Back 

VOGTK KM Turn Kvinner og Turn Menn Hokksund, 2022-10-29

TK Rekrutt 11 år TK Rekrutt 12 år TK Klasse I TK Klasse II TK Klasse III TM Rekrutt TM Gutter 13-14 år TM Junior 15-16 år TK Lag Rekrutt TK Lag Stige TM Lag Rekrutt TM Lag Stige
TK Klasse II
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
203
Juliet Wivelstad
Oslo Turnforening
12.100
D: 4.2
E: 7.900
14.000
D: 5.50
E: 8.500
10.050
D: 2.50
E: 7.550
12.400
D: 5.40
E: 7.000
48.550
VT
12.100
D: 4.2
E: 7.900
UB
14.000
D: 5.5
E: 8.500
BB
10.050
D: 2.5
E: 7.550
FX
12.400
D: 5.4
E: 7.000
2
219
Maren Victoria Heggen
HSIL turn
12.400
D: 4.4
E: 8.000
12.200
D: 5.70
E: 6.500
10.600
D: 5.20
E: 5.400
13.000
D: 5.50
E: 7.500
48.200
0.350
VT
12.400
D: 4.4
E: 8.000
UB
12.200
D: 5.7
E: 6.500
BB
10.600
D: 5.2
E: 5.400
FX
13.000
D: 5.5
E: 7.500
2
216
Amanda Westnes
HSIL turn
12.500
D: 4.4
E: 8.100
11.200
D: 2.00
E: 9.200
11.600
D: 3.80
E: 7.800
12.900
D: 4.90
E: 8.000
48.200
0.350
VT
12.500
D: 4.4
E: 8.100
UB
11.200
D: 2.0
E: 9.200
BB
11.600
D: 3.8
E: 7.800
FX
12.900
D: 4.9
E: 8.000
4
214
Sanne Marie Lunde
Slemmestad og Omegn Turnforening
11.100
D: 2.4
E: 8.700
13.800
D: 5.30
E: 8.500
9.400
D: 4.50
E: 4.900
13.200
D: 5.50
E: 7.700
47.500
1.050
VT
11.100
D: 2.4
E: 8.700
UB
13.800
D: 5.3
E: 8.500
BB
9.400
D: 4.5
E: 4.900
FX
13.200
D: 5.5
E: 7.700
5
217
Johanne Barlund Brevad
HSIL turn
12.900
D: 4.2
E: 8.700
11.700
D: 5.20
E: 6.500
10.300
D: 4.40
E: 5.900
12.200
D: 4.70
E: 7.500
47.100
1.450
VT
12.900
D: 4.2
E: 8.700
UB
11.700
D: 5.2
E: 6.500
BB
10.300
D: 4.4
E: 5.900
FX
12.200
D: 4.7
E: 7.500
6
215
Mia Othelie Bolstad
Slemmestad og Omegn Turnforening
10.100
D: 2.4
E: 7.700
13.400
D: 5.30
E: 8.100
11.450
D: 4.20
E: 7.250
11.000
D: 4.90
E: 6.400
ND: 0.30
45.950
2.600
VT
10.100
D: 2.4
E: 7.700
UB
13.400
