Back 

VOGTK KM Turn Kvinner og Turn Menn Hokksund, 2022-10-29

TK Rekrutt 11 år TK Rekrutt 12 år TK Klasse I TK Klasse II TK Klasse III TM Rekrutt TM Gutter 13-14 år TM Junior 15-16 år TK Lag Rekrutt TK Lag Stige TM Lag Rekrutt TM Lag Stige
TK Rekrutt 12 år
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
87
Lilja Nordmark Hagerup
Hoppensprett Turn Jessheim
12.300
D: 4.4
E: 7.900
13.500
D: 6.50
E: 7.000
11.500
D: 5.30
E: 6.200
11.600
D: 5.50
E: 6.100
48.900
VT
12.300
D: 4.4
E: 7.900
UB
13.500
D: 6.5
E: 7.000
BB
11.500
D: 5.3
E: 6.200
FX
11.600
D: 5.5
E: 6.100
2
88
Lea Hammer
Hoppensprett Turn Jessheim
11.600
D: 4.2
E: 7.400
12.900
D: 5.80
E: 7.100
11.750
D: 4.90
E: 6.850
11.900
D: 4.90
E: 7.000
48.150
0.750
VT
11.600
D: 4.2
E: 7.400
UB
12.900
D: 5.8
E: 7.100
BB
11.750
D: 4.9
E: 6.850
FX
11.900
D: 4.9
E: 7.000
3
57
Julie Skomedal
HSIL turn
10.350
D: 1.6
E: 8.750
11.000
D: 2.00
E: 9.000
10.900
D: 4.10
E: 6.800
12.200
D: 4.80
E: 7.400
44.450
4.450
VT
10.350
D: 1.6
E: 8.750
UB
11.000
D: 2.0
E: 9.000
BB
10.900
D: 4.1
E: 6.800
FX
12.200
D: 4.8
E: 7.400
4
86
Kristina Solhaug
Hoppensprett Turn Jessheim
10.200
D: 2.4
E: 7.800
10.500
D: 2.00
E: 8.500
11.250
D: 4.20
E: 7.050
11.300
D: 4.00
E: 7.300
43.250
5.650
VT
10.200
D: 2.4
E: 7.800
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
BB
11.250
D: 4.2
E: 7.050
FX
11.300
D: 4.0
E: 7.300
5
79
Gina Berven Vårhus
Oslo Turnforening
10.100
D: 1.6
E: 8.500
10.800
D: 2.00
E: 8.800
10.300
D: 3.60
E: 6.700
11.800
D: 3.90
E: 7.900
43.000
5.900
VT
10.100
D: 1.6
E: 8.500
UB
10.800
D: 2.0
E: 8.800
BB
10.300
D: 3.6
E: 6.700
FX
11.800
D: 3.9
E: 7.900
6
78
Emine Flesjø
Moss Turnforening
8.800
D: 1.0
E: 7.800
10.700
D: 2.00
E: 8.700
11.500
D: 4.00
E: 7.500
11.850
D: 4.40
E: 7.450
42.850
6.050
VT
8.800
D: 1.0
E: 7.800
UB
10.700
D: 2.0
E: 8.700
BB
11.500
D: 4.0
E: 7.500
FX
11.850
D: 4.4
E: 7.450
7
84
Hermine Marie Torgersen
Hoppensprett Turn Jessheim
11.200
D: 2.4
E: 8.800
10.200
D: 2.00
E: 8.200
9.800
D: 4.40
E: 5.400
11.150
D: 4.40
E: 6.750
42.350
6.550
VT
11.200
D: 2.4
E: 8.800
UB
10.200
D: 2.0
E: 8.200
BB
9.800
D: 4.4
E: 5.400
FX
11.150
D: 4.4
E: 6.750
8
80
Camilla Piriz Dahl
Nedre Glomma Turnforening
10.250
D: 2.4
E: 7.850
11.200
D: 2.00
E: 9.200
9.050
D: 3.80
E: 5.250
11.700
D: 4.20
E: 7.500
42.200
6.700
VT
10.250
D: 2.4
E: 7.850
UB
11.200
D: 2.0
E: 9.200
BB
9.050
D: 3.8
E: 5.250
FX
11.700
D: 4.2
E: 7.500
9
59
Lilly Bratterud Iversen
Hokksund Turnforening
9.950
D: 2.4
E: 7.550
10.900
D: 2.50
E: 8.400
10.450
D: 3.80
E: 6.650
10.650
D: 4.00
E: 6.650
41.950
6.950
VT
9.950
D: 2.4
E: 7.550
UB
10.900
D: 2.5
E: 8.400
BB
10.450
D: 3.8
E: 6.650
FX
10.650
D: 4.0
E: 6.650
10
63
Emilie Dimmen-Hansen
Drammens Turnforening
10.250
D: 2.4
E: 7.850
10.000
D: 2.00
E: 8.000
10.000
D: 4.30
E: 5.700
11.450
D: 4.00
E: 7.450
41.700
7.200
VT
10.250
D: 2.4
E: 7.850
UB
10.000
D: 2.0
