Back 

FIG 1 turn kvinner Nedre Glomma, 2023-03-04

FIG Elite Rekrutt FIG Elite Junior Junior CoP Senior Senior Finaler
Junior CoP
Unofficial results
Pl
#
Name
Vault
Uneven bars
Beam
Floor
Total
Gap
1
27
Kristine Pettersen Hammerø
Aalesunds Turnforening
12.250
12.250/-
D: 3.4/-
E: 8.850/-
9.850
D: 3.30
E: 6.550
10.850
D: 4.10
E: 6.750
12.100
D: 4.00
E: 8.100
45.050
VT
12.250
12.250/-
D: 3.4/-
E: 8.850/-
UB
9.850
D: 3.3
E: 6.550
BB
10.850
D: 4.1
E: 6.750
FX
12.100
D: 4.0
E: 8.100
2
15
Tomine Roald Gadderud
Oslo Turnforening
12.250
12.250/-
D: 3.4/-
E: 8.850/-
9.550
D: 2.60
E: 6.950
12.150
D: 4.20
E: 7.950
10.650
D: 4.20
E: 6.750
ND: 0.30
44.600
0.450
VT
12.250
12.250/-
D: 3.4/-
E: 8.850/-
UB
9.550
D: 2.6
E: 6.950
BB
12.150
D: 4.2
E: 7.950
FX
10.650
D: 4.2
E: 6.750
ND: 0.30
3
14
Tilde Løkka Stølen
Oslo Turnforening
11.850
11.850/-
D: 3.0/-
E: 8.850/-
10.800
D: 3.20
E: 7.600
10.100
D: 4.20
E: 5.900
11.050
D: 3.50
E: 7.550
43.800
1.250
VT
11.850
11.850/-
D: 3.0/-
E: 8.850/-
UB
10.800
D: 3.2
E: 7.600
BB
10.100
D: 4.2
E: 5.900
FX
11.050
D: 3.5
E: 7.550
4
32
Christine Victoria Kubon
Laksevåg turn og idrettslag
12.400
12.400/-
D: 3.6/-
E: 8.800/-
10.150
D: 2.70
E: 7.450
11.150
D: 4.30
E: 6.850
10.050
D: 4.20
E: 6.150
ND: 0.30
43.750
1.300
VT
12.400
12.400/-
D: 3.6/-
E: 8.800/-
UB
10.150
D: 2.7
E: 7.450
BB
11.150
D: 4.3
E: 6.850
FX
10.050
D: 4.2
E: 6.150
ND: 0.30
5
13
Gabriella Laszlo Bergem
Oslo Turnforening
12.000
12.000/-
D: 3.2/-
E: 8.800/-
9.550
D: 1.20
E: 8.350
9.750
D: 4.00
E: 5.750
11.950
D: 4.10
E: 7.850
43.250
1.800
VT
12.000
12.000/-
D: 3.2/-
E: 8.800/-
UB
9.550
D: 1.2
E: 8.350
BB
9.750
D: 4.0
E: 5.750
FX
11.950
D: 4.1
E: 7.850
6
12
Emily Andenæs
Oslo Turnforening
11.950
11.950/-
D: 3.4/-
E: 8.550/-
8.900
D: 2.70
E: 6.200
11.150
D: 4.00
E: 7.150
11.150
D: 3.50
E: 7.650
43.150
1.900
VT
11.950
11.950/-
D: 3.4/-
E: 8.550/-
UB
8.900
D: 2.7
E: 6.200
BB
11.150
D: 4.0
E: 7.150
FX
11.150
D: 3.5
E: 7.650
7
25
Leah Kristine Aarum
Nedre Glomma Turn
12.300
12.300/-
D: 3.4/-
E: 8.900/-
8.750
D: 2.10
E: 6.650
12.050
D: 4.00
E: 8.050
9.900
D: 4.20
E: 6.000
ND: 0.30
43.000
2.050
VT
12.300
12.300/-
D: 3.4/-
E: 8.900/-
UB
8.750
D: 2.1
E: 6.650
BB
12.050
D: 4.0
E: 8.050
FX
9.900
D: 4.2
E: 6.000
ND: 0.30
8
18
Hannah Onyinye Ifeanyi
Oslo Turnforening
12.300
12.300/-
D: 3.4/-
E: 8.900/-
8.250
D: 2.90
E: 5.350
10.900
D: 4.10
E: 6.800
11.200
D: 4.30
E: 7.200
ND: 0.30
42.650
2.400
VT
12.300
12.300/-
D: 3.4/-