D: 5.3
E: 8.100
BB
11.450
D: 4.2
E: 7.250
FX
11.000
D: 4.9
E: 6.400
ND: 0.30
7
218
Maren Barlund Brevad
HSIL turn
10.100
D: 2.4
E: 7.700
10.900
D: 2.00
E: 8.900
11.400
D: 4.10
E: 7.300
12.900
D: 5.10
E: 7.800
45.300
3.250
VT
10.100
D: 2.4
E: 7.700
UB
10.900
D: 2.0
E: 8.900
BB
11.400
D: 4.1
E: 7.300
FX
12.900
D: 5.1
E: 7.800
8
220
Helle Kvæstad
Holmen Tropp og Turn
10.300
D: 2.6
E: 7.700
11.700
D: 5.50
E: 6.200
11.250
D: 4.20
E: 7.050
11.800
D: 5.00
E: 6.800
45.050
3.500
VT
10.300
D: 2.6
E: 7.700
UB
11.700
D: 5.5
E: 6.200
BB
11.250
D: 4.2
E: 7.050
FX
11.800
D: 5.0
E: 6.800
9
200
Fjola Saude-Gaubin
Hokksund Turnforening
10.900
D: 2.4
E: 8.500
11.000
D: 2.50
E: 8.500
10.600
D: 4.10
E: 6.500
12.000
D: 4.90
E: 7.100
44.500
4.050
VT
10.900
D: 2.4
E: 8.500
UB
11.000
D: 2.5
E: 8.500
BB
10.600
D: 4.1
E: 6.500
FX
12.000
D: 4.9
E: 7.100
10
201
Adelen Linnes Almløv
Oslo Turnforening
10.100
D: 2.4
E: 7.700
10.900
D: 2.50
E: 8.400
11.600
D: 5.80
E: 5.800
11.300
D: 4.60
E: 6.900
ND: 0.20
43.900
4.650
VT
10.100
D: 2.4
E: 7.700
UB
10.900
D: 2.5
E: 8.400
BB
11.600
D: 5.8
E: 5.800
FX
11.300
D: 4.6
E: 6.900
ND: 0.20
11
209
Linnea Josefine Slaatten-Larsson
Sandvika turnforening
10.800
D: 2.4
E: 8.400
11.000
D: 2.00
E: 9.000
9.200
D: 4.30
E: 4.900
12.200
D: 4.90
E: 7.300
43.200
5.350
VT
10.800
D: 2.4
E: 8.400
UB
11.000
D: 2.0
E: 9.000
BB
9.200
D: 4.3
E: 4.900
FX
12.200
D: 4.9
E: 7.300
12
208
Wiona Resvoll Skaug
Nordstrand Turnforening
10.800
D: 2.4
E: 8.400
10.300
D: 2.00
E: 8.300
8.950
D: 4.00
E: 4.950
10.200
D: 3.60
E: 6.600
40.250
8.300
VT
10.800
D: 2.4
E: 8.400
UB
10.300
D: 2.0
E: 8.300
BB
8.950
D: 4.0
E: 4.950
FX
10.200
D: 3.6
E: 6.600
13
222
Martine Ebeltoft
Fredrikshalds turnforening
9.300
D: 2.4
E: 6.900
9.700
D: 2.00
E: 7.700
10.050
D: 3.40
E: 6.650
11.000