E: 8.000
BB
10.000
D: 4.3
E: 5.700
FX
11.450
D: 4.0
E: 7.450
11
50
Andrine Scott
Nordstrand Turnforening
9.750
D: 1.6
E: 8.150
10.000
D: 2.50
E: 7.500
10.250
D: 3.80
E: 6.450
11.400
D: 4.00
E: 7.400
41.400
7.500
VT
9.750
D: 1.6
E: 8.150
UB
10.000
D: 2.5
E: 7.500
BB
10.250
D: 3.8
E: 6.450
FX
11.400
D: 4.0
E: 7.400
12
54
Synne Bryhn
Drøbak Tropp og Turn
9.000
D: 1.6
E: 7.400
9.300
D: 1.00
E: 8.300
11.500
D: 3.90
E: 7.600
11.500
D: 4.10
E: 7.400
41.300
7.600
VT
9.000
D: 1.6
E: 7.400
UB
9.300
D: 1.0
E: 8.300
BB
11.500
D: 3.9
E: 7.600
FX
11.500
D: 4.1
E: 7.400
13
82
Alida Trandem
Langhus Turn
9.500
D: 1.6
E: 7.900
10.700
D: 2.00
E: 8.700
9.850
D: 3.40
E: 6.450
10.750
D: 4.00
E: 6.750
40.800
8.100
VT
9.500
D: 1.6
E: 7.900
UB
10.700
D: 2.0
E: 8.700
BB
9.850
D: 3.4
E: 6.450
FX
10.750
D: 4.0
E: 6.750
14
58
Emma Grefstad Nitter
Hokksund Turnforening
9.350
D: 2.4
E: 6.950
9.500
D: 1.00
E: 8.500
11.050
D: 3.90
E: 7.150
10.750
D: 4.00
E: 6.750
40.650
8.250
VT
9.350
D: 2.4
E: 6.950
UB
9.500
D: 1.0
E: 8.500
BB
11.050
D: 3.9
E: 7.150
FX
10.750
D: 4.0
E: 6.750
15
83
Sara Folkvord
Langhus Turn
10.200
D: 1.6
E: 8.600
9.900
D: 2.00
E: 7.900
8.350
D: 3.40
E: 4.950
11.650
D: 4.10
E: 7.550
40.100
8.800
VT
10.200
D: 1.6
E: 8.600
UB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
BB
8.350
D: 3.4
E: 4.950
FX
11.650
D: 4.1
E: 7.550
16
65
Nikoline Steinsland
Asker Turnforening
11.250
D: 2.4
E: 8.850
8.400
D: 0.50
E: 7.900
9.050
D: 4.00
E: 5.050
10.700
D: 4.00
E: 6.700
39.400
9.500
VT
11.250
D: 2.4
E: 8.850
UB
8.400
D: 0.5
E: 7.900
BB
9.050
D: 4.0
E: 5.050
FX
10.700
D: 4.0
E: 6.700
17
62
Lone Ryd
Drammens Turnforening
9.250
D: 1.6
E: 7.650
9.200
D: 0.50
E: 8.700
9.050
D: 1.00
E: 8.050
11.650
D: 3.80
E: 7.850
39.150
9.750
VT
9.250
D: 1.6
E: 7.650
UB
9.200
D: 0.5
E: 8.700
BB
9.050
D: 1.0
E: 8.050
FX
11.650
D: 3.8
E: 7.850
18
68
Filipppa Storm
Njård turn
10.450
D: 1.6
E: 8.850
8.800
D: 1.00
E: 7.800
9.250
D: 3.00
E: 6.250
10.550
D: 3.00
E: 7.550
39.050
9.850
VT
10.450
D: 1.6
E: 8.850
UB
8.800
D: 1.0
E: 7.800
BB
9.250
D: 3.0
E: 6.250
FX
10.550
D: 3.0
E: 7.550
19
53
Tuva Johanne Valaker Hektner
Hammer Turn
8.900
D: 1.6
E: 7.300
9.000
D: 2.00
E: 7.000
10.200
D: 3.00
E: 7.200
9.950
D: 3.60
E: 6.350
38.050
10.850
VT
8.900
D: 1.6
E: 7.300
UB
9.000
D: 2.0
E: 7.000
BB
10.200
D: 3.0
E: 7.200
FX
9.950
D: 3.6
E: 6.350
20
72
Johanne Fløistad
Holmen Tropp og Turn
8.850
D: 1.6
E: 7.250
8.900
D: 2.00
E: 6.900
9.200
D: 3.90
E: 5.300
9.800
D: 3.60
E: 6.200
36.750
12.150
VT
8.850
D: 1.6
E: 7.250
UB
8.900
D: 2.0
E: 6.900
BB
9.200
D: 3.9
E: 5.300
FX
9.800
D: 3.6
E: 6.200
21
60
Anna Juliane Paule
Hokksund Turnforening
9.800
D: 2.4
E: 7.400
8.400
D: 1.00
E: 7.400
8.050
D: 2.00
E: 6.050
10.300
D: 4.10
E: 6.200
36.550
12.350
VT
9.800
D: 2.4
E: 7.400
UB
8.400
D: 1.0
E: 7.400
BB
8.050
D: 2.0
E: 6.050
FX
10.300
D: 4.1
E: 6.200
22
67
Norah Stubban
