00
E: 8.000
7.950
D: 3.50
E: 4.450
11.100
D: 3.30
E: 7.800
39.250
5.650
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
7.950
D: 3.5
E: 4.450
FX
11.100
D: 3.3
E: 7.800
22
133
Julie Bruvold Hansen
Holmen Tropp og Turn
10.100
D: 2.4
E: 7.700
10.000
D: 2.00
E: 8.000
7.600
D: 4.40
E: 3.200
11.400
D: 4.80
E: 6.700
ND: 0.10
39.100
5.800
VT
10.100
D: 2.4
E: 7.700
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
7.600
D: 4.4
E: 3.200
FX
11.400
D: 4.8
E: 6.700
ND: 0.10
23
117
Eline Svean
Sandvika turnforening
10.200
D: 2.4
E: 7.800
10.000
D: 2.00
E: 8.000
7.400
D: 3.70
E: 3.700
11.100
D: 4.10
E: 7.000
38.700
6.200
VT
10.200
D: 2.4
E: 7.800
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
7.400
D: 3.7
E: 3.700
FX
11.100
D: 4.1
E: 7.000
24
120
Lotta Marie Myhrene
Slemmestad og Omegn Turnforening
9.200
D: 1.6
E: 7.600
9.300
D: 2.00
E: 7.300
9.300
D: 3.80
E: 5.500
10.600
D: 3.60
E: 7.000
38.400
6.500
VT
9.200
D: 1.6
E: 7.600
UB
9.300
D: 2.0
E: 7.300
BB
9.300
D: 3.8
E: 5.500
FX
10.600
D: 3.6
E: 7.000
25
150
Vilje Aurora Waleur-Benterud
Hammer Turn
10.300
D: 2.4
E: 7.900
9.900
D: 2.50
E: 7.400
6.200
D: 3.90
E: 2.300
11.600
D: 5.00
E: 6.600
38.000
6.900
VT
10.300
D: 2.4
E: 7.900
UB
9.900
D: 2.5
E: 7.400
BB
6.200
D: 3.9
E: 2.300
FX
11.600
D: 5.0
E: 6.600
26
111
Emilie Ask Buer
Nordstrand Turnforening
8.900
D: 1.6
E: 7.300
8.500
D: 1.00
E: 7.500
8.150
D: 3.50
E: 4.650
12.300
D: 4.60
E: 7.700
37.850
7.050
VT
8.900
D: 1.6
E: 7.300
UB
8.500
D: 1.0
E: 7.500
BB
8.150
D: 3.5
E: 4.650
FX
12.300
D: 4.6
E: 7.700
26
113
Sigrun Bakke Finstad
Drøbak Tropp og Turn
8.200
D: 1.6
E: 6.600
9.500
D: 1.00
E: 8.500
10.050
D: 3.90
E: 6.150
10.100
D: 4.00
E: 6.200
ND: 0.10
37.850
7.050
VT
8.200
D: 1.6
E: 6.600
UB
9.500
D: 1.0
E: 8.500
BB
10.050
D: 3.9
E: 6.150
FX
10.100
D: 4.0
E: 6.200
ND: 0.10
28
153
Anna Bjørsvik
Langhus Turn
9.400
D: 1.6
E: 7.800
10.700
D: 2.00
E: 8.700
8.900
D: 3.20
E: 5.700
8.600
D: 3.20
E: 6.900
ND: 1.50
37.600
7.300
VT
9.400
D: 1.6
E: 7.800
UB
10.700
D: 2.0
E: 8.700
BB
8.900
D: 3.2
E: 5.700
FX
8.600
D: 3.2
E: 6.900
ND: 1.50
29
137
Mena Skjolden-Hoff
Holmen Tropp og Turn
9.700
D: 1.6
E: 8.100
8.900
D: 2.00
E: 6.900
9.350
D: 3.90
E: 5.450
9.600
D: 3.50
E: 6.100
37.550
7.350
VT
9.700
D: 1.6
E: 8.100
UB
8.900
D: 2.0
E: 6.900
BB
9.350
D: 3.9
E: 5.450
FX
9.600
D: 3.5
E: 6.100
30
101
Åste Anna Reistad
HSIL turn
9.600
D: 1.6
E: 8.000
9.000
D: 2.00
E: 7.000
8.100
D: 3.00
E: 5.100
10.300
D: 4.10
E: 6.200
37.000
7.900
VT
9.600
D: 1.6
E: 8.000
UB
9.000
D: 2.0
E: 7.000
BB
8.100
D: 3.0
E: 5.100
FX
10.300
D: 4.1
E: 6.200
31
114
Sofie Torbjørnsen
Drøbak Tropp og Turn
7.600
D: 1.6
E: 6.000
9.100
D: 1.00
E: 8.100
9.700
D: 3.30
E: 6.400
10.000
D: 3.90
E: 6.100
36.400
8.500
VT
7.600
D: 1.6
E: 6.000