D: 4.20
E: 6.800
40.050
8.500
VT
9.300
D: 2.4
E: 6.900
UB
9.700
D: 2.0
E: 7.700
BB
10.050
D: 3.4
E: 6.650
FX
11.000
D: 4.2
E: 6.800
14
202
Johanne Persen Fröhlich
Oslo Turnforening
7.700
D: 1.6
E: 6.100
10.800
D: 2.50
E: 8.300
10.700
D: 4.20
E: 6.500
10.800
D: 5.10
E: 5.700
40.000
8.550
VT
7.700
D: 1.6
E: 6.100
UB
10.800
D: 2.5
E: 8.300
BB
10.700
D: 4.2
E: 6.500
FX
10.800
D: 5.1
E: 5.700
15
212
Josefine Pettersson-Døhlen
Asker Turnforening
8.900
D: 2.4
E: 6.500
10.500
D: 2.00
E: 8.500
9.000
D: 4.30
E: 4.700
11.400
D: 5.00
E: 6.400
39.800
8.750
VT
8.900
D: 2.4
E: 6.500
UB
10.500
D: 2.0
E: 8.500
BB
9.000
D: 4.3
E: 4.700
FX
11.400
D: 5.0
E: 6.400
16
205
Telma Strømsjordet Sand
Njård turn
9.500
D: 2.4
E: 7.100
9.900
D: 2.00
E: 7.900
9.100
D: 3.50
E: 5.600
9.500
D: 3.20
E: 6.800
ND: 0.50
38.000
10.550
VT
9.500
D: 2.4
E: 7.100
UB
9.900
D: 2.0
E: 7.900
BB
9.100
D: 3.5
E: 5.600
FX
9.500
D: 3.2
E: 6.800
ND: 0.50
17
204
Marte Heyerdahl Haagensen
Oslo Turnforening
9.400
D: 3.2
E: 6.200
10.500
D: 2.50
E: 8.000
9.350
D: 4.40
E: 4.950
8.100
D: 4.10
E: 4.000
37.350
11.200
VT
9.400
D: 3.2
E: 6.200
UB
10.500
D: 2.5
E: 8.000
BB
9.350
D: 4.4
E: 4.950
FX
8.100
D: 4.1
E: 4.000
18
206
Ingrid Dyggve Lunde
Drammens Turnforening
10.400
D: 1.6
E: 8.800
8.500
D: 2.00
E: 6.500
8.000
D: 3.00
E: 5.000
10.400
D: 4.00
E: 6.400
37.300
11.250
VT
10.400
D: 1.6
E: 8.800
UB
8.500
D: 2.0
E: 6.500
BB
8.000
D: 3.0
E: 5.000
FX
10.400
D: 4.0
E: 6.400
19
207
Julie Berger Storli
Drammens Turnforening
9.500
D: 1.6
E: 7.900
9.500
D: 0.50
E: 9.000
8.250
D: 3.00
E: 5.250
8.100
D: 3.10
E: 5.500
ND: 0.50
35.350
13.200
VT
9.500
D: 1.6
E: 7.900
UB
9.500
D: 0.5
E: 9.000
BB
8.250
D: 3.0
E: 5.250
FX
8.100
D: 3.1
E: 5.500
ND: 0.50
20
223
Mathilde Johansen
Askim turnforening
9.400
D: 1.6
E: 7.800
9.300