Asker Turnforening
9.750
D: 1.6
E: 8.150
8.500
D: 0.50
E: 8.000
9.000
D: 2.00
E: 7.000
9.250
D: 2.50
E: 6.750
36.500
12.400
VT
9.750
D: 1.6
E: 8.150
UB
8.500
D: 0.5
E: 8.000
BB
9.000
D: 2.0
E: 7.000
FX
9.250
D: 2.5
E: 6.750
23
85
Mathea Z. Nordmeland
Hoppensprett Turn Jessheim
9.400
D: 1.6
E: 7.800
8.800
D: 2.00
E: 6.800
9.100
D: 3.40
E: 5.700
9.150
D: 3.60
E: 5.650
ND: 0.10
36.450
12.450
VT
9.400
D: 1.6
E: 7.800
UB
8.800
D: 2.0
E: 6.800
BB
9.100
D: 3.4
E: 5.700
FX
9.150
D: 3.6
E: 5.650
ND: 0.10
24
71
Julie Marie Eide
Gjelleråsen turn IF
8.500
D: 1.6
E: 6.900
9.800
D: 2.00
E: 7.800
7.400
D: 4.20
E: 3.200
10.700
D: 4.10
E: 6.600
36.400
12.500
VT
8.500
D: 1.6
E: 6.900
UB
9.800
D: 2.0
E: 7.800
BB
7.400
D: 4.2
E: 3.200
FX
10.700
D: 4.1
E: 6.600
25
52
Julie Køien Latham
Hammer Turn
8.950
D: 1.6
E: 7.350
9.100
D: 2.00
E: 7.100
8.250
D: 1.00
E: 7.250
9.700
D: 3.60
E: 6.100
36.000
12.900
VT
8.950
D: 1.6
E: 7.350
UB
9.100
D: 2.0
E: 7.100
BB
8.250
D: 1.0
E: 7.250
FX
9.700
D: 3.6
E: 6.100
26
66
Mia Due-Strømsæther
Asker Turnforening
10.250
D: 1.6
E: 8.650
8.800
D: 0.50
E: 8.300
8.150
D: 2.00
E: 6.150
8.400
D: 2.00
E: 6.400
35.600
13.300
VT
10.250
D: 1.6
E: 8.650
UB
8.800
D: 0.5
E: 8.300
BB
8.150
D: 2.0
E: 6.150
FX
8.400
D: 2.0
E: 6.400
27
81
Noemi Peszczynska
Ullensaker Gym og Turn
7.700
D: 2.0
E: 5.700
9.300
D: 2.50
E: 6.800
8.300
D: 2.00
E: 6.300
9.500
D: 4.00
E: 5.500
34.800
14.100
VT
7.700
D: 2.0
E: 5.700
UB
9.300
D: 2.5
E: 6.800
BB
8.300
D: 2.0
E: 6.300
FX
9.500
D: 4.0
E: 5.500
27
56
Hermine Dirro Odden
Drøbak Tropp og Turn
9.250
D: 1.6
E: 7.650
8.700
D: 0.50
E: 8.200
8.500
D: 2.00
E: 6.500
8.350
D: 1.00
E: 7.350
34.800
14.100
VT
9.250
D: 1.6
E: 7.650
UB
8.700
D: 0.5
E: 8.200
BB
8.500
D: 2.0
E: 6.500
FX
8.350
D: 1.0
E: 7.350
29
73
Ronja Fløistad
Holmen Tropp og Turn
9.700
D: 1.6
E: 8.100
8.900
D: 0.50
E: 8.400
7.000
D: 3.80
E: 3.200
9.150
D: 3.10
E: 6.050
34.750
14.150
VT
9.700
D: 1.6
E: 8.100
UB
8.900
D: 0.5
E: 8.400
BB
7.000
D: 3.8
E: 3.200
FX
9.150
D: 3.1
E: 6.050
30
51
Lilly Cecilie Koppang Vatne
Hammer Turn
8.500
D: 1.6
E: 6.900
9.000
D: 0.50
E: 8.500
9.000
D: 2.00
E: 7.000
8.150
D: 2.50
E: 5.750
ND: 0.10
34.650
14.250
VT
8.500
D: 1.6
E: 6.900
UB
9.000
D: 0.5
E: 8.500
BB
9.000
D: 2.0
E: 7.000
FX
8.150
D: 2.5
E: 5.750
ND: 0.10
31
64
Ada Rustand
Drammens Turnforening
8.200
D: 1.6
E: 6.600
8.700
D: 0.50
E: 8.200
7.900
D: 1.50
E: 6.400
9.450
D: 3.20
E: 6.250
34.250
14.650
VT
8.200
D: 1.6
E: 6.600
UB
8.700
D: 0.5
E: 8.200
BB
7.900
D: 1.5
E: 6.400
FX
9.450
D: 3.2
E: 6.250
32
61
Alma Sofie Vesthaug
Drammens Turnforening
9.250
D: 1.6
E: 7.650
8.900
D: 0.50
E: 8.400
7.200
D: 1.00
E: 6.200
8.800
D: 2.80
E: 6.000
34.150
14.750
VT
9.250
D: 1.6
E: 7.650
UB
8.900
D: 0.5
E: 8.400
BB
7.200
D: 1.0
E: 6.200
FX
8.800
D: 2.8
E: 6.000
33
55
Amanda Hellsten
Drøbak Tropp og Turn
8.000
D: 0.5
E: 7.500
8.000