UB
9.100
D: 1.0
E: 8.100
BB
9.700
D: 3.3
E: 6.400
FX
10.000
D: 3.9
E: 6.100
32
115
Helene Løken
Sandvika turnforening
9.700
D: 2.4
E: 7.300
9.000
D: 2.00
E: 7.000
6.000
D: 0.50
E: 5.500
10.900
D: 4.00
E: 6.900
35.600
9.300
VT
9.700
D: 2.4
E: 7.300
UB
9.000
D: 2.0
E: 7.000
BB
6.000
D: 0.5
E: 5.500
FX
10.900
D: 4.0
E: 6.900
33
104
Julie Westnes
HSIL turn
8.900
D: 1.6
E: 7.300
10.300
D: 2.00
E: 8.300
6.100
D: 3.00
E: 3.100
10.200
D: 4.00
E: 6.200
35.500
9.400
VT
8.900
D: 1.6
E: 7.300
UB
10.300
D: 2.0
E: 8.300
BB
6.100
D: 3.0
E: 3.100
FX
10.200
D: 4.0
E: 6.200
34
157
Dihya Adda
Askim turnforening
8.900
D: 1.6
E: 7.300
9.200
D: 0.50
E: 8.700
7.700
D: 3.90
E: 3.800
9.000
D: 3.30
E: 5.700
34.800
10.100
VT
8.900
D: 1.6
E: 7.300
UB
9.200
D: 0.5
E: 8.700
BB
7.700
D: 3.9
E: 3.800
FX
9.000
D: 3.3
E: 5.700
35
132
Eline Scavenius Danielsen
Gjelleråsen turn IF
9.900
D: 1.6
E: 8.300
8.500
D: 0.50
E: 8.000
6.100
D: 4.00
E: 2.100
9.800
D: 3.60
E: 6.200
34.300
10.600
VT
9.900
D: 1.6
E: 8.300
UB
8.500
D: 0.5
E: 8.000
BB
6.100
D: 4.0
E: 2.100
FX
9.800
D: 3.6
E: 6.200
36
156
Linnea Tunby
Askim turnforening
9.400
D: 1.6
E: 7.800
8.900
D: 0.50
E: 8.400
6.450
D: 4.40
E: 2.050
9.300
D: 3.50
E: 6.200
ND: 0.40
34.050
10.850
VT
9.400
D: 1.6
E: 7.800
UB
8.900
D: 0.5
E: 8.400
BB
6.450
D: 4.4
E: 2.050
FX
9.300
D: 3.5
E: 6.200
ND: 0.40
37
146
Elida Westgaard Hansen
Ullensaker Gym og Turn
8.600
D: 1.6
E: 7.000
9.000
D: 2.50
E: 6.500
7.100
D: 3.00
E: 4.100
9.300
D: 2.50
E: 6.800
34.000
10.900
VT
8.600
D: 1.6
E: 7.000
UB
9.000
D: 2.5
E: 6.500
BB
7.100
D: 3.0
E: 4.100
FX
9.300
D: 2.5
E: 6.800
38
140
Mari Sannes Risvoll
Holmen Tropp og Turn
8.900
D: 1.6
E: 7.300
9.000
D: 2.00
E: 7.000
6.200
D: 2.00
E: 4.200
8.600
D: 2.80
E: 5.800
32.700
12.200
VT
8.900
D: 1.6
E: 7.300
UB
9.000
D: 2.0
E: 7.000
BB
6.200
D: 2.0
E: 4.200
FX
8.600
D: 2.8
E: 5.800
39
154
Tomine Røren
Langhus Turn
6.700
D: 1.0
E: 5.700
8.700
D: 0.50
E: 8.200
8.900
D: 3.20
E: 5.700
8.200
D: 3.20
E: 5.500
ND: 0.50
32.500
12.400
VT
6.700
D: 1.0
E: 5.700
UB
8.700
D: 0.5
E: 8.200
BB
8.900
D: 3.2
E: 5.700
FX
8.200
D: 3.2
E: 5.500
ND: 0.50
40
155
Noelle Aas
Langhus Turn
9.200
D: 1.0
E: 8.200
9.100
D: 0.50
E: 8.600
4.300
D: 1.10
E: 3.200
9.100
D: 3.20
E: 5.900
31.700
13.200
VT
9.200
D: 1.0
E: 8.200
UB
9.100
D: 0.5
E: 8.600
BB
4.300
D: 1.1
E: 3.200
FX
9.100
D: 3.2
E: 5.900
41
152
Marie Jargel
Langhus Turn
9.600
D: 1.6
E: 8.000
9.000
D: 0.50
E: 8.500
3.950
D: 0.40
E: 3.550
9.000
D: 3.40
E: 6.100
ND: 0.50
31.550
13.350
VT
9.600
D: 1.6
E: 8.000
UB
9.000
D: 0.5
E: 8.500
BB
3.950
D: 0.4
E: 3.550
FX
9.000
D: 3.4
E: 6.100
ND: 0.50
42
138
Sara Holten Mehus
Holmen Tropp og Turn
10.800
D: 2.00
E: 8.800
8.650
D: 4.20
E: 4.550
ND: 0.10
11.600
D: 4.00
E: 7.600
31.050
13.850
VT

