Back 

FIG 1 turn kvinner Nedre Glomma, 2023-03-04

FIG Elite Rekrutt FIG Elite Junior Junior CoP Senior Senior Finaler
FIG Elite Rekrutt
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Bevegelighet
Total
Gap
1
1
Ameli-Mari Solli
Holmen Tropp og Turn
11.075
10.550/11.600
D: 3.0/3.0
E: 7.550/8.600
11.100
D: 2.50
E: 8.600
11.050
D: 3.00
E: 8.050
11.800
D: 3.90
E: 7.900
10.750
D: 4.000
E: 6.750
55.775
VT
11.075
10.550/11.600
D: 3.0/3.0
E: 7.550/8.600
UB
11.100
D: 2.5
E: 8.600
BB
11.050
D: 3.0
E: 8.050
FX
11.800
D: 3.9
E: 7.900
Bevegelighet
10.750
D: 4.0
E: 6.750
2
2
Carolina Thiblin
Holmen Tropp og Turn
10.500
10.350/10.650
D: 2.0/2.0
E: 8.350/8.650
11.300
D: 2.50
E: 8.800
10.400
D: 3.00
E: 7.400
11.050
D: 3.00
E: 8.050
11.150
D: 4.000
E: 7.150
54.400
1.375
VT
10.500
10.350/10.650
D: 2.0/2.0
E: 8.350/8.650
UB
11.300
D: 2.5
E: 8.800
BB
10.400
D: 3.0
E: 7.400
FX
11.050
D: 3.0
E: 8.050
Bevegelighet
11.150
D: 4.0
E: 7.150
3
3
Celine Skår Knudsen
Nedre Glomma Turn
9.750
10.600/8.900
D: 2.0/2.0
E: 8.600/8.900
ND: 0.00 / 2.00
11.500
D: 2.50
E: 9.000
11.350
D: 3.00
E: 8.350
12.400
D: 4.70
E: 7.700
8.350
D: 3.500
E: 4.850
53.350
2.425
VT
9.750
10.600/8.900
D: 2.0/2.0
E: 8.600/8.900
ND: 0.00/2.00
UB
11.500
D: 2.5
E: 9.000
BB
11.350
D: 3.0
E: 8.350
FX
12.400
D: 4.7
E: 7.700
Bevegelighet
8.350
D: 3.5
E: 4.850
4
10
Zehra Sayan
Oslo Turnforening
10.425
10.950/9.900
D: 2.0/2.0
E: 8.950/7.900
10.800
D: 2.00
E: 8.800
10.700
D: 3.00
E: 7.700
11.200
D: 3.00
E: 8.200
9.750
D: 4.000
E: 5.750
52.875
2.900
VT
10.425
10.950/9.900
D: 2.0/2.0
E: 8.950/7.900
UB
10.800
D: 2.0
E: 8.800
BB
10.700
D: 3.0
E: 7.700
FX
11.200
D: 3.0
E: 8.200
Bevegelighet
9.750
D: 4.0
E: 5.750
5
8
Filippa Hailey Högberg Hwang
Oslo Turnforening
10.400
11.000/9.800
D: 2.0/2.0
E: 9.000/7.800
12.000
D: 3.00
E: 9.000
9.650
D: 2.50
E: 7.150
9.100
D: 2.00
E: 7.100
7.600
D: 4.000
E: 3.600
48.750
7.025
VT
10.400
11.000/9.800
D: 2.0/2.0
E: 9.000/7.800
UB
12.000
D: 3.0
E: 9.000
BB
9.650
D: 2.5
E: 7.150
FX
9.100
D: 2.0
E: 7.100
Bevegelighet
7.600
D: 4.0
E: 3.600
6
9
Emmy Katrine Halvorsen
Oslo Turnforening
10.375
10.450/10.300
D: 2.0/2.0
E: 8.450/8.300
11.500
D: 2.50
E: 9.000
8.900
D: 2.50
E: 6.400
9.150
D: 2.00
E: 7.150
8.550
D: 4.000
E: 4.550
48.475
7.300
VT
10.375
10.450/10.300
D: 2.0/2.0
E: 8.450/8.300
UB
11.500
D: 2.5
E: 9.000
BB
8.900
D: 2.5
E: 6.400
FX
9.150
D: 2.0
E: 7.150
Bevegelighet
8.550
D: 4.0
E: 4.550
7
11
Nike Figenschou
Tromsø Turnforening
8.850
8.850/8.850
D: 2.0/2.0
E: 6.850/6.850
10.500
D: 2.50
E: 8.000
10.350
D: 3.00
E: 7.350
9.450
D: 2.00
E: 7.450
8.300
D: 3.500
E: 4.800
47.450
8.325
VT
8.850
8.850/8.850
D: 2.0/2.0
E: 6.850/6.850
UB
10.500
D: 2.5
E: 8.000
BB
10.350
D: 3.0
E: 7.350
FX
9.450
D: 2.0
E: 7.450
Bevegelighet
8.300
D: 3.5
E: 4.800
8
7
Jenny Seljelund
Sandvika Turnforening
4.325
8.650/-
D: 2.0/-
E: 6.650/-
4.300