E: 8.000
8.750
D: 0.50
E: 8.250
8.350
D: 0.00
E: 8.850
ND: 0.50
33.100
15.800
VT
8.000
D: 0.5
E: 7.500
UB
8.000

E: 8.000
BB
8.750
D: 0.5
E: 8.250
FX
8.350

E: 8.850
ND: 0.50
34
70
Ingrid Louise Petersen
Gjelleråsen turn IF
8.400
D: 1.6
E: 6.800
9.100
D: 0.50
E: 8.600
6.800
D: 2.00
E: 4.800
8.450
D: 2.00
E: 6.450
32.750
16.150
VT
8.400
D: 1.6
E: 6.800
UB
9.100
D: 0.5
E: 8.600
BB
6.800
D: 2.0
E: 4.800
FX
8.450
D: 2.0
E: 6.450
35
77
Astri Akselesen
Moss Turnforening
9.400
D: 0.50
E: 8.900
11.900
D: 4.00
E: 7.900
9.800
D: 2.80
E: 7.000
31.100
17.800
VT

UB
9.400
D: 0.5
E: 8.900
BB
11.900
D: 4.0
E: 7.900
FX
9.800
D: 2.8
E: 7.000
36
74
Sofia Kristine Montriou-Husum
Holmen Tropp og Turn
9.200
D: 0.50
E: 8.700
9.800
D: 3.60
E: 6.200
19.000
29.900
VT