E: 9.300
5.000
D: 1.60
E: 3.400
8.900
D: 3.30
E: 5.700
ND: 0.10
32.600
15.950
VT
9.400
D: 1.6
E: 7.800
UB
9.300

E: 9.300
BB
5.000
D: 1.6
E: 3.400
FX
8.900
D: 3.3
E: 5.700
ND: 0.10
21
211
Øyvor Foss Bjørnstad
Sandvika turnforening
8.900
D: 2.00
E: 6.900
7.200
D: 3.90
E: 3.300
9.000
D: 3.60
E: 5.900
ND: 0.50
25.100
23.450
VT

UB
8.900
D: 2.0
E: 6.900
BB
7.200
D: 3.9
E: 3.300
FX
9.000
D: 3.6
E: 5.900
ND: 0.50
22
213
Sara Pettersson-Døhlen
Asker Turnforening
VT

UB

BB

FX

22
221
Eva Skogen Sæverås
Holmen Tropp og Turn
VT

UB

BB

FX

22
210
Maia Kristine Bjerke
Sandvika turnforening
VT

UB

BB

FX

Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
217
Johanne Barlund Brevad, HSIL turn


4.2


8.700




6.450
12.900

2
216
Amanda Westnes, HSIL turn


4.4


8.100




6.250
12.500

0.200
3
219
Maren Victoria Heggen, HSIL turn


4.4


8.000




6.200
12.400

0.250
4
203
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening


4.2


7.900




6.050
12.100

0.400
5
214
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.4


8.700




5.550
11.100

0.900
6
200
Fjola Saude-Gaubin, Hokksund Turnforening


2.4


8.500




5.450
10.900

1.000
7
208
Wiona Resvoll Skaug, Nordstrand Turnforening


2.4


8.400




5.400
10.800

1.050
7
209
Linnea Josefine Slaatten-Larsson, Sandvika turnforening


2.4


8.400




5.400
10.800

1.050
9
206
Ingrid Dyggve Lunde, Drammens Turnforening


1.6


8.800




5.200
10.400

1.250
10
220
Helle Kvæstad, Holmen Tropp og Turn


2.6


7.700




5.150
10.300

1.300
11
215
Mia Othelie Bolstad, Slemmestad og Omegn Turnforening


2.4


7.700




5.050
10.100

1.400
11
201
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening


2.4


7.700




5.050
10.100

1.400
11
218
Maren Barlund Brevad, HSIL turn


2.4


7.700




5.050
10.100

1.400
14
207
Julie Berger Storli, Drammens Turnforening


1.6


7.900




4.750
9.500

1.700
14
205
Telma Strømsjordet Sand, Njård turn


2.4


7.100




4.750
9.500

1.700
16
223
Mathilde Johansen, Askim turnforening


1.6


7.800




4.700
9.400

1.750
16
204
Marte Heyerdahl Haagensen, Oslo Turnforening


3.2


6.200




4.700
9.400

1.750
18
222
Martine Ebeltoft, Fredrikshalds turnforening


2.4


6.900




4.650
9.300

1.800
19
212
Josefine Pettersson-Døhlen, Asker Turnforening


2.4


6.500




4.450
8.900

2.000
20
202
Johanne Persen Fröhlich, Oslo Turnforening


1.6


6.100




3.850
7.700

2.600
21
211
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
203
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening

5.5

8.500


14.000

2
214
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening

5.3

8.500


13.800

0.200
3
215
Mia Othelie Bolstad, Slemmestad og Omegn Turnforening

5.3

8.100


13.400

0.600
4
219
Maren Victoria Heggen, HSIL turn

5.7

6.500


12.200

1.800
5
217
Johanne Barlund Brevad, HSIL turn

5.2

6.500


11.700

2.300
5
220
Helle Kvæstad, Holmen Tropp og Turn

5.5

6.200


11.700

2.300
7
216
Amanda Westnes, HSIL turn

2.0

9.200


11.200

2.800
8
209
Linnea Josefine Slaatten-Larsson, Sandvika turnforening

2.0

9.000


11.000

3.000
8
200
Fjola Saude-Gaubin, Hokksund Turnforening

2.5

8.500


11.000

3.000
10
218
Maren Barlund Brevad, HSIL turn

2.0

8.900


10.900

3.100
10
201
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening

2.5

8.400


10.900

3.100
12
202
Johanne Persen Fröhlich, Oslo Turnforening

2.5

8.300


10.800

3.200
13
212
Josefine Pettersson-Døhlen, Asker Turnforening

2.0

8.500


10.500

3.500
13
204
Marte Heyerdahl Haagensen, Oslo Turnforening

2.5

8.000


10.500

3.500
15
208
Wiona Resvoll Skaug, Nordstrand Turnforening

2.0

8.300


10.300

3.700
16
205
Telma Strømsjordet Sand, Njård turn

2.0

7.900


9.900

4.100
17
222
Martine Ebeltoft, Fredrikshalds turnforening

2.0

7.700


9.700

4.300
18
207
Julie Berger Storli, Drammens Turnforening

0.5

9.000


9.500

4.500
19
223
Mathilde Johansen, Askim turnforening


9.300


9.300

4.700
20
211
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika turnforening

2.0

6.900


8.900

5.100
21
206
Ingrid Dyggve Lunde, Drammens Turnforening

2.0

6.500


8.500

5.500
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
216
Amanda Westnes, HSIL turn