E: 8.900/-
UB
8.250
D: 2.9
E: 5.350
BB
10.900
D: 4.1
E: 6.800
FX
11.200
D: 4.3
E: 7.200
ND: 0.30
9
20
Alexandra Ore
Holmen Tropp og Turn
11.900
11.900/-
D: 3.2/-
E: 8.700/-
9.100
D: 1.30
E: 7.800
10.700
D: 4.10
E: 6.600
10.650
D: 3.20
E: 7.450
42.350
2.700
VT
11.900
11.900/-
D: 3.2/-
E: 8.700/-
UB
9.100
D: 1.3
E: 7.800
BB
10.700
D: 4.1
E: 6.600
FX
10.650
D: 3.2
E: 7.450
10
17
Nora Hermansen Jordhøy
Oslo Turnforening
11.850
11.850/-
D: 3.2/-
E: 8.650/-
9.550
D: 1.30
E: 8.250
10.000
D: 4.20
E: 5.800
10.750
D: 3.20
E: 7.550
42.150
2.900
VT
11.850
11.850/-
D: 3.2/-
E: 8.650/-
UB
9.550
D: 1.3
E: 8.250
BB
10.000
D: 4.2
E: 5.800
FX
10.750
D: 3.2
E: 7.550
11
35
Vanessa Engebretsen
Moss Turnforening
11.250
11.250/-
D: 2.4/-
E: 8.850/-
8.600
D: 1.00
E: 7.600
11.150
D: 3.30
E: 7.850
10.850
D: 3.50
E: 7.350
41.850
3.200
VT
11.250
11.250/-
D: 2.4/-
E: 8.850/-
UB
8.600
D: 1.0
E: 7.600
BB
11.150
D: 3.3
E: 7.850
FX
10.850
D: 3.5
E: 7.350
12
21
Josefine Amalie W. Stephansen
Holmen Tropp og Turn
11.700
11.700/-
D: 3.2/-
E: 8.500/-
9.950
D: 1.30
E: 8.650
10.300
D: 3.40
E: 6.900
9.800
D: 3.20
E: 6.600
41.750
3.300
VT
11.700
11.700/-
D: 3.2/-
E: 8.500/-
UB
9.950
D: 1.3
E: 8.650
BB
10.300
D: 3.4
E: 6.900
FX
9.800
D: 3.2
E: 6.600
13
28
Lilja Nordmark Hagerup
Hoppensprett Turn Jessheim
12.200
12.200/-
D: 3.4/-
E: 8.800/-
9.450
D: 2.20
E: 7.250
9.650
D: 3.70
E: 5.950
10.350
D: 3.50
E: 6.850
41.650
3.400
VT
12.200
12.200/-
D: 3.4/-
E: 8.800/-
UB
9.450
D: 2.2
E: 7.250
BB
9.650
D: 3.7
E: 5.950
FX
10.350
D: 3.5
E: 6.850
14
16
Siri Nilsen
Oslo Turnforening
11.600
11.600/-
D: 3.4/-
E: 8.200/-
8.400
D: 1.00
E: 7.400
9.750
D: 3.80
E: 5.950
11.400
D: 3.60
E: 7.900
ND: 0.10
41.150
3.900
VT
11.600
11.600/-
D: 3.4/-
E: 8.200/-
UB
8.400
D: 1.0
E: 7.400
BB
9.750
D: 3.8
E: 5.950
FX
11.400
D: 3.6
E: 7.900
ND: 0.10
15
29
Lea Hammer
Hoppensprett Turn Jessheim
12.150
12.150/-
D: 3.4/-
E: 8.750/-
8.650
D: 2.00
E: 6.650
9.700
D: 3.50
E: 6.200
9.650
D: 3.10
E: 6.550
40.150
4.900
VT
12.150
12.150/-
D: 3.4/-
E: 8.750/-
UB
8.650
D: 2.0
E: 6.650
BB
9.700
D: 3.5
E: 6.200
FX
9.650
D: 3.1
E: 6.550
15
39
Aurora Rand-Holen
Njård
11.900
11.900/-
D: 3.4/-
E: 8.500/-
9.700
D: 2.30
E: 7.400
9.100
D: 3.20
E: 5.900
9.450
D: 2.80
E: 6.650
40.150
4.900
VT
11.900
11.900/-
D: 3.4/-
E: 8.500/-
UB
9.700
D: 2.3
E: 7.400
BB
9.100
D: 3.2
E: 5.900
FX
9.450
D: 2.8
E: 6.650
17
24
Nora Norvang Dalene
Nedre Glomma Turn
10.300
10.300/-
D: 3.2/-
E: 7.400/-
ND: 0.30 / 0.00