UB
10.800
D: 2.0
E: 8.800
BB
8.650
D: 4.2
E: 4.550
ND: 0.10
FX
11.600
D: 4.0
E: 7.600
43
112
Aurora Marie Fabritius-Vatne
Nordstrand Turnforening
10.200
D: 2.4
E: 7.800
9.150
D: 4.10
E: 5.050
11.100
D: 4.70
E: 6.400
30.450
14.450
VT
10.200
D: 2.4
E: 7.800
UB

BB
9.150
D: 4.1
E: 5.050
FX
11.100
D: 4.7
E: 6.400
44
124
Maria Efteland Lien
Gjelleråsen turn IF
8.900
D: 1.6
E: 7.300
8.900
D: 0.50
E: 8.400
4.300
D: 1.70
E: 2.600
7.900
D: 2.80
E: 5.600
ND: 0.50
30.000
14.900
VT
8.900
D: 1.6
E: 7.300
UB
8.900
D: 0.5
E: 8.400
BB
4.300
D: 1.7
E: 2.600
FX
7.900
D: 2.8
E: 5.600
ND: 0.50
45
129
Lola Jørum-O'Neill
Gjelleråsen turn IF
8.600
D: 1.6
E: 7.000
7.000
D: 1.00
E: 6.000
5.650
D: 2.00
E: 3.650
8.700
D: 3.40
E: 5.800
ND: 0.50
29.950
14.950
VT
8.600
D: 1.6
E: 7.000
UB
7.000
D: 1.0
E: 6.000
BB
5.650
D: 2.0
E: 3.650
FX
8.700
D: 3.4
E: 5.800
ND: 0.50
46
127
Lanah Søderholm
Gjelleråsen turn IF
9.400
D: 1.6
E: 7.800
8.300
D: 2.00
E: 6.300
2.600
D: 1.00
E: 1.600
9.500
D: 2.50
E: 7.000
29.800
15.100
VT
9.400
D: 1.6
E: 7.800
UB
8.300
D: 2.0
E: 6.300
BB
2.600
D: 1.0
E: 1.600
FX
9.500
D: 2.5
E: 7.000
47
131
Alma Mørup Farmen
Gjelleråsen turn IF
9.200
D: 1.6
E: 7.600
7.500
D: 0.50
E: 7.000
3.400
D: 1.10
E: 2.300
8.900
D: 1.00
E: 7.900
29.000
15.900
VT
9.200
D: 1.6
E: 7.600
UB
7.500
D: 0.5
E: 7.000
BB
3.400
D: 1.1
E: 2.300
FX
8.900
D: 1.0
E: 7.900
48
128
Leah Michelle Storberget Heggen
Gjelleråsen turn IF
9.600
D: 1.6
E: 8.000
7.000

E: 7.000
1.350
D: 1.70
E: -0.350
8.400
D: 3.20
E: 5.800
ND: 0.60
26.350
18.550
VT
9.600
D: 1.6
E: 8.000
UB
7.000

E: 7.000
BB
1.350
D: 1.7
-E: 0.350
FX
8.400
D: 3.2
E: 5.800
ND: 0.60
49
130
Sara Helena Tahir Tjønn
Gjelleråsen turn IF
9.000
D: 1.0
E: 8.000
6.500
D: 0.50
E: 6.000
2.500
D: 1.50
E: 1.000
7.800
D: 1.00
E: 6.800
25.800
19.100
VT
9.000
D: 1.0
E: 8.000
UB
6.500
D: 0.5
E: 6.000
BB
2.500
D: 1.5
E: 1.000
FX
7.800
D: 1.0
E: 6.800
50
144
Ariana Eggen
Ullensaker Gym og Turn
6.600
D: 1.6
E: 5.000
8.200
D: 0.50
E: 7.700
6.650
D: 2.00
E: 4.650
4.000
D: -1.00
E: 5.000
25.450
19.450
VT
6.600
D: 1.6
E: 5.000
UB
8.200
D: 0.5
E: 7.700
BB
6.650
D: 2.0
E: 4.650
FX
4.000
-D: 1.0
E: 5.000
51
136
Kaisa Ulen Martinsen
Holmen Tropp og Turn
8.700
D: 0.50
E: 8.200
7.300
D: 2.00
E: 5.300
9.100
D: 3.10
E: 6.100
ND: 0.10
25.100
19.800
VT