3.8

7.800


11.600

1
201
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening

5.8

5.800


11.600

3
215
Mia Othelie Bolstad, Slemmestad og Omegn Turnforening

4.2

7.250


11.450

0.150
4
218
Maren Barlund Brevad, HSIL turn

4.1

7.300


11.400

0.200
5
220
Helle Kvæstad, Holmen Tropp og Turn

4.2

7.050


11.250

0.350
6
202
Johanne Persen Fröhlich, Oslo Turnforening

4.2

6.500


10.700

0.900
7
200
Fjola Saude-Gaubin, Hokksund Turnforening

4.1

6.500


10.600

1.000
7
219
Maren Victoria Heggen, HSIL turn

5.2

5.400


10.600

1.000
9
217
Johanne Barlund Brevad, HSIL turn

4.4

5.900


10.300

1.300
10
203
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening

2.5

7.550


10.050

1.550
10
222
Martine Ebeltoft, Fredrikshalds turnforening

3.4

6.650


10.050

1.550
12
214
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening

4.5

4.900


9.400

2.200
13
204
Marte Heyerdahl Haagensen, Oslo Turnforening

4.4

4.950


9.350

2.250
14
209
Linnea Josefine Slaatten-Larsson, Sandvika turnforening

4.3

4.900


9.200

2.400
15
205
Telma Strømsjordet Sand, Njård turn

3.5

5.600


9.100

2.500
16
212
Josefine Pettersson-Døhlen, Asker Turnforening

4.3

4.700


9.000

2.600
17
208
Wiona Resvoll Skaug, Nordstrand Turnforening

4.0

4.950


8.950

2.650
18
207
Julie Berger Storli, Drammens Turnforening

3.0

5.250


8.250

3.350
19
206
Ingrid Dyggve Lunde, Drammens Turnforening

3.0

5.000


8.000

3.600
20
211
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika turnforening

3.9

3.300


7.200

4.400
21
223
Mathilde Johansen, Askim turnforening

1.6

3.400


5.000

6.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
214
Sanne Marie Lunde, Slemmestad og Omegn Turnforening

5.5

7.700


13.200

2
219
Maren Victoria Heggen, HSIL turn

5.5

7.500


13.000

0.200
3
216
Amanda Westnes, HSIL turn

4.9

8.000


12.900

0.300
3
218
Maren Barlund Brevad, HSIL turn

5.1

7.800


12.900

0.300
5
203
Juliet Wivelstad, Oslo Turnforening

5.4

7.000


12.400

0.800
6
217
Johanne Barlund Brevad, HSIL turn

4.7

7.500


12.200

1.000
6
209
Linnea Josefine Slaatten-Larsson, Sandvika turnforening

4.9

7.300


12.200

1.000
8
200
Fjola Saude-Gaubin, Hokksund Turnforening

4.9

7.100


12.000

1.200
9
220
Helle Kvæstad, Holmen Tropp og Turn

5.0

6.800


11.800

1.400
10
212
Josefine Pettersson-Døhlen, Asker Turnforening

5.0

6.400


11.400

1.800
11
201
Adelen Linnes Almløv, Oslo Turnforening

4.6

6.900

0.2

11.300

1.900
12
222
Martine Ebeltoft, Fredrikshalds turnforening

4.2

6.800


11.000

2.200
12
215
Mia Othelie Bolstad, Slemmestad og Omegn Turnforening

4.9

6.400

0.3

11.000

2.200
14
202
Johanne Persen Fröhlich, Oslo Turnforening

5.1

5.700


10.800

2.400
15
206
Ingrid Dyggve Lunde, Drammens Turnforening

4.0

6.400


10.400

2.800
16
208
Wiona Resvoll Skaug, Nordstrand Turnforening

3.6

6.600


10.200

3.000
17
205
Telma Strømsjordet Sand, Njård turn

3.2

6.800

0.5

9.500

3.700
18
211
Øyvor Foss Bjørnstad, Sandvika turnforening

3.6

5.900

0.5

9.000

4.200
19
223
Mathilde Johansen, Askim turnforening

3.3

5.700

0.1

8.900

4.300
20
207
Julie Berger Storli, Drammens Turnforening

3.1

5.500

0.5

8.100

5.100
20
204
Marte Heyerdahl Haagensen, Oslo Turnforening

4.1

4.000


8.100

5.100
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 6/14/2024 11:51:13 PM
SX
SM
MD
XL
XXL