UB
9.200
D: 0.5
E: 8.700
BB

FX
9.800
D: 3.6
E: 6.200
37
69
Elise Borchgrevink Søsveen
Njård turn
9.200
D: 0.50
E: 8.700
9.700
D: 3.00
E: 6.700
18.900
30.000
VT

UB
9.200
D: 0.5
E: 8.700
BB
9.700
D: 3.0
E: 6.700
FX

38
75
Helena Odén Hesselroth
Holmen Tropp og Turn
9.800
D: 2.80
E: 7.000
9.800
39.100
VT

UB

BB

FX
9.800
D: 2.8
E: 7.000
39
76
Emilie Bakken
Moss Turnforening
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
87
Lilja Nordmark Hagerup, Hoppensprett Turn Jessheim


4.4


7.900




6.150
12.300

2
88
Lea Hammer, Hoppensprett Turn Jessheim


4.2


7.400




5.800
11.600

0.350
3
65
Nikoline Steinsland, Asker Turnforening


2.4


8.850




5.625
11.250

0.525
4
84
Hermine Marie Torgersen, Hoppensprett Turn Jessheim


2.4


8.800




5.600
11.200

0.550
5
68
Filipppa Storm, Njård turn


1.6


8.850




5.225
10.450

0.925
6
57
Julie Skomedal, HSIL turn


1.6


8.750




5.175
10.350

0.975
7
66
Mia Due-Strømsæther, Asker Turnforening


1.6


8.650




5.125
10.250

1.025
7
63
Emilie Dimmen-Hansen, Drammens Turnforening


2.4


7.850




5.125
10.250

1.025
7
80
Camilla Piriz Dahl, Nedre Glomma Turnforening


2.4


7.850




5.125
10.250

1.025
10
83
Sara Folkvord, Langhus Turn


1.6


8.600




5.100
10.200

1.050
10
86
Kristina Solhaug, Hoppensprett Turn Jessheim


2.4


7.800




5.100
10.200

1.050
12
79
Gina Berven Vårhus, Oslo Turnforening


1.6


8.500




5.050
10.100

1.100
13
59
Lilly Bratterud Iversen, Hokksund Turnforening


2.4


7.550




4.975
9.950

1.175
14
60
Anna Juliane Paule, Hokksund Turnforening


2.4


7.400




4.900
9.800

1.250
15
50
Andrine Scott, Nordstrand Turnforening


1.6


8.150




4.875
9.750

1.275
15
67
Norah Stubban, Asker Turnforening


1.6


8.150




4.875
9.750

1.275
17
73
Ronja Fløistad, Holmen Tropp og Turn


1.6


8.100




4.850
9.700

1.300
18
82
Alida Trandem, Langhus Turn


1.6


7.900




4.750
9.500

1.400
19
85
Mathea Z. Nordmeland, Hoppensprett Turn Jessheim


1.6


7.800




4.700
9.400

1.450
20
58
Emma Grefstad Nitter, Hokksund Turnforening


2.4


6.950




4.675
9.350

1.475
21
56
Hermine Dirro Odden, Drøbak Tropp og Turn


1.6


7.650




4.625
9.250

1.525
21
62
Lone Ryd, Drammens Turnforening


1.6


7.650




4.625
9.250

1.525
21
61
Alma Sofie Vesthaug, Drammens Turnforening


1.6


7.650




4.625
9.250

1.525
24
54
Synne Bryhn, Drøbak Tropp og Turn


1.6


7.400




4.500
9.000

1.650
25
52
Julie Køien Latham, Hammer Turn


1.6


7.350




4.475
8.950

1.675
26
53
Tuva Johanne Valaker Hektner, Hammer Turn


1.6


7.300




4.450
8.900

1.700
27
72
Johanne Fløistad, Holmen Tropp og Turn


1.6


7.250




4.425
8.850

1.725
28
78
Emine Flesjø, Moss Turnforening


1.0


7.800




4.400
8.800

1.750
29
71
Julie Marie Eide, Gjelleråsen turn IF


1.6


6.900




4.250
8.500

1.900
29
51
Lilly Cecilie Koppang Vatne, Hammer Turn


1.6


6.900




4.250
8.500

1.900
31
70
Ingrid Louise Petersen, Gjelleråsen turn IF


1.6


6.800




4.200
8.400

1.950
32
64
Ada Rustand, Drammens Turnforening


1.6


6.600




4.100
8.200

2.050
33
55
Amanda Hellsten, Drøbak Tropp og Turn


0.5


7.500




4.000
8.000

2.150
34
81