9.700
D: 1.90
E: 7.800
9.750
D: 3.20
E: 6.550
9.750
D: 3.30
E: 6.450
39.500
5.550
VT
10.300
10.300/-
D: 3.2/-
E: 7.400/-
ND: 0.30/0.00
UB
9.700
D: 1.9
E: 7.800
BB
9.750
D: 3.2
E: 6.550
FX
9.750
D: 3.3
E: 6.450
18
26
Pernille Strøm
Aalesunds Turnforening
11.450
11.450/-
D: 3.4/-
E: 8.150/-
ND: 0.10 / 0.00
6.900
D: 0.90
E: 6.000
10.250
D: 3.10
E: 7.150
10.500
D: 3.40
E: 7.100
39.100
5.950
VT
11.450
11.450/-
D: 3.4/-
E: 8.150/-
ND: 0.10/0.00
UB
6.900
D: 0.9
E: 6.000
BB
10.250
D: 3.1
E: 7.150
FX
10.500
D: 3.4
E: 7.100
19
38
Elsa Kallevig
Njård
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.300/-
7.350
D: 1.20
E: 6.150
10.900
D: 3.20
E: 7.700
10.100
D: 2.90
E: 7.200
39.050
6.000
VT
10.700
10.700/-
D: 2.4/-
E: 8.300/-
UB
7.350
D: 1.2
E: 6.150
BB
10.900
D: 3.2
E: 7.700
FX
10.100
D: 2.9
E: 7.200
20
37
Leah-Isabel Jakobsen-Dahle
Njård
10.800
10.800/10.700
D: 2.4/2.4
E: 8.400/8.300
7.750
D: 0.90
E: 6.850
10.050
D: 2.90
E: 7.150
9.600
D: 3.10
E: 6.500
38.200
6.850
VT
10.800
10.800/10.700
D: 2.4/2.4
E: 8.400/8.300
UB
7.750
D: 0.9
E: 6.850
BB
10.050
D: 2.9
E: 7.150
FX
9.600
D: 3.1
E: 6.500
21
42
Mille Therese Hedberg
Tønsbergs Turnforening
11.650
11.650/-
D: 3.2/-
E: 8.450/-
7.150
D: 0.90
E: 6.250
9.550
D: 2.70
E: 6.850
9.750
D: 2.90
E: 6.850
38.100
6.950
VT
11.650
11.650/-
D: 3.2/-
E: 8.450/-
UB
7.150
D: 0.9
E: 6.250
BB
9.550
D: 2.7
E: 6.850
FX
9.750
D: 2.9
E: 6.850
22
30
Ida Søndenaa
Hoppensprett Turn Jessheim
11.900
11.900/-
D: 3.4/-
E: 8.500/-
5.100
D: 2.00
E: 3.200
ND: 0.10
10.050
D: 3.50
E: 6.550
9.500
D: 3.20
E: 6.300
36.550
8.500
VT
11.900
11.900/-
D: 3.4/-
E: 8.500/-
UB
5.100
D: 2.0
E: 3.200
ND: 0.10
BB
10.050
D: 3.5
E: 6.550
FX
9.500
D: 3.2
E: 6.300
23
41
Hedda Charlotte Wisløff Aase
Njård
11.050
11.050/-
D: 2.4/-
E: 8.650/-
6.800
D: 0.90
E: 5.900
10.300
D: 3.30
E: 7.000
8.300
D: 2.30
E: 6.000
36.450
8.600
VT
11.050
11.050/-
D: 2.4/-
E: 8.650/-
UB
6.800
D: 0.9
E: 5.900
BB
10.300
D: 3.3
E: 7.000
FX
8.300
D: 2.3
E: 6.000
24
40
Olivia Sand
Njård
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
5.150
D: 0.90
E: 4.350
ND: 0.10
8.300
D: 3.00
E: 5.300
10.050
D: 2.80
E: 7.250
34.300
10.750
VT
10.800
10.800/-
D: 2.4/-
E: 8.400/-
UB
5.150
D: 0.9
E: 4.350
ND: 0.10
BB
8.300
D: 3.0
E: 5.300
FX
10.050
D: 2.8
E: 7.250
25
23
Mathilde Rækken
Holmen Tropp og Turn
11.900
11.900/-
D: 3.4/-
E: 8.500/-
9.450
D: 3.90
E: 5.550
10.100
D: 3.00
E: 7.100
31.450
13.600
VT
11.900
11.900/-
D: 3.4/-
E: 8.500/-
UB