E: 4.300
6.300
D: 0.00
E: 6.300
7.450
D: 2.00
E: 5.450
6.850
D: 3.000
E: 3.850
29.225
26.550
VT
4.325
8.650/-
D: 2.0/-
E: 6.650/-
UB
4.300

E: 4.300
BB
6.300

E: 6.300
FX
7.450
D: 2.0
E: 5.450
Bevegelighet
6.850
D: 3.0
E: 3.850
9
6
Aya Masabayashi
Sandvika Turnforening
4.000

E: 4.000
3.100
D: 0.00
E: 3.100
7.350
D: 1.00
E: 6.350
7.150
D: 3.500
E: 3.650
21.600
34.175
VT
UB
4.000

E: 4.000
BB
3.100

E: 3.100
FX
7.350
D: 1.0
E: 6.350
Bevegelighet
7.150
D: 3.5
E: 3.650
10
4
Madeleine Kjøbli Kristiansen
Sandvika Turnforening
1.000

E: 1.000
4.800
D: 0.00
E: 4.800
6.050
D: 0.00
E: 6.050
7.450
D: 3.500
E: 3.950
19.300
36.475
VT
UB
1.000

E: 1.000
BB
4.800

E: 4.800
FX
6.050

E: 6.050
Bevegelighet
7.450
D: 3.5
E: 3.950
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
1
Ameli-Mari Solli, Holmen Tropp og Turn


3.0
3.0


7.550
8.600




11.075
10.550
11.600

2
2
Carolina Thiblin, Holmen Tropp og Turn


2.0
2.0


8.350
8.650




10.500
10.350
10.650

0.575
3
10
Zehra Sayan, Oslo Turnforening


2.0
2.0


8.950
7.900




10.425
10.950
9.900

0.650
4
8
Filippa Hailey Högberg Hwang, Oslo Turnforening


2.0
2.0


9.000
7.800




10.400
11.000
9.800

0.675
5
9
Emmy Katrine Halvorsen, Oslo Turnforening


2.0
2.0


8.450
8.300




10.375
10.450
10.300

0.700
6
3
Celine Skår Knudsen, Nedre Glomma Turn


2.0
2.0


8.600
8.900



2.0

9.750
10.600
8.900

1.325
7
11
Nike Figenschou, Tromsø Turnforening


2.0
2.0


6.850
6.850




8.850
8.850
8.850

2.225
8
7
Jenny Seljelund , Sandvika Turnforening


2.0


6.650




4.325
8.650

6.750
9
4
Madeleine Kjøbli Kristiansen , Sandvika Turnforening










11.075
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
8
Filippa Hailey Högberg Hwang, Oslo Turnforening