UB
8.700
D: 0.5
E: 8.200
BB
7.300
D: 2.0
E: 5.300
FX
9.100
D: 3.1
E: 6.100
ND: 0.10
52
107
Isabella Eileen Almeida
Drammens Turnforening
8.900
D: 1.6
E: 7.300
10.200
D: 3.90
E: 6.300
19.100
25.800
VT
8.900
D: 1.6
E: 7.300
UB

BB

FX
10.200
D: 3.9
E: 6.300
53
126
Carmen Natalija Hansen
Gjelleråsen turn IF
VT

UB

BB

FX

53
116
Sofie Titterud
Sandvika turnforening
VT

UB

BB

FX

53
135
Linea Wang-Nordby
Holmen Tropp og Turn
VT

UB

BB

FX

53
109
Hanna Lee
Njård turn
VT

UB

BB

FX

53
110
Cathrine Luci Løvenskjold
Njård turn
VT

UB

BB

FX

53
125
Sofie Levernes
Gjelleråsen turn IF
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
148
Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett Turn Jessheim


4.4


8.100


0.3

6.100
12.200

1
102
Julie Skau Sivertsen, HSIL turn


4.2


8.000




6.100
12.200

3
121
Isabelle Washington, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.4


8.500




5.450
10.900

0.650
4
119
Natalie Helle-Jonsson, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.4