BB
9.450
D: 3.9
E: 5.550
FX
10.100
D: 3.0
E: 7.100
26
22
Karianne Dragsten Kåsen
Holmen Tropp og Turn
10.950
10.950/-
D: 2.4/-
E: 8.550/-
7.500
D: 0.90
E: 6.600
8.600
D: 3.00
E: 5.600
3.500
D: 0.70
E: 8.800
ND: 6.00
30.550
14.500
VT
10.950
10.950/-
D: 2.4/-
E: 8.550/-
UB
7.500
D: 0.9
E: 6.600
BB
8.600
D: 3.0
E: 5.600
FX
3.500
D: 0.7
E: 8.800
ND: 6.00
27
36
Victoria Canales
Njård
10.750
10.750/-
D: 2.4/-
E: 8.350/-
7.950
D: 0.90
E: 7.050
8.200
D: 2.50
E: 5.700
26.900
18.150
VT
10.750
10.750/-
D: 2.4/-
E: 8.350/-
UB
7.950
D: 0.9
E: 7.050
BB

FX
8.200
D: 2.5
E: 5.700
28
33
Tuva H.Hansen
Moss Turnforening
5.350
D: 0.90
E: 4.450
9.300
D: 3.10
E: 6.200
14.650
30.400
VT
UB
5.350
D: 0.9
E: 4.450
BB

FX
9.300
D: 3.1
E: 6.200
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
37
Leah-Isabel Jakobsen-Dahle, Njård


2.4
2.4


8.400
8.300




10.750
10.800
10.700

2
32
Christine Victoria Kubon, Laksevåg turn og idrettslag


3.6


8.800




6.200
12.400

4.550
3
18
Hannah Onyinye Ifeanyi, Oslo Turnforening


3.4


8.900




6.150
12.300

4.600
3
25
Leah Kristine Aarum, Nedre Glomma Turn


3.4


8.900




6.150
12.300

4.600
5
27
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening


3.4


8.850




6.125
12.250

4.625
5
15
Tomine Roald Gadderud, Oslo Turnforening


3.4


8.850




6.125
12.250

4.625
7
28
Lilja Nordmark Hagerup, Hoppensprett Turn Jessheim


3.4


8.800




6.100
12.200

4.650
8
29
Lea Hammer, Hoppensprett Turn Jessheim


3.4


8.750




6.075
12.150

4.675
9
13
Gabriella Laszlo Bergem, Oslo Turnforening


3.2


8.800




6.000
12.000

4.750
10
12
Emily Andenæs, Oslo Turnforening


3.4


8.550




5.975
11.950

4.775
11
20
Alexandra Ore, Holmen Tropp og Turn


3.2


8.700




5.950
11.900

4.800
11
39
Aurora Rand-Holen, Njård


3.4


8.500




5.950
11.900

4.800
11
30
Ida Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim


3.4


8.500




5.950
11.900

4.800
11
23
Mathilde Rækken, Holmen Tropp og Turn


3.4


8.500




5.950
11.900

4.800
15
14
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening


3.0


8.850




5.925
11.850

4.825
15
17
Nora Hermansen Jordhøy, Oslo Turnforening


3.2


8.650




5.925
11.850

4.825
17
21
Josefine Amalie W. Stephansen, Holmen Tropp og Turn


3.2


8.500




5.850
11.700

4.900
18
42
Mille Therese Hedberg, Tønsbergs Turnforening


3.2


8.450




5.825
11.650

4.925
19
16
Siri Nilsen, Oslo Turnforening


3.4


8.200




5.800
11.600

4.950
20
26
Pernille Strøm, Aalesunds Turnforening


3.4


8.150


0.1

5.725
11.450

5.025
21
35
Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening


2.4


8.850




5.625
11.250

5.125
22
41
Hedda Charlotte Wisløff Aase, Njård


2.4


8.650




5.525
11.050

5.225
23
22
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen Tropp og Turn