3.0

9.000


12.000

2
3
Celine Skår Knudsen, Nedre Glomma Turn

2.5

9.000


11.500

0.500
2
9
Emmy Katrine Halvorsen, Oslo Turnforening

2.5

9.000


11.500

0.500
4
2
Carolina Thiblin, Holmen Tropp og Turn

2.5

8.800


11.300

0.700
5
1
Ameli-Mari Solli, Holmen Tropp og Turn

2.5

8.600


11.100

0.900
6
10
Zehra Sayan, Oslo Turnforening

2.0

8.800


10.800

1.200
7
11
Nike Figenschou, Tromsø Turnforening

2.5

8.000


10.500

1.500
8
7
Jenny Seljelund , Sandvika Turnforening


4.300


4.300

7.700
9
6
Aya Masabayashi, Sandvika Turnforening


4.000


4.000

8.000
10
4
Madeleine Kjøbli Kristiansen , Sandvika Turnforening


1.000


1.000

11.000
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
3
Celine Skår Knudsen, Nedre Glomma Turn

3.0

8.350


11.350

2
1
Ameli-Mari Solli, Holmen Tropp og Turn

3.0

8.050


11.050

0.300
3
10
Zehra Sayan, Oslo Turnforening

3.0

7.700


10.700

0.650
4
2
Carolina Thiblin, Holmen Tropp og Turn

3.0

7.400


10.400

0.950
5
11
Nike Figenschou, Tromsø Turnforening

3.0

7.350


10.350

1.000
6
8
Filippa Hailey Högberg Hwang, Oslo Turnforening

2.5

7.150


9.650

1.700
7
9
Emmy Katrine Halvorsen, Oslo Turnforening

2.5

6.400


8.900

2.450
8
7
Jenny Seljelund , Sandvika Turnforening


6.300


6.300

5.050
9
4
Madeleine Kjøbli Kristiansen , Sandvika Turnforening


4.800


4.800

6.550
10
6
Aya Masabayashi, Sandvika Turnforening


3.100


3.100

8.250
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
3
Celine Skår Knudsen, Nedre Glomma Turn

4.7

7.700


12.400

2
1
Ameli-Mari Solli, Holmen Tropp og Turn

3.9

7.900


11.800

0.600
3
10
Zehra Sayan, Oslo Turnforening

3.0

8.200


11.200

1.200
4
2
Carolina Thiblin, Holmen Tropp og Turn

3.0

8.050


11.050

1.350
5
11
Nike Figenschou, Tromsø Turnforening

2.0

7.450


9.450

2.950
6
9
Emmy Katrine Halvorsen, Oslo Turnforening

2.0

7.150


9.150

3.250
7
8
Filippa Hailey Högberg Hwang, Oslo Turnforening

2.0

7.100


9.100

3.300
8
7
Jenny Seljelund , Sandvika Turnforening

2.0

5.450


7.450

4.950
9
6
Aya Masabayashi, Sandvika Turnforening

1.0

6.350


7.350

5.050
10
4
Madeleine Kjøbli Kristiansen , Sandvika Turnforening


6.050


6.050

6.350
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
2
Carolina Thiblin, Holmen Tropp og Turn

4.0

7.150


11.150

2
1
Ameli-Mari Solli, Holmen Tropp og Turn

4.0

6.750


10.750

0.400
3
10
Zehra Sayan, Oslo Turnforening

4.0

5.750


9.750

1.400
4
9
Emmy Katrine Halvorsen, Oslo Turnforening

4.0

4.550


8.550

2.600
5
3
Celine Skår Knudsen, Nedre Glomma Turn

3.5

4.850


8.350

2.800
6
11
Nike Figenschou, Tromsø Turnforening

3.5

4.800


8.300

2.850
7
8
Filippa Hailey Högberg Hwang, Oslo Turnforening

4.0

3.600


7.600

3.550
8
4
Madeleine Kjøbli Kristiansen , Sandvika Turnforening

3.5

3.950


7.450

3.700
9
6
Aya Masabayashi, Sandvika Turnforening

3.5

3.650


7.150

4.000
10
7
Jenny Seljelund , Sandvika Turnforening

3.0

3.850


6.850

4.300

Last Update: 4/16/2024 8:17:31 PM
SX
SM
MD
XL
XXL