8.300




5.350
10.700

0.750
5
143
Linnea Marie Antonsen, Nedre Glomma Turnforening


2.4


8.200




5.300
10.600

0.800
5
134
Berthe Natvik Rove, Holmen Tropp og Turn


2.4


8.200




5.300
10.600

0.800
7
142
Tindra Ramsfjell Borge, Nedre Glomma Turnforening


2.4


7.900




5.150
10.300

0.950
7
150
Vilje Aurora Waleur-Benterud, Hammer Turn


2.4


7.900




5.150
10.300

0.950
7
123
Edith Benedikte Hammer, Asker Turnforening


2.6


7.700




5.150
10.300

0.950
10
118
Millea Kopperud-Røseplass, Sandvika turnforening


1.6


8.600




5.100
10.200

1.000
10
117
Eline Svean, Sandvika turnforening


2.4


7.800




5.100
10.200

1.000
10
112
Aurora Marie Fabritius-Vatne, Nordstrand Turnforening


2.4


7.800




5.100
10.200

1.000
13
133
Julie Bruvold Hansen, Holmen Tropp og Turn


2.4


7.700




5.050
10.100

1.050
13
149
Lykke Elena Waksvik, Hammer Turn


2.4


7.700




5.050
10.100

1.050
15
108
Olivia Myhrer Kristiansen, Njård turn


1.6


8.400




5.000
10.000

1.100
15
106
Camilla Themte, Hokksund Turnforening


2.4


7.600




5.000
10.000

1.100
17
132
Eline Scavenius Danielsen, Gjelleråsen turn IF


1.6


8.300




4.950
9.900

1.150
18
151
Oda Martine Gudim Haug, Hammer Turn


1.6


8.200




4.900
9.800

1.200
18
141
Emma Kvale Saugestad, Nedre Glomma Turnforening


2.4


7.400




4.900
9.800

1.200
20
137
Mena Skjolden-Hoff, Holmen Tropp og Turn


1.6


8.100




4.850
9.700

1.250
20
100
Ylva Gálvez, HSIL turn


1.6


8.100




4.850
9.700

1.250
20
115
Helene Løken, Sandvika turnforening


2.4


7.300




4.850
9.700

1.250
23
103
Annie Helen Smedstad Braastad, HSIL turn


1.6


8.000




4.800
9.600

1.300
23
101
Åste Anna Reistad, HSIL turn


1.6


8.000




4.800
9.600

1.300
23
152
Marie Jargel, Langhus Turn


1.6


8.000




4.800
9.600

1.300
23
128
Leah Michelle Storberget Heggen, Gjelleråsen turn IF


1.6


8.000




4.800
9.600

1.300
23
122
Sofie Sivesind Ølstørn, Asker Turnforening


1.6


8.000




4.800
9.600

1.300
28
156
Linnea Tunby, Askim turnforening


1.6


7.800




4.700
9.400

1.400
28
139
Martine Nordtveit Knudsen, Holmen Tropp og Turn


1.6


7.800




4.700
9.400

1.400
28
127
Lanah Søderholm, Gjelleråsen turn IF


1.6


7.800




4.700
9.400

1.400
28
153
Anna Bjørsvik, Langhus Turn


1.6


7.800




4.700
9.400

1.400
32
145
Tina Marie Håkenstad, Ullensaker Gym og Turn


1.6


7.700




4.650
9.300

1.450
32
105
Sara Skogstad Tuv, Oslo Turnforening


2.4


6.900




4.650
9.300

1.450
34
155
Noelle Aas, Langhus Turn


1.0


8.200




4.600
9.200

1.500
34
120
Lotta Marie Myhrene, Slemmestad og Omegn Turnforening


1.6


7.600




4.600
9.200

1.500
34
131
Alma Mørup Farmen, Gjelleråsen turn IF


1.6


7.600




4.600
9.200

1.500
37
130
Sara Helena Tahir Tjønn, Gjelleråsen turn IF


1.0


8.000




4.500
9.000

1.600
38
124
Maria Efteland Lien, Gjelleråsen turn IF


1.6


7.300




4.450
8.900

1.650
38
107
Isabella Eileen Almeida, Drammens Turnforening


1.6


7.300




4.450
8.900

1.650
38
157
Dihya Adda, Askim turnforening


1.6


7.300




4.450
8.900

1.650
38
104
Julie Westnes, HSIL turn


1.6


7.300




4.450
8.900

1.650
38
140
Mari Sannes Risvoll, Holmen Tropp og Turn


1.6


7.300




4.450
8.900

1.650
38
111
Emilie Ask Buer, Nordstrand Turnforening


1.6


7.300




4.450
8.900

1.650
44
147
Maja Wojcik, Hoppensprett Turn Jessheim


2.4


6.300




4.350
8.700

1.750
45
146
Elida Westgaard Hansen, Ullensaker Gym og Turn


1.6


7.000




4.300
8.600

1.800
45
129
Lola Jørum-O'Neill, Gjelleråsen turn IF


1.6


7.000




4.300
8.600

1.800
47
113
Sigrun Bakke Finstad, Drøbak Tropp og Turn


1.6


6.600




4.100
8.200

2.000
48
114
Sofie Torbjørnsen, Drøbak Tropp og Turn


1.6


6.000




3.800
7.600

2.300
49
154
Tomine Røren, Langhus Turn


1.0


5.700




3.350
6.700

2.750
50
144
Ariana Eggen, Ullensaker Gym og Turn


1.6


5.000




3.300
6.600

2.800
51
136
Kaisa Ulen Martinsen, Holmen Tropp og Turn










51
138
Sara Holten Mehus, Holmen Tropp og Turn










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
148
Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett Turn Jessheim

5.5

7.000


12.500

2
121
Isabelle Washington, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.5

9.000


11.500

1.000
3
103
Annie Helen Smedstad Braastad, HSIL turn

2.9

8.200


11.100

1.400
4
122
Sofie Sivesind Ølstørn, Asker Turnforening

2.0

8.900


10.900

1.600
4
102
Julie Skau Sivertsen, HSIL turn

2.9

8.000


10.900

1.600
6
138
Sara Holten Mehus, Holmen Tropp og Turn

2.0

8.800


10.800

1.700
7
100
Ylva Gálvez, HSIL turn

2.0

8.700


10.700

1.800
7
153
Anna Bjørsvik, Langhus Turn

2.0

8.700


10.700

1.800
7
139
Martine Nordtveit Knudsen, Holmen Tropp og Turn

2.0

8.700


10.700

1.800
7
123
Edith Benedikte Hammer, Asker Turnforening

2.0

8.700


10.700

1.800
11
151
Oda Martine Gudim Haug, Hammer Turn

2.0

8.500


10.500

2.000
11
149
Lykke Elena Waksvik, Hammer Turn

2.0

8.500


10.500

2.000
11
143
Linnea Marie Antonsen, Nedre Glomma Turnforening

2.0

8.500


10.500

2.000
11
106
Camilla Themte, Hokksund Turnforening

2.5

8.000


10.500

2.000
11
147
Maja Wojcik, Hoppensprett Turn Jessheim

2.5

8.000


10.500

2.000
16
119
Natalie Helle-Jonsson, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.0