Noemi Peszczynska, Ullensaker Gym og Turn


2.0


5.700




3.850
7.700

2.300
35
74
Sofia Kristine Montriou-Husum, Holmen Tropp og Turn










35
75
Helena Odén Hesselroth, Holmen Tropp og Turn










35
76
Emilie Bakken, Moss Turnforening










35
77
Astri Akselesen, Moss Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
87
Lilja Nordmark Hagerup, Hoppensprett Turn Jessheim

6.5

7.000


13.500

2
88
Lea Hammer, Hoppensprett Turn Jessheim

5.8

7.100


12.900

0.600
3
80
Camilla Piriz Dahl, Nedre Glomma Turnforening

2.0

9.200


11.200

2.300
4
57
Julie Skomedal, HSIL turn

2.0

9.000


11.000

2.500
5
59
Lilly Bratterud Iversen, Hokksund Turnforening

2.5

8.400


10.900

2.600
6
79
Gina Berven Vårhus, Oslo Turnforening

2.0

8.800


10.800

2.700
7
82
Alida Trandem, Langhus Turn

2.0

8.700


10.700

2.800
7
78
Emine Flesjø, Moss Turnforening

2.0

8.700


10.700

2.800
9
86
Kristina Solhaug, Hoppensprett Turn Jessheim

2.0

8.500


10.500

3.000
10
84
Hermine Marie Torgersen, Hoppensprett Turn Jessheim

2.0

8.200


10.200

3.300
11
63
Emilie Dimmen-Hansen, Drammens Turnforening

2.0

8.000


10.000

3.500
11
50
Andrine Scott, Nordstrand Turnforening

2.5

7.500


10.000

3.500
13
83
Sara Folkvord, Langhus Turn

2.0

7.900


9.900

3.600
14
71
Julie Marie Eide, Gjelleråsen turn IF

2.0

7.800


9.800

3.700
15
58
Emma Grefstad Nitter, Hokksund Turnforening

1.0

8.500


9.500

4.000
16
77
Astri Akselesen, Moss Turnforening

0.5

8.900


9.400

4.100
17
54
Synne Bryhn, Drøbak Tropp og Turn

1.0

8.300


9.300

4.200
17
81
Noemi Peszczynska, Ullensaker Gym og Turn

2.5

6.800


9.300

4.200
19
62
Lone Ryd, Drammens Turnforening

0.5

8.700


9.200

4.300
19
74
Sofia Kristine Montriou-Husum, Holmen Tropp og Turn

0.5

8.700


9.200

4.300
19
69
Elise Borchgrevink Søsveen, Njård turn

0.5

8.700


9.200

4.300
22
70
Ingrid Louise Petersen, Gjelleråsen turn IF

0.5

8.600


9.100

4.400
22
52
Julie Køien Latham, Hammer Turn

2.0

7.100


9.100

4.400
24
51
Lilly Cecilie Koppang Vatne, Hammer Turn

0.5

8.500


9.000

4.500
24
53
Tuva Johanne Valaker Hektner, Hammer Turn

2.0

7.000


9.000

4.500
26
73
Ronja Fløistad, Holmen Tropp og Turn

0.5

8.400


8.900

4.600
26
61
Alma Sofie Vesthaug, Drammens Turnforening

0.5

8.400


8.900

4.600
26
72
Johanne Fløistad, Holmen Tropp og Turn

2.0

6.900


8.900

4.600
29
66
Mia Due-Strømsæther, Asker Turnforening

0.5

8.300


8.800

4.700
29
68
Filipppa Storm, Njård turn

1.0

7.800


8.800

4.700
29
85
Mathea Z. Nordmeland, Hoppensprett Turn Jessheim

2.0

6.800


8.800

4.700
32
56
Hermine Dirro Odden, Drøbak Tropp og Turn

0.5

8.200


8.700

4.800
32
64
Ada Rustand, Drammens Turnforening

0.5

8.200


8.700

4.800
34
67
Norah Stubban, Asker Turnforening

0.5

8.000


8.500

5.000
35
65
Nikoline Steinsland, Asker Turnforening

0.5

7.900


8.400

5.100
35
60
Anna Juliane Paule, Hokksund Turnforening

1.0

7.400


8.400

5.100
37
55
Amanda Hellsten, Drøbak Tropp og Turn


8.000


8.000

5.500
38
75
Helena Odén Hesselroth, Holmen Tropp og Turn




38
76
Emilie Bakken, Moss Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
77
Astri Akselesen, Moss Turnforening