2.4


8.550




5.475
10.950

5.275
24
40
Olivia Sand, Njård


2.4


8.400




5.400
10.800

5.350
25
36
Victoria Canales, Njård


2.4


8.350




5.375
10.750

5.375
26
38
Elsa Kallevig, Njård


2.4


8.300




5.350
10.700

5.400
27
24
Nora Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn


3.2


7.400


0.3

5.150
10.300

5.600
28
33
Tuva H.Hansen, Moss Turnforening










Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
14
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

3.2

7.600


10.800

2
32
Christine Victoria Kubon, Laksevåg turn og idrettslag

2.7

7.450


10.150

0.650
3
21
Josefine Amalie W. Stephansen, Holmen Tropp og Turn

1.3

8.650


9.950

0.850
4
27
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

3.3

6.550


9.850

0.950
5
24
Nora Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

1.9

7.800


9.700

1.100
5
39
Aurora Rand-Holen, Njård

2.3

7.400


9.700

1.100
7
13
Gabriella Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

1.2

8.350


9.550

1.250
7
17
Nora Hermansen Jordhøy, Oslo Turnforening

1.3

8.250


9.550

1.250
7
15
Tomine Roald Gadderud, Oslo Turnforening

2.6

6.950


9.550

1.250
10
28
Lilja Nordmark Hagerup, Hoppensprett Turn Jessheim

2.2

7.250


9.450

1.350
11
20
Alexandra Ore, Holmen Tropp og Turn

1.3

7.800


9.100

1.700
12
12
Emily Andenæs, Oslo Turnforening

2.7

6.200


8.900

1.900
13
25
Leah Kristine Aarum, Nedre Glomma Turn

2.1

6.650


8.750

2.050
14
29
Lea Hammer, Hoppensprett Turn Jessheim

2.0

6.650


8.650

2.150
15
35
Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening

1.0

7.600


8.600

2.200
16
16
Siri Nilsen, Oslo Turnforening

1.0

7.400


8.400

2.400
17
18
Hannah Onyinye Ifeanyi, Oslo Turnforening

2.9

5.350


8.250

2.550
18
36
Victoria Canales, Njård

0.9

7.050


7.950

2.850
19
37
Leah-Isabel Jakobsen-Dahle, Njård

0.9

6.850


7.750

3.050
20
22
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen Tropp og Turn

0.9

6.600


7.500

3.300
21
38
Elsa Kallevig, Njård

1.2

6.150


7.350

3.450
22
42
Mille Therese Hedberg, Tønsbergs Turnforening

0.9

6.250


7.150

3.650
23
26
Pernille Strøm, Aalesunds Turnforening

0.9

6.000


6.900

3.900
24
41
Hedda Charlotte Wisløff Aase, Njård

0.9

5.900


6.800

4.000
25
33
Tuva H.Hansen, Moss Turnforening

0.9

4.450


5.350

5.450
26
40
Olivia Sand, Njård

0.9

4.350

0.1

5.150

5.650
27
30
Ida Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

2.0

3.200

0.1

5.100

5.700
28
23
Mathilde Rækken, Holmen Tropp og Turn




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
15
Tomine Roald Gadderud, Oslo Turnforening