8.300


10.300

2.200
16
104
Julie Westnes, HSIL turn

2.0

8.300


10.300

2.200
16
145
Tina Marie Håkenstad, Ullensaker Gym og Turn

2.5

7.800


10.300

2.200
19
108
Olivia Myhrer Kristiansen, Njård turn

2.0

8.200


10.200

2.300
19
142
Tindra Ramsfjell Borge, Nedre Glomma Turnforening

2.0

8.200


10.200

2.300
21
134
Berthe Natvik Rove, Holmen Tropp og Turn

2.0

8.000


10.000

2.500
21
118
Millea Kopperud-Røseplass, Sandvika turnforening

2.0

8.000


10.000

2.500
21
133
Julie Bruvold Hansen, Holmen Tropp og Turn

2.0

8.000


10.000

2.500
21
117
Eline Svean, Sandvika turnforening

2.0

8.000


10.000

2.500
21
105
Sara Skogstad Tuv, Oslo Turnforening

2.5

7.500


10.000

2.500
26
150
Vilje Aurora Waleur-Benterud, Hammer Turn

2.5

7.400


9.900

2.600
27
113
Sigrun Bakke Finstad, Drøbak Tropp og Turn

1.0

8.500


9.500

3.000
27
141
Emma Kvale Saugestad, Nedre Glomma Turnforening

2.0

7.500


9.500

3.000
29
120
Lotta Marie Myhrene, Slemmestad og Omegn Turnforening

2.0

7.300


9.300

3.200
30
157
Dihya Adda, Askim turnforening

0.5

8.700


9.200

3.300
31
155
Noelle Aas, Langhus Turn

0.5

8.600


9.100

3.400
31
114
Sofie Torbjørnsen, Drøbak Tropp og Turn

1.0

8.100


9.100

3.400
33
152
Marie Jargel, Langhus Turn

0.5

8.500


9.000

3.500
33
101
Åste Anna Reistad, HSIL turn

2.0

7.000


9.000

3.500
33
140
Mari Sannes Risvoll, Holmen Tropp og Turn

2.0

7.000


9.000

3.500
33
115
Helene Løken, Sandvika turnforening

2.0

7.000


9.000

3.500
33
146
Elida Westgaard Hansen, Ullensaker Gym og Turn

2.5

6.500


9.000

3.500
38
124
Maria Efteland Lien, Gjelleråsen turn IF

0.5

8.400


8.900

3.600
38
156
Linnea Tunby, Askim turnforening

0.5

8.400


8.900

3.600
38
137
Mena Skjolden-Hoff, Holmen Tropp og Turn

2.0

6.900


8.900

3.600
41
136
Kaisa Ulen Martinsen, Holmen Tropp og Turn

0.5

8.200


8.700

3.800
41
154
Tomine Røren, Langhus Turn

0.5

8.200


8.700

3.800
43
132
Eline Scavenius Danielsen, Gjelleråsen turn IF

0.5

8.000


8.500

4.000
43
111
Emilie Ask Buer, Nordstrand Turnforening

1.0

7.500


8.500

4.000
45
127
Lanah Søderholm, Gjelleråsen turn IF

2.0

6.300


8.300

4.200
46
144
Ariana Eggen, Ullensaker Gym og Turn

0.5

7.700


8.200

4.300
47
131
Alma Mørup Farmen, Gjelleråsen turn IF

0.5

7.000


7.500

5.000
48
128
Leah Michelle Storberget Heggen, Gjelleråsen turn IF


7.000


7.000

5.500
48
129
Lola Jørum-O'Neill, Gjelleråsen turn IF

1.0

6.000


7.000

5.500
50
130
Sara Helena Tahir Tjønn, Gjelleråsen turn IF

0.5

6.000


6.500

6.000
51
112
Aurora Marie Fabritius-Vatne, Nordstrand Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
105
Sara Skogstad Tuv, Oslo Turnforening

3.8

7.850


11.650

2
141
Emma Kvale Saugestad, Nedre Glomma Turnforening

4.1

7.250


11.350

0.300
3
121
Isabelle Washington, Slemmestad og Omegn Turnforening

4.0

7.000


11.000

0.650
4
151
Oda Martine Gudim Haug, Hammer Turn

4.0

6.750


10.750

0.900
5
106
Camilla Themte, Hokksund Turnforening

3.7

6.600


10.300

1.350
5
142
Tindra Ramsfjell Borge, Nedre Glomma Turnforening

3.8

6.500


10.300

1.350
7
113
Sigrun Bakke Finstad, Drøbak Tropp og Turn

3.9

6.150


10.050

1.600
8
147
Maja Wojcik, Hoppensprett Turn Jessheim

3.0

7.000


10.000

1.650
8
123
Edith Benedikte Hammer, Asker Turnforening

4.3

5.700


10.000

1.650
10
145
Tina Marie Håkenstad, Ullensaker Gym og Turn

3.0

6.900


9.900

1.750
10
139
Martine Nordtveit Knudsen, Holmen Tropp og Turn

3.6

6.400

0.1

9.900

1.750
12
134
Berthe Natvik Rove, Holmen Tropp og Turn

3.7

6.150


9.850

1.800
13
108
Olivia Myhrer Kristiansen, Njård turn

2.0

7.800


9.800

1.850
14
119
Natalie Helle-Jonsson, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.8

5.950


9.750

1.900
15
114
Sofie Torbjørnsen, Drøbak Tropp og Turn

3.3

6.400


9.700

1.950
16
143
Linnea Marie Antonsen, Nedre Glomma Turnforening

2.8

6.750


9.550

2.100
17
137
Mena Skjolden-Hoff, Holmen Tropp og Turn

3.9

5.450


9.350

2.300
18
120
Lotta Marie Myhrene, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.8