4.0

7.900


11.900

2
88
Lea Hammer, Hoppensprett Turn Jessheim

4.9

6.850


11.750

0.150
3
54
Synne Bryhn, Drøbak Tropp og Turn

3.9

7.600


11.500

0.400
3
78
Emine Flesjø, Moss Turnforening

4.0

7.500


11.500

0.400
3
87
Lilja Nordmark Hagerup, Hoppensprett Turn Jessheim

5.3

6.200


11.500

0.400
6
86
Kristina Solhaug, Hoppensprett Turn Jessheim

4.2

7.050


11.250

0.650
7
58
Emma Grefstad Nitter, Hokksund Turnforening

3.9

7.150


11.050

0.850
8
57
Julie Skomedal, HSIL turn

4.1

6.800


10.900

1.000
9
59
Lilly Bratterud Iversen, Hokksund Turnforening

3.8

6.650


10.450

1.450
10
79
Gina Berven Vårhus, Oslo Turnforening

3.6

6.700


10.300

1.600
11
50
Andrine Scott, Nordstrand Turnforening

3.8

6.450


10.250

1.650
12
53
Tuva Johanne Valaker Hektner, Hammer Turn

3.0

7.200


10.200

1.700
13
63
Emilie Dimmen-Hansen, Drammens Turnforening

4.3

5.700


10.000

1.900
14
82
Alida Trandem, Langhus Turn

3.4

6.450


9.850

2.050
15
84
Hermine Marie Torgersen, Hoppensprett Turn Jessheim

4.4

5.400


9.800

2.100
16
69
Elise Borchgrevink Søsveen, Njård turn

3.0

6.700


9.700

2.200
17
68
Filipppa Storm, Njård turn

3.0

6.250


9.250

2.650
18
72
Johanne Fløistad, Holmen Tropp og Turn

3.9

5.300


9.200

2.700
19
85
Mathea Z. Nordmeland, Hoppensprett Turn Jessheim

3.4

5.700


9.100

2.800
20
62
Lone Ryd, Drammens Turnforening

1.0

8.050


9.050

2.850
20
80
Camilla Piriz Dahl, Nedre Glomma Turnforening

3.8

5.250


9.050

2.850
20
65
Nikoline Steinsland, Asker Turnforening

4.0

5.050


9.050

2.850
23
51
Lilly Cecilie Koppang Vatne, Hammer Turn

2.0

7.000


9.000

2.900
23
67
Norah Stubban, Asker Turnforening

2.0

7.000


9.000

2.900
25
55
Amanda Hellsten, Drøbak Tropp og Turn

0.5

8.250


8.750

3.150
26
56
Hermine Dirro Odden, Drøbak Tropp og Turn

2.0

6.500


8.500

3.400
27
83
Sara Folkvord, Langhus Turn

3.4

4.950


8.350

3.550
28
81
Noemi Peszczynska, Ullensaker Gym og Turn

2.0

6.300


8.300

3.600
29
52
Julie Køien Latham, Hammer Turn

1.0

7.250


8.250

3.650
30
66
Mia Due-Strømsæther, Asker Turnforening

2.0

6.150


8.150

3.750
31
60
Anna Juliane Paule, Hokksund Turnforening

2.0

6.050


8.050

3.850
32
64
Ada Rustand, Drammens Turnforening

1.5

6.400


7.900

4.000
33
71
Julie Marie Eide, Gjelleråsen turn IF

4.2

3.200


7.400

4.500
34
61
Alma Sofie Vesthaug, Drammens Turnforening

1.0

6.200


7.200

4.700
35
73
Ronja Fløistad, Holmen Tropp og Turn

3.8

3.200


7.000

4.900
36
70
Ingrid Louise Petersen, Gjelleråsen turn IF

2.0

4.800


6.800

5.100
37
74
Sofia Kristine Montriou-Husum, Holmen Tropp og Turn




37
75
Helena Odén Hesselroth, Holmen Tropp og Turn




37
76
Emilie Bakken, Moss Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
57
Julie Skomedal, HSIL turn