4.2

7.950


12.150

2
25
Leah Kristine Aarum, Nedre Glomma Turn

4.0

8.050


12.050

0.100
3
35
Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening

3.3

7.850


11.150

1.000
3
12
Emily Andenæs, Oslo Turnforening

4.0

7.150


11.150

1.000
3
32
Christine Victoria Kubon, Laksevåg turn og idrettslag

4.3

6.850


11.150

1.000
6
38
Elsa Kallevig, Njård

3.2

7.700


10.900

1.250
6
18
Hannah Onyinye Ifeanyi, Oslo Turnforening

4.1

6.800


10.900

1.250
8
27
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

4.1

6.750


10.850

1.300
9
20
Alexandra Ore, Holmen Tropp og Turn

4.1

6.600


10.700

1.450
10
41
Hedda Charlotte Wisløff Aase, Njård

3.3

7.000


10.300

1.850
10
21
Josefine Amalie W. Stephansen, Holmen Tropp og Turn

3.4

6.900


10.300

1.850
12
26
Pernille Strøm, Aalesunds Turnforening

3.1

7.150


10.250

1.900
13
14
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

4.2

5.900


10.100

2.050
14
37
Leah-Isabel Jakobsen-Dahle, Njård

2.9

7.150


10.050

2.100
14
30
Ida Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

3.5

6.550


10.050

2.100
16
17
Nora Hermansen Jordhøy, Oslo Turnforening

4.2

5.800


10.000

2.150
17
24
Nora Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

3.2

6.550


9.750

2.400
17
16
Siri Nilsen, Oslo Turnforening

3.8

5.950


9.750

2.400
17
13
Gabriella Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.0

5.750


9.750

2.400
20
29
Lea Hammer, Hoppensprett Turn Jessheim

3.5

6.200


9.700

2.450
21
28
Lilja Nordmark Hagerup, Hoppensprett Turn Jessheim

3.7

5.950


9.650

2.500
22
42
Mille Therese Hedberg, Tønsbergs Turnforening

2.7

6.850


9.550

2.600
23
23
Mathilde Rækken, Holmen Tropp og Turn

3.9

5.550


9.450

2.700
24
39
Aurora Rand-Holen, Njård

3.2

5.900


9.100

3.050
25
22
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen Tropp og Turn

3.0

5.600


8.600

3.550
26
40
Olivia Sand, Njård

3.0

5.300


8.300

3.850
27
36
Victoria Canales, Njård




27
33
Tuva H.Hansen, Moss Turnforening




Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
1
27
Kristine Pettersen Hammerø, Aalesunds Turnforening

4.0

8.100


12.100

2
13
Gabriella Laszlo Bergem, Oslo Turnforening

4.1

7.850


11.950

0.150
3
16
Siri Nilsen, Oslo Turnforening

3.6

7.900

0.1

11.400

0.700
4
18
Hannah Onyinye Ifeanyi, Oslo Turnforening

4.3

7.200

0.3

11.200

0.900
5
12
Emily Andenæs, Oslo Turnforening

3.5

7.650


11.150

0.950
6
14
Tilde Løkka Stølen, Oslo Turnforening

3.5

7.550


11.050

1.050
7
35
Vanessa Engebretsen, Moss Turnforening

3.5

7.350


10.850

1.250
8
17
Nora Hermansen Jordhøy, Oslo Turnforening

3.2

7.550


10.750

1.350
9
20
Alexandra Ore, Holmen Tropp og Turn

3.2

7.450


10.650

1.450
9
15
Tomine Roald Gadderud, Oslo Turnforening

4.2

6.750

0.3

10.650

1.450
11
26
Pernille Strøm, Aalesunds Turnforening

3.4

7.100


10.500

1.600
12
28
Lilja Nordmark Hagerup, Hoppensprett Turn Jessheim

3.5

6.850


10.350

1.750
13
38
Elsa Kallevig, Njård

2.9

7.200


10.100

2.000
13
23
Mathilde Rækken, Holmen Tropp og Turn

3.0

7.100


10.100

2.000
15
40
Olivia Sand, Njård

2.8

7.250


10.050

2.050
15
32
Christine Victoria Kubon, Laksevåg turn og idrettslag

4.2

6.150

0.3

10.050

2.050
17
25
Leah Kristine Aarum, Nedre Glomma Turn

4.2

6.000

0.3

9.900

2.200
18
21
Josefine Amalie W. Stephansen, Holmen Tropp og Turn

3.2

6.600


9.800

2.300
19
42
Mille Therese Hedberg, Tønsbergs Turnforening

2.9

6.850


9.750

2.350
19
24
Nora Norvang Dalene, Nedre Glomma Turn

3.3

6.450


9.750

2.350
21
29
Lea Hammer, Hoppensprett Turn Jessheim

3.1

6.550


9.650

2.450
22
37
Leah-Isabel Jakobsen-Dahle, Njård

3.1

6.500


9.600

2.500
23
30
Ida Søndenaa, Hoppensprett Turn Jessheim

3.2

6.300


9.500

2.600
24
39
Aurora Rand-Holen, Njård

2.8

6.650


9.450

2.650
25
33
Tuva H.Hansen, Moss Turnforening

3.1

6.200


9.300

2.800
26
41
Hedda Charlotte Wisløff Aase, Njård

2.3

6.000


8.300

3.800
27
36
Victoria Canales, Njård

2.5

5.700


8.200

3.900
28
22
Karianne Dragsten Kåsen, Holmen Tropp og Turn

0.7

8.800

6.0

3.500

8.600
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap
Pl
#
Name
D
E
ND
Score
Gap

Last Update: 7/25/2024 10:50:28 AM
SX
SM
MD
XL
XXL