5.500


9.300

2.350
19
112
Aurora Marie Fabritius-Vatne, Nordstrand Turnforening

4.1

5.050


9.150

2.500
20
122
Sofie Sivesind Ølstørn, Asker Turnforening

4.2

4.750


8.950

2.700
21
153
Anna Bjørsvik, Langhus Turn

3.2

5.700


8.900

2.750
21
154
Tomine Røren, Langhus Turn

3.2

5.700


8.900

2.750
23
100
Ylva Gálvez, HSIL turn

4.2

4.600


8.800

2.850
23
103
Annie Helen Smedstad Braastad, HSIL turn

4.3

4.500


8.800

2.850
25
138
Sara Holten Mehus, Holmen Tropp og Turn

4.2

4.550

0.1

8.650

3.000
26
111
Emilie Ask Buer, Nordstrand Turnforening

3.5

4.650


8.150

3.500
27
101
Åste Anna Reistad, HSIL turn

3.0

5.100


8.100

3.550
27
148
Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett Turn Jessheim

3.9

4.300

0.1

8.100

3.550
29
118
Millea Kopperud-Røseplass, Sandvika turnforening

3.5

4.450


7.950

3.700
30
149
Lykke Elena Waksvik, Hammer Turn

3.4

5.450

1.0

7.850

3.800
31
157
Dihya Adda, Askim turnforening

3.9

3.800


7.700

3.950
32
133
Julie Bruvold Hansen, Holmen Tropp og Turn

4.4

3.200


7.600

4.050
33
117
Eline Svean, Sandvika turnforening

3.7

3.700


7.400

4.250
34
136
Kaisa Ulen Martinsen, Holmen Tropp og Turn

2.0

5.300


7.300

4.350
35
146
Elida Westgaard Hansen, Ullensaker Gym og Turn

3.0

4.100


7.100

4.550
36
144
Ariana Eggen, Ullensaker Gym og Turn

2.0

4.650


6.650

5.000
37
102
Julie Skau Sivertsen, HSIL turn

4.8

1.800


6.600

5.050
38
156
Linnea Tunby, Askim turnforening

4.4

2.050


6.450

5.200
39
140
Mari Sannes Risvoll, Holmen Tropp og Turn

2.0

4.200


6.200

5.450
39
150
Vilje Aurora Waleur-Benterud, Hammer Turn

3.9

2.300


6.200

5.450
41
104
Julie Westnes, HSIL turn

3.0

3.100


6.100

5.550
41
132
Eline Scavenius Danielsen, Gjelleråsen turn IF

4.0

2.100


6.100

5.550
43
115
Helene Løken, Sandvika turnforening

0.5

5.500


6.000

5.650
44
129
Lola Jørum-O'Neill, Gjelleråsen turn IF

2.0

3.650


5.650

6.000
45
155
Noelle Aas, Langhus Turn

1.1

3.200


4.300

7.350
45
124
Maria Efteland Lien, Gjelleråsen turn IF

1.7

2.600


4.300

7.350
47
152
Marie Jargel, Langhus Turn

0.4

3.550


3.950

7.700
48
131
Alma Mørup Farmen, Gjelleråsen turn IF

1.1

2.300


3.400

8.250
49
127
Lanah Søderholm, Gjelleråsen turn IF

1.0

1.600


2.600

9.050
50
130
Sara Helena Tahir Tjønn, Gjelleråsen turn IF

1.5

1.000


2.500

9.150
51
128
Leah Michelle Storberget Heggen, Gjelleråsen turn IF

1.7

-0.350


1.350

10.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
111
Emilie Ask Buer, Nordstrand Turnforening