4.8

7.400


12.200

2
88
Lea Hammer, Hoppensprett Turn Jessheim

4.9

7.000


11.900

0.300
3
78
Emine Flesjø, Moss Turnforening

4.4

7.450


11.850

0.350
4
79
Gina Berven Vårhus, Oslo Turnforening

3.9

7.900


11.800

0.400
5
80
Camilla Piriz Dahl, Nedre Glomma Turnforening

4.2

7.500


11.700

0.500
6
62
Lone Ryd, Drammens Turnforening

3.8

7.850


11.650

0.550
6
83
Sara Folkvord, Langhus Turn

4.1

7.550


11.650

0.550
8
87
Lilja Nordmark Hagerup, Hoppensprett Turn Jessheim

5.5

6.100


11.600

0.600
9
54
Synne Bryhn, Drøbak Tropp og Turn

4.1

7.400


11.500

0.700
10
63
Emilie Dimmen-Hansen, Drammens Turnforening

4.0

7.450


11.450

0.750
11
50
Andrine Scott, Nordstrand Turnforening

4.0

7.400


11.400

0.800
12
86
Kristina Solhaug, Hoppensprett Turn Jessheim

4.0

7.300


11.300

0.900
13
84
Hermine Marie Torgersen, Hoppensprett Turn Jessheim

4.4

6.750


11.150

1.050
14
58
Emma Grefstad Nitter, Hokksund Turnforening

4.0

6.750


10.750

1.450
14
82
Alida Trandem, Langhus Turn

4.0

6.750


10.750

1.450
16
65
Nikoline Steinsland, Asker Turnforening

4.0

6.700


10.700

1.500
16
71
Julie Marie Eide, Gjelleråsen turn IF

4.1

6.600


10.700

1.500
18
59
Lilly Bratterud Iversen, Hokksund Turnforening

4.0

6.650


10.650

1.550
19
68
Filipppa Storm, Njård turn

3.0

7.550


10.550

1.650
20
60
Anna Juliane Paule, Hokksund Turnforening

4.1

6.200


10.300

1.900
21
53
Tuva Johanne Valaker Hektner, Hammer Turn

3.6

6.350


9.950

2.250
22
75
Helena Odén Hesselroth, Holmen Tropp og Turn

2.8

7.000


9.800

2.400
22
77
Astri Akselesen, Moss Turnforening

2.8

7.000


9.800

2.400
22
72
Johanne Fløistad, Holmen Tropp og Turn

3.6

6.200


9.800

2.400
22
74
Sofia Kristine Montriou-Husum, Holmen Tropp og Turn

3.6

6.200


9.800

2.400
26
52
Julie Køien Latham, Hammer Turn

3.6

6.100


9.700

2.500
27
81
Noemi Peszczynska, Ullensaker Gym og Turn

4.0

5.500


9.500

2.700
28
64
Ada Rustand, Drammens Turnforening

3.2

6.250


9.450

2.750
29
67
Norah Stubban, Asker Turnforening

2.5

6.750


9.250

2.950
30
73
Ronja Fløistad, Holmen Tropp og Turn

3.1

6.050


9.150

3.050
30
85
Mathea Z. Nordmeland, Hoppensprett Turn Jessheim

3.6

5.650

0.1

9.150

3.050
32
61
Alma Sofie Vesthaug, Drammens Turnforening

2.8

6.000


8.800

3.400
33
70
Ingrid Louise Petersen, Gjelleråsen turn IF

2.0

6.450


8.450

3.750
34
66
Mia Due-Strømsæther, Asker Turnforening

2.0

6.400


8.400

3.800
35
55
Amanda Hellsten, Drøbak Tropp og Turn


8.850

0.5

8.350

3.850
35
56
Hermine Dirro Odden, Drøbak Tropp og Turn

1.0

7.350


8.350

3.850
37
51
Lilly Cecilie Koppang Vatne, Hammer Turn

2.5

5.750

0.1

8.150

4.050
38
76
Emilie Bakken, Moss Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/15/2024 1:06:29 AM
SX
SM
MD
XL
XXL