4.6

7.700


12.300

1
102
Julie Skau Sivertsen, HSIL turn

5.1

7.200


12.300

3
142
Tindra Ramsfjell Borge, Nedre Glomma Turnforening

4.4

7.800


12.200

0.100
4
134
Berthe Natvik Rove, Holmen Tropp og Turn

4.3

7.500


11.800

0.500
4
143
Linnea Marie Antonsen, Nedre Glomma Turnforening

4.9

6.900


11.800

0.500
6
138
Sara Holten Mehus, Holmen Tropp og Turn

4.0

7.600


11.600

0.700
6
141
Emma Kvale Saugestad, Nedre Glomma Turnforening

4.5

7.100


11.600

0.700
6
150
Vilje Aurora Waleur-Benterud, Hammer Turn

5.0

6.600


11.600

0.700
9
121
Isabelle Washington, Slemmestad og Omegn Turnforening

4.3

7.200


11.500

0.800
9
145
Tina Marie Håkenstad, Ullensaker Gym og Turn

4.6

6.900


11.500

0.800
11
133
Julie Bruvold Hansen, Holmen Tropp og Turn

4.8

6.700

0.1

11.400

0.900
11
103
Annie Helen Smedstad Braastad, HSIL turn

4.7

6.700


11.400

0.900
13
106
Camilla Themte, Hokksund Turnforening

4.7

6.600


11.300

1.000
14
123
Edith Benedikte Hammer, Asker Turnforening

4.0

7.200


11.200

1.100
14
105
Sara Skogstad Tuv, Oslo Turnforening

4.6

6.700

0.1

11.200

1.100
16
118
Millea Kopperud-Røseplass, Sandvika turnforening

3.3

7.800


11.100

1.200
16
117
Eline Svean, Sandvika turnforening

4.1

7.000


11.100

1.200
16
112
Aurora Marie Fabritius-Vatne, Nordstrand Turnforening

4.7

6.400


11.100

1.200
19
100
Ylva Gálvez, HSIL turn

4.7

6.300


11.000

1.300
20
115
Helene Løken, Sandvika turnforening

4.0

6.900


10.900

1.400
21
149
Lykke Elena Waksvik, Hammer Turn

3.7

7.100


10.800

1.500
22
108
Olivia Myhrer Kristiansen, Njård turn

3.7

7.000


10.700

1.600
22
122
Sofie Sivesind Ølstørn, Asker Turnforening

4.0

6.800

0.1

10.700

1.600
24
120
Lotta Marie Myhrene, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.6

7.000


10.600

1.700
25
139
Martine Nordtveit Knudsen, Holmen Tropp og Turn

4.0

6.400


10.400

1.900
26
147
Maja Wojcik, Hoppensprett Turn Jessheim

4.4

6.300

0.4

10.300

2.000
26
101
Åste Anna Reistad, HSIL turn

4.1

6.200


10.300

2.000
26
148
Amy Gould Bjørgesæter, Hoppensprett Turn Jessheim

5.3

5.400

0.4

10.300

2.000
29
107
Isabella Eileen Almeida, Drammens Turnforening

3.9

6.300


10.200

2.100
29
104
Julie Westnes, HSIL turn

4.0

6.200


10.200

2.100
31
113
Sigrun Bakke Finstad, Drøbak Tropp og Turn

4.0

6.200

0.1

10.100

2.200
32
114
Sofie Torbjørnsen, Drøbak Tropp og Turn

3.9

6.100


10.000

2.300
33
119
Natalie Helle-Jonsson, Slemmestad og Omegn Turnforening

3.8

6.100


9.900

2.400
34
132
Eline Scavenius Danielsen, Gjelleråsen turn IF

3.6

6.200


9.800

2.500
35
137
Mena Skjolden-Hoff, Holmen Tropp og Turn

3.5

6.100


9.600

2.700
36
127
Lanah Søderholm, Gjelleråsen turn IF

2.5

7.000


9.500

2.800
37
151
Oda Martine Gudim Haug, Hammer Turn

3.7

5.700


9.400

2.900
38
146
Elida Westgaard Hansen, Ullensaker Gym og Turn

2.5

6.800


9.300

3.000
38
156
Linnea Tunby, Askim turnforening

3.5

6.200

0.4

9.300

3.000
40
136
Kaisa Ulen Martinsen, Holmen Tropp og Turn

3.1

6.100

0.1

9.100

3.200
40
155
Noelle Aas, Langhus Turn

3.2

5.900


9.100

3.200
42
152
Marie Jargel, Langhus Turn

3.4

6.100

0.5

9.000

3.300
42
157
Dihya Adda, Askim turnforening

3.3

5.700


9.000

3.300
44
131
Alma Mørup Farmen, Gjelleråsen turn IF

1.0

7.900


8.900

3.400
45
129
Lola Jørum-O'Neill, Gjelleråsen turn IF

3.4

5.800

0.5

8.700

3.600
46
153
Anna Bjørsvik, Langhus Turn

3.2

6.900

1.5

8.600

3.700
46
140
Mari Sannes Risvoll, Holmen Tropp og Turn

2.8

5.800


8.600

3.700
48
128
Leah Michelle Storberget Heggen, Gjelleråsen turn IF

3.2

5.800

0.6

8.400

3.900
49
154
Tomine Røren, Langhus Turn

3.2

5.500

0.5

8.200

4.100
50
124
Maria Efteland Lien, Gjelleråsen turn IF

2.8

5.600

0.5

7.900

4.400
51
130
Sara Helena Tahir Tjønn, Gjelleråsen turn IF

1.0

6.800


7.800

4.500
52
144
Ariana Eggen, Ullensaker Gym og Turn

-1.0

5.000


4.000

8.300
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/14/2024 6:54:55 PM
SX
SM
MD
XL